Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!


Recommended Posts

Κοριστια καλημερα.Νομιζω τωρα ειμαστε στο σωστο μερος!!Για εμας που προσπαθουμε για ενα μωρακι πανω απο ενα χρονο!Ευχομαι αυτο το ποστ να φανει γουρλίδικο για ολες μας που ταλαιπωρούμαστε! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εδω ειστε και σας ψαχνω; :lol::lol:

με το καλο να γεμισει εγκυμοσυνες!!!! [smilie=wav.gif]

Cuando εδω νομιζω ειμαστε σωστα τωρα.Καλοριζικο για ολες μας και πολλες πολλες ανακοινωσεις! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα παρω κι εγω αναστασια μου σε λιγο για να μου πουν ποτε ξεκιναω με τις ενεσεις μου για να κανω την πρωτη σπερματεγχυση..αγχωθηκα λιγο..δεν κατεβηκε και αυτη η χαζοπεριοδος ακομα..και με μπερδευει.. :roll: ωραια ειμαστε εδω..νομιζω θα τα καταφερουμε...ξεκιναμε με νεο αερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα παρω κι εγω αναστασια μου σε λιγο για να μου πουν ποτε ξεκιναω με τις ενεσεις μου για να κανω την πρωτη σπερματεγχυση..αγχωθηκα λιγο..δεν κατεβηκε και αυτη η χαζοπεριοδος ακομα..και με μπερδευει.. :roll: ωραια ειμαστε εδω..νομιζω θα τα καταφερουμε...ξεκιναμε με νεο αερα..

Καλε λες να εισαι ηδη εγκυουλααααααα? :o Μην στεναχωριεσαι ολα καλα θα πανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλπιζα πολυ βρε αναστασια αλλα οταν ειδα το ροζ ειπα παει το ονεριο κι αυτον το μηνα..τωρα εχω παει καμποσες φορες στην τουαλετα και δε λεει να κατεβει..βγαζει ελαααχιστο ροζ στο σκουπισμα..απλα το καθυστερει δεν θελω να ελπιζω τζαμπα..γενικα οταν ερχεται ερχεται..αλλα τωρα μου κανει λιγο νερα..θα παω μια βολτα να περπατησω μηπως κουνηθει λιγο και κατεβει..να παρω μετα τηλεφωνο να κανονισω.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ καλό μήνα!!! %%-

Εύχομαι αυτό το θέμα να φέρει τεράστιο γούρι και θετική ενέργεια σε όλα τα κορίτσια!

Πολλά πολλά φιλάκια κ θα ' μαστε εδώ για τις ευχάριστες ανακοινώσεις :-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalo mhna koritsia kaloriziko to pastaki sas eyxomai na gemisoun grhgora oi koilitses sas!!!!!!!!!!!!!!!!!kai na mas anakoinwnete ta eyxarista kai na mhn proavainoumeeeeeee!!!!!!!!!!!!!

fouuuuuuuuuuuuuu fouuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μηνα και καλοριζικο το θεμα κοριτσαρες μου εγω κ η μπεμπουλα μου σας ευχομαστε πολλες πολλες φουσκωμενες κοιλιτσες!!!!!!!να παθετε ολες γκαστρητιδα!!!!!!

ματς μουτς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μηνα και καλοριζικο το θεμα κοριτσαρες μου εγω κ η μπεμπουλα μου σας ευχομαστε πολλες πολλες φουσκωμενες κοιλιτσες!!!!!!!να παθετε ολες γκαστρητιδα!!!!!!

ματς μουτς!!!!

γκαστριτιδα?????? =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

[smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif]

:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

καλορίζικο κορίτσια [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

πολύ τύχη σε όλες μας εύχομαι (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΛΙΣΤΑ????ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ....ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ....ΑΠΛΑ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ.....ΜΕΡΙΚΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ.....ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΡΓΑ ΚΑΙ ΣΤΑΘΕΡΑ...ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΦΤΑΣΟΥΝ......ΕΕΕΕΕ????/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΛΙΣΤΑ????ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ....ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ....ΑΠΛΑ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ.....ΜΕΡΙΚΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ.....ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΡΓΑ ΚΑΙ ΣΤΑΘΕΡΑ...ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΦΤΑΣΟΥΝ......ΕΕΕΕΕ????/

καλώς ήρθες στην παρεούλα μας !!

εδώ μέσα όλες νούμερα είναι :lol::lol::lol::lol: εκτός εμένα :-B:-B:-B:-B:-B:-B:-B

θα σε βολεψουμε και εσένα :lol::lol::lol::lol:

προσπαθείς καιρό ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγκυουλες ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες σας κι ευχομαστε να παθουμε το ιδιο με εσας!!! :D

Οποια θελει μπορει να γραψει την προσωπικη της ιστορια για να μαθαινουμε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥΥΥ....ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.....ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???????ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ...ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ.....ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ....ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΠΕΜΠΤΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις κοντευουμε τα δυο χρονια προσπαθειων χρονικα αλλα με τις διακοπες και τους χαμενους μηνες ειμαστε στον 1,5 χρονο και λιγο..κουραστηκα ομως..οι εξετασεις στο χρονο πανω που καναμε ηταν οκ οι δικες μου,του καλου μου εδειξαν λιγο ενα θεματακι οριακο στην κινητικοτητα...μας συνεστησαν να συνεχισουμε αλλα χωρις αποτελεσμα ως τωρα...και με και χωρις τεστακια οωρηξιας..το δευτερο σπερμο εδειξε ξανα θεμα με κινητικοτητα αν και ειχαμε καλο αριθμο κλπ..οποτε τον αλλο μηνα ξεκιναω ενεσεις και σπερματεγχυση και ο θεος βοηθος..πειραζει που ελπιζω ναπιασει με την πρωτη;εχω κουραστει να βλεπω τους γυρω μου απο τοτε που ξεκινησα να μενουν εγκυοι και να γεννανε κι εγω ακομη να ειμαι με τη σερβιετα καθε μηνα :roll: ...ευχομαι ολες να ειμαστε εγκυουλες συντομα και να μην περιμενουμε αλλο...γιατι ειναι ψυχοφθορο..καλη καλη μας επιτυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγκυουλες ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες σας κι ευχομαστε να παθουμε το ιδιο με εσας!!! :D

Οποια θελει μπορει να γραψει την προσωπικη της ιστορια για να μαθαινουμε ολες!!

αχ νομισα για μας ελεγες :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για μας ελεγα cuando αυτο εννοουσα!! :lol::lol:

Εμεις κλεισαμε 2 χρονια προσπαθειων, και κοιμομασταν στον κοσμο μας γιατι 2 γυναικολογους που αλλαξα, ενας δεν μας ειπε να παμε σε ουρολογο.Ολοι με τα βοτανια κοιτουσαν να μας κανουν καλα.Εχω κανει 3 σπερματεγχυσεις αποτυχημενες και τωρα κανω διαλειμμα να ηρεμησω.Παραλληλα ο αντρας κανει θεραπεια για προστατιτιδα και θα δουμε και το θεμα της κυρσοκυλης την Παρασκευη!Εχω και στο ιστορικο μου μια βιοχημικη εγκυμοσυνη!!Αυτα...ελπιζω να ειναι η τελευταια ταλαιπωρια μας και φετος να καταφερω να μεινω εγκυος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...