Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!ΕΚΑΝΑ ΤΙΝ ΠΡΩΤΗ ΧΩΡΙΑΚΗ 21 ΤΟΥ ΜΗΝΑ Κ ΣΗΜΕΡΑ 23 ΤΙΝ ΕΠΑΝΕΛΑΒΑ Κ ΕΙΧΕ ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΤΕΙ ΕΥΤΗΧΩΣ.ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 9 ΜΑΡΤΙΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΔΩ ΣΑΚΟ Κ ΣΠΟΡΑΚΙ!!!!!!!!!!!!ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΚΛΠ?ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΧΕΤΕ?ΕΜΕΝΑ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ.ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΚΡΑΜΠΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΟΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ?ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΤΙΝ ΜΕΣΗ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΕ ΚΑΛΑ.ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ Κ ΝΑ ΑΝΤΑΛΑΣΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 259
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα μυριαμ μου και καλοριζικο το ποστ!!!!!!!!!!!!!καλη εγκυμοσυνη να εχουμε ολες και με το καλο να κρατησουμε στην αγκαλιτσα μας τα μικρα μας μωρακια!!!!!!!!!!!να ειναι ολα γερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω θα παω αυριο για χοριακη και σε δυο βδομαδες σχεδον θα παω κ εγω στον γιατρο για υπερηχο!!τις αιματολογικες νομιζω πως οταν παμε στον γιατρο θα μας πει να τις κανουμε κ την επομενη φορα να του τις παμε!!!!οσο για συμπτωματα εγω τωρα δυο μερες (χθες το πρωι κ σημερα το απογευμα) ειχα αναγουλες.σημερα αρχισε να ποναει το στηθος,ειχα εναν πονο χαμηλα λιγο,καλα πονοκεφαλο δεν το συζητο καθε μερα σχεδον αλλα ευτυχως οχι εντονα, και που κ που ποναει κ η μεση!!!!!αυτα τα ολιγα!! :lol::lol:

αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα!!!!!!!!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!!ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ Κ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!ΕΣΥ ΨΙΛΟΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΜΕΣΗ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ Κ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ Κ ΕΧΩ Κ ΑΥΠΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ.ΑΝΑΓΟΥΛΑ Κ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΜΟΝΟ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΕΥΤΗΧΩΣ....ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ 2 ΜΗΝΩΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΜΕΤΟ ΚΑΝΕΙ Η ΚΑΗΜΕΝΗ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΥΨΗΛΗ ΧΩΡΙΑΚΗ!!!!!!!Κ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΟΣΟ ΕΔΕΙΞΕ Ε?ΜΙΝ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙΣ?ΩΡΑΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ Κ ΑΠΟΤΙ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΛΛΕΣ.ΠΟΥ ΘΑ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙΣ?ΕΓΩ ΕΧΩ ΙΚΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΩ?Η ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΕΞΩ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΥΚΛΕΣ!!!!!!!!!!!ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΑΣ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΥΝΤΟΜΑ Κ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ,ΞΕΚΙΝΑΩ ΠΡΟΣΠΑΘΙΕΣ,ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ υπομονη κοριτσι μου τι να κανουμε,θελουν κ καποιες θυσιες τα μικρουλια μας!!!!!!!!τωρα ειμαστε ετσι αλλα μετα ομως μολις τα κρατησουμε στην αγκαλια μας θα λεμε χαλαλι τους κ πως αξιζε τον κοπο κ την ταλαιπωρια!!!δεν το λεω ετσι αυτο.το λεω γιατι κ εγω στην δευτερη εγκυμοζυνη μου ημουν πααααααρα πολυ χαλια (αφου ακλαιγα δεν αντεχα αλλο), μεχρι κ τη μερα που γεννησα!!!!!μετα ομως οταν πηρα τον μικρουλη μου αγκαλια τα ξεχασα ολα!!!!!!!!

ευχαριστω πολυ μυριαμ μου!!!!!!!!εννοειται πως μολις μαθω τι εδειξε θα σας το πω!!!!!!!!!

τωρα οσο για τις εξετασεις , στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα παει στο ικα κ μου λεγανε πως αλλες γινονται ,αλλες πρεπει να παω στο νοσοκομειο, αλλες εξω κ τρεχα γυρευε!!!!!πιστευω πως η ταλαιπωρια κ μονο δεν αξιζει!!!!!εγω θα παω εξω στο μικροβιολογικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΥΚΛΕΣ!!!!!!!!!!!ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΑΣ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΥΝΤΟΜΑ Κ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ,ΞΕΚΙΝΑΩ ΠΡΟΣΠΑΘΙΕΣ,ΦΙΛΑΚΙΑ

σταμμυ μου καλησπερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!ευχαριστουμε πολυ κοπελα μου!!!!!να εισαι καλα!!!!!!

μακαρι να ερθεις κ εσυ συντομα στην παρεα μας!!!!!!θα σε περιμενουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΗ Κ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΩΣΤΕ ΕΤΣΙ ΤΟ ΙΚΑ Ε?ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΟ ΙΚΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΩ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ Κ ΓΩ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ.Η ΒΑΖΕΛΙΝΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΡΑΓΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ?ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΙΝ ΒΑΛΩ Κ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ?ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΠΟΤΕ?ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι σταμμυ μου ο θεος ειναι μεγαλος!!!!!!!!!!!!!!!

μυριαμ μου ειχα βαλει στην δευτερη εγκυμοσυνη αλλα δεν ειδα να κανει κ τιποτα!!!καλα οτι μπορουμε να γλιτωσουμε καλο ειναι!!!!

φιλακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΜΥ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ Κ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ Ε?Κ ΤΙ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ?ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ....ΑΠΟ ΑΥΞΟΜΟΙΩΣΕΙ ΒΑΡΟΥΣ ΕΧΩ ΕΙΔΗ ΜΙΑ ΚΑΝΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ Κ ΤΙΝ ΒΛΕΠΩ Κ ΜΕ ΤΡΕΛΕΝΕΙ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!!!!πως ειστε????????εκανα σημερα την χοριακη κ ειναι 899 μοναδες!!!!!!!ειμαι εντελως ασχετη απο αυτα κ δεν εχω ιδεα!!!!!!η αληθεια ειναι πως εχω αγχωθει κ δεν ξερω αν αυτο ειναι καλο η οχι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΒΑΖΕΛΙΝΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΡΑΓΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ?ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΙΝ ΒΑΛΩ Κ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ?ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΠΟΤΕ?ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

Κορίτσια γειά σας! Εγώ είμαι στην 30η εβδομάδα! Βαζελίνη δεν κάνει να βάζουμε γιατί είναι παράγωγο πετρελαίου. Το λένε και οι μαίες στα μαθήματα. Αν θέλετε να ξεκινήσετε κρέμες στο πρώτο τρίμηνο καλό θα είναι, να είναι κάτι αγνό χωρίς paraben. Μέχρι την 12η εβδ. γίνεται η οργανογένεση και πολλά πράγματα απαγορεύονται. Εγώ έβαζα baby oil στην αρχή, και απ'τον 4ο μήνα και μετά ξεκίνησα κανονική κρέμα για πρόληψη ραγάδων που πήρα από φαρμακείο. Ελπίζω να σας βοήθησα!!

Εύχομαι καλές εγκυμοσύνες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στεισυ σε ευχαριστουμε πολυ!!!!!να εισαι καλα κ εσυ με το καλο να αποκτησεις το μωρακι σου γερο κ παντα τυχερο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! βαζελινη οπως ειπα εβαζα στην δευτερη εγκυμοσυνη κ αφου ειδα πως δεν εκανε τιποτα μετα σταματησα!!!!!!!!!!οι κρεμες που χρησιμοποιουσα ηταν της φυσσαν μαμμα οπου κ εκαναν δουλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

παντως η αληθεια ειναι πως δεν το ηξερα πως δεν κανει για τη βαζελινη!!!

ευχαριστουμε πολυ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και απο μενα και σαυτη τη σελιδα!!!!!!!!!!σημερα η χοριακη μου εδειχνε 13017 μοναδες και η τελευταία μου περιοδοσ ηταν 19/01!!!τη δευτερα θα παω ξανα για χοριακη και υπέρηχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή αρχή κορίτσια!!!

όλη η διάρκεια της εγκυμοσύνης σας να είναι υπέροχη!!

και φυσικά με δυνατά μωράκια!! %%-%%-%%-

για να δούμε εγώ θα μπορέσω να μπω στην παρέα σας ;

μετράω άλλες 4 μέρες.... :-ss:-ss:-ss

φυσίξτε λίγο μπας και γίνει κάτι :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑ Κ ΚΙΚΙΤΣΑ ΜΟΥ Η ΧΩΡΙΑΚΕΣ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ!!!!!!!!!!!ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!ΣΤΕΙΣΥ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΓΙΑ ΤΙΝ ΒΑΖΕΛΙΝΗ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΛΑΔΑΚΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΧΑ ΒΛΕΝΕΣ ΚΑΦΕ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ 6 ΟΥΤΡΟΖΕΣΤΑΝ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΙΝ ΜΕΡΑ,ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΛΟΕΡΓΕΙΑ ΟΥΡΩΝ Κ ΓΕΝΙΚΗ ΟΥΡΩΝ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Κ ΤΟ ΑΠΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!μερεντουλα μου σου ευχομαι να μπεις κ εσυ στην παρεα μας κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φουουουουουουουουουουου φουουουουουουουουουουου φουουουουουουουουουουου φουουουουουουουουουουουου

μυριαμ μου προσπαθησε να ηρεμησεις κοπελα μου!!!!!απ'οτι εχω ακουσει αυτο συμβαινει σε πολλες εγγυες!!!!!!!!!καλα αποτελεσματα να εχεις καλη μου!!!!!!!!!!ολα θα πανε καλα θα το δεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ξεκουρασου ,κανε αυτα που σου ειπε ο γιατρος ολα θα πανε καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να σκεφτεσαι το μικρουλι σπορακι σου κ ολα θα πανε καλα!!γιατι να ξερεις πως μπορει να ειναι τοσο μικρουλια καταλαβαινουν ομως τα παντα!!!!!!!!!!!!!!!

περιμενουμε τα νεα σου καλη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πολλα φιλακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΣΞΗΜΕΡΑ ΓΕΝΙΚΗ ΟΥΡΩΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Κ ΚΑΛΕΡΓΕΙΑ ΟΥΡΩΝ ΑΛΛΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΥΡΙΟ Κ ΕΛΠΙΖΩ Κ ΑΥΤΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΥΠΡΗΧΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΠΛΗΣΙΑΖΩ ΤΙΝ 4ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ.ΔΕΥΤΕΡΑ Κ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΧΩΡΙΑΚΕΣ.ΣΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΧΩΡΙΑΚΕΣ ΖΗΤΑΕΙ ΓΙΑΤΙ?ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2 ΧΩΡΙΑΚΕΣ?ΠΑΙΡΝΩ Κ ΤΑ ΟΥΤΡΟΖΕΣΤΑΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑ ΛΙΓΟ ΚΑΦΕ ΠΡΟΧΘΕΣ Κ ΜΟΥ ΦΕΡΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΥΠΝΗΛΙΑ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μυριαμ μου αντε να βγει κ η καλιεργια καλη αυριο να σου φυγει το αγχος που εχεις!!!!!!!!!νομιζω πως οντως ειναι πολυ νωρις για να φανει κατι στον υπερηχο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!συνεχισε να παιρνεις τα ουτροτζεσταν κ ολα θα πανε καλα!!!!!!!!!!!!!θα το δεις!!!!!!!!!

τωρα οσο για τις χοριακες δεν ξερω!!!!!!!!!!εγω κ στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μου μια φορα ειχα κανει οπως κ τωρα!!!!!!εσυ τι μοναδες ηταν η δικη σου??σιγουρα ο γιατρος ξερει καλυτερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλια κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam μην στεναχωριέσαι όλα καλά θα είναι.Αφού δεν έχεις πονάκια όλα καλά,μου έλεγε ο γυναικολόγος μου ότι το αίμα δεν τον αγχώνει όσο ο πόνος και πραγματικά εγώ που είχα πάθει 2 φορές αποκόλληση δεν είχα καθόλου αίμα αλλά αρκετά πονάκια.Η χοριακή σου πόσο βγήκε;Εύχομαι να πάνε όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα κι από εμένα, είμαι καινούργια στο forum και ζητώ συγγνώμη αν γράφω σε λίγο άσχετο topic για το πρόβλημά μου...Θα ήθελα να με βοηθήσετε λέγοντας μου τη γνώμη σας αν μπορείτε...Με τελευταία περίοδο 31/1 περιμένω να αδιαθετήσω 27/2 και κάνουμε προσπάθειες για δεύτερο παιδάκι με τον άντρα μου. Από την 24η μέρα όμως και μέχρι σήμερα το μεσημέρι(26η μέρα) είχα κάτι ροζ και καφέ υγρά.Από σήμερα το μεσημέρι κόπηκαν εντελώς και πονάω πολύ στο στήθος μου.Στην κόρη μου είχα λίγα καφέ υγρά τη μέρα που περίμενα να αδιαθετήσω αλλά τώρα δεν ξέρω τί παίζει...Εσείς τί λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες στην παρέα μας yakinthos.Μπορείς να έρθεις στο "Ποιες (δεν)περιμένουμε περίοδο τέλος φεβρουαρίου!!!να τα συζητάμε.Δεν ξέρω να σου πω από προσωπική μου άποψη γιατί δεν είχα ποτέ.Πάντως έχω ακούσει πολλές κοπέλες να λένε ότι είχαν δει λίγο αίμα πριν την αναμενόμενη περίοδο που τελικά δεν ήρθε ποτέ.Σου εύχομαι να είσαι ,να χαίρεσαι και την μικρή σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ Η ΠΡΩΤΗ ΧΩΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ 21 ΗΤΑΝ 45,70 Κ 23 ΗΤΑΝ 114,20 Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΕΥΤΕΡΑ Κ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΧΩΡΙΑΚΕΣ.Η ΚΑΛΕΡΓΕΙΑ ΒΓΗΚΕ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΥΤΗΧΩΣΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!! καλη μου μυριαμ ειδες κοριτσακι μου που ολα ειναι μια χαρα????αντε βρε που ανησυχουσες!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: ολα καλα θα πανε!!!!! θα το δεις!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω τωρα οσον αφορα τη δικη μου εγκυμοσυνη αρχιζουν τα εντονα συμπτωματα!!!!!!!!!!αρχισαν οι ζαλαδες,αναγουλες,τα λαχανιασματα κ πολυ εντονος πονος στο στηθος!!!!!!!!!!!!!!!!!!

υακινθος μου δεν ξερω κοπελα μου να σου απαντησω κοπελα μου πανω σ'αυτο αλλα σου ευχομαι να ειναι εγκυμοσυνη κ να ερθεις κ εσυ στην παρεα μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πολλα φιλια σε ολες σας κοριτσακια ομορφα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...