Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια..ευχομαι να ειναι το τελευταιο που ανοιγω με εξωσωματικης θεμα..καλοριζικο ευχομαι να ειναι μιας κι εγω ξεκιναω την αλλη εβδομαδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καταρχην ......

ΓΩΓΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΧΑΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Με το καλο να κανεις την προσπαθεια σου κουκλα μου.Ευχομαι τα καλυτερα αποτελεσματα σε ολες σας!!!!

Καλοτυχο να ειναι το Νο11 !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι μου γενικως χαθηκαμε...σε ευχαριστω πολυ,κι εσυ με το καλο να φερεις στον κοσμο τις ζουζουνες σου...κοντευεις...φιλακια πολλα,καλη σου μερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...Σας ευχαριστώ για την στήριξη και για τα γλυκά σας λόγια...εύχομαι το 11 να είναι γούρικο.Καρδούλα θα προσπαθήσω και εγώ το κολπάκι σου σε ευχαριστώ...ίσως και να έχεις δίκιο.Cuando μου ευχαριστώ για την αγκαλιά θα το ρωτήσω αυτο με την ινσουλίνη, Girl μου ευχαριστώ καλή επιτυχία στις προσπάθειες σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και πάλι κορίτσια!!!!

Μεγιές το καινούργιο νουμεράκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αντε να περνάει ο καιρός να χουμ μωράκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν αντέχω ρε παιδιά!!!

Πόσο πολύ το θέλω Θεούλη μου!!!! Πόσο πολύ!!!!!!!!!! 8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια σε ολες κοριτσια!!ευχομαι κι εγω το 11 να ειναι γουρικο για ολες!!!!!!!!!!καρδουλα τι ωραι που τα εγραφες..κι εγω μιλαω στο υποτιθεμενο σπορι..αλλα χτες μετα απο μια αποτυχημενη εξωσωματικη μιας φιλης με πηρε πολυ απο κατω..και φοβαμαι πως ουτε εγω θα τα καταφερω..εχω κανει σπερματεγχυση βεβαια..και για αυτο ειναι λιγο πιο πιθανη μια αποτυχια..δεν πειραζει θα ξαναρχισω να σκεφτομαι θετικα..ειναι αυτες οι τελευταιες μερες που μια λες σιγουρα σιγουρα ειμαι και μια αποκλειεται!!!!!!!!!!! :roll::roll: θα ακολουθησω συμβουλες καρδουλας :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη επιτυχια σε ολα α κοριτσακια που ξεκινανε την προσπαθεια τους!!!Το 11 να ναι το ιδιο γουρικο οπως ηταν και το 10!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ρε κοριτσακια κανενα νεο απο το Συννεφακι ειχαμε??

Ποια κοριτσακια ειναι τωρα σε προσπαθεια???

Κλωτσησαμεεεεεεεεεεεεε σας το ειπα????Μας ακουσε κ ο μπαμπας μας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιαααααααααααααα κ αγορι,τη καλημερα μου κ απο μενα.επειδη πλεον γιναμε πολλες,ποιες περιμενουμε?καλη επιτυχια ευχομαι σ ολες κ το 11 εννοειται οτι θα ναι γουρικο.φιλια πολλααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια εύχομαι σε όλες σας καλή επιτυχία

και όπως είπε και το γωγάκι να είναι και το τελευταίο θέμα που ανοίγεται για εξωσωματικές!!!

τα φιλιά μου σε όλες σας!!! [smilie=love5.gif][smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kali mas epityxia!!!na einai gouriko efxomai k egw kai to post k to etos!!!!!efxomai se oles mas syntoma na ginoume manoules!!!!se oses eidi perimenoun to aggeloudi tous me enan pono na tous erthei!!!! :):)

ante koritsia o februarios anadeixtike gourikos k tyxeros!!!gia na doume gia to martio..... :-?:-?:-?:-?:-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PERIMENETE EA LEPTAKI NA DHRW TO STROUMFAAAAKI KAI NA MILHSW KAI ME THS YPOLOIPES :x:x

VRE KORITSI MOU PAAAASSS KALAAAAAAAAAA :o:o AKOMA DEN ARXHSES ESY VRE PAIDI MOU KAI PAS KAI GIA FYSIKO KYKLO :o AAAAAAAAAA KALAAAAAAA THA TRELLATHEIS MEXRI THN XORIAKH ESY ETSI OPWS PAS :o PAIDI MOU AFTO POY THA KANEIS THA MAZEVEIS AVGOULAKI AVGOULAKI KATHE MHNA KAI META THA KANEIS EXWSWMATIKH KATALAVES E???? :D AAARAAAAA HREMHSE PAIDI MOU GIATI MAS AKOUNE KAI KORITSAKIA OPWS THN EYEORE POU MAZEVEI TO GLUKO MAS AVGOULAKIA TOSO DYSKOLA KAI EINAI TOOOOOSOOOOO DYNATH POU OLEEEES THN THAVMAZOUME!!!!!!!! GI AFTO FEEEEEEEETAAAAA LEEI KAI TO ZAXARWTO KAI HREMHSE PAIDI MOU!!!! EMENA 2 XRONIA EPEMVASEIS KAI THERAPEIES KANAME ME TON ANTRA MOU KAI TWRA EKANA THN EXWSWMATIKH!!!! FRONIMA E MWRO MOU ???? ;);)

KATERINAAAAAKIIII APOLAMVANEIS TO KLWTSIMA E???? BRAVOOOOOOOOO GLUKA TELEIO AISTHIMA SOU LEEI EIMAI EDW MAMA KAI EGALWSAAAAAAA :lol::lol::lol: THAFAAAS KI ALLEEEES :lol::lol::lol::lol:

EYEORE EISAI H DYNATOTERH AP OLES MAS KAI O THEOS THA VOITHISEI GLUKIA MOU!! KANE TO KOLPAKI PIAAANEI :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

VASSOOOOOOO TI GINETE ??????????????????????

GIRL PAME GIA FUSIOLOGIKH SYLLIPSI E????? TA PAME FILENADA AFTA ;);););););););)

GIORGOOOOOOOOOOOOO ERXETE TO AGORAKI SOUUUUUUUUUUUUU :D:D:D:D:D:D:D

TA PONAKIA POU NIWTHW EGW RE PAIDIA FYSIOLOGIKA EINAI DEN MOU EIPATE :roll::roll::roll:

H MEEESH MOU POLU PONAEI KAI TSIMPIMATAKIA XAMHLA!! GIA PES GIATREEEEE :lol::lol::lol::lol:

ANTE MERENTOULA NA KOKKINISEI OOOOLH H LISTA STO 11 E???????????????? ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα στην υπέροχη παρέα σας!!!!! Εγώ είμαι στην αναμονή για την "ακατανόμαστη", ώστε να μπορέσω να ξεκινήσω τις ενεσούλες μου. Πιστεύω ότι μέσα στην επόμενη εβδομάδα θα ξέρω στο περίπου πότε θα ολοκληρώσω τη διαδικασία και έτσι θα αναζητήσω τη χιώτισσά μου.... ;););)

Καλή επιτυχία σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα στην υπέροχη παρέα σας!!!!! Εγώ είμαι στην αναμονή για την "ακατανόμαστη", ώστε να μπορέσω να ξεκινήσω τις ενεσούλες μου. Πιστεύω ότι μέσα στην επόμενη εβδομάδα θα ξέρω στο περίπου πότε θα ολοκληρώσω τη διαδικασία και έτσι θα αναζητήσω τη χιώτισσά μου.... ;););)

Καλή επιτυχία σε όλες!!!!

:lol::lol::lol: οι χιωτισες ειναι σε αλλο ποστ αλλα οκ... ;) με το καλο να ξεκινησεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TA PONAKIA POU NIWTHW EGW RE PAIDIA FYSIOLOGIKA EINAI DEN MOU EIPATE :roll::roll::roll:

H MEEESH MOU POLU PONAEI KAI TSIMPIMATAKIA XAMHLA!! GIA PES GIATREEEEE :lol::lol::lol::lol:

Τσιμπηματακια και πονακια χαμηλα στην κοιλια ειχα κι εγω....και στις αρχες και μετα...ο ντοκτορας ειπε οτι ειναι φυσιολογικα επειδη μεγαλωνει η μητρα! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PERIMENETE EA LEPTAKI NA DHRW TO STROUMFAAAAKI KAI NA MILHSW KAI ME THS YPOLOIPES :x:x

VRE KORITSI MOU PAAAASSS KALAAAAAAAAAA :o:o AKOMA DEN ARXHSES ESY VRE PAIDI MOU KAI PAS KAI GIA FYSIKO KYKLO :o AAAAAAAAAA KALAAAAAAA THA TRELLATHEIS MEXRI THN XORIAKH ESY ETSI OPWS PAS :o PAIDI MOU AFTO POY THA KANEIS THA MAZEVEIS AVGOULAKI AVGOULAKI KATHE MHNA KAI META THA KANEIS EXWSWMATIKH KATALAVES E???? :D AAARAAAAA HREMHSE PAIDI MOU GIATI MAS AKOUNE KAI KORITSAKIA OPWS THN EYEORE POU MAZEVEI TO GLUKO MAS AVGOULAKIA TOSO DYSKOLA KAI EINAI TOOOOOSOOOOO DYNATH POU OLEEEES THN THAVMAZOUME!!!!!!!! GI AFTO FEEEEEEEETAAAAA LEEI KAI TO ZAXARWTO KAI HREMHSE PAIDI MOU!!!! EMENA 2 XRONIA EPEMVASEIS KAI THERAPEIES KANAME ME TON ANTRA MOU KAI TWRA EKANA THN EXWSWMATIKH!!!! FRONIMA E MWRO MOU ???? ;);)

KATERINAAAAAKIIII APOLAMVANEIS TO KLWTSIMA E???? BRAVOOOOOOOOO GLUKA TELEIO AISTHIMA SOU LEEI EIMAI EDW MAMA KAI EGALWSAAAAAAA :lol::lol::lol: THAFAAAS KI ALLEEEES :lol::lol::lol::lol:

EYEORE EISAI H DYNATOTERH AP OLES MAS KAI O THEOS THA VOITHISEI GLUKIA MOU!! KANE TO KOLPAKI PIAAANEI :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

VASSOOOOOOO TI GINETE ??????????????????????

GIRL PAME GIA FUSIOLOGIKH SYLLIPSI E????? TA PAME FILENADA AFTA ;);););););););)

GIORGOOOOOOOOOOOOO ERXETE TO AGORAKI SOUUUUUUUUUUUUU :D:D:D:D:D:D:D

TA PONAKIA POU NIWTHW EGW RE PAIDIA FYSIOLOGIKA EINAI DEN MOU EIPATE :roll::roll::roll:

H MEEESH MOU POLU PONAEI KAI TSIMPIMATAKIA XAMHLA!! GIA PES GIATREEEEE :lol::lol::lol::lol:

ANTE MERENTOULA NA KOKKINISEI OOOOLH H LISTA STO 11 E???????????????? ;);););)

Kαρδούλα καλησπέρα!!!

Τί κάνεις?

Σευχαριστώ για αυτά που μου γράφεις, γιατί μόνο έτσι ξεκολλάω!! Και συγνώμη στα υπόλοιπα κορίτσια αν γίνομαι κουραστική και κλαψιάρα!!!

Απλά πολλές φορές μου την βαράει πολύ και στεναχωριέμα!!

Πάντως Καρδούλα σευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...