Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!


Recommended Posts

[KORITSI MOU SE KATALAMVAINW APOLUTA!!!!!! OTAN EIPA EGW OTI XEKINHSA NA PROSPATHW GIA MWRAKI AMESWS EMEINE EGGYOS H ADERFH MOU H XADERFH MOU KAI SXEDON OLES MOU OI FILES KAI PELATISSES!!! GENNHSAN OLES KAI EGW AKOMA PROSPATHW1!!!!!!! EINAI VASANISTIKO TO XERW ALLA NA SKEFTESE OTI MIA MERA THA SAI KAI SY THA DEIS!!! EMENA EKLAIGE MIA PELATISSA PROXTES GIATI EMEINE EGGYOS KAI DEN ITHELE KAI EIPA MESA MOU GIATI THEOULH MOU DEN TO STEILES SE MIA APO THS KOPELES POU TO POTHOUNE TOOOSO POLU!!! ALLA META METANIWSA GIATI AFTOS XEREI!!!! POIA EIMAI EGW POU TON AMFISVHTW!! :roll::roll::roll: EGW EXW ENAN GIO 11 ETWN KAI EPEIDH XANAPANTREFTHKA THELEI O ANTROULHS MOU KAI TON LYPAMAI POU EINAI TOSO KALOS KAI DEN EXEI ENA MWRAKI DIKO TOU GI AFTO TREXW NA TOU KANW ALLAAAAAA DEN MPORW :roll::roll: POLLES FORES NOMIZAN ZHLEVW KAI APOMAKRYNOMAI ALLA HTAN EPEIDH PONOUSA PARA POLU OTAN TON EVLEPA NA VLEPEI TA ALLA MWRAKIA NA GENNIOUNTE KAI EGW NA MHN TOU XARIZW ENA :roll::roll: TWRA OMWS AFOU TA EIPA SE OLOUS KAI HSYXASA PAW GIA EXWSWMATIKH!!! DEN EINAI KAKO GLUKIA MOU NA ZHLEPSEIS MIA EGGYO OUTE NA KLAPSEIS OUTE NA THYMWSEIS OTAN DEN SE KATALAMVAINOUN!!!! MWRAKI THES DEN EINAI KAKO!!!!!! KAI NA XESPASEIS MPROSTA STON PO HLITHIO ANTHRWPO AFTOS PREPEI NA KATALAVEI KAI NA SOU SYMPARASTATHEI!!!!!! TA FILIA MOU KAI MHN KRYVEIS TON PONO SOU!!! XESPASE KAI PROXWRA MPROSTA PIO DUNAMIKA!!!!! THA XALARWSEIS KIOLAS :roll::D:D:D:D:D:D:D;)

afti i kopela egeine i kaliteri mou fili!!!!einai i moni pou epoikinonoume apolyta kathos oi epiloges mou afou eimai germania sxetika liga xronia einai ligostes!!!!nebriazo me mena pou i thlipsi mou den me afinei na xaro mazi tis!!!thymono me ton eafto mou!!!prosfata tis eipa to problima mou telika giati den antexa allo!ithela na to po kapou pou tha aisthanomai ego kala k oxi se kapoion epeidi prepei k einai tis oikogeneias(p.x ti nifi mou)me exoun priksei oloi anteeee eseis pote tha kanete paidi????k egw olo lew de biazomaste akoma!mikroi eimaste!!!k KANEIS na mi to katalabainei k na se rotane ksana k ksanaa :twisted::twisted: ta xapia mouuuuu!!!

to problima epeidi einai tou antra mou de thelei na to kserei kaneis k etsi de mporw na to po pouthena!!ektos apo ti ksaderfi tou pou k se aftin krifa to eipa ;)

ante bre koritsakia mou na dwsei o kalos theoulis na teleiwsoun ta problimata me afetiria afto to themataki!!!ton allon mina einai i 3i mou prospatheia!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

την λίστα Αναστασία, μην ξεχάσεις την λίστα με τα ονόματα μας !!!!

ξέρεις ε ;; (γλύφω τώρα...) το νο5 θα είμαι εγώ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΓΑΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΜΗ ΜΕ ΞΕΧΑΣΕΤΕ!

ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ..... ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIA MOU!!!!!!!! SE EFXARISTW ANASTASAKI MOU KAI YPOMONH ME TA DIKA SOU THEMATA!!! MPHKES STON SWSTO DROMO!!! OTI THES NA RWTHSEIS EDW EIMAI !!! EGINA EIDIKOS STO THEMA MAS AFOU EINAI TO IDIO :D:D;)

JANOLINO GLUKIA MOU EGW PLEON DEN SXETIZOMAI ME KANENA SYGGENH APO KAMIA PLEVRA GI AFTO TO LOGO!!!! PROXWRAME ME TON ANTROULH MOU KAI DEN XREIAZOMAI KANENAN ALLON!!!! KAI OTAN SE RWTANE POTE THA KANETE MWRAKI EGW LEW OPOTE THELEI O THEOS!!! KAI EKEI AMESWS TO KLEINOUN TO STOMATAKI TOUS!!! STOUS GONEIS TOU ANTRA MOU NA FANTASTEIS EIPAME OTI EGW EXW ENA GYNAIKOLOGIKO PROVLHMA KAI PREPEI PRWTA NA LYTHEI AFTO KAI META!!! KYSTES ;);) TWRA KANEIS DEN RWTA TIPOTA!!! TON ANTRA MOU DEN THA TON MEIWSW ME KAMIA DYNAMH!!! GIA MENA DEN ME NOIAZEI!!!!!APLA AFTOI POU DEN EXOUN AFTO TO PROVLHMA DEN TO KATALAMVAINOUN POSO VLAKES MPOREI NA GINOUN KAPOIES FORES!!!!! EGW TOUS LEW DIKH MOU EINAI H ZWH OTI THELW THA THN KANW!!!! ;);););););) MEXRI EKEI MPOREI TO MYALO TOUS NA SKEFTEI KATALAVES?????? ASTOUS KORITSAKI MOU MILA SE MAS !!!! EGW AFTO KANW!!! MILW ME TA KORITSAKIA MOU EDW POU ME KATALAMVAINOUN!!!

SHMERA EGW EIMAI PAAAARA POLY FOUSKWMENH ME AFTES TIS ENESOULES KAI PSHLOZALIZOMAI!!! :roll:

DOXA TON THEO NA LEME!!!!!!!! :D TA FILIA MOU KAI YPOMONH KAI ELPIDA!!! KAI SAN MANA HDH ENOS AGORIOU SAS LEW AXIIIIIIZOUN OOOOLA OOOSA PERNAME KAI ME TO PARAPANW!!!! :D:D MAZWXISTIKO AKOUSTHKE AFTO :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα!!!! Προσθέστε και μένα στη λίστα σας και ελπίζω σύντομα να αδειάσει το συγκεκριμένο θεματάκι και να μεταφερθούμε όλες στις ανακοινώσεις :lol::lol::lol: Εμείς σε 3 μέρες έχουμε ραντεβού με τον πρώτο εξωσωματικό μας...και έχω αγχωθεί λιγάκι.... Φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kali epitixia kon..!!kardoula ti enesoules kaneis?ki ego tha xekiniso tis gonal..telika diadi anagazesai na fortotheis esi to thema tis ipogonimotitas..einai kai ton dio..xero giati ki emeis an itan diko mou thema tha exigousame alla afou einai tou kalou mou ta kanoume ola mistika..kai den ehoume pei tipota...ti thema ki auto

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια !!!!ί

kon21 πες μας και εσύ πως έφτασες ως εδώ ;

να γνωριζόμαστε κορίτσια μεταξύ μας... :lol::lol:

χ+μ μεγάλο νούμερο είπες ;

ε να!! σε μεγάλο νούμερο σε έβαλα και εγώ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα cuando!Τι εγινε εσυ αδιαθετησες τελικα?

ναι βρε τωωωρα :lol::twisted: ....αυριο παω να μου δειξουν πως κανω ενεση και την παρασκευη ποτε κανω ενεση..τελη του μηνα θα ξερω αν πετυχαμε τιποτα...χαχα λιγο εμεινε..τωρα αρχιζουμε αλλα γρηγορα θα τελειωσει θελω να πιστευω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου ειμαι και εγω εδω δεν νομιζω να με ξεχασατε!αν και απο οτι βλεπω οχι γιατι η μερεντουλα με εβαλε πρωτη πρωτη στην λιστα..τυχαιο?δεν νομιζω :lol::lol: μακαρι να ειμαι αυτο το μηνα και να φυγω οπως μπηκα πρωτη πρωτη :lol::lol::lol:

αναστασια μου ειδα οτι απετυχε παλι και λυπαμαι πολυ.ευχομαι ομως η επομενη να ειναι επιτελους και η τυχερη!δεν χανουμε την πιστη μας και προσπαθουμε καποια μερα θα μας ερθει ;):YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

εγω θα σας γραψω αλλη φορα την ιστορια μου γιατι τωρα πρεπει να ετοιμαστω για δουλεια! :-*:-*:-*:-*:-*:-* σε ολες σας και καλοριζικο το νεο μας ποστ.πιστευω θα κολλησουμε ολες γκαστριτιδα :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kon kali epityxia sou efxomai!!min anxwnesai katholou!!!egw skeftomoun oti epitelous meta apo toooses eksetaseis ftanoume sto stoxo mas!!eisai sto teleftaio stadio k elpizw oola na pane kala k na meineis egkyoula!!!

cuando mou kali epityxia k se sena!!ante koritsia na ksekiname siga siga!!k egw ton allon mina paw bouuur gia ta "pagwtinia" mou!!!

ligo poly oles mazi tha eimaste.... :):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου, εμείς προσπαθούμε απο τον Ιούνιο σχεδόν αλλά βλέπω με συμπεριλάβατε στην λιστούλα και χαίρομαι πάρα πολύ γι'αυτό! :D

Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια να γίνουν γρήγορα μανούλες!

Καλή επιτυχία σε όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando ολα καλα θα πανε θα δεις!!! ;)

roze ετσι οπως μπηκες στο νο1 να φυγεις και πρωτη!!!! :lol::lol::lol: δεν σε θελουμε εδω μεσα!!! :lol::lol:

makariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :ympray::ympray::ympray::ympeace:[-x myrizomai polles egimosines auto tomina :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΙΡΕΤΟ ΤΟ ΠΛΗΘΟΣ.......ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ.....ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ????ΠΑΡΤΕ ΒΑΘΙΕΣ ΑΝΑΣΕΣ ΚΑΙ ΒΟΥΡ ΣΤΟ ΨΗΤΟ......ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΛΙΣΤΑ!!!!ΑΝΤΕ ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΗΝ ΑΡΧΗ......ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες και απο μενα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

βλεπω η λιστα μας μεγαλωνει μερα με τη μερα!!!!!!!!!

X+M μην σε στεναχωρει και εγω πολυ παραπανω απο 1 χρονο το παλευω και αλλες κοπελες βεβαια ειναι παραπανω απο 1 χρονο... Απλα επιδει υπαρχουν κοριτσια που προσπαθουν και 1 χρονο ειπαμε να βαλουμε αυτο το χρονικο περιθωριο μην χασουμε καμια φιλεναδιτσα γιατι εδω οι περισσοτερες ποια γνωριζομαστε :):):):):):):)

η καθε κοπελα με τη ιστορια και τα θεματακια της, εχουμε δεθει οπως και να το κανεις :x:x:x:x:x

βρε cuando τι εγεινε αδιαθετησες τελικα??? δεν καταλαβα [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

εγω κοριτσια τα ιδια περιμενω να αδιαθετησω παλι να κανουμε την εβρυομεταφορα, πραγματικα δεν ξερω πως θα την παλεψω 15 μερες ελπιζω μονο να πανε ολα καλα :ympray::ympray::ympray::ympray:

τι να πω ο θεος βοηθος !!!!

σας φιλω γλυκα :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμ το καινουργιο ποστ μας δεν το εγκαινιάσατε ρε καλα!!!!Ριξε λιγο να μοσχομυρισει ο τοπος να νιωσουμε .....σαν στο σπιτι μας!! ! :lol::lol::lol:

φραστττττττττττ ουπς!!!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] φραουστττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττ

αχχχχχχχχχχχχχ #:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s

στις υγειες μας [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια, εμεις προσπαθουμε εδω και 26 μηνεςςςςςς!!! ξεκιναω εξωσωματικη σε 2 εβδομαδες!

ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες μας... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες και απο μενα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

βλεπω η λιστα μας μεγαλωνει μερα με τη μερα!!!!!!!!!

X+M μην σε στεναχωρει και εγω πολυ παραπανω απο 1 χρονο το παλευω και αλλες κοπελες βεβαια ειναι παραπανω απο 1 χρονο... Απλα επιδει υπαρχουν κοριτσια που προσπαθουν και 1 χρονο ειπαμε να βαλουμε αυτο το χρονικο περιθωριο μην χασουμε καμια φιλεναδιτσα γιατι εδω οι περισσοτερες ποια γνωριζομαστε :):):):):):):)

η καθε κοπελα με τη ιστορια και τα θεματακια της, εχουμε δεθει οπως και να το κανεις :x:x:x:x:x

βρε cuando τι εγεινε αδιαθετησες τελικα??? δεν καταλαβα [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

εγω κοριτσια τα ιδια περιμενω να αδιαθετησω παλι να κανουμε την εβρυομεταφορα, πραγματικα δεν ξερω πως θα την παλεψω 15 μερες ελπιζω μονο να πανε ολα καλα :ympray::ympray::ympray::ympray:

τι να πω ο θεος βοηθος !!!!

σας φιλω γλυκα :-*:-*:-*:-*:-*:-*

[smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι αδιαθετησα!!!!το καταλαβατε η να κανω και πριτσ; =))=))8-}8-} και ξεκιναω απο βδομαδα διαδικασια σπερματγχυσης...εσυ περιμενεις σε 15 μερες να αδιαθετησεις και μετα στα τοποθετουν;η σε 15 μερες θα στα τοποθετησουν; [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=book1.gif][smilie=book1.gif]:wtf::wtf: ουτε εγω καταλαβα...

καλη μας επιτυχια σε ολες!!!!! [smilie=wav.gif]

πολυ γελασα με τα σαλια και τις κλανιτσες...καλα αρχισαμε παλι.. [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kali epitixia kon..!!kardoula ti enesoules kaneis?ki ego tha xekiniso tis gonal..telika diadi anagazesai na fortotheis esi to thema tis ipogonimotitas..einai kai ton dio..xero giati ki emeis an itan diko mou thema tha exigousame alla afou einai tou kalou mou ta kanoume ola mistika..kai den ehoume pei tipota...ti thema ki auto[/quot

GLUKO MOU KORITSAKI TON AGAPAW TOOOOSO POLU POU THA FORTWNOMOUN TA PANTA GIA XARH TOU!!!!!!! :D:P:x:x:x:x:x:x:x:x

EVALA DYO MERES GONAL APO 150 KAI EMATHA PWS NA TIS KANW APO TO YOU TUBE :lol::lol:

TWRA KANW FOSTIMON 3 SKONH KAI ENA YGRO MAZI ME SUPERFACT POU KANW EDW KAI ENA MHNA!!!!! ME PROXWRAEI ARGA KAI STATHERA !! EKANA TO MAKRY PROTOKOLO!!! AVRIO THA PAW NA DOUME AN EKANA KI ALLA AVGOULAKIA GIATI THN DEFTERA EIXA 5 KAI MALLON APO DEFTERA THA GINEI WOLIPSIA!!!!!

OSO GIA TO OTI DEN XEREI KANEIS TIPOTA KAI GW PROTIMHSA ETSI GIATI DEN MOU ARESEI NA ME LYPOUNTE H' OTAN DEN XEROUN TI NA MOU POUN KAI LENE VLAKEIES!!! GI AFTO TOUS EIPAME MONO TOUS GONEIS MAS OTI APLA EGW KANW MIA THERAPEIA KAI O GIATROS EIPE VLEPOUME!! KAI DEN MAS XANARWTHSAN!!!KALH ARXH GLUKIA MOU!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...