Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΙΟ 2011!!!!!!Νο 5


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ....ΤΙ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ....ΜΠΗΚΕ Η ΑΝΟΙΞΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ...

ΞΥΠΝΗΣΑ ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΕΚΑΝΑ ΝΤΟΥΖΑΚΙ ΤΡΩΩ ΠΡΩΙΝΟ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΝΙΚΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ...ΕΚΟΨΑ ΦΛΕΒΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΠΑΛΙ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ...ΘΑ ΠΙΑΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΕΝΑ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ...ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΝΙΚΟ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ ΜΠΡΟΣ-ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΤΖΑΜΙΑ Κ ΕΓΩ ΘΑ ΠΛΥΝΩ ΚΑΤΙ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΑΣ.ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΜΟΥΣΙΚΟΥΛΑ ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΝΑ ΑΕΡΙΣΤΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΦΕ...ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ακομη να συκωθητε απο το κρεβατι;;;;;

Αντε ελατε να πουμε και τπτ. ΕΓω παλι μονη μου, το απογευμα ερχεται ο Αλεξανδρακος. Ξεχασα να σας πω ζυγιστηκα το πρωι +13 κιλα, πηρα 4 κιλα μεσα σ'ενα μηνα. Φρικη!!! Δεν πειραζει, θα πεσει διαιτα μετα , τωρα [smilie=pottytrain5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! [smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif] Υπέροχη μέρα για καφεδάκι δίπλα στη θάλασσα! Άντε να καλοκαιριάσουμε καλά καλά να ξεχυνόμαστε στις παραλίες!! [smilie=fish.gif]

joanaki μου περαστικά στο μικρούλι σου,τώρα είναι καλά;;

Που θα πάτε γκαστρούλες μου σήμερα;

Γεωργιάννα,Σούλα,Andria,samantha,samarcande,ΑΦΡΟΔΙΤΗ,Steicy,ΧΟΑΝΙΤΑ,Ειρήνη,Γιώργο,Αφρο, ΑΝΝΑΤΗES, afrodite,Γωγώ(που είσαι εσύ??),Γιούλη,Maritina κ όλες τις υπόλοιπες τα φιλιά μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άστα να πάνε Γεωργιάννα μου..μπαίνουν τα ρημάδια πολύ μπάμ..Όπως λές,θα πέσει δίαιτα μετά κ φούλ διάδρομος στο σπίτι γιατί γυμναστήριο αρχικά χλωμό το βλέπω.. σκέφτομαι να καταργήσω τη ζυγαριά μέχρι να γεννήσω γιατί αλλιώς θα τη σπάσω απο τα νεύρα μου! :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργιαννα κ ομως καταφερα κ τα καρβουνιασα τα τυροπιτακια :lol::lol: που με τοσο κοπο αγορασα :lol::lol::lol:

γιουλακι μου καλως να τον δεχτεις τον αντρουλη σου!!!!

ελενακι μου καλημερα!!!!δεν ανοιγεις κ το εξι μια που εισαι τωρα εδω???? το γεμισαμε το πεντε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κ απο μενα...χα8ηκα ολιγον...το νουμερο 6 δεν το βρισκω,το εχετε ανοιξει???

Πανικος κοριτσακια μου,ξεκινησα ινσουλινη δυστυχως,αλλα απο την αλλη ηρεμησα κιολας απο τους πρωινους δεικτες...φυσικα η διαιτα συνεχιζεται κανονικα κ ειμαι απο τις 7.30 σε καραντινα με τα φαρμακα την διατροφη,την μετρηση γλυκοζης κ ενεση τωρα κα8ε βραδυ....Με την φαγουρα σας ειπα οτι ευ8υνεται το ηπαρ κ πινω αναβραζον φακελακια,8α παρακολου8ουμε συχνοτερα κ βλεπουμε.

Εχω κ πιεση στην μητρα προς τα κατω αλλα ειπε ο γιατρος οτι ευ8υνεται το μωρο που πιεζει,ζαλαδες κτλ κτλ...Ομως ξερετε κατι,κουραστηκα να σας λεω μονο αρνητικα...8ελω να το παιξω κινεζα κ να ειμαστε μια χαρουμενη παρεα....

Εχω ερ8ει στην μανα μου απο την Παρασκευη για να ξεκουραστω κ να αφησω τον αντρα μου με τον μαστορα στο σπιτι...σημερα τελειωσαν το πατωμα...πηγα μια βολτα απο εκει γτ κλειδω8ηκε εξω :D

κ επα8α σοκ....πολυ σκονη παντου,αυριο 8α αναγκαστουμε να κανουμε γενικη....ουφφφφ

φωναξα μια ξαδερφη 8α ερ8ει κ η μανα μου κ ο 8εος βοη8ος.....

Οσο για την διαφημηση,επιλεχτηκαμε με την κουμπαρα μου αναμεσα στους 150 μαζι με αλλα 10 ατομα να στησουμε ενα σποτακι που μιλαει για τα αρχικα του ΙΚΕΑ...η ατακα ειναι: Ιδανικα Κουζινικα Επιπλα Αμπαζουρ.

οταν μας ρωταει ο Φερεντινο...αυτο ειναι ολο,ριξαμε πολυ γελιο γενικα,ο Φερεντινο πολυ κουλ ατομο...8α μας ενημερωσουν για το ποτε θα το δουμε στην τηλεοραση ,προς το παρον δεν γνωριζω...αλλα περιμενω την δωροεπιταγη για να ψωνισω εως το τελος της εβδομαδας....

Αυτα προς το παρον.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έτσι θα μας ανεβάσεις και συ το ουράνιο τόξο σου, να είσαι σίγουρη 🌈🌈 Από Οκτώβρη ξανά γιατί παίρνει ο άντρας μου κάποια φάρμακα ας πούμε, και δεν θέλουμε να διακινδυνεύσουμε να μείνω έγκυος όσο τα παίρνει.. Βγάζει ταυτόχρονα τα δύο κάτω και οι αφυπνίσεις τη νύχτα είναι ασταμάτητες... Που θα πάει, θα ηρεμήσουμε κάποια στιγμή (ένας γνωστός μου είπε θα ηρεμήσω εννοείται, όταν πάει 4 ετών 😱😱). Συνεχίζω τα τεστ και αυτόν τον μήνα και μετά τέλος, αν και δεν τρέφω πολλές ελπίδες, σίγουρα θέλουν χρόνο οι ορμόνες μου να έρθουν στα ίσα τους. Φιλάκια και στη δική σου κορούλα, και χαδακια στην μικρούλα στην κοιλιτσα 💓💓 Τη μέρα δαγκώνει ο,τι βρει, αλλά η νύχτα είναι άλλη πίστα, πιο δυσκολη. Ανά δύο ώρες ξύπνημα και κλάμα... Υπομονή σε όλες μας! Φιλάκια και στο δικό σου μωρουδελι ♥️♥️♥️
    • Τώρα που είπες γκρινιάζει, λοιπόν ακούστε έχω μια φίλη αστρολογο με την οποία κοιτάμε τις ημερομηνίες γύρω στην ΠΗΤ και οι περισσότερες μέρες του Οκτώβρη έχουν μια συνοδο που κάνει πολύ γκρινιαρικους χαρακτήρες.... με λέει μέσα στη μίρλα θα είναι 😝... πέφτει κ η έκλειψη.... δεν ξερω απο που να το πιασω.... θα δεσω τα ποδια μου να το βγαλω Νοέμβρη 😂
    • Καλησπέρα κορίτσια.Εκανα αιματολογικό έλεγχο..όλα καλά στις μετρήσεις.Ξεκιναω επισήμως αύριο λοιπόν...🙏🙏🙏Πρώτος υπέρηχος Τετάρτη 8 Μαϊου.
    • Εμένα δεν με δυσκόλεψε ιδιαίτερα η ανάρρωση από την καισαρική.. αυτό που με ζόρισε πιο πολύ ήταν επειδή θηλαζα και κρατούσα το παιδί αγκαλιά πολλές ωρες με πονούσε λιγο η τομή από το βαρος του παιδιού  αλλά γενικα ήταν οκ και έκανα καισαρική με ολική ναρκωση κιολας που θεωρείται και λίγο πιο δύσκολο 
    • Εμένα μου ήρθε λίγο ξαφνικό είναι η αλήθεια γιατί δεν είχα ποτε τέτοιο θέμα 🤷‍♀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...