Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα Νο 10!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΙΗ ΜΩΡΑΚΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΡΟ ΣΤΟ FORUM KAI ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΥΧΝΑ ΤΙΣ 'ΙΣΤΟΡΙΕΣ' ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ 34 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΕΚΑΠΕΝΤΕ ΜΗΝΕΣ.ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΛΛΑΞΑ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΑΠΕΥΘΥΝΘΗΚΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΥΠΟΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑΣ.ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΑΥΞΗΜΕΝΗΣ FSH (ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2010 ΤΙΜΗ 12) ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΤΗΝ ΟΡΜΟΝΗ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΙΑΣΤΩ.ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ FSH...ΤΙΜΗ 12 ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΥΨΗΛΗ?Η ΜΕΤΡΗΣΗ ΕΓΙΝΕ ΠΡΙΝ 9 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ.ΕΑΝ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΥΨΗΛΗ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ Η΄ΘΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρένα το 12 δεν είναι τπτ.!!!Η δική μου είχε φτάσει 19 και έπεσε στο πέντε....Εμένα ανέβηκε πριν ενάμιση χρόνο....και έπεσε....και σκέψου ότι εγώ τώρα είμαι 39...να μην ανησυχείς...είναι γενικά και λίγο κινδυνολόγοι οι γιατροί να ξέρεις και παίζουν με τις ψυχές μας και τις τσέπες μας...Καλή επιτυχία σου εύχομαι, ότι και αν κάνεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ.ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΗΘΕΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΜΗΝΥΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ 'ΑΠΕΧΩ' ΓΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ.ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟΝ ΠΕΡΙΓΥΡΟ ΜΟΥ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΕΓΚΥΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΔΕΝ ΠΟΛΥΜΙΛΑΩ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΤΑΙΟ.ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΕ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΔΡΟΜΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ.ΕΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΜΟΥ ΛΟΓΩ ΑΝΑΠΟΔΟΥ ΠΥΘΜΕΝΑ ΜΗΤΡΑΣ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΕ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΗΝΕΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς εδώ βοηθάμε πολύ όλες οι μια την άλλη, γιατί ξέρουμε... να είσαι καλά και να μη φοβάσαι, είσαι μικρή πραγματικά και έχει ο Θέος για όλες, ακόμη και για μένα ίσως που πονάει η ψυχή μου, εγώ είμαι σίγουρη για σένα, θα δεις πως πολύ σύντομα θα τα καταφέρεις...Καλό μεσημέρι....και καλή αρχή! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ΡΕΝΑ 9.

Δεν ξερω να σου απαντησω σχετικα με την τιμη που ρωτας, θελω ομως να σου πω οτι οι ανησυχιες σου,οι αγωνιες σου και οι προβληματισμοι σου ειναι ή ηταν στο μυαλο ολων μας...

Ευχομαι καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου και μην πελαγωνεις...ολα εχουν μια σειρα και θα γινουν οπως πρεπει! ;) Θα τα λεμε!!!!

ΓΑΙΔΟΥΡΙΝΑ μου σματς σμουτς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΑΚΙ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΕΝΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΣΥΝΤΟΜΑ...ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΙ ΣΥ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕΝΑ μου σε ευχαριστω!

Σε καθε κοπελα αξιζει να τα καταφερει ανεξαρτητου ταλαιπωριας! Αργα ή γρηγορα ολες θα ακουσουν τα ευχαριστα!!!

Εγω γκρινιαζα,εκλαιγα, τα εβαζα με την τυχη μου.....αλλα ουαν πηρα το θετικο τα ξεχασα ΟΛΑ!

Ευχομαι τα καλυτερα :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΥΜΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ 'ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ' ΠΛΑΙΣΙΑ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΜΩΣ ΑΙΣΙΟΔΟΞΕΣ..ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΩ.ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα.eyeore ειδα τα νεα σου :? ξερω εισαι στεναχωρημενη.αλλα θα δεις ,θα φτιαξουν τα πραγματα συντομα.κ δε θα το πιστευεις.παρεπιπτοντως το ξερεις οτι στο εξωτερικο απαγορευεται να βαζουν πανω απο 1 γονιμοπ ωαριο?μια φιλη μου στη σουηδια μου το πε.οποτε μην αγχωνεσαι.μωρε κ 1 να σου βαλουν αμα ειναι καλο ολα πανε καλα.οποτε χαμογελα κ ανασκουμπωσου κ να ξερεις οτι σ αυτα τα θεματα ο παραγοντας αγχος παιζει πολυ σημαντικο ρολο.προσπαθησε λιγο να χαλαρωσεις ενταξει φιλεναδα?

ρενα καλη συνεχεια στη προσπαθεια σου.η τιμη που ανεφερες δεν νομιζω ειναι ικανη να εμποδισει να κανεις εξωσωματικη.παρτο αποφαση κ ολα θα πανε καλα.

να μη μου απογοητευεστε.μονο να πεισμωνετε.φιλακια πολλααααααααααααααααααααααα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια Ρενα καλη αρχη και σουπερ αποτελεσματα ευχομαι, Γκαρουλι τι να πω...τα ειπαν ολα τα κοριτσια...μια μεγαλη αγκαλια απο μενα (ειμαι και νταρντανα οχι αστεια) και ευχομαι ψυχραιμια και υπομονη θεληση και αισιοδοξια και βεβαια ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ τον αλλο μηνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΑΝΝΑ ΚΑΙ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :D .ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΠΟΛΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΕΙΣΜΑ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΙΓΜΕΣ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ ΗΜΕΡΑ! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ΡΕΝΑ!!!

Επιτελους ενας ανθρωπος!!!! :lol::lol::lol: Ξυπνησα πρωι-πρωι κ ηδη βαρεθηκα (ασε που πεινασα κιολας)! Τοση ωρα κρατιεμαι να μην παω και τους ξυπνησω ολους (αντρα κ σκυλι που κοιμουνται του καλου καιρου) :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γλυκες μου!!Τι μου κανετε?

Ρενα μην αγχωνεσαι κοριτσακι μου...αντιμετωπισε χαλαρα την ολη διαδικασια και ολα θα παρουν τον δρομο τους.Με υπομονη και επιμονη αργα ή γρηγορα (ευχομαι γρηγορα) οι προσπαθειες σου θα ανταμειφθουν.Σου ευχομαι καλη αρχη και καλη επιτυχια μεσα απο την καρδια μου ;);)

Ευακι μου γλυκο...................τι να πω..Τα ειπαν ολα τα κοριτσακια.Σου στελνω την αγαπη μου και μια μεγαλη αγκαλια :):) Ευχομαι στον επομενο κυκλο να σου πανε ολα καλα καλη μου.Σε φιλω!

Γλειφιτζουρακι μου τι κανουν τα νινακια?Εσυ?

Πολλα φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια γειά σας.

Ήρθε επιτέλους ο γιατρός μου και με πήρε σήμερα τηλ. Χίλια καλά να έχει ο άνθρωπος.

Με ρώτησε τι συνέβει; Προφανώς ενημερώθηκε αλλά του έλειπαν μερικές λεπτομέρειες.

Ήμουν όσο πιο διακριτική μπορούσα στην αναπαραγωγή των όσων ελέχθησαν με τον συνεργάτη του, ωστόσο του τα είπα γιατί πιστεύω σε αυτόν τον άνθρωπο και πιστεύω πως όφειλε να ξέρει.

Πολύ διακριτικά και εκείνος μου είπε πως στο εξής ο ίδιος και μόνο θα με παρακολουθεί στενά, και ότι σε περίπτωση που χρειαστεί να λείψει θα έχει φροντίσει να έχει δώσει σαφής οδηγίες, συζητήσαμε την αγωγή μου για τον επόμενο μήνα και Καρδούλα μαζί με τα Φεμάρα που μου είπε ο άλλος, μου έδωσε και 125 μονάδες gonal. Μου είπε να μη φοβάμαι και οτι ακόμη και τους υπερήχους μου θα τους κάνει εκείνος και μόνο, μου είπε πως εκείνος είναι ο γιατρός μου και κανείς μα κανείς δεν μπορεί να με κάνει χάλια....γιατί κανείς μα κανείς δεν μπορεί να είναι σίγουρος.Ρενάκι σκέψου είπε σε μένα ότι είμαι μικρή που σε 6μήνες κλείνω τα 40 σκέψου τι θα έλεγε σε σένα. ;)

Ένιωσα πολύ καλύτερα, και επίσης θέλω για άλλη μια φορά να σας ευχαριστήσω που με βοηθάτε τόσο όταν είμαι τόσο χάλια. Να είστε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Ευακι μου 4 σελίδες διάβαζα για να μάθω τα νέα σου...........έχεις μεγάλα αποθέματα για να σε ρίξει αυτο ε? Και εγω πριν τις εξωσωματικές με serpafar είχε τύχει κύκλος που δεν είχα κανένα ωοθυλάκιο............και άλλος που είχα 3....τι να πεις τώρα..........στον επόμενο μήνα του φούστη όπως λέει κ το λολιπάκι μας..........

αντε μαναράκι μου μαζί θα το γιορτάσουμε στο τέλος....

Ρενα μου οι τιμές αλλάζουν κάθε μήνα οπότε να ξανακάνεις και να σκέφτεσαι ότι πας για μανούλα.

Καλησπέρα κοριτσάρες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSARES MOU!!! EYEORE NA AKOUS PANTA TON GIATRO SOU KAI OLA THA PANE KALA!!! NA SYNEXISEIS MAZI TOU ME ARGA VHMATAKIA OPWS KANEIS MEXRI TWRA KAI STATHERA KAI EIPAME OTI THA KANEIS TO FASOLAKI SOU OPWS KAI OLES MAS!! GIA NA SOU DWSEI KAI TA DYO MAZI AFTA SHMAINEI KATI PARAPANW THA XEREI AFTOS GIA THN PERIPTWSH SOU!!! XAMOGELA KAI MESA SOU NA LES THA GINW MANOULA KAI NA KANEIS SXEDIA GIA TO MWRAKI SOU KAI SENA :D

SHMERA EINAI H MEGALH MERA!!! ARXIZW TA SUPERFACT KAI EIMAI ENTHOUSIASMENH!!!!! MPOREIS NA ME PEIS KAI TRELLH POU THA PAW NA TRIPITHW KAI KANW SAN MWRAKI POU THA PIASEI TO DWRAKI TOU ALLAAAAAA EPITEEELOUS EFTASA SE AFTO TO SHMEIO META APO 2 XRONIA!!! PAW ME FORA GIA TO FASOLAKI MOU!!! :lol: EXIGISA KAI STA WARIAKIA MOU KAI STA TEMPELIKA MAS OTI PREPEI NA NAI DYNATA KAI NA KANOUN OTI TOUS PEI O GIATROS KAI AP OTI KATALAVA PHRAN TO MHNYMA :lol::lol: THELANE DEN THELANE AFOU TA TRELLANA :lol::lol:

EGGYOULES MOU TI KANOUN TA MWRAKIA MAS??????? MEGALWNOUME E???

:D KALHMERA ZAXARWTO NIKOL SOFITSA LOLIPOP KAI RENAKI MOU MHN APOGOHTEVESE O THEOS SE AKOUEI KAI THA SOU STEILEI TO FASOLAKI SOU KAI THA XEHASEIS OOLES TIS DYSKOLIES POU PERASES!! TA FILIA MOU SE OLES

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα παρεουλα!!!!Τι κανετε??Εμεις ειμαστε καλα και περιμενουμε την Τεταρτη που θα παμε για αυχενικη!!!

Πως ηταν το ΣΚ σας?

Εμας σχετικα ηρεμο ...μαλλον πολυ πιο ηρεμο απο τις προηγ μερες!!!!!!!!!

Ρενακι μου καλωσηρθες στην παρεα μας και συντομα να εχεις τα ευχαριστα νεα!!!Μην ανησυχεις..μανουλα θα γινεις!!!

Ευακι μου καθε εμποδιο για καλο λενε..ισως να χουν δικιο!!!Αλλα δεν καταλαβαινω πως δεν ειδαν οτι ηταν κυστικο το ωαριο απο τον υπερηχο??Εμενα οταν ειχα ξεκινησει την πρωτη προσπαθεια την σταματησαμε λογω κυστικων..απο τον υπερηχο που εκανα 2η μερα κυκλου που ηταν να ξεκινησω γκοναλ!!!

Ολη μας η σκεψη ειναι παντα κοντα σου και τα θετικα μηνυματα μας οποτε θα τα ακουσαν τα αυγουλακια μωρακια και θ αμεινεουν δεν μπορει να μας χαλασουν χατηρι!!!!Ειμαστε κ εγκυουλες καποιες!!Δεν θα μας στεναχωρησουν!!Θα δεις..

Υπολοιπα παιδακια τικανετε??

Καρδουλα τσι σε θελω δυνατη θετικη κ με χαμογελο!!!!!Μπραβο σου!!!!!!

Εγκυουλες????Τι λενε τα σπορακια σας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ζουζουνακια μου....αστερακια μου, πυγολαμπιδες μου!!

τι κανετε????? τα μωρα σας?τα ωαρια σας?

εγω καλα...παλι ξεκινησαν οι αναγουλες, εχω εδω και καιρο πονοκεφαλους και καλα κρασια!!! Ας ειναι..θα θυσιαστω!!!μπουχαχα

Μπραβο ΓΚΑΡΙ μου...αντε βεντουζα να γινεται με το γιατρο και να πανε ολα κατ ευχην!!! Εισαι 2 φορες πιπινι...γιατι οι 40αρες = με δυο 20αρες!!!!!!!!!!

Καρδουλα και οποιο αλλο κοριτσακι ξεκιναει....ΚΑΛΗ ΑΡΧΗΗΗΗΗΗΗΗΗ και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EXW MIA APORIA VRE PAIDIA!!!!!!!!!!!!!!!!!! AN MPOREITE VOITHEIAAAAA!! EISTE OI MONES POU EXW!!!!!!!!!!!!!!!! MONO H OIKOGENEIA MOU XEREI GIA THN EXWSWMATIKH POU KANW!!!!!! MPAMPAS ADERFH KAI MAMA!!! KAI SHMERA POU ARXIZW ENESEIS KAI DYO TREIS MERES PRIN MOU KANOUN PRAGMATIKO POLEMO!!! EGW TIS VOITHOUSA MEXRI TWRA KAI OIKONOMIKA KAI TIS STHRIZA PANTA EGW MONH MOU !! STERHTHIKA POLLES FORES PRAGMATA GIA NA NAI KALA KAI TWRA POU TOUS EIPA OTI EIMAI KALA KAI ARXIZW THERAPEIA KAI DEN MPORW NA VOHTHISW OIKONOMIKA SE KATI H ADERFH MOU ME EVRISE KANONIKA EFYGE APO TO MAGAZI POU ENOIKIAZAME MAZI KAI PLHRWNW TA PANTA MONH MOU KAI PRIN PENTE LEPTA IRTHE EDW KAI FWNAZE OTI KANENAS DEN ME THELEI OTI ME VARETHIKAN OLOI KAI DEN THA MOU STATHEI KAI ME LIGA LOGIA ME MISEI!!ME EKANE SKATA ENW PETOUSA APO THN XARA MOU!!!!!!!!!!! :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωςςςςςςςς?????????/τιιιιιιιιιιιιιιιιιιι???????ελααααα???????????????????

Δεν ειμαστε με τα καλα μας!!!!

Οι γονεις ειχαν την ιδια αντιρρηση ή μονη η αδερφη???

ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑΝ...ε τους εκοψες την διατροφη και ξινισαν ε???αααα μα δεν καταλαβαινουν οτι ειναι για καλο σκοπο?δεν τα τρως στα μπουζουκια!!!! ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ καρδουλα.....μεινε στον ΣΤΟΧΟ σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...