Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011..η τελικη αναμετριση!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλόρίζικο και αυτό το καινούριο τόπικ!!!!! Ωραίος τίτλος! ;);) Έτσι όπως το πάμε Χρύσα... εάν θέλουμε κάθε εβδομάδα καινούριο.. ναι θα τα φτάσουμε!Είμαστε πολυλογούδες τι να κάνουμε???? :lol::lol::lol:

Μαχη Φιλάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κούκλες!! Γυρίσαμε και εμείς... Δεν μας έκανε υπέρηχο ο γιατρός :lol::lol::lol: μου λέει χθές κάνατε πάλι θέλεις???? :lol::lol: Δεν μίλησα!! Είδε τα αποτελέσματα απο χθές και φύγαμε... κλείσαμε όμως ραντεβού για την επόμενη Πέμπτη...οπότε εντάξει δεν του θύμωσα πολύ!! :lol::lol::lol:

Καλορίζικο το Νο 4!! Και εγώ πιστεύω ότι θα γεμίσουμε πολλές σελίδες τέτοιες πολυλογούδες που είμαστε!!!

Πάω να διαβάσω τι γράψατε στο 3 και επανέρχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Γιελήζ!!!!!Εγώ θα του έλεγα τι πάει να πει εχτές έκανα?? μάνα είμαι θέλω να δω τι κάνει το παιδί μου!!!! :lol::lol::lol: και εννοείται ότι θα έτρωγα φάπα! :roll:

Κι εμείς την επόμενη εβδομάδα θα πάμε στο γιατρό μου αλλά θα μου πει αύριο στη β επιπέδου ποια μέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας πολυλογουδες γκαστρουλες!!!!!Τι κανετε?

Σοφακι ωραιες οι κουνιτσες σας!!!!Με το καλοοοοο!!!!

Μαχη μου κ η χτεσινη που χες βαλει μου αρεσε!!!!!!!!

Εγω εχω μπερδευτει δεν ξερω τελικα τι θα παρω!!!!!!!!

Γελιζ μου γλυκα το ζουζουνακι!!!!Με το καλο το ντοπλερ τωρα!!!!!!

Στον γιατρο θα παμε Παρασκευη και θα κανω την εξεταση της κυστικης ινωσης..τελικα αυριο εχει καισαρικη το πρωι..

Την Δευτερα θα κανω το καρδιογραφημα του εμβρυου στο Λητω το πρωι..στις 4 εχω ραντεβου με αιματολογο για την θρομβοφιλια..

Πλουσιο προγραμμα δηλαδη!!!

Σημερα ξυπνησα στις 7 για την ενεσουλα κ μετα γουργουριζε το στομαχι μου!!Σηκωθηκα στις 8.30 και εφτιαξα μπουρεκακια με τυρι!!!Τα εκανα σουπερ!!!!!!!!!Εφαγα 4 η χοντρη!!!!!!!!

Τωρα περιμενω τη μαμα μου να μου φερει γιγαντες!!!!!!!!

Φιλακιααααααααααα γκαστρουλες!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα πολύ όμορφη η κουβερτούλα!! Πρέπει να είναι και πολύ βολική.... Έχω και εγώ τη φίλη μου στο Λονδίνο... και όνγτως οι τιμές είναι πολύ καλύτερες εκεί... τη βλέπω το καλοκαίρι που θα έρθει να κουβαλάει μία εξτρα βαλίτσα για εμάς :lol::lol::lol:

Επίσης και τα φορμάκια στην Γερμανική σελίδα είναι πολύ όμορφα...

maroulita τα κατάφερες με το τικεράκι, με γειά!! ;);) και με το καλό η αυχενική στις 8/3... όλα θα είναι μια χαρά θα δείς!!!

Εγώ δεν θα μαγειρέψω σήμερα γιατί φάγαμε πρίν έρθουμε σπίτι...έφαγα ένα ωραιότατο φιλέτο κοτόπουλο και έσκασα!! Καλή όρεξη σε όσες δεν έφαγαν και καλή χώνεψη σε όσες έφαγαν... Μαράκι ζήλεψα τη φασολάδα σου και λέω να φτιάξω για αύριο!!! ;);)

Και έγώ κορίτσια είμαι της άποψης να μήν δίνω πολλά για ρουχαλάκια τώρα στην αρχή που τα φοράνε και πολύ λίγο... όπως λέει και η Χρύσα είναι καλύτερα να ψωνίζεις όταν έχει προσφορές... και να ξοδεύεις τα λεφτά σε εκδρομές η άλλα πιο χρήσιμα πράγματα... η να τα βάζεις στο λογαριασμό του παιδιού...

Chrystalleni μου όλα καλά θα πάνε αύριο!! Θετική σκέψη για νά έχουμε θετικά αποτελέσματα!! Με το καλό να δείς το ζουζούνι σου, θα περιμένουμε τα νέα σου!

Μαράκι μου μην φοβάσαι καθόλου... θα περάσει και ο 5ος και ο 6ος.....και ο 9ος και θα το κρατήσεις αγκαλιά και όλα θα είναι μιά χαρά!! Σε καταλαβαίνω που νιώθεις έτσι γιατί και εγώ έχω μία φοβία για την 24η εβδομάδα αλλά προσπαθώ να μην το σκέφτομαι... θετική σκέψη πάνω απόλα!! ;);););)

Χρυσουλίνι είμαστε πολυλογούδες... αν δεν μπαίνεις κάθε μέρα δεν μας προλαβαίνεις :lol::lol::lol:

Κορίτσια αρχίσανε να φαίνονται οι κοιλίτσες ε? Και εμένα σήμερα μου φάνηκε ότι ξεπετάχτηκε αρκετά... κάποια στιγμή να βάλουμε φωτό με τις κοιλάρες μας... θα έχει πολύ γέλιο!!! :lol::lol::lol:

Μαράκι πολύ ωραίο το καροτσάκι..μου άρεσε και το χρώμα...

Παιδιά οι περισσότερες περάσαμε τα μισά... οι ανακοινώσεις για τις γέννες δεν απέχουν και τόσο πολύ όσο φαίνεται... και όπως λέει το Μαράκι έχει να πέσει πολύ κλάμμα... Πραγματικά ανυπομονώ... να γεννλησουμε όλες με το καλό και να αρχίσουμε να μιλάμε για πάνες,θηλασμό... αυπνίες... και να βάζουμε φωτό απο τα μωράκια μας να τα καμαρώνουμε!!! Ευγενία κανόνισε μέχρι τότε να μάθεις να βάζεις φωτό!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Μάχη πολύ ωραία και αυτή η κούνια!! Συμφωνώ με την Σοφία, διάλεξε 2-3 που σου αρέσουν να ψηφίσουμε!! :lol::lol::lol:

Ευγενία πολύ ωραίο το τιρκουάζ... το αγαπημένο μου...όταν με το καλό κάνουμε και εμείς το δωματιάκι του μωρού θα το κάνω τιρκουάζ σε συνδιασμό με άλλο χρωματάκι που θα διαλέξουμε τότε...

Σοφίτσα και Μάχη καλή ξεκούραση!!!

Ούφ τα διάβασα όλα!!!!! Και το ξαναλέω είστε ΠΟΛΥΛΟΓΟΥΔΕΣ!!!! :lol::lol:

Ευγενία μου πήγα να του πώ και εγώ κάτι παρόμοιο αλλά με αγριοκοίταξε και δεν μίλησα!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Είπα να μη ζορίσω την τύχη μου και φάω τη φάπα που λές!!! :lol::lol::lol:

Κατερινάκι μου ευχαριστώ πολύ!!! Με το καλό και εσένα όλα αυτα που έχεις να κάνεις... να δείς το ζουζουνάκι σου και εσύ και να το χαρείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι με το καλό οι εξετάσεις και τα αποτελέσματα τους!!Μπουρεκάκια με τυρί εε???μιαμμμ!

Εγώ έχω τρελή όρεξη για κρέας ρε παιδιά!!Αλλά μόνο στα κάρβουνα όχι με σάλτσες και τέτοια.. στεγνό κρέας και σαλάτες θέλω μόνο!!!

Γιελήζ 19η με 20η εβδομάδα η μήτρα βγαίνει από την περιοχή της λεκάνης οπότε και αρχίζει να φαίνεται η εγκυμοσύνη...

Μην κάνετε άσχημες σκέψεις!!!Θα φτάσετε μέχρι τον 9ο και θα έχετε στο τέλος αυτού τα κ=μικρά σας αγκαλίτσα!!!! Όλα θα πάνε τέλεια!!! Θα δείτε!

Την επόμενη εβδομάδα θα πρέπει να κανονίσω και την καμπύλη... και όλο το σκέφτομαι.. αλλά μια ψυχή που είναι να βγει ας βγει μα τελειώνουμε!! :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ μνιαμμ..φθλετακι κοτοπουλο..σλουπρ..μου τρεχουν τα σαλια!!!

Ρε παιδια ξερετε ποσο γρηγορα μεγαλωνουν;;;

εγω ειχα 9 φορμακια 0-3 της gerber που μου ειχε στειλει η φιλη μου απο Αμερικη...

ε λοιπον 40 ημερων και δεν του κανανε πια....

γιατι ο γιος μου το πρωτο τριμηνο πηρε 1150, 1200 και 1000 και φυσικα εγινε τροφαντο αρκουδελι...χαχαχα..

επισης γι'αυτον ακριβως τον λογο μη παιρνετε ρουχα μικρα νουμερα πολλα..παρτε τα βασικα..καλοκαιρι θα ειναι..το πρωη τα απλωσατ ετο μεσημερι τα μαζεψατε..θα τα δειτε πως αναπτισσονται και θα παρετε και αλλα..

Α σας ειπα και το αλλο το κορυφαιο..η πεθερα μου...πηγε σε ενα καταστημα που κλεινει..και πηρε κορμακια κοριτσιστικα..ναι ναι..ειναι δε τοσο σηγουρη που θα ειναι κοριτσι..που αμα την Παρασκευη μου πει αγορι..θα της ερθει νταμπλας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενία έτσι είναι...Σωστά τα λές!! Αυτή τη φορά θα πάνε όλα καλά!!!!

Ρώτησα και εγώ για την καμπύλη και μου είπε "έχεις ακόμα, θα σου πώ εγώ όταν έρθει η ώρα!" :roll::roll::roll::roll::roll:

Εγώ έλεγα ότι λόγω κιλών δεν θα φανεί τόσο εύκολα ότι είμαι έγκυος... και τώρα βέβαια που λέω ότι φαίνεται... το βλέπω μόνο εγώ... γιατί με τα ριχτά που φοράω δεν το καταλαβαίνουν οι άλλοι...αλλά αν βάλω κανένα πιο στενό μπλουζάκι κάνει μπάμ!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Χαχαχα Χρύσα πλάκα έχει η πεθερά!!! Εγώ παντως λέω ότι θα είναι αγόρι και αυτό!!! Πεθερά vs Γιελήζ!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Δεχόμαστε στοιχήματα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα!! Έτσι ήταν και η μάνα μου σίγουρη και της έκανα πλάκα ότι έχουμε πάλι αγοράκι και της κόπηκε η μιλιά!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΄Αλλά κι εγώ νομίζω ότι αντράκι έχεις κι αυτή τη φορά!!!

Εμείς δεν θα πάρουμε πολλά.. έχω από τον Νικόλα φορμάκια όυδέτερα.. το πολύ πολύ κανένα ρουχαλάκι εξόδου να πάρω!!Όντως θα έιναι και καλοκαίρι..δεν θα φοράνε και πολλά!!θα έχουμε τα μπουτάκια έξω!! :lol::lol: μου τρέχουν ήδη τα σάλια!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχ...

αντε να δουμε...

Ευγενια εγω και δεν παιρνω τιποτα...

μονο αμα ειανι κοριτσακι....που και εγω νομιζω αγορι ειναι, θα παρω κανα δυο φορεματακια η φουφουλες για τις βολτες μας εξω..παιδιατρο πχ..κλπ..

θα παραγγειλω μονο αν μου φερουν ολοσωμα φορμακια πιτζαμακια για τιν χειμωνα οτι και να ειναι απο Αγγλια γιατι απο αυτα δενε χω πολλα του δικου μου επειδη τα περισσοτερα τα ελιωσε στο φορεμα και ειναι πολυ κατσιασμενα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πώ πώ μπουτάκιαααα!!! και πατουσίτσες!!!! Θέλω να του δαγκώσω τις πατούσες και τα δαχτυλάκια ένα ένα!!! Ναι ναι και εμένα μου τρέχουν τα σάλια!!!

Και τώρα που είπα πατούσες... χθές που βλέπαμε το DVD απο την Β επιπέδου εκεί που του μετρούσε τα δαχτυλάκια στα πόδια.... καταλήξαμε, εγώ η μαμά μου και ο άντρας μου, ότι το μωρό έχει ακριβώς τα ίδια δάχτυλα και τις ίδιες πατούσες με τον άντρα μου!!! ακριβώς το ίδιο σχήμα ρε παιδιά!!! Χαζέψαμε!! τέτοια ομοιότητα!!! Ελπίζω να έχει πάρει και τα μάτια του!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλοριζικο!!! Μου αρέσει αυτό το τελικη αναμέτρηση αλλά μου φαίνεται οτι εχουμε καιρο μπροστά μας...Γιατι αν συνεχίσουμε έτσι στο 100ο θα γεννάμε!!!!

Γιελιζ εμένα νομίζω δεν θα τολμούσε να μου πει να μην κάνουμε υπέρηχο!!!! :lol:

Κατερινάκι τι μας τα θύμησες τα μπουρεκάκια με τυρί??? Μερες τα σκέφτομαι!!!!

Για τα ρουχαλάκια κι εγώ κορίτσια πιστεύω παρτε τα απαραίτητα γιατι θα ειναι και οι εκπτώσεις. Στο μεταξύ Ιούλη δεν ειναι οι εκπωσεις??

Πάντως για το στοιχημα ποντάρω στην Γιελιζ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η τελικη αναμετριση ειναι πως ελπιζουμε σε αυτο το τοπικ..να χρωμματιστει τελεις η λιστα

το επομενο θα το ονομασουμε "οι συμπεθερες"

χαχαχαχαχα

Γιαλιεχ φανταζεσσαι...χαχαχα..αχ παιδια αυτα τα δαχτυλακια......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Χρύσα σήμερα που πήγα στα Benetton είδα κάτι τέλειεα ολόσωμα για έξω... σαν μπουφάν (δεν ξέρω πώς τα λένε) ειδικά το ρόζ ήταν πολύ όμορφο!!! Έχει πολύ όμορφα πράγματα ρε παιδιά!!! 2 ώρες χάζευα!!! :lol::lol::lol::lol:

Χαχαχα Μαράκι είπαμε εσύ είσαι τσαμπουκαλού!!!! Εμένα δεν με παίρνει να του λέω και πολλά γιατί τον έπρηξα ήδη για να με βλέπει κάθε 17-18 μέρες ενώ αυτός έλεγε κάθε 3 εβδομάδες!!! Οπότε κάνω τη πάπια!!!

Η αναμέτρηση που έγραψε η Χρύσα μάλλον πάει στο ποιό χρώμα θα επικρατήσει στη λίστα μας μάλλον... το ρόζ? ή το γαλάζιο???

Οι εκπτώσεις επίσημα ξεκινάνε Αύγουστο... αλλά οι περισσότεροι αρχίζουν τις προσφορές απο τα μέσα Ιουλίου!!!

Μαράκι σε ευχαριστώ που ποντάρεις σεμένα!!! :lol::lol::lol::lol: θα σου δώσω ποσοστό απο τα κέρδη!!! :lol::lol::lol:

Χρύσα μου ΠΕΘΑΙΝΩ για δαχτυλάκια!!! Και μέχρι τώρα δεν μπορούσα να το κάνω σε κανένα μωρό για να μην πούν ότι το κακοποιώ!!!! Αλλά πρώτα ο Θεός στο δικό μου δεν θα έχω τέτοια κολλήματα!!! Θα του τα φάω!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελήζ κι εμείς στη β επιπέδου στο Νικόλα είχαμε δει τον μικρό προφίλ κι ο γιατρός κι εγώ είχαμε πει ότι είναι ίδιος ό άντρας μου!!! Δεν το συζητώ ότι είχε κατουρηθεί πάνω του!!! Πάντως ο μικρός βγήκε καρμπόν ο πατ'ερας του... μόνο τα μάτια μου έχει πάρει!

Οι συμπεθέρες ε???? :lol::lol::lol::lol::lol: Καλό!!!

Κοριτσάκια θα σας χαιρετίσω τώρα!!Να μαζευτώ κι εγώ να πάω στο παιδάκι μου!!! Θα τα πούμε πάλι το βραδάκι!!

Φιλάκια πολλά στις κοιλίτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ τα λενε φορμακαι εξοδου

εμεις εχουμε εναν τετοιο

http://www.laredoute.gr/product-%CE%9F% ... tID=680610

και ενα απο τα μαδερκερ που ειναι σαν αρκουδακι με πατουσες και αυτακια..εχει πολυυυ γελιο..αλλα δεν εχω πια φωτο να σας δειξω

Χαιρετω και εγω

παω να ζουλιξω το ζουζουνι μου

Φιλακια θα τα πουμε το βραδακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερες ε???? :lol::lol::lol:

Κι οταν φτάσουμε στο τέλος θα λέμε η αντιστροφη μέτρηση!!!

Γιελιζ αμα εχει κέρδη εννοείται πως θέλω κι εγώ!!! :lol::oops:

Οσο για το γιατρό δεν ειμαι καθολου τσαμπουκαλού αλλά τον κοιτάω με ένα υφος και λόγω ιστορικού μου εχει νομίζω μια αδυναμία..Κι επειδή ξέρει ότι και ανα 3 βδομάδες να μου έβαζε το ραντεβού εγώ θα έβρισκα κάτι για να πάω πιο νωρίς οπότε αναγκαστικά μου το έβαλε ανα 2 εβδομάδες!!! Μην σου πω οτι και πάλι πολύ είναι!!! :lol::lol:

Ευγενία και Χρύσα πολλά φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα και εγω!Καλοριζικοοοο!

Φαγαμε τα μπιφτεκακια μας.Εγιναν πολυ νοστιμα και ελαφρυα.Εξω βρεχει καταρρακτωδως και καθομαι κουκουλωμενη στον καναπε.Ειπα του αντρα μου και μου εφτιαξε εναν καπουτσινο.Τον τραβουσε η ορεξη μου!Ειχα να πιω καφε 3,5 μηνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενία εδώ ο δικός μου κατουρήθηκε που το μωρό του μοιάζει.... στις πατούσες!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλή ξεκούραση κορίτσια και φιλάκια στα ζουζουνια σας!!

Τα λέμε μετά!!!

Χρύσα πολύ ωραία η φόρμα!!! Μαρέσει το χρώμα πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ που δεν πίνω καφέδες γενικως ενα καπουτσινο θα το επινα αλλά μόλις μου έφερε ο μπαμπάς μου παγωτο και κεικ σοκολατας μιαμ μιαμ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...