Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

kalimera se olous k oles:)

ti m kanete?

mariap exw kanei k egw exetaseis thromvofilias!imoun se allo giatro omws kai dn m zitise pote na tis kanw!an kai eixa se ekeino to giatro 1 spermategxusi apotiximeni kai 1 exwswmatiki apotiximeni! ti na peis. . . !otan allaxa giatro k t eipa to istoriko zitise amesws autes tis exetaseis opou vgika omozigi se ena paragonta!kai ena mina prin n arxisw tis prospatheies tha arxisw aspirini kai foliko oxi kai meta mporei kai enesoula!

vevaia kathe periptwsi einai diaforetiki kai kathe giatros einai diaforetikos ara. . .dn mporei na pei kaneis oti ekane kapoios lathos an dn tis zitise me to kalimera!an exeis istoriko omws me apovoles, tote eprepe nai na stis eixe zitisei!auti einai i gnwmi m!

filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ALITHEIA TO LETE KORITSAKIA MOU???????????? POSO EINAI KANONIKA DILADI THN DEKATH MERA??? MPOREI NA NAI KAI DIDIMAKIA?????????? DEN MOU PE KATI O GIATROUDAKOS!!! THA PAW AVRIO STON GUNAIKOLOGO GIA NA ME EXETASEI!!! AVRIO MONO SAKO VLEPOUME E????? KARDOULA POTE AKOUME??????

SYMPETHEEEEERAAAAAAAAAAAAAAAAA TI KANEIS ???????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ANHSYXW GIA THN MURIAM MATHAME NEA?????????????????? FOVISMENO EINAI TO KORITSAKI MOU GIATI EIDE LIGO KAFE YGRA!!!!!!!!!!!

EGW XAPLWNW AKOMA DEN KOUNHTHIKA AP TO KREVATI AKOMA!!!!!!!!!!! AN DEN MOU PEI O GIATROS EGW DEN TO KOUNAW AP EDW :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

MARIAP KANE THN EXETASH OPWS EIPAME DEN XANEIS KAI TIPOTA!!!!!!!!! THA SOU FYGEI AKOMA ENA VAROS KAI METAAAAAAAAAAAAAAAAA THA SAI EGGYOULA THA DEIS!!!!!!

GIRL FILENADA MOU OOOOLA AFTA TELEIWSAN TWRA PAME GIA THN EPITYXIA :D:D:D:D;)

CUANDOOOOOOOOOOOOO FEEEEETAAAAAAAAAAAAA :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου τι κανετε?

Το τσικνιζετε το τσικνιζετε???

Φιλακια σε ολες τις εγγυουλες, αυτες που ειναι στην προσπαθεια, αυτες που θα προσπαθησουν!!!

ΚΑρδουλα τελεια η χοριακη σου! Τελεια!!!

VASSOOOOOOOOOO TI GINESAI RE KORITSAKI MOU ??????????????? OLA KALA????? PWS PAEI????????? FEEEEEEEETAAAAAAAAAA EEEEEEE???????????? OLA KALA NA PANE GLUKIA MOU KAI GIA SENA!!!!!!

TRITH PAS E??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρδούλα μου καρδούλα :lol::lol: (είδες πως ακούγεται?) ακούσαμε στην 2η επίσκεψη με το γιατρό. Στον 1ο υπέρηχο είδαμε σάκο κ μια κουκίδα μέσα στο σάκο, στο επόμενο είδα να αναβοσβήνει μια καρδούλα τοσοδούλα............αχ ψυχές μου..........

Ευακι μου καλό σε ευχαριστώ παρα πολύ....................... μου τα έγραψες τόσο ωραία που τωρα το κατάλαβα.....τους γιατρούς γιατι δεν τους πιάνω πάντα????????? να είσαι καλά ματάκια.

Βασούλα μου σε φιλώ και να ξέρεις ανυπομονώ...

καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα παρεουλα τι κανετε????

Εμεις ειμαστε μια χαρα κ μεγαλωνουμεεεεεεεεεε!!!!!Φτασαμε τα 212 γρ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ολα καλα και προχωραμε !!!!!!!!

Νικολ,Σοφακι,Αννουλα,Καρδουλα,Κικιτσα,Μπατρτσελονιτακι,Γιωργο,Ζαχα τι κανουν οι κοιλιτσες????

Ευακι,Κουαντο,κοριτσακι,μερεντουλα και σε ολα τα κοριτσακια πολλα πολλα φιλακια!!!!!

Εχουμε κοριτσακια στην αναμονη τωρα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ κ αγοριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι,τι κανετεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε?σας βλεπω ανεβασμενους ολους κ χαιρομαι πολυ για αυτο.εγω αυριο κ μεθαυριο εχω μετακομιση κ ΒΑΡΙΕΜΑΙ πολυυυυυυυυυυυυυ :( βεβαια δε θα κανω κ τιποτα ιδιαιτερο εγω αλλα μονο κ μονο η αναστατωση φτανει.

κατερινα φουσκωνουμε κ εμεις σιγα σιγα.αλλα ρε κοριτσια μου χει κοπει η ορεξη μου φαινεται.δε τρωω οσο ετρωγα.που εν μερει ειναι καλο.

οι υπολοιπες τι μου κανετε?

συμπεθεραααααααααααααααααααααααααααααααααααααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: κοιτα μη μου τη σκασεις κ κανουμε κ οι 2 κοριτσια ε?για φροντισε σε παρακαλω πολυ :lol::lol::lol:

οι υπολοιπες βκοπελιτσες που μου ετοιμαζεστε ελπιζω να ειστε καλα.

φιλια σ ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρδουλα νομιζω ανα δεν κανω λαθος οτι στη μερα που εισαι επρεπε να χεις χοριακη 100 και κατι..νομιζω..και αφου εχεις 300+ μηπως εχουμε κατι καλυτερο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα μην ανησυχεις σε λιγο θα σο ανοιξει η ορεξη!!!!Κ γω στο πρωτο 3μηνο δεν ειχα ορεξη για τιποτα..τωρα ομως εχω κ παραεχω!!!Συνολικα εχω παρει 3.5 κιλα τα 2.5 μολις εκλεισα το πρωτο 3μηνο!!!!

Τωρα ομως που ειμαι καλα απο ανακατωσουρες κ τρωω απ ολα θα μπω σε προγραμμα διατροφης παλι..τουλαχιστον να παιρνει καλυτερα θρεπτικα συστατικα ο μπεμπης!!!Οχι οτι τρωω βλακειες αλλα ολο κ κατι τρωω πιο συχνα απο οτι εκανα πριν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ εδω..τι κανετε?

εμενα η χοριακη στο γιο μου ηταν 17000 με 5 ημερες καθυστερησης....

POSOOOOOOOOOOOOOOOOOO :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

KAI META LETE GIA THN DIKIA MOU :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ANNAAAAAA SYMPETHERA MHN S AKOUSEI O ANTRAS MOU!!! KORITSAKI THELEI :!::!::!::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ όλες!!!! :P

Θα μιλήσω με το γιατρό μου και θα δω τι θα μου πεί.... :roll:

Βλέπω σήμερα είστε όλες ανεβασμένες....χαίρομαι..... :P

Άντε βρε κορίτσια προσευχηθήτε και για μας να μείνουμε σύντομα εγκυούλες!!!!!!! :D:D:D

Φιλάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρδουλα οσες φορες κοιταζω την χοριακη ακομα εχω αποροια που ηταν τοσο υψηλη....εντωμεταξυ την πηρα στα χερια μου αναλογουσε σε 7 εβδομαδες κ εγω ημουν μονο 4εβδ+5ημερες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααααααααααααα καλη επιτυχια σε οσες ξεκινουν εξωσωματικη, σε οσες ειναι σε αναμονη και φυσικα καλη εγκυμοσυνη στις εγκυουλες μας!!!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω απο κει το διαβασα μεραντακι...τι μου κανεις χρυσουλι μου; δυο μερες μονο;;;;; :lol::lol::lol:

ε μααααα... τι Χιώτισσες ήμαστε :lol::lol::lol:

βάστα γερά και θα τα καταφέρουμε!!

καλό σ/κ κορίτσια :YMHUG::-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PHGA STON GIATROUDAAAAAAAAAAKOOOOO!!! EIDAME ENA MEGALOUTSIKO KAI ENA MIKROUTSIKO MWRAKI!! LEEI MALLON EINAI DUO ALLA NA PERIMENOUME MEXRI THN PARASKEVH NA MEGALWSEI LIGO TO DEFTERO NA MASTE SIGOUROI!!!!! DYO KOUKIDOULES HTANE KALEEEEEEEE TA GLUKOULIA MOU :lol:

EIMAI EFTYXISMENH ALLA THELW NA AKOUSW KARDOULLES NA XTYPOUN GIA NA MHN ANHSYXW ALLO :D

PANAGIA MOU S EFXARISTW GIA OOOLAAAAA :D:D:D:D

STA GENETHLIA MOU THA TA DW TA MWRAKIA MOU AN EINAI DUO KAI NA AKOUSW THN KARDOULA TOUS :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DEN MOU TO PE XEKATHARA ALLA LEEI VLEPW AKOMA ENA MIKROOOOOOOOO ASTO NA FANEI SIGOURA THN ALLH VDOMADA!!! DEN XERW :roll: MOU EIPE XALARAAAA KAI OLA THA NAI KALA!!! KAI EIPE EINAI KAI PSHLH H XORIAKH POU MALLON EINAI 2 :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα λεγα γω!!!!!!!!!!Ειδες καρδουλα;αααααααααααααααααααααα...Δυο μωρακιααααααααααααα!!!!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: και χωρις συμπτωματα;τιποτα;στηθος;πονακια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...