Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2011. ΕΛΑΤΕ!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 164
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

AMA MPEIS STA JUMBO SIGOURA THA MPEIS STON PEIRASMO.........

EIDA STON YPNO MOU OTI PHGA GIA YPERHXO KAI EIXE ANOIXTA TA PODARAKIA TOU TO MWRO MOU KAI HTAN KORITSAKI,,,,OUF THA ME SKASEI......MIA AGORI VLEPW MIA KORITSI........FFFF KAI DN PERNANE KAI OI MERES NA PAW GA TON YPERHXO............ :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου!!!!!!!!!!!! Σας πεθύμησα!!!

Επιτέλους σπίτι! είχα πολλά ταξίδια τελευταία!!

Είδα το μπεμπίδιο, όλα καλά, αισίως μπαίνουμε στον 4 την επόμενη εβδομάδα! φιλάκια, τρέχω να διαβάσω τα νέα σας. Οι αυχενικές σας πως πήγαν? είδατε φύλο? είστε καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελαα βρε kalliopap ολα καλααα και εμεις ,καναμε και αυχενικες...εμενα μου ειπαν για κοριτσακι και πως θα το δουμε για πιο σιγουρα τον επομενο μηνα αλλα ηταν αρκετα σιγουρη..μακαρι γιατι το θελω πολυυυυυ....εσυ πως πας??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou kalliopap!!!!!!!!kai egw kala eimai ola kala sthn ayxenikh mou den eidame fyllo akoma thn deytera tha paw pali ston giatroulh tha eimai 16 evdomadwn gia na doume tha doume fyllo????????stis 23 petame gia germania!!!!!!!!!tha perimenoume k dika sou nea!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε να το δεις το φυλο επιτελους ..θα πας και το ταξιδακι σου...τυχερη..εγω περιμενω το πασχα να παω στη μαμα μου.να αλλαξω λιγο περιβαλλον :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai nai emeine poly ligo ayrio prwi prwi paw gia to yperhxo!!!!!!!!!!yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii epitelous!!!!!!!!!!!!eimai poly xaroumenh!!!!!!!!!ante ante na einai ola kala kai tha mpw na sas pw ta neakia mas kai ama thelei kai to fyllo mas................ :D:D:D:D:D:D:D:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...