Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα Νο 10!!!


Recommended Posts

Μιας κ ειμαι η πρωτη που γραφω με τη νεα χρονια,μιας και το θεματακι το χα ανοιξει εγω το 2009,μιας κ ειμαι και εγκυουλα ειπα να ανοιξω το νουμ.10 για να σας φερω πολυ πολυ γουρι τη νεα χρονια!!!!!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΥΓΕΙΑ ΑΓΑΠΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΝΑ ΡΘΟΥΝ ΤΟ 2011!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολες και ολους!!!

Οι εγκυουλες με το καλο να φερουν στον κοσμο γερα τα μωρακια τους ,και οσες προσπαθουν γρηγορα να μεινουν εγκυουλες..

Φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ σε ολες μας,να ειμαστε γερες και δυνατες και να φερουμε στο κοσμο δυνατα μωρακια.ευχομαι καλη εγκυμοσυνη στις εγκυουλες και για τις υπολοιπες που συνεχιζουν τη προσπαθεια ευχομαι απο αυτο το μηνα να ειστε ολες εγκυουλες κ να τα καταφερετε το συντομοτερο δυνατο.φιλια πολλα πολλα πολλα πολλα :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη χρονια σε ολους και ολες ευχομαι!!Καλες τελειομηνες εγκυμοσυνες και στα γλυκα μας κοριτσακια που προσπαθουν,μονο επιτυχιες να εχει ο νεος χρονος!!!

Χρονια γλυκα και ονειρεμενα να εχουμε ολοι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΕΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΔΟΚΙΕΣ ΠΟΛΛΕΣ!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ με υγεία αγάπη και πολλά μωράκια. Ευχομαι να είναι μια καλή χρονιά για όλες σας και να γίνετε μανούλες όλες. Στις φουσκοκοιλίτσες εύχομαι υγιέστατα μωράκια.

Σας φιλώ, ας είναι η χρονιά σας αυτή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol: ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ παρεακι μουυυυυυυυυυυ!!!!

Με το καλο γερα μωρακια στις εγκυες μας και τρελες ''μωρο-επιτυχιες'' για ολες το 2011!!!

ΓΙΟΡΤΑΖΑ βρε....φερτε κανα δωρο...τσιφουτεςςςςςςς Σκρουτζες!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι κανετε παρεουλα???Πως περασατε??

Εμεις ησυχα ησυχα οικογενειακα!!!!Ανημερα πρωτοχρονιας το σπορι μας ηταν πολυ ησυχο δεν με ενοχλησε καθολου το γλυκο μου..μεχρι χτες το απογεματακι που μου δωσε κ καταλαβα..μεχρι το βραδυ που κοιμηθηκα χαλια!!!!!

Ελπιζω σε 2 βδομαδουλες να ναι τοσο ηρεμο οσο ολη την ημερα που ειναι..μα μολις νυχρωσει τσουπ ξυπναει και αρχιζουν τα οργανα!!!!!!!!!!! :D:D:D Αφου λεω του αντρα μου αυτο θα ναι παιδι της νυχτας :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και Καλη Χρονια σε ολες και ολους!!!!

Ευχομαι το 2011 να φερει πολλα πολλα μωρακια σε ολες μας!!!

Ζαχα , Girl84 και σε οποια άλλη γιορταζε να ειστε πολυχρονες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζαχαρενια χρονια πολλα πολυχρονη.....

κ σε σενα βασω....οτι επιθυμεις.

ζαχα τι εγινε με τα αποτελεσματα?εχεις κανενα νεο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή Χρονιά κοριτσάκια και αγοράκι. Ζαχαρένια, Βασούλα, χρόνια πολλά και καλά....χρόνια πολλά και σε όλα τα κορίτσια που γιορτάζουν και με ένα μωράκι και δύο, μια χαρά θα είναι...Νικόλ μου τι κάνεις; Πολλά φιλιά σε όλους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσακια, να ειστε παντα καλα και να χαιρεστε τις οικογενειες σας.

Δεν βγηκαν τοσο καλα τα αποτελεσματα στο ενα παιδακι. θα μιλησω με γιατρο και βλεπουμε τι θα κανουμε.Εχει ο θεος.

Καλημερα

Εσεις τι κανετε? κανα νεο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχαρωτούλι μου χρόνια πολλάααααααα, όλα καλά θα πάνε στο τέλος, θα δεις.

Girl Μου σε ξέχασα...........δεν ΄΄ηξερα ότι γιορτάζεις, με μπερδευουν τα Nickname κ δε θυμάμαι τα πραγματικά σας ονόματα, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ματάκια μου, με ενα μωράκι πολύ σύντομα.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERAAAAAAA KORITSARES MOU!!!!!!!!! XRONIA POLLA ME YGEIA KAI POLLA MWRAKIA SE OLES MAS!!!! STO DEKA TO KALO PESAME ????? ANTE NA MAS FEREI GOURI :D DEFTERA ARXIZW ENESEIS GIA TO MAKRY PROTOKOLO KAI TELOS GENARI H MEGALH MERAAAAA!!!!!! THA XW TO SPORAKI MOU!!!! SIGOURAKI!!! EGGYOULLES SAS ERXOMAI :D POLU PSILA ANEVENW KAI ARXIZW NA FOVAMAI !! MHN KREMOTSAKISTW :lol::lol::lol: XRONIA POLLA STA KORITSAKIA MAS POU GIORTAZAN!!!!! FILAKIA POLLA!!!! VASSWWWWWWWWWW MMMAAAAAKIA!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιας κ ειμαι η πρωτη που γραφω με τη νεα χρονια,μιας και το θεματακι το χα ανοιξει εγω το 2009,μιας κ ειμαι και εγκυουλα ειπα να ανοιξω το νουμ.10 για να σας φερω πολυ πολυ γουρι τη νεα χρονια!!!!!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΥΓΕΙΑ ΑΓΑΠΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΝΑ ΡΘΟΥΝ ΤΟ 2011!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GEIA SOU KATERINAKI !!!!!!!!!!!! GOURIKO THA NAI TO 10 KAI ME ESENA NA MAS KANEIS PODARIKO TELEIO!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααααααα!!!!

Κοριτσακι μας,Βασουλα και Ζαχαρωτο,χρονια πολλα κουκλιτσες μου!Ο,τι καλυτερο σας ευχομαι!!

Μεμ καλη αρχη γλυκεια μου!

Οι υπολοιπες τι μου κανετε?

Κατερινακι υπομονη,σε λιγες μερες ουτε που θα καταλαβαινεις τιποτα,θα δεις!

Ζαχα ολα καλα θα πανε με την αυχενικη.Κι εμενα στην αρχη στο ενα ζουζουνακι δεν ηταν καλη αλλα τελικα ολα πηγαν τελεια!

Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη χρονια Γιωργο μου!!!!!!!!!!!

Τελεια τα νεα σας μπραβοοοο!!!Ετσι ολα να πηγαινουν παντα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλακιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχαρένια μου εύχομαι όλα να πάνε καλά, είδες τι σου γράφει η Σοφίτσα και εκείνη είχε προβλήματα και τώρα όλα τέλεια. Εγώ το πιστεύω πως όλα καλά θα πάνε, θα δείς.

Σοφίτσα χαίρομαι πολύ που όλα είναι καλά.

Γιωργάκη υπέροχα τα νέα σου...

Λολιπάκι μου τι κάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...