Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!


Recommended Posts

koritsaki mu ti kanete???ego deftera tha pao gia iperixo.de xero kan poson evdomadon eimai giati o giatros de boruse na ipologisei.ego pistevo oti eimai giro stin 7i .lete na akuso kardula???exo tromeri agonia!!!!eseis pos ta pate???/filakia kai kalo mina se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 259
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!πως ειστε???????εμεις ετοιμαζομαστε σιγα σιγα για το παρτακι μας!!!!!να ειναι καλα τα παιδακια μου, να περνανε καλα κ τιποτ'αλλο!!!!χαλαλι τους ολα!!!!!!!

μυριαμ μου σε ευχαριστω πολυ κουκλιτσα μου!!!!!!κ εσυ με το καλο να αποκτησεις το παιδακι σου!!!!!!!αχ ππροσπαθω τουλαχιστον να μην κουραζομαι1!!!!τωρα θα δουμε την τριτη τι γινεται!!!!!!αντε ωραια που ηρεμησες με τον κολικο!!!μακαρι να μην σε ξαναπιασει!!!

τεντυ ντιον μου σε ευχαριστω πολυ κουκλιτσα μου!!!!!!να εισαι καλα κ με το καλο μετα απο λιγους μηνες να κρατας στην αγκαλιτσα σου το μωρακι σου!!!!!!

βανεσσακι μου λογικα θα ακουσεις καρδουλα την δευτερα!!!!!!!αντε περνανε οι μερες!!!!

εσυ για να ακουσεις καρδουλα κ εγω για να δω τι γινεται με την αποκοληση!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia!!!!!!!!kala eimai kai egw..vghkan oi eksetaseis mou mia xara o thiroidhs paei!!!!doxa ton theo!!!!!!!!tha paw thn deytera na deixw tis exetaseis mou ston giatro!!!!na doume tha mou kleisei kai rantevou gia ton b-epipedou????????ax.... exw poly agwnia gia ayton ton yhperhxo!!!!!!!h koilitses pws pane megalwnun???????emena tis teleytees meres exei fouskwsei arketa oriste kai fwtografia!!!!

post-11182-13873936660609_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες...Καλό μήνα!!!!!! Δεν πιστεύω να σας γέλασε κανένας πρωί πρωί? Εγώ την πάτησα από τον άντρα μου...

Τιτινάκι μου τί όμορφη κοιλίτσα είναι αυτή???? Φτου φτου κοριτσάκι μου...φούσκωσες αρκετά...μπράβο κουκλίτσα μου!!!!!! Δεν έχετε μάθει ακόμα φύλο? Σε "βλέπω" για κοριτσάκι...

Ηλιαννάκι μου χρόνια σας πολλά!!!!! Να τα εκατοστήσουν τα ζουζουνάκια σου, να τα καμαρώνετε πάντα γερά και χαρούμενα :ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] έβαλα δύο δωράκια και για τα δύο ζουζουνάκια :lol:

Βανεσάκι μου αν είσαι 7η-8η εδομάδα πιθανόν να ακούσετε και καρδουλίτσα...εγώ στην 7η άκουσα καρδούλα αλλά παίζει ρόλο και πότε έγινε η σύλληψη οπότε μην αγχώνεσαι... όλα καλά θα πάνε!!!!

Teddy Dion εμένα κάποια μέρα θα με γράψουν οι εφημερίδες που θα έχω ρίξει ακουαφόρτε στην πεθερά μου, δεν υπάρχει περίπτωση να το γλιτώσω το έγκλημα...προσπαθώ να μην δίνω σημασία για χάρη της μικρής μου αλλά δεν ξέρω πόσο ακόμα θα κάνω υπομονή...θα με δείτε σε φωτογραφία κι από κάτω λεζάντα "η αιμοσταγής πεθεροκτόνα!!!!" :evil::evil:

Μύριαμ η σπαστική κολίτιδα είναι μεγάλο πακέτο...σου μιλάω από προσωπική πείρα...εδώ και 15 χρόνια τουλάχιστον έχω μάθει να ζώ μ'αυτό.

Αχ κοριτσάκια μου κι εγώ θα πάω την άλλη εβδομάδα στον γυναικολόγο (πιθανότατα κι εγώ την Τρίτη) κι έχω αγωνία να δώ πώς τα πάει το σποράκι μου...

Φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκια μου νασια σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου για τις ευχες σου!!!!να εισαι καλα κ με το καλο το μωρακι σου!!!!!!!!

τιτινα μου ουαου εχεις φουσκωσει αρκετα!!!!!!!αχ τι καλα μπραβο!!!!!!!

αχ κοριτσια κ εμενα η κοιλια μου ειναι πολυ φουσκωμενη(παραειναι θα ελεγα :lol::lol: )!!!!!δεν φαινομαι με τιποτα γι τριων μηνων,παραπανω φαινομαι!!! :shock::shock: ε κ οσο να'ναι ντρεπομαι καπως!!!!! :oops::oops:

να δειτε κ μια φωτο κ απο μενα:

xpera x10mini - foto 110.jpg[/attachment:1mcuu68z]

post-14664-13873936661342_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννάκι μου μια χαρούλα είναι η κοιλίτσα σου...και μην ξεχνάς ότι δεν έχει περάσει καν χρόνος από την τελευταία γέννα σου...η μήτρα δεν είχε καν προλάβει να πάει στη θέση της οπότε είναι λογικό που μεγάλωσε τόσο το κοιλουμπάκι σου...είναι πολύ γλυκούλι μωρέ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΤΙΣ ΩΡΑΙΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ?ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ.ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΛΟΜΑ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΜΟΝΟ 2 ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΤΖΙΝ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΑΝΕΒΕΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΤΑ ΦΕΡΜΟΥΑΡ Η ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ 10 ΜΕΡΕΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΕ ΦΟΡΜΕΣ ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ Κ ΦΟΡΟΥΣΑ ΤΖΙΝ ΑΝΟΙΧΤΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΠΛΟΥΖΟΦΟΡΕΜΑ ΜΑΚΡΥ Κ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΕΥΤΗΧΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΟΤΙ ΤΟ ΦΕΡΜΟΥΑΡ ΗΤΑΝ ΑΝΟΙΧΤΟ.ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΑΠΟ ΤΑ 17 ΕΧΩ ΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΟΛΙΤΙΔΑ Κ ΚΟΝΤΕΥΩ ΤΑ 30 ΕΙΝΑΙ ΠΑΚΕΤΟ ΕΥΤΗΧΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ....ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΤΙΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΑΣ Κ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΤΟ ΑΛΑΞΩ ΤΟ ΠΟΣΤ Κ ΘΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011.ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μύριαμ, νομίζω να λες "Εγκυούλες Φεβρουαρίου, Μαρτίου, Απριλίου, Μαΐου, Ιουνίου, Ιουλίου, Αυγούστου, Σεπτεμβρίου, Οκτωβρίου, Νοεμβρίου και Δεκεμβρίου", ε μετά πάει άλλη χρονιά και δεν πιάνεται! :P

Εγώ το τζιν μου δεν το φοράω γιατί είναι χαμηλοκάβαλο και με στενεύει αφάνταστα κάτω χαμηλά, εκεί δηλαδή που είναι το σποράκι. Φοράω ένα φαρδύ παντελόνι με φερμουάρ και κουμπιά πάλι, αλλά που δε με στενεύει, καμιά φούστα, τέτοια.

Ευτυχώς τα περισσότερα καλοκαιρινά μου ρούχα είναι πολύ φαρδιά, σχεδόν ρούχα εγκυμοσύνης!!!!!!!! Ελπίζω να τα χρειαστώ το καλοκαίρι. :)

Ηλιάννα, να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!

Μύριαμ, κι εγώ έχω κατά καιρούς σπαστική κολίτιδα και είναι πολύ άσχημο. Χτες έκανε ο άντρας μου μακαρόνια με σάλτσα και χοντρόκοψε τόσο πολύ τα λαχανικά, μου μου προκάλεσαν τρομερά αέρια. Καθόμουν στο σχολείο κι ένιωθα τα έντερά μου να κινούνται. Είναι πολύ χάλια...

Ευτυχώς σήμερα είναι αργία και δεν πήγαμε σχολείο και τη Δευτέρα θα πάω σεμινάριο για δύο ώρες και πάλι δε θα πάω σχολείο! Τι καλά!!!

Όσο για την κοιλιά, δεν το συζητάμε, εμένα δεν έχει φουσκώσει καθόλου. Άλλωστε τώρα μπαίνω στην έκτη εβδομάδα, είναι πολύ νωρίς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vre hlianaki ti teleia koilitsa einai ayth??????epatha plaka...megalwse para poly grhgora!!!!!!!teleia einai!!!!!!!ftou ftouuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nasia mou kai egw gia koritsaki me vlepw alla den xerw..........tha doume exw poly agwnia!!!!!!!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock:

ante koritsakia mou na doume kai alles koilitses siga siga!!!! :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Geia sas koritsia,

Einai kami a edw?vlepw oti einai kapws pio palies oi anartiseis Kai psaxnomai. Eimai poli nea sto forum Kai thelw na ta Leme Kai mazi. Eimai 25 evdomadwn( Posws minwn arage?) Kai twra ksekinisa na psaxnomai Gia ti to tha xreiastw Gia to bebaki mou.. Einai nor is I arga?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...