Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά μωράκια 2011 No 3... Βάλτε χρώμα στη ζωή σας!!!


Recommended Posts

Ευχαριστώ Σοφάκι μου, θα το δω να δω τι εχει αν και το κατάστημα δεν νομίζω να υπάρχει στην Κύπρο...

Σας αφήνω τώρα..Θα τα πούμε αύριο!!

Φιλάκια φουσκοκοιλίτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 981
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

GEIA SAS KORITSIA EIMAI 13 VDOMADES KAI 3 HMERES PHT 15/08.ANTE ME TO KALO HEHE TA MWRAKIA MAS NA TA KRATISOUME AGKALITSA :D NA RWTHSW KATI SHMERA EKANA TH AUXENIKI KAI O GIATROS EIPE OTI MALLON EINAI AGORAKI ALLA MOU EIPE OTI DN EINAI KATHOLOU SIGOURO!SA PRWTI EIKONA.KAI LOIPON EDW H ERWTHSH MOU POSO EGKURO MPOREI NA EINAI AUTO?UPARXEI KAPOIA PITHANOTITA NA EINAI KORITSAKI?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε ποσα γραψατεεεεεεεε?????? ειμαι σπιτι με πυρετο μεχρι 37,2 και πονολαιμο κλπ.και απειρο συναχι!!!!

μπουμπουλινα με το καλο το μωρακι σου. Κι εμας στην αυχενικη μας ειχε πει φυλλο και μας το επιβεβαιωσε και πριν 1 βδομαδα ενας υπερηχος. Τι να πω!!! Μαλλον στην Β επιπεδου θα μας το σιγουρεψει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν ο γιατρος λεει μαλλον ειναι 50 50 ο επομενος υπερηχος θα το σιγουρεψει...

και εγω μου ειπε μαλλον κοριτσι αλλα καθολου απιθανο να μου πει την αλλη φορα αγορι αν και πιστευω οτι στα αγορια φαινεται παντα πιο νωρις ενω στα κοριτσια αργουν να το σιγουρεψουν

καλα ειμαι σεσ μου εγραψα στο αλλο μας θεμα με χτυπαει το μωρο............απο χθες το ενιωσα 2 φορες.....

για τη πιτσα πειτε σε ποια σελιδα ειναι να την διαβασω...ειδα μαθατε οι πιο πολλες το φυλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναλογίες για ζύμη πίτσας : Για 2 μεγάλες (πιο μεγαλες απο τις έτοιμες) σε ταψί στρογγυλό πίτσας. για κάποιες εγγυούλες που τη ζήτησαν................

1/2 L. νερό χλυαρό

1 Kg. αλευρι για όλες τις χρήσεις η ακόμα καλύτερα αλευρι για χωριάτικο ψωμί (κίτρινο χρώμα το χαρτι)

2 κ.γ. αλάτι (ποτε μαζί με τη μαγιά- θα κόψει κ δεν θα φουσκώσει ποτε)

4 κ.σ. ελαιόλαδο

15 gr. μαγιά.

ΠΟΛΥ καλό ζύμωμα και για 1 ώρα σε ζεστό μέρος ώστε να τουμπανιάσει.....

Για λιγότερη πίτσα η αν θέλετε λεπτή ζύμη, λιγότερα αναλογικά όλα.

Την απλώνω σε ταψακι στρογγυλό με ενα ρολό ειδικό κ την κάνω όσο λεπτη θέλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia egw exw pono sti mesi katw xamila apo ta x8es kai dn mou perase akomi. fusika x8es itan polu entonos simera eimai polu kalutera apla exw souvliew sto aristero meros tis koilias moiu katw xamila! uparxoun stigmes pou ginetai petra i koilia mou kai polu suxna kata t diarkeia ts meras kai niw8w polles fores dusforia. pira tn giatro tilefwno alla mou eipe apo tin stigmi pou to mwro klwtsa na min anisuxw alla 3erw...meta apo auta pou perasa persi anisuxw me to paramikro kai panikovallomai:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα καλη μου. αφου σου ειπε η γιατρος σου ετσι πρεπει να την εμπιστευτεις. και αφου σημερα εισαι καλυτερα αυτο ειναι θετικο. οι σουβλιες μπορει να ειναι και αερια στα εντερα. εαν παλι θες να το τσεκαρεις για να καθησυχαστεις πηγαινε σε ενα εφημερευον να δεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου ναι ειναι διαφορετικο,ειναι το premaman. Σχεδον ολα τα ρουχαλακια τα εχει κι εδω http://www.premaman.com/wapr/ms/index.jsp?country=GRC Πηγαινε στον καταλογο τους και ξεφυλλισε τον,βεβαια εχει πιο ωραι ρουχα στο μαγαζι αλλα παρε μια γευση..Κι εγω που βγαινω μη νομιζεις οτι εχω παρει τιποτα,εγκυμοσυνης δεν πηρα τιποτα ακομη και τωρα που αρχισα να φουσκωνω λεω να παρω ενα τζιν,αυτο μονο!!

maraki m iparxei kai sti kipro premamam alla den 3ero akrivos pou einai...otan thimitho tha s po:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσια; Συγχαρητηρια για τους υπερυχους και για τις εξετάσεις σας!! Ειδα και επαθα να διαβάσω 28 + 6 = 34 σελίδες!!!!! Αφου αρχισα να αναρρωτιέμαι πόσες μερες ελειψα!!

Εμεις θέλουμε ροζ χρώμμα!!!!! Κοριτσάκιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!! Εχω δυο υπεροχα κοριτσακια¸ένα εκτος κοιλιας και ένα εντος!!! Με το καλο να ερθει η πριγκιπισσα μας!!! Της πηρα ηδη ένα φορεματάκι για την εξοδο της από το μαιευτήριο!!!!!Συγκεκριμενα η αδελφουλα της το διαλεξε!! Το κοιταγε και εκανε εεε..εεε..εεε..

chrystalleni συλυπητηρια. Προσπάθησε να εισαι δυνατή, πάρε κουράγιο από το ζουζουνάκι σου!!

Διοσα μου το πετυχες!!!!!!!Εχεις το χαρισμα!!! Βρε το ζουζουνι σου είναι που ακους, απλα το ακους μονο όταν κανει πολύ εντονες κινησεις κοντα στα τοιχώματα της μητρας!!!

Νικολ κουραγιο!! Μπορεις να παρεις ντεπον και μπισκοπαν. Από αντιβιωση μπορεις να παρεις την αμοξιλ των 1000. Ρωτα τον γυναικολογο σου και πες το στον φιλο σας γιατρο. Υποτιθεται πως αυτά δεν διαπερνουν τον πλακουντα. Οσο αφορα το δοντι, πλυσεις με αλατονερο και χαμομηλι. Την ειχα πατησει και εγω στην Μαρινα μου στο πρωτο τριμηνο.

DaddyCool78 στον αμαζον τον ειχε σε προσφορα πριν λιγες εβδομάδες στις 56 λιρες. Κοιταξτε το!! Συμφωνώ με την γυναικα σου για τα αβεντ, είναι τα καλυτερα!!! Ειδικα το θήλαστρο!! Καλοριζικα τα πραγματακια σας!! Με το καλο να τα χαρει το αγγελουδι σας!!

Μαράκι συγχαρητήρια!!! Ακουσες τα πρωτα καθαρά χτυπηματα!!! Καλή αρχή!!!!Πολυ ομορφο ονομα το Στέφανος.

Ζαχαρένια μου τα κοριτσια εχουν δικιο, μπορει απλα να μην ειχε καλη θέση. Επαναλάβετε το τεστ για να ηρεμήσετε και εσεις!!! Πως εισαι σημερα;

Maximammy εγω ψηφιζω Βασιλιά των λιονταριων!!!

Σοφίτσα είναι γλυκες οι κοράκλες σου!! Ναζιάρες από την κοιλια!

Persia πως είσαι; Πηρες τηλέφωνο τον γιατρο σου;

Καλως ήρθες mpoumpoulina να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηθελα να σας ρωτησω. Εχει καποια εναν καλό γυναικολογο που ξεγεννάει στο Ελενα ή στο Αττικο;

Δυστηχως πρεπει να αλλαξω γιατρο και δεν ειμαι ικανοποιημένη απο τον καινουργιο. Ο γιατρος καλος ειναι, αλλα εγω εχω συνηθισει αλλιως. Να μου παίρνει πληρη ιστορικο, να κανει ο ιδιος τον υπερυχο, να με ενημερώνει, να μετραει η μαια το βαρος μου, την πιεση μου, τον αιματοκρίτη μου και να μου παιρνει δειγμα ουρων!! Στο Ελενα δεν γινεται τιποτα απο ολα αυτα!!

Ο πλακουντας μου ειναι πολυ χαμηλός και ευτυχως που ειχα ενα ακομα ραντεβου με τον παλαιο μου γυναικολογο και μουτο ειπε!! Ο βοηθος του καινουργιου γυναικολογου στο Ελενα μου εκανε εναν υπερυχο σε ενα παλαιο μηχανημα που δεν φαινοταν τιποτα πριν δεκατρεις μερες, Μου ειπε ενα απλο ολα καλα και πως θα με ξαναβλεπε τριανταπεντε μερες μετα!! Πως το ειδε το ολα καλα σε εναν υπερηχο που δεν μπορουσαν να παρουν καλες μετρησεις και δεν ειχε καν ηχο για να ακουσουν την καρδια της;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες!!! Τι κάνετε?

Ζαχαρένια μου περαστικά σου μωρέεε!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

sofitsa μου εγώ είχα πάρει τζήν ναι... μόνο ένα μάρεσε και ρώτησα τιμή μόνο γιαυτό... και ήταν αυτό που ήταν 75€ και το πήρα με 45€..μάλλον πέτυχα το μόνο που είχε έκπτωση!! :lol::lol::lol::lol:

mpoumpoulina καλώς ήρθες και με το καλό το μωράκι σου!!! Εμάς στην αυχενική δεν μας έδειχνε το μωρό τι φύλο είναι...συνήθως αν είναι αγοράκι φαίνεται πιο νωρίς απο όταν είναι κοριτσάκι!

Μαρίααα μου!!!! Με το καλό ο κορίτσαρος!!!! Με γειά και το φορεματάκι, με το καλοό να το φορέσετε!!!!Άντε μπήκε και άλλο ρόζ στη λίστα!! :lol::lol: Τελικά λές να έχω το χάρισμα??? Λές να είναι απο την εγκυμοσύνη?????? :lol::lol: μήπως να έπαιζα κανά LOTTO??? :lol::lol::lol::lol:

Οι υπόλοιπες τι κάνετε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Γιώργο χαζομπαμπά!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ολόκληρος άντρας έγινε καλέ ο γιός σας!!!!!!! Με το καλό ο υπέρηχος, να τον δείτε να τον χαρείτε!!!!!

Ευχαριστούμε για τον καφέ!!!!! Και εγώ κερνάω κουλουράκια μαζί με τον καφέ!!!

doggiecookies.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα σε όλους και σε όλους και τα μπεμπάκια μας!!!!!

Καλέ χτες που ειχα πολύ δουλειά το πρωι γράψατε παρα πολλά τρομαξα να τα διαβάσω. Νικόλ ευχαριστουμε για την συνταγη θα την υλοποιησω το συντομοτερο...

Εμείς καναμε το Β επιπέδου χτες!!!! Ο μπεμπης ο τεμπελακος μας δεν γυριζε με τιποτα, πηγαμε ειδαμε μερικά, ξαναπηγαμε, δεν ανοιγε τα χερια με τιποτα να δουμε τα δαχτυλα και το προσωπο. Ηταν πολύ σημαντικό ειπε ο γιατρος να δουμε το μικρο δαχτυλο του χεριου γιατι ειναι δεικτης για συνδρομο down.Μα να παρακαλαμε να μας μουντζωσει και αυτός τιποτα.... Ευτυχώς μετά από πολλές ώρες προσπάθειες τα μετρησαμε όλα, είναι όλα μια χαρά είμαστε 370 gr και ειναι μεσα στις καμπυλες τα μεγέθη του. Ο γιατρός ειπε οτι ειναι μεσα στα όρια γιατί αν ειναι πιο μεγάλο το παιδί είναι μια ενδειξη για ζαχαρο. Ευτυχώς όλα καλα!!! :):):)

Βέβαια η εξέταση για το τοξοπλασμα που εκανα βγηκε λίγο περιεργη και πρέπει να την επαναλαβω την Τρίτη και να στειλουμε αιμα και στο παστερ για να ειμαστε σιγουροι. :?:?

Και επίσης η ιωση που περασα την περασμενη βδομαδα μου αφησε ενα κουσουρι, "βρογχικό ασθμα" :(:( και για 20 μερες θα παιρνω εισπνεομενα μηπως γλιτωσουμε την αντιβιωση....

Αυτά από μένα...

Εσεις τι κανετε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα maximammy!!! Πολύ καλά τα νέα σας απο την Β επιπέδου!!! Μπράβο!!! Καλή συνέχεια να έχετε!!

Για την εξέταση για το τοξόπλασμα τώρα... Δεν πρέπει να έγραφες ακόμα εδώ τότςε που είχα κάνει εγώ τις εξετάσιες αίματος και με είχαν βγάλει θετική για τοξόπλασμα και ερυθρά... (ότι δηλαδή τα περνούσα και τα 2 εκείνη την στιγμή...) πήγα κατυθείαν και έδωσα αίμα σε 2 ακόμα μικροβιολογικά... και τελικά δεν είχα τίποτα... ήταν λάθος τα αποτελέσματα.. οπότε καλά κάνετε που τα στέλνετε και σε άλλο για πιο σίγουρα...

Όσο για το βρογχικό άσθμα.. εύχομαι να περάσει και να μην σε ταλαιπωρήσει παραπάνω..

Για πές τώρα τον τράχηλο στον μέτρησαν?

Αχ βρε Γιώργο μου είναι δυνατόν να μην το λατρεύεις? Αφού είναι ψυχούλες!!!!! Είναι τόσο μικρά ακόμα αλλά μας έχουν κάνει να τα λατρεύουμε απο τώρα!!! Φαντάσου όταν βγούν!!!! Πολύ μαρέσουν αυτά που λές!!! Είναι πολύ τυχερό το μωράκι σας που θα έχει τέτοιους γονείς!!! Ειδικά έναν τέτοιο χαζομπαμπά!!! :lol::lol::lol::lol: Με το καλό να έρθουν και τα πραγατάκια του, ωραίο ακούγεται ο winnie!!! μαρέσει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο ευτυχώς όλα καλά γιατί είχα ενα αγχος τρελλό. Τελειο το δωματιο σας θα ειναι!!!! με το καλό!!!

Βασικά ντροπαλούλης δεν ηταν γιατί τα χερια του τα ειχε στο τέτοιο του :lol::lol::lol::lol:

Ειχαμε πεθάνει από το γέλιο!!!

diosa ο γιατρός μου είπε να μην αγχωθω γιατί οι εξετασεις δεν βγηκαν θετικές αλλά περιέργες....δηλαδη ο ενας δεικτης από τους δύο βγηκε θετικός και ο άλλος αρνητικός, και ο γιατρός μου ειπε αν εβγαιναν αντιστροφα θα ανυσηχουσε αλλά ας τις επαναλαβουμε την Τριτη μηπως επιρεασε και το γεγονος οτι περασα ιωση λιγες μερες πριν. Τον τραχηλο μου τον μετρησε στην αρχη της εξετασης και ειναι μια χαρα.

τον ρωτουσα εντωμεταξυ για τα μεγεθη αν ηταν ολα ενταξει και αυτός εκανε πλακα και μου ελεγε οτι το πουλι ειναι πολύ μεγάλο αλλά δεν πειραζει :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αυτά τα πουλιά!!!! όλα μεγάλα είναι!!!! Να δούμε πώς θα τα κουβαλάνε όταν μεγαλώσουν!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Οπότε δεν είναι κάτι σοβαρό αυτό με το τοξόπλασμα.. ωραία!! Μια χαρά και ο τράχηλος!!!! ΤΕΛΕΙΑ!!!! Όλα έτσι να συνεχιστούν εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!! Τι κανετε?

Μαξιμαμμυ μπραβο για τα νεα σας, ολα με το καλο!!! Περαστικουλια σε σενα!!!

ασε αυτο με τα τσουτσουνια με προβληματιζει κι εμενα!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες και μπαμπά!!!! Τι κάνετε???

Μαξιμάμμυ μπράβο για την β'επιπέδου και καλή συνέχεια! Για το τοξοπλασμα μην αγχώνεσαι, όπως βλέπεις και στην Ντιοσα λάθη γίνονται...Ευχομαι να σου περάσει σύντομα το ασθμα και να μην ταλαιπωρηθείς..

Μαράκι με το καλό να υποδεχθείς και την δευτερη πριγκιπέσσα σου!!! Τωρα για τον πλακούντα τι σημαίνει οταν ειναι χαμηλά?? Κ για τον γιατρό αν δεν νιώδεις καλά κι να του έχεις εμπιστοσύνη να τον αλλάξεις, μην το σκέφτεσαι! Πάντως εμενα ο ίδιος τα εξετάζει όλα και πίεση και υπέρηχο και βάρος...ολα!

Αερινη μου τι κάνεις? Πού χαθηκες?? Ναι το εψαξα στο ιντερνετ και ειδα οτι υπάρχει και στην Κύπρο!

Μπουμπουλίνα μου με το καλό το μωράκι σου! Οσο για το φυλο και εμας στην αυχενική δεν φαινοταν ξεκάθαρα και μετά από δύο εβδομάδες που πήγαμε για υπέρηχο μας ειπε οτι ειναι αγοράκι!

Γιελιζ τι ωραία μπισκοτάκια..Να μας πιάσει λιγούρα πρωί πρωι!!!

Γιωργάκι εισαι εντελώς χαζομπαμπάς!!! Μεγαλωσατε πολύ ε??Τι ωραία που είναι!

Ζαχα μου περαστικά! Ελπίζω να νιώθεις καλύτερα σήμερα...

Ξέχασα καμία?????Ελπίζω οχι!!!

Βλέπω οτι προβληματιζεστε με τα τσουτσουνάκια!!Ολες οι αγορομάνες αυτούς τους προβληματισμούς εχουμε!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!! Τι κανετε?

Μαξιμαμμυ μπραβο για τα νεα σας, ολα με το καλο!!! Περαστικουλια σε σενα!!!

ασε αυτο με τα τσουτσουνια με προβληματιζει κι εμενα!!! :lol:

Καλημέρα Ζάχα μου!!! Εγώ το δήλωσα.. τον δικό μας θα τον κάνουμε μάλλον πορνοστάρ, με τέτοια προσόντα!!! Μήπως να αρχίσετε να το σκέφτεστε και οι υπόλοιπες αγορομάνες????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol:

πολύ προικισμενοι οι γιοι μας :lol::lol::lol:

Βασικά ειπα να μην αγχωθώ για το τοξοπλασμα, αφού μου ειπε ο γιατρός οτι δεν θα ειναι τίποτα. Και στην αισχατη βεβαια περιπτωση που θα ειναι κατι οταν το ρωτησα μου ειπε οτι θα χρειαστει να παρω για να το καταπολεμισω 2 αντιβιωσεις. Μια για μενα και μια για το μωρό αλλά και πάλι δεν ειναι κατι υπερβολικά σοβαρό αλλά κατι που αντιμετωπιζεται.

Εντωμεταξυ με το που παω κλασικα με ζυγιζει η βοηθος και απο 56.9 Κg που ειμουνα την πρηγουμενη φορα 13 ιανουαριου βλεπω 59,300 και μου λεει ο γιατρος εφαγες απ'οτι βλεπω....εγω κατακοκκινη :oops::oops:

λεω εγω δεν φταιω με ζυγισε με τις μποτες, τη ζωνη,το παναωφορι.... :?:?

μου λεει αντε τι να σου κανω βγαλε τα περιττα να σε ξαναζυγισω. μετά 57,9. οκ πιο νορμαλ εβαλα 1 κιλο ακριβως σε ενα μηνα. Και συνολικά φτασαμε στα +5 κιλά!!!! Αλλά τρωω κι εγώ δεν μπορώ να πω. Μολίς δε του ειπα οτι το θελω το γλυκακι μου καθε μερα μου ειπε μην ερθεις στον 7ο να κανεις την καμπυλη ζακχαρου και απο σενα που δεν φοβαμε να εχουμε προβλημα γιατι θα σε σκοτωσω :lol::lol::lol:

Πολύ πλακα και αυτος ο γιατρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol:

Γιωργάκι ειδες??Ολες οι μάνες τα ίδια σκεφτόμαστε!!!

Γιελιζ μου καλά είμαι σήμερα..ευτυχώς δεν είχα αναγούλες..Κοιμήθηκα και καμιά ωρίτσα παραπάνω και περίεργο...δεν με έπιασε η πείνα!!! :lol::lol:

Α Μαρακι μου κι εγω το θέλω το γλυκάκι μου αλλά ευτυχώς όχι τόσο όσο άλλες φορές...

Σας είπα οτι μου έχει καρφωθεί στο μυαλό να φάω παγωτό στο χωνάκι???? Κανείς δεν μου φέρνει όμως :(:ymblushing:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σήμερα ξύπνησα ήρεμη πάντως και προσπαθώ να τον αποφύγω όσο μπορώ! Όντως ο καιρός θα δείξει. Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!
    • Καλημέρα Αντωνία μου εγώ άλλαξα Γιατρό και τώρα περιμένω την περίοδο Μαϊου για να κάνουμε την διέγερση με προεμφυτευτικό για χρωμοσωμικές και βλέπουμε .Όχι πολύ αισιόδοξα τα πράγματα και λόγω της ηλικίας μου γιατί από ότι μου είπε ο νέος γιατρός ρισκάρουμε να μην βρούμε και κανένα να μεταφέρουμε .  
    • Ναι εννοείται πως πηγαίνουν σχολείο!! 2η χρονιά τώρα. Ο χειμώνας φέτος μας πήγε καλά δεν αρρώστησαν. Τον τελευταίο μήνα μας πάει καροτσάκι.. Καλά είμαι, πλέον που μεγάλωσαν είναι όλα πολυυυυυυ πιο εύκολα!!!! Αφού να σκεφτείς πάμε για 3ο.... Ήμουν έτοιμη να ξεκινήσω πάλι ενέσεις για εξωσωματική αλλά έμεινα έγκυος φυσιολογικά τον Ιανουάριο.. Δεν προχώρησε όμως, βιοχημική. Προς το παρόν δεν προχωράμε σε εξωσωματική λέμε να περιμένουμε λίγους μήνες μήπως κ έρθει πάλι μόνο του.. Εσείς; Σχολείο;
    • Και εμένα άρρωστος είναι ο μικρός !!! Μάλλον για γαστρεντερίτιδα το βλέπω… Δεν ξέρω τι έχει αλλάξει η τι κάνω λάθος αλλά δεν μπορώ να σας στείλω μήνυμα ! Πηγαινετε σχολείο; Πως είσαι κορίτσι μου; Την παλεύεις με τα μικρά; 
    • Καλησπέρα!  Δυστυχώς εγώ δεν είμαι καλά, έχω μαστιτιδα... Ανέβασα πυρετό, έχω ρίγη, πονάει όλο μου το κορμί, ξεκίνησα σήμερα και αντιβίωση. Έχει κολλήσει ο δεξιός μαστός και δε βγάζει γάλα... Κυριολεκτικά υποφέρω..  Ο μικρός δόξα τω θεώ είναι καλά! Προσπαθεί να μπουσουλησει... Σέρνεται πιο πολύ το σκουληκακι μου αλλά πλέον γρήγορα 😂 Έχει βγάλει 4 δόντια ήδη... Το πέρασε δύσκολα όλο αυτό...  Τις τελευταίες μέρες είναι κολλημένος πάνω μου... Όλο αγκαλίτσα θέλει και όπου πάω από πίσω μου ❤️  Γυρίζω μέσα Σεπτέμβρη στη δουλειά... Πφφφφφ ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω... Τον γράψαμε σε ιδιωτικό βρεφονηπιακό σταθμό και τις πρώτες δύο εβδομάδες του Σεπτέμβρη θα τον βοηθήσω να προσαρμοστεί κι έπειτα θα γυρίσω κανονικά στη δουλειά.  Εσύ πότε επιστρέφεις; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...