Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα Νο 10!!!


Recommended Posts

Α! Αύριο πάω για υπέρηχο, μάλλον το Σάββατο θα μου κάνουν ωοληψία αν όλα είναι καλά σε δικό μου ωάριο σε φυσικό κύκλο.Έχω και ένα εμβρυάκι στην κατάψυξη, αν πρώτα ο Θεός γονιμοποιηθεί και αυτό, θα έχω δύο στο ψυγείο, άντε μήπως μαζευτούν 4-5 και κάνω καμιά εμβρυομεταφορά της προκοπής....Έτσι σας το λέω για να το μοιραστώ μαζί σας. Ενώ το παίζω κουλ η αλήθεια είναι πως το έχω μια έννοια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημεραααααααααααα σε ολες και ολους!!!!

Eyeore71 μου ολα καλα θα πανε θα δεις!!Το 2011 θα ειναι η χρονια σου,το νιωθω!!!Και οπως και παλιοτερα σου ειχα πει, πιστευω οτι την καλυτερη μεθοδο ακολουθεις.Θα ηρεμησεις κι εσυ και ο οργανισμος σου απο τις ορμονες και ειμαι σιγουρη οτι θα πετυχεις!!!Να εισαι χαλαρη και να σκεφτεσαι θετικα!!!Σε φιλω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και Μεμ καλή αρχή, μου αρέσει η σιγουριά σου, έχεις θετική ενέργεια και θα πετύχεις.
SIGOURAKI TO XW XWRIS NA MOU TO PEI KANENAS AFT !!! :lol: APO MONH MOU :lol: KAI SY ETSI NA SAI KAI FASOLAKI FASOLAKI THA GEMISEI H KOILLITSA THA DEIS!! O THEOS XEREI!! KAI NA MHN PETYXW KAI GW THA XEI TON LOGO TOU!!!!! TON EMPISTEVOMAI!!! :D;) FILAKIA GLYKIA MOU KAI YPOMONH!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααααααα!!!!

Κοριτσακι μας,Βασουλα και Ζαχαρωτο,χρονια πολλα κουκλιτσες μου!Ο,τι καλυτερο σας ευχομαι!!

Μεμ καλη αρχη γλυκεια μου!

Οι υπολοιπες τι μου κανετε?

Κατερινακι υπομονη,σε λιγες μερες ουτε που θα καταλαβαινεις τιποτα,θα δεις!

Ζαχα ολα καλα θα πανε με την αυχενικη.Κι εμενα στην αρχη στο ενα ζουζουνακι δεν ηταν καλη αλλα τελικα ολα πηγαν τελεια!

Σας φιλω!

SE EFXARISTW SOFAKI MOU!!!! FILAKIA!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι μου, τώρα είδα τα νέα σου, με το καλό ματάκια να γίνει κ αυτο ενα τέλειο εμβρυάκι. Υπομονή μωρό μου τα καλύτερα έρχονται.

Γιώργο μου τέλεια τα νέα σου, πολύ χάρηκα για τα νέα του μωρού αν κ είμαι σίγουρη ότι θα πάνε όλα τέλεια μέχρι τέλους.

Σας φιλώ όλες μια μια...........καλημέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα παιδιαααα :lol: :lol: :lol: :lol: εγω ακομη μιλουσα στο Νο 9 και λεω τι γινετε ??? :?::?: :?::?:
THYMASAI KAI ME TO 8 ETSI EKANES :lol::lol: MAS EPSAXNES :lol::lol: BRAVO WRAIA TA NEA SOU GIWRGO MOU KAI AKOMA LIGO KAI THA TO KRATAS STHN AGGALIA SOU!!! XRONIA POLLA SE SAS KAI TO FASOLAKI SAS!!!! :D:D:D:D
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κ μελλοντικε μπαμπα καλημερα.μολις γυρισα απο το γιατρο.σημερα κουσαμε τις καρδουλες τους.το τι κλαμα εχω ριξει δε περιγραφεται.ο γιατρος μου πε οτι ειδε και 3ο σακο αλλα δεν αναπτυχθηκε.φανταζεστε???????????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μια χαρα λοιπον ειναι κ τα 2 τα ζβιγκακια μου.

ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου ολα τα κοριτσια να το νιωσουν αυτο.

πραγματικα ειναι υπεροχο συναισθημα.

τωρα να κανω κ την ερωτηση μου

ειμαι 35 και κατι ψιλα.ο γιατρος μου πε αν θα κανω αμνιοπαρακεντηση η οχι.ρωτησα τη γνωμη του κ δε τον ειδα πολυ θετικο.μου πε ως ενελλακτικη να παω να κανω αυχενικη διαφανεια σε εναν ιδιωτη γιατρο με συγχρονα μηχανηματα σε 1 μηνα περιπου.κ οτι αν δουμε κατι υποπτο εκει τη κανουμε.τι λετε εσεις?η αληθεια ειναι οτι με φοβιζει λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα μου κατα πρώτον ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για τα διδυμάκια σου. Απίστευτο συναίσθημα..

κατα δεύτερον μην αγχώνεσαι καθόλου. Εμένα που θα γίνω 35 το Μάρτιο μου είπε για αυχενική διαφάνεια σε 22 μέρες απο τώρα και ΜΟΝΟ αν κάτι δεν είναι καλό θα κάνουμε. Γενικά την κάνουν μόνο αν χρειάζεται..............εσύ θα σκέφτεσαι ότι θα είναι καλή η αυχενική κ δεν θα χρειαστει να την κάνεις. Αλλα κ να την κάνεις πάλι θετικά θα σκέφτεσαι. Δεν θα χρειαστεί όμως.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ νικολ.να σαι καλα.κ μενα ετσι μου προτεινε ο γιατρος.στις 10 φλεβαρη μου πε να τη κανω.οποτε ενταξει.εχω καιρο να ξεαγχωθω.ευχαριστω κ παλι.φιλιαααααα :):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSAKIA MOU KAI GIORGO MOU H MEM EIMAI KAI ALLAXA TO PROFIL MOU!! ELPIZW NA ME KANETE ADD KAI PALI!!! KRATISA THN FOTO MOU OMWS EIDATE!!!! :lol: SAS ESTEILA AITHMA FILIAS SE OLES KAI THELW THETIKH APANTHSH EEEEE?????? ANNOULA MOU TELEIA TA NEA SOU!! BRAVOOOO!!! MPOREI NA NAI KAI 3 TA MWRAKIA SOU DILADI????? :lol: M ARESEI!!!!! AP EDW KAI PERA TO ONOMA MOU EINAI KARDOULA!!!!!!!!!!!! KALOOOO??????????????? STON ANTRA MOU ARESE PANTWS!!!!! :lol::lol: GIORGO TELEIA H FOTO ME TO MWRAKI ME THN KORDELA!! EINAI TO DWRAKI POU ERXETE E??????? GEIA SOU NIKOLAKI MOU ME THN THETIKH SOU ENERGEIA!! TA FILIA MOU SE OLES KAI STON MPAMPA THS PAREAS!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια άσχημα τα νέα μου. Σήμερα στον υπέρηχο δεν είδαν καθόλου ωάριο. Συμβαίνει λέει κάποιο μήνα να μην έχουμε....Τώρα πάλι θα μου κάνουν και αύριο έναν μήπως και είναι πουθενά κρυμμένο σε κανένα περίεργο σημείο της ωοθήκης και δεν φαίνεται. Σήμερα με είδε άλλος συνεργάτης του γιατρού μου και με πέθανε. Μου είπε πως μου δίνει το πολύ 10% να κάνω δικό μου μωρό αν θέλω την αλήθεια και άρχισε να μου λέει για δότριες και ενώ του έλεγα πως δεν θέλω εκείνος το βιολί του....μου έλεγε πως είναι τα τελευταία ωάρια των ωοθηκών μου και πως ακόμα και αν μαζέψω 4 δεν θα πετύχει και όταν του είπα πως ένα δικό μου είχε κάνει στο κέντρο τους 12 διαιρέσεις την τρίτη μέρα, μέχρι που μου είπε ότι δεν είναι και σίγουρο αν είναι καλό ένα ωάριο που διαιρείται γρήγορα, μετά κοίταξε ξανά τον ηλεκτρονικό μου φάκελο και μου είπε "ααααααααααα όχι καλό ήταν...." και στο τέλος μου είπε τέλος πάντων δεν είμαι και Θεός! Ένα μόνο σας λεω, έχω πεθάνει...δεν θα τα καταφέρω ποτέ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην απογοητεύεσαι Eyeore71,θα μου πεις τι σου λέω τώρα...Πιστεύω όλες σχεδόν οι κοπέλες περνάμε από αυτή τη φάση...Εγώ να φανταστείς δεν έχω συλλάβει ποτέ, προσπαθώ εδώ και αρκετό καιρό, έχω και ένα κάποιο ιστορικό...Το σημαντικό είναι αυτό που λες, κανείς δεν είναι Θεός...Έχω ακούσει τα απίστευτα μύρια όσα και για άλλες κοπέλες ( Γνωστή μου που είχε κάνει έκτρωση στα νιάτα της-δεν την ήθελε βλέπεις η πεθερά της όσο τα' χανε με το γιο- όλα εδώ πληρώνονται λέω εγώ-έκανε περίπου 13 εξωσωματικές, της έλεγαν δεν έχει καμία πιθανότητα, της άφησαν περιθώριο ακόμα μια εξωσωματική...Και δε θα το πιστέψεις...Έκανε διδυμάκια...) Το θαύμα θα γίνει γιατί πάνω απ' όλα το πιστεύουμε εμείς...Αντλώ απίστευτο κουράγιο από σας...Μαζί προχωράμε για τα καλύτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eyeore θα σε μαλωσω.καλα καθεσαι κ ακους το καθε τυχαρπαστο γιατρο που θελει να το παιξει αυθεντια?για συγκεντρωσου.σιγα σιγα με υπομονη θα τα καταφερετε.κ εμενα μου ειχαν πει πως ειναι φυσει αδυνατο να καταφερουμε μονοι μας κ με εστειλαν για εξωσωματικη,αλλα εγω καπακι μετα την αποτυχημενη εξωσωματικη εμεινα εγκυος φυσιολογικα.ασχετο το πως κατεληξε.μηπως να αλλαξεις κεντρο?λεω εγω τωρα.αλλα να σου πω κ κατι?δε ξερω πως θα το παρεις.αν......λεω αν.....καταληξουν τα πραγματα να χρεισατει δοτρια δεν ηρθε δα κ το τελος του κοσμου.στη κοιλιτσα σου θα μεγαλωσει,εσυ θα το γεννησεις,εσυ θα το βυζαξεις κ εσυ θα το μεγαλωσεις.μανουλα κανονικοτατη δηλ.εμας μας το ειχαν πει αυτο για το σπερμα του αντρα μου.οτι μπορει στο μελλον να χρειαστει.δε το σκεφτηκαμε ουτε στιγμη.κ ειδικα ο αντρας μου που ηταν κ σε πιο δυσκολη θεση 2η φορα δε χρειαστηκε να του το πουν.οτι χρειαζεται αρκει να γινω μπαμπας ειπε.οκ γλυκια μου?μη μου στενοχωριεσαι καθολου.ολα μα ολα εχουν τη λυση τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Eyeore γλυκια μου καθε γιατρος λεει τα δικα του....Σημασια εχει να εισαι ηρεμη εσυ και προσηλωμενη στον στοχο σου.Μην απελπιζεσαι γιατι τοτε θα το ''χασεις το παιχνιδι''. Και αλλωστε εχεις κι ενα παγωτινι,μπορει και μονο του αυτο να κανει το θαυμα του..!! Ποτε δεν ξερεις..Να εισαι δυνατη και να εχεις πιστη στον στοχο σου και αργα ή γρηγορα θα τον πετυχεις γλυκια μου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλαρακια μου!!!!Τι κανετε??Τι βλεπω εδω ?Παλι εχουμε τα κατω μας Ευακι μου??Θα σε μαλωσω βρε,δεν ειπαμε μονο θετικη σκεψη και αισιοδοξια για τον στοχο μας??Οσο για τον γιατρο αυτο μην τον ακους καθολου..εσυ θα κοιταξεις τον στοχο σου!!!!Ολες τις προσπαθειες στο ιδιο κεντρο τις εχεις κανει??Και δε καταλαβα γιατι δεν σε ειδε ο γιατρος σου??Τον πηρες τηλ??

Εμενα ρε κοριτσια μονο ο ιδιος με κοιταγε σε ολα υπερηχους ωοληψια εμβρυομεταφορα..κανενας αλλος!!και μονο αυτος μου εδινε οποιεσδηποτε πληροφοριες και οδηγιες!!!

Μην σε πιανει πανικος γλυκεια μου,το ξερω ειναι πολυ δυσκολο..σε καταλαβαινω απολυτα!!!Αλλα θα συμφωνησω με την Μεμ-καρδουλα..οτι και στο σημειο δοτριας να φτασετε το μωρακι αυτο θα ναι δικο σας!!Αλλα αυτο εινι το προτελευταιο πραγμα που θα πρεπει να σκεφτεσαι..Τωρα θακοιτας μονο θετικα να πετυχεις το στοχο σου και εμεις θα μαστε διπλα σου!!!

Αληθεια σε ποιο κεντρο πας??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια άσχημα τα νέα μου. Σήμερα στον υπέρηχο δεν είδαν καθόλου ωάριο. Συμβαίνει λέει κάποιο μήνα να μην έχουμε....Τώρα πάλι θα μου κάνουν και αύριο έναν μήπως και είναι πουθενά κρυμμένο σε κανένα περίεργο σημείο της ωοθήκης και δεν φαίνεται. Σήμερα με είδε άλλος συνεργάτης του γιατρού μου και με πέθανε. Μου είπε πως μου δίνει το πολύ 10% να κάνω δικό μου μωρό αν θέλω την αλήθεια και άρχισε να μου λέει για δότριες και ενώ του έλεγα πως δεν θέλω εκείνος το βιολί του....μου έλεγε πως είναι τα τελευταία ωάρια των ωοθηκών μου και πως ακόμα και αν μαζέψω 4 δεν θα πετύχει και όταν του είπα πως ένα δικό μου είχε κάνει στο κέντρο τους 12 διαιρέσεις την τρίτη μέρα, μέχρι που μου είπε ότι δεν είναι και σίγουρο αν είναι καλό ένα ωάριο που διαιρείται γρήγορα, μετά κοίταξε ξανά τον ηλεκτρονικό μου φάκελο και μου είπε "ααααααααααα όχι καλό ήταν...." και στο τέλος μου είπε τέλος πάντων δεν είμαι και Θεός! Ένα μόνο σας λεω, έχω πεθάνει...δεν θα τα καταφέρω ποτέ...[/quote

KOITA ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΟ ΠΑΙΞΩ ΕΞΥΠΝΗ , ΕΙΜΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΘΕΣΗ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΟΤΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ Η ΛΥΤΡΩΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΧΕΙ ΚΑΛΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.ΟΣΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΑΥΓΑ ΚΑΠΟΙΑΣ ΑΛΛΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ , ΑΝΑΚΟΥΦΙΖΟΜΑΙ ,ΠΑΙΡΝΩ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ , ΣΚΕΦΤΟΜΕΝΗ ΠΩΣ ΑΝ ΖΟΥΣΑ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΙΣΩ ΔΕ ΘΑ ΧΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ.ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑΥΜΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ.ΚΑΙ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΩΣ ΚΑΤΑ ΕΝΑ 80-90 % ΕΚΕΙ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΓΩ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΓΝΩΜΟΣΥΝΗ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ .ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου...αννα μου συγχαρητηρια ολα μα ολα να πανε καλα, ευχομαι μια ομορφη εγκυμοσυνη!!!!

ΜΕΜ καλη αρχη μαναρακι μου...καλη επιτυχια!!!!

Γκαρουλι...τι να πω...απλα θα ευχηθω να ΞΑΦΝΙΑΣΤΕΙΣ ευχαριστα σε λιγο καιρο με το θαυμα που θα σου συμβει στην κοιλιτσα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συννεφακι γεια σου.Ποιος γιατρος σου το ειπε για δανεικο ωαριο γιατι και εμενα ετσι μου ειχε πει τον ιουνιο και ιουλιο εκανα εξωσ σε φυσικο κυκλο χωρις ορμονες και τωρα ειμαι 7 μηνων.Θελει πολυ προσοχη με τους γυναικολογους και μην ακουτε τυφλα οτι σας λενε.Η τακτικη τους ειναι κυριος μια επεμβαση για προβλημα κυστων στις ωοθηκες και καλα (που συνηθως δεν πρεπει να τις χειρουρ παρα μονο για πολυ σοβαρο λογο) μετα επερχεται συρρικνωση των ωοθηκων αρα προωρη εμμηνοπαυση και τελικα εξωσωματικη =ευρωπουλα για αυτους.ΠΡΟΣΟΧΗ .Εχω ακουσει τα απιστευτα απο γιατρους,να μην πανικοβαλεστε και να μελετατε και μονες σας καποια πραγματα γιατι βασιζονται στην αγνοια μας.

ΥΠΟΜΟΝΗ ,ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕς ΤΙς ΚΟΠΕΛΕς ΤΟ 2011 ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου...αννα μου συγχαρητηρια ολα μα ολα να πανε καλα, ευχομαι μια ομορφη εγκυμοσυνη!!!!

ΜΕΜ καλη αρχη μαναρακι μου...καλη επιτυχια!!!!

Γκαρουλι...τι να πω...απλα θα ευχηθω να ΞΑΦΝΙΑΣΤΕΙΣ ευχαριστα σε λιγο καιρο με το θαυμα που θα σου συμβει στην κοιλιτσα σου!!!!

se efxaristw zaxarenia mou!!!! allaxa onoma :D
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LOIPOOOOOON!!!!!! ENA WARIO MPOREI ME THN DYNAMH TOU THEOU KAI THN DIKH SOU THELHSH KORITSI MOU GLYKO NA SOU FEREI ENA MWRAKI STHN KOILITSA SOU KAI META STHN AGGALIA SOU!!!!! XAFNIKA ME ENA VLEMA POU SOU ERIXE KATALAVE OOOOLES AFTES TIS MPOURDES POU SOU EIPE ENW O GIATROS SOU POU SE PARAKOLOUTHEI TOOOSO KAIRO KANEI VLAKEIES??? AFTO MAS EIPE O KYRIOS AFTOS ME LIGA LOGIA!!!! GLYKIA MOU EXW 11 XRONWN AGORAKI KAI OI GIATROI MOU EIPAN DEN THA EKANA ALLO GIATI ME KATASTREPSAN ELEGAN STIS APOXISEIS POU EKANA!! META EIPAN EIXA KYSTES KAI DEN EIXA WORIXIA OTAN OLA AFTA TA DIORTHWSA EIPAN O ANTRAS MOU OTI EXEI 6 EKATOMYRIA SPERMA KAI OTI DEN EIXAME PITHANWTHTA KAI EKANE EPEMVASH KAI EGINE 86 EKATOMYRIA!!!! KAI TWRA TELOS TOU MHNA PAME GIA EXWSWMATIKH META APO 2 XRONIA TOSWN PROVLHMATWN!!!! OOOOTI KAI NA GINEI EGW THA XANANIWSW AFTO TO AISTHIMA ME OPOIONDIPOTE TROPO KAI SOU SYSTINW KAI SENA NA ANEVEIS TO VOUNO GIATI STHN KORHFH EINAI TO THAVMA POU MONO MIA MANA MPOREI NA TO NIWSEI!! TO EMVRIAKI POU THA MEGALWSEI STHN KOILITSA SOU THA NAI DIKO SOU MWRAKI KAI AXIZEI NA KANEIS TA PANTA GIA NA EXEIS AFTH THN EFKAIRIA!!!! OLA THA GINOUN OPWS TA THELEI O THEOS KAI PISTEPSE ME THA NAI GIA KALO SOU!!! MHN AFHNEIS KANENAN NA SE STAMATA APO TON STOXO SOU!!! OUTE TON IDIO SOU TON EAFTO!! EMEIS THA MASTE DIPLA SOU GIA OTI XREIASTEIS!!!!!

OSO GIA TIS YPOLIPES TA FILIA MOU KAI EFXOMAI NA SAS DINEI O THEOS OSA DINETE ESEIS SE MENA!!!!!! EISTE TO STHRIGMA MOU TWRA STA DYSKOLA!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κατ'αρχάς χίλια ευχαριστώ....

Δεύτερον, σήμερα ξαναπήγα στο κέντρο γιατί όπως σας είπα μου είπε να το δούμε και σήμερα μήπως είχε καμια περίεργη θέση στην ωοθήκη και δεν φαίνονταν...δεν θα το πιστέψετε...Έχω ένα μεγάλο ωάριο 17,5 χιλιοστά. :) Έκανα pregnyl τώρα το βράδυ και θα το πάρουμε το Σάββατο.

Αννα k και συννεφάκι, πίστεψε με και εγώ σε δότριας μπορεί να καταλήξω και ευτύχως ναι που υπάρχουν και αυτές οι κοπέλες, θέλω όμως να είναι η τελευταία μου επιλογή και θέλω να είναι δική μου και όχι υπόθετο κανενός γιατρού , που δεν ξέρω κάν τι κρύβει στο πίσω μέρος του μυαλού του γιατί δυστυχώς διανύουμε δύσκολους και πονηρούς καιρούς και γίνονται πολλά. Και όσο έχω ωάρια και όσα έχω θέλω να τους δώσω μια ευκαιρία αν δεν...τότε θα το σκεφτώ πολύ σοβαρά.Σας ευχαριστώ για την στήριξει και καθόλου δεν σας παρεξήγησα

Σοφίτσα σε ευχαριστώ και εσένα Κατερινάκι μου πολύ και εσένα Zephy.Και καρδούλα σου εύχομαι ότι καλύτερο...να είσαι καλά.

Ζαχαρένια μου.....σου δίνω μια μεγάλη αγκαλίτσα και στους τρεις σας....

Ποιός ξέρει ίσως και να έχω ένα ακόμη παγωτίνι την Κυριακή αν πρώτα ο Θεός γονιμοποιηθεί.

Κορίτσια και ενω ο γιατρός μου εξακολουθεί να λείπει μου είπε σήμερα ότι εκείνος θα μου κάνει την ωοληψία και ότι αν θέλω δεν θα χρειαστώ καν νάρκωση,ότι είναι μόνο ένα και δεν είναι κανένας πόνος ανυπόφορος. Τι να κάνω δεν ξέρω και δύο προηγούμενες φορές που ήταν μόνο ένα μου έκαναν νάρκωση κανονικά, το έχει δοκιμάσει καμιά χωρίς νάρκωση; Τι να κάνω;Γλιτώνω βέβαια 170Ευρώ χωρίς αλλά φοβάμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....και γλιτώνω και μια νάρκωση γιατί από τις 22 Σεπτέμβρη έχω πάρει ήδη 4 ναρκώσεις και αυτή θα είναι η 5η τι να κάνω; Πολύτιμη η γνώμη σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την ωοληψία εννοω θα μου την κάνει εκείνος που μου είπε τα μαγικά εχθές,επειδή ο γιατρός μου λείπει. Έτσι που τα έγραψα, ανάθεμα και αν με καταλάβετε... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...