Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα Νο 10!!!


Recommended Posts

Καρδουλα μου ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

Ησουν σιγουρακι εσυ καλε το λεγαμε απο την αρχη! Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!

PERIMENOUME TA DIKA SOU TWRA GLUKIA MOU NA TRELLATHOUME PALI APO THN XARA MAS!!!!1 MEEEESAAA APO THN PSYXH MOU TA KALYTERA SOU EFXOMAI!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kardoula m ta kalitera euxomai e!

mas to xrwstouse eipame e?:)

na xekourazesai k na prosexeis to bebe i ta bebe:)

ax ti wraia!niwthw oti to pernaw egw!eilikrina!

4 martiou e?ax se liges meroules!ante sta upsi na einai tin pempti p tha pas xana gia xoriaki!

vasoula m perimenoume ta dika s nea twra!thetikotata na einai k sena koritsara m!

sto euxomai mesa ap tin kardia m giati xerw poso poli to potheis!

euaki m thetiki skepsi panw apo ola!ola kala tha pane!O THEOS KAI H PANAGITSA tha se voithisoun koritsi m opws k oles mas!exe pisti STO THEO kai ola tha pane opws pragmatika thes!pistepse to!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: mpravo kardoyla moy syxaritiria,na exeis mia yperoxi egimosini.ides den soy eipa oti 8a exeis to teleio doro gia ta genne8lia soy.po po po .eimai toso xaroumeni [smilie=blob3.gif]:clap::clap::clap::clap::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup: .tora na perimenoyme kai ta 8etika apotelesmata apo to koritsaki mas ti vasoula :D:D:D:D:D ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++.kali epitixeia kai sta alla ta koritsia poy perimenoyn...i panagia mazi sas,kai syntoma oles ma oles manoules :D:D:D:D:D:D;););););) nikol moy ti kaneis to nini soy? na moy xaidepseis tin kilitsa soy.....!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-* filakia
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο καρδούλα μου συγχαρητήρια!!!! :D Είδες που άδικα αγχωνόσουν;;Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη κορίτσι μου!!!!! :P:P Άντε να παίρνουμε και εμείς σειρά!!!!! :P:P

merenta μου βλέπω κοκκινίζει η λιστούλα σου!!! :D:D Σε λίγο καιρό θα είναι ολοκόκκινη......

Φιλάκια και σύντομα να έχουμε και οι υπόλοιπες ευχάριστα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο καρδούλα!να πανε ολα καλα!αρα θα ειμαστε μαζι εγγυούλες.θα γεννησουμε τον οκτωβριο αν όλα πανε καλα!εγω θα κανω υπέρηχο την πεμπτη που μας ερχεται!μπρααααααααααααααβο!να εισαι παντα ευτυχισμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ....ακριβώς αυτο που φοβήθηκα...παρα ήταν μεγάλο για 10 μέρα...Η προγεστερόνη μου ήταν 7 άρα πολύ ψηλή και ο γιατρός μου είπε πως είναι και αυτό κυστικό και δεν μπορούμε να προχωρήσουμε...Για να μην πάει εντέλως χαμένος ο μήνας με ξεκινάει με μακρύ πρωτόκολλο στις 5 μαρτίου... 9 μέρες Arvekap μετά δέκατη μέρα ,έναν έλεγχο οιστραδιόλης και μετά αν είναι καλή η οιστραδιόλη 450 μονάδες gonal, μου είπε πως πιστεύει πως εδώ θα αντιδράσω....Για να δούμε...

Δεν χρειάζεται να σας πω πως νιώθω φαντάζομαι πως καταλαβαίνετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ....ακριβώς αυτο που φοβήθηκα...παρα ήταν μεγάλο για 10 μέρα...Η προγεστερόνη μου ήταν 7 άρα πολύ ψηλή και ο γιατρός μου είπε πως είναι και αυτό κυστικό και δεν μπορούμε να προχωρήσουμε...Για να μην πάει εντέλως χαμένος ο μήνας με ξεκινάει με μακρύ πρωτόκολλο στις 5 μαρτίου... 9 μέρες Arvekap μετά δέκατη μέρα ,έναν έλεγχο οιστραδιόλης και μετά αν είναι καλή η οιστραδιόλη 450 μονάδες gonal, μου είπε πως πιστεύει πως εδώ θα αντιδράσω....Για να δούμε...

Δεν χρειάζεται να σας πω πως νιώθω φαντάζομαι πως καταλαβαίνετε!

ελα ρε συ... :YMHUG::YMHUG::YMHUG: πολλες αγκαλιες και δυναμη!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eyore εχεις δει καθολου την ανοχη σου στην ινσουλινη;η ινσουλινη και πως τη χειριζεται ο οργανισμος επιδρουν καμια φορα στη γονιμοτητα ειδικα στην παραγωγη ωαριων..ετσι εχω διαβασει..να το δειτε και αυτο ισως..και σου ευχομαι να τελειωσει εδω η ταλαιπωρια σου..οσο μπορεις κρατησου και να εισαι θετικη!καλη επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia m!

ti m kanete?

ola kala?oi egkioules mas?

oi exwswmatikoules proxwrame?

eyeore m kali sinexeia stin prospatheia s kali m!eilikrina se niwthw!O THEOS omws einai megalos!auto na skeftesai!exei gia olous k oles mas!exe pisti kai na xereis kathe empodio gia kalo!kapou parakatw se perimenoun megales xares kopela m!eilikrina to pisteuw!exeis talaipwrithei toso poli koritsi m kai s axizei oti ma oti kalitero!kai pisteuw oti tha erthei!eimai sigouri!pistepse to kai esi kali m kai na deis oti tha ginei!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κ' αγόρι καλημέρα!!

Τί κάνετε πώς πάει η θετική αύρα και η θετική σκέψη?????

Τί κάνουν τα νέα μωράκια????

Οι μαμάδες???

Εγω σήμερα ήρθα δουλειά, δεν έχουμε ιδιαίτερα αλλά έχω τα θέματα μου προβληματίζομαι λίγο για το τι είναι το σωστό να γίνει και γενικά προβληματίζομαι με τ' ότι πολλές κοπέλες μου είπαν ότι εξωσωματική σε φυσικό κύκλο γίνεται για να μην πάρει φάρμακα η γυναίκα αφού δεν πρέπει. Εμένα δεν μου είπε έτσι ο γιατρός, μου είπε θα κάνουμε αυτό γιατί είναι απλό και να μην ταλαιπωρίεσαι!

Εσείς τι λέτε? :roll::roll::roll::roll::roll::roll:@-)@-)@-)@-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!

Στρουμφ θα φανω λιγο αυστηρη αλλα οσο περισσοτερο προβληματιζεσαι,αγχωνεσαι και συζητας με ατομα περα των γιατρων...χανεις το παιχνιδι.Ειμαι απολυτη σε αυτο.Την προσωπικη μου εμπειρια την εχω πει αρκετες φορες,θα την πω αλλη μια εν συντομια γιατι πιστευω οτι πετυχαμε επειδη δεν το σκεφτηκαμε,δεν το ψαξαμε και δεν αγχωθηκαμε καθολου.Εγω ενδομητριωση,συμφυσεις σε ολη τη κοιλιακη χωρα και ενα μεγαλο ινομυωμα,ο αντρας μου ολιγοασθενοσπερμια.Μολις μαθαμε το προβλημα κλεισαμε ραντεβου με τον εξωσωματικο,πηγαμε,ξεκινησαμε α μ ε σ ω ς,χωρις πολλες πολλες ερωτησεις και σε 1 μηνα απο οταν μαθαμε το προβλημα ημουν εγκυος!Για να καταλαβεις βγαιναμε κ εκανα ενεσουλες στο αυτοκινητο!Αν απο την αρχη το παρεις στραβα,στραβα θα καταληξει.

Καρδουλαααααααααα!!!!Πως παει εγκυουλα μου??Μετεδωσε λιγη απο τη θετικη σου ενεργεια και στα υπολοιπα κοριτσακια που ειναι στην προσπαθεια κ στην αναμονη!

Βασουλα εχεις ολη τη θετικη μου ενεργεια!

Ευακι ο,τι κ να πω ειναι λιγο γλυκια μου.Η σκεψη μου ειναι παντα κοντα σου...Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια :YMHUG:

Φιλια σε ολες σας και στον χαζομπαμπα μας φυσικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα συμφωνησω στρουμφακι μου..σε θυμαμαι απο παλια ησουν ενα γχωμενο στρουμφακι..φροντισε για αυτη τη φορα να χαλαρωσεις και να εμπιστευτεις..δεν υπαρχει σιγουρος δρομος..παρε εναν και εμπιστευσου τον..αν δε σε βγαλει εκει που θες ξαναβλεπεις τα πραγματα..χαλαρωσε τωρα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMEEEEEEEEEEEERAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!! AN KAI PISTEVW OTI THA XASW OOOOLEEES TIS PELATISSES MOU STO KOMMWTHRIO GIATI PREPEI NA XAPLWNW KAI NA MHN DOULEVW AKOMA MIA VDOMADA DEN MOU KAIGETE KARFAAAAAKIIIIIIII :o:o:o:o:o:o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

THA GINW XANA MANOULAAAAAAAAAAAAAA KAI EIMAI TRELLH APO XARAAAAA!!!!! :lol::lol::lol:

AN KAI THA MEINOUME XWRIS LEFTA DEN ME NOIAZEI KATHOLOU!!!!! AN DEN DW TA MWRAKIA MOU NA POZAROUN STON YPERHXO EGW DEN KOUNIEMAI AP EDW!!!!!!

LOIPOOOON........ OSO GIA TA KORITSAKIA MOU THN EYEORE KAI TO STROUMFAKI ENA THAB SAS PW....

AN DEN EIXA EGW TON ANTRA MOU OTAN FOVOMOU KAI AFTOS EMENA OTAN FOVOTAN NA STHRIZOUME ME THETIKH ENERGEIA O ENAS TON ALLO KAI SAS NA ME XALARWNETE DEN THA HMOUNA EDW TWRA!!

KATHE MERA APO THN ARXH THS THERAPEIAS ELEGA EDW STA KORITSIA

"TWRA ME TIS ENESEIS KANW POLLA AVGOULAKIA SAN KALH KOTOULA"

"TWRA THA FYGANE OI KUSTES"

"TWRA THA NAI KALES OI ANALYSEIS MOU"

"TWRA THA VREI STHN WOLIPSIA PARA POLLA KALA AVGOULAKIA"

"TWRA THA KANOUME DUNATA FASOLAKIA"

"TWRA THA KOLLHSAN TA MWRAKIA MOU TA NIWSA PSES THN MERA TOU AGIOU VALENTINOU"

KAI OOOOOOOOOOOOOOLAAAAA EGINAN OPWS TA EIXA STO MYALO MOU!!!

FWNAZA SYNEXEIA FASOLAAAAAAAKI SOU RXOMAI KAI MILOUSA STA MWRAKIA MOU OTAN MEGALWNAN STO ERGASTHRIO KAI ELEGA H MAMA SAS AGAPA KAI NA SASTE DYNATA KAI KANAME DEEEKA EMVRIAKIA KAI DEN HXERAN POIA DYO NA PAROUN!!! KAI OTAN ME RWTHSAN TI THA KANOUME ME TA YPOLOIPA EMVRIAKIA TOUS EIPA NA TA FYLAXOUN KAI NA PROSEXOUN TA MWRAKIA MOU GIATI MIA MERA THA RTHW NA TA PARW KAI AFTA!!!!!!!!!!

OOOLEEES NA SASTE THETIKES KAI NA EMPISTEVESTE TO THEO!!! KAI MIA APOGOITEFSH NA SAS STEILEI NA XERETE OTI EINAI GIA TO KALO SAS!!!!! XEREI AFTOS TO POTE KAI TO GIATI!!!!!! XAMOGELATE KAI SYNEXISTE NA ZHTE MEXRI NA ERTHOUN TA MWRAKIA SAS!! EAN FOVASTE ESEIS THA FOVOUNTE KAI AFTA NA ERTHOUN!! EGW TOUS LEW TWRA NA NAI DYNATA KAI TA DUO NA MHN FYGEI KANENA APO THN MAMA!!!

GIRL84 EISAI MIA GLUKA KAI THA GINEIS MAMA GLUKIA MOU!!! DES TO SOFAKI MAS!!! SXEDON TO IDIO PROVLHMATAKI EXETE KAI PETYXEEEEEE GI AFTO PROXWRA DUNATAAAAAAAAAA MIKRO MOU!!!!

RE PAIDIA EXW PONAKIA XAMHLA KAI H MESH MOU ME PETHANE !!!!!!!! :roll::roll::roll::roll:

THA MEGALWNOUN TA MWRAKIA MOU FENETE GI AFTO :D:D:D:D:D:D;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia m!

ti m kanete?

ola kala?oi egkioules mas?

oi exwswmatikoules proxwrame?

eyeore m kali sinexeia stin prospatheia s kali m!eilikrina se niwthw!O THEOS omws einai megalos!auto na skeftesai!exei gia olous k oles mas!exe pisti kai na xereis kathe empodio gia kalo!kapou parakatw se perimenoun megales xares kopela m!eilikrina to pisteuw!exeis talaipwrithei toso poli koritsi m kai s axizei oti ma oti kalitero!kai pisteuw oti tha erthei!eimai sigouri!pistepse to kai esi kali m kai na deis oti tha ginei!

θα συμφωνησω απολυτα με την Βασουλα, εχει πιστη οτι ειναι για καλο ειναι μην στεναχωριεσαι :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονή Ευακι μου γλυκό, θα αλλάξουν τα πράγματα δεν μπορέι να βρέχει συνέχεια.

Φυσικά είναι καλό ότι δεν χάνεται ο μήνας. Σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...