Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011... Η τελική αναμέτρηση2!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επιτέλους σπίτι...σήμερα ήμουν το κορίτσι για τα θελήματα. Ταχυδρομείο για τον άνδρα μου, τράπεζα για τον αδερφό μου και τη μάμα μου, δαχτυλογράφηση για τον παπά μου :):):)

Τώρα που σας γράφω πάλι ο άνδρας μου πετάει το ιπτάμενο του αεροπλανάκι στο σαλόνι :evil::evil: Μάλιστα κάποια στιγμή τον ακούω να λέει: έλα να παίξουμε και του λέω σίγα μην έχω όρεξη να παίζω αεροπλανάκια και μου λέει hello εν στο γιο μου που μιλώ, αυτά είναι αγορίστικα παιχνίδια... :lol::lol::lol:

Πότε θα γεννηθούν τα μωράκια μας, ανυπομονώ;;;;;

ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΚΡΕΠΕΣ, ΠΑΓΩΤΑ. ΖΗΛΕΥΩ :D:D:D:D

Εγώ θα φάω σουβλακια αλα κυπριακά.

Κοπιάστε

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ητανε να μην σας βάλω την ιδέα για το μήλο. :lol::lol:

Εγώ έκανα το μπάνιο μου και τώρα πρέπει να στεγνώσω το μαλλί αλλά βαριέμαι. Θα έρθει κι ο αντρούλης μου μέχρι τις 8 κι πρέπει ν ακάνω την μακαρονάδα.

Σοφάκι και μένα με τραβάνε πολύ οι σαλάτες...ειναι που είναι δροσιστικές μάλλον!!

Χρυσταλλένη μου ξεκουράσου!!! Ειναι σαν να τον βλέπω τον άντρα σου :lol::lol: Θα έχει πολύ γέλιο...ευτυχώς ο δικός μου ακόμα να τα αρχίσει αυτά!!! Προς το παρόν μόνο για ποδόσφαιρο μιλά στο γιο του!! :lol::lol:

Νικόλ μου τι κάνεις κορίτσι μου? Καλή ανάρρωση και σύντομα να έρθεις στην παρέα μας..Φιλάκια στην κοιλίτσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικούλα με το καλό να σας έρθει!! Με ένα πόνο το κορίτσι!!

Σας αφήνω κι εγώ να ετοιμάσω σιγα σιγά το φαγητο.

Θα τα πούμε αύριο κοριτσάκια μου!!!

Πολλά φιλιά...Καλο βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bίκυ μου με το καλό να υποδεχτείτε το ανιψάκι σας:-)

Εν τέλειο το συναίσθημα. Τα μωράκια των αδερφιών μας τα λατρεύουμε :):):):) Εγώ τρελαίνομαι για τα διδυμάκια του αδερφού μου. Εν τέλεια.

Μαράκι εμένα ο άνδρας μου και το ποδόσφαιρο...καμία σχέση :lol::lol::lol: Δεν ασχολείται καθόλου και μ αρέσει...

Καλο βραδάκι να χετε κορούες μου

φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο βραδυ Μαρακι μου και καλη μαγειρικη!!

Χρυσταλλενη μου ποσο δικιο εχεις...κι εμενα ο αδερφος μου διδυμακια εχει και τρελαινομαι!!!Φανταστειτε για να κανουμε ετσι για τα ανιψια μας πως θα κανουμε για τα δικα μας ζουζουνια!!!

Αντε σας αφηνω κι εγω αγαπημενες μου!Παω να στεγνωσω μαλλια κ ισως ξαναμπω αργοτερα.Αν οχι καλο βραδυ να εχουμε ολες!!!

Βικυ μου και παλι με το καλο να δεχτειτε το ανιψακι σας!!Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα Νικολ μου!Καλη και γρηγορη αναρρωση ευχομαι για αλλη μια φορα!!

Ευχαριστώ κοριτσακι μου για όλη σου τη θετική ενέργεια...

και εσένα maraki24 πολύ πολύ.......

καλο βράδυ γλυκές μανούλες και mamapianisimo με το καλο το μωράκι της αδελφούλας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Δεν ξέρω αν λύνεται με συμβιβασμό ή με ολοκληρωτική ρήξη της σχέσης. Θα δείξει! Για μένα πια το πολυτιμότερο πλάσμα της ζωής μου βρίσκεται στην κοιλιά μου! Και θα κάνω τα ΠΆΝΤΑ για να είναι εκείνη καλά!
    • Κορίτσι μου καλημέρα καλά έκανες κ πήρες δεύτερη γνώμη κ Εγώ είχα πάρει πριν μείνω εγκυος το πρώτο μωρό αν και τελικά μου είχε πει τα ίδια πράγματα αλλά με άλλο τρόπο π με κέρδισε καλύτερα! Κ τελικά έμεινα στην δεύτερη γιατρο θεωρώ ότι είναι κ το γούρι μου!!   αρχικα θα ήθελα να σε ρωτήσω ποσό ήταν η προλακτινη σου; Είχα κ εγώ κάπου στα 50 κ η ενδοκρινολόγος μ εγραψε ντοστινεξ για 6 μηνες σε περίπτωση π δεν εμένα εγκυος θα έπρεπε να ακολουθούσαμε άλλη μέθοδο πια…αλλά είχαν συμφωνήσει κ οι δυο γιατροί με την αγωγή αυτή  
    • Καλημέρα κορίτσι μου, νομίζω αυτή η μάστιγα με τους γιατρούς που μας χαντακώνουν αντί να μας βοηθούν δεν θα σταματήσει ποτέ! Τουλάχιστον θέλω να πιστεύω οτι πλέον μπαίνουμε στην διαδικασία είτε για μια 2η γνώμη είτε για ένα ψάξιμο στο ίντερνετ που κάποιες φορές δεν βοηθάει γιατί έχει πολλές πληροφορίες αλλά υπάρχουν οι φορές που είναι πραγματικά άκρως βοηθητικό.
    • @Katiana1987Δυστυχώς συχνά είναι οι δικοί μας άνθρωποι που μας στενοχωρούν και περισσότερο.. εύχομαι να είναι κάτι που λύνεται κορίτσι μου..🌸 
    • Ο ενδοκρινολόγος μου είπε μαξ μέχρι 125 μία ώρα μετά το γεύμα (ιδανικά έως 120) και το πρωί έως 92, μαξ μερικές φορές έως 95. χεχε σύμφωνα με τον γυναικολόγο σου καλά είμαι! εμένα ο γυναικολόγος δε μου είπε κάτι.. θέλω να πάω να τεστάρω το μηχανάκι.. φοβάμαι μην τυχόν δεν μετράει ακριβώς.. μία από αυτές τις μέρες θα πάω στο μικροβιολογικό να μου μετρήσουν το σάκχαρο και στο καπάκι να έχω και την ένδειξη του μετρητή.. πάντως μου είπε να μην το έχω άγχος, όσο βλέπω ότι είναι εντάξει να μετράω και μέρα παρά μέρα.. εγώ βέβαια κάθε τόσο τρυπιέμαι.. εμένα με πειράζει πολύ το ψωμί και το ρύζι.. αν φάω δύο κομματάκια σοκολάτα δεν ανεβαίνει! πάλι καλά! 😄
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...