Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ


Recommended Posts

ax re vasoula m!

oti k na pw egw twra tha nai ligo kopela m!

egw tha s euxithw na to prosperaseis to sintomotero kai na sinexiseis tis prospatheies s kai ola na pane teleia tin epomeni fora!

ante k i epomeni fora tha nai diki s kopela m!

kali anarrwsi!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas k apo mena!!!diabasa to post k ithela na efxithw stin anna na tis pane ola opws ta thelei k me to kalo na erthei to mwraki sas....

se sena vasoula mou thelw na pw na mi stenaxwriesai...eimaste polles pou perasame apo afto to stadio!!!einai kati dyskolo alla prepei na faneis dynati k na to kseperaseis!egw ekana polla pragmata me to zori gia na mporesw na ksanagyrisw stous rythmous mou k na xarw ti sxesi mou me ton antra mou!edwsa perissoteri basi se afto!!! ;)

mi stenaxwriesai!ola tha pane kala k ola tha ginoun otan prepei na ginoun! :):):)

be happy!!! :P:P:P:P perastika sti fili sou!krima!!! :(

sorry gia to megalo keimenaki mou :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω για τις ευχες σου!!! δυστηχως τελειωσε το ονειρο...ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΕ η κυηση εχθες. ευχη και καταρα σας δινω μη το περασει κανεις αλλος αυτο...ειναι πολυ ασχημο συναισθημα...βέβαια υπαρχουν και χειροτερα..προχθες παλινδρομησε και μια φιλη ου 5.5 μηνων διδμη κυηση.. το ενα το βγαλανε ηδη νεκρο και το αλλό μισο κιλο και ειναι στη μοναδα εντατικησ νοσηλειας νεογνων. κοριτσια να σκεφταιστε αισιοδοξα ......εγω μετα τις φιλης μου απεβαλα απο τη στεναχωρια....

:(:( βασούλα μου ενα τεράστιο λυπάμαι απο μένα, δεν έχω λόγια κοπέλα μου....αλήθεια. Ευχομαι μόνο ο Θεός να σου δώσει πολύ σύντομα ξανά ενα μωράκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...
Αννα μου γλυκεια!!!!!καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου κοριτσακι!!!!!!!!!!!!Ευχομαι να ναι τυχερη σου!!!!!Πιστεψε το και θα γινει καλη μου!!!!!!

Λοιπον μην κοιτας συμπτωματα..αν θυμασαι εγω περυσι ειχα τα παντα απο συμπτωματα..τα παντα ομως και πηρα το 0,1...

Φετος λοιπον δεν ειχα κανενα συμπτωμα μονο πονακια λιγα και λιγο στηθος πρησμενο...αυτα..

και το θαυμα ειναι στο δρομο και ερχεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μην αγχωνεσαι κοπελα μου..Μονο θετικη σκεψη και να το πιστεψεις!!!!!!!

Περιμενουμε νεα σου..

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΟΥ, ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ANGELSTORY ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ. ΕΙΜΑΙ 31 ΧΡΟΝΩΝ Κ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΜΟΥ 32.ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΕΔΩ Κ 2 ΧΡΟΝΙΑ.ΚΑΝΑΜΕ 2 ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ.

ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΣ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΝΚ ΚΥΤΤΑΡΑ?

ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ.

ΕΚΑΝΕΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ ΟΡΟΥΣ?

ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.

ΜΟΥ ΒΡΗΚΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΨΗΛΑ ΤΑ ΝΚ ΜΟΥ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ ΟΡΟΥΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.ΦΥΣΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΟΠΟΤΕ ΜΟΝΟ Ο ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 years later...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΕΙΜΑΙ ΚΑΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ, ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,  ΚΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ, ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΥΝΟΛΟ ΜΑΖΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟ 2010,ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΣΤΙΣ 24/12/2015 ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΔΥΟ ΣΠΟΡΑΚΙΑ  ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΤΙΣ  04/01/2016  ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΘΕΟΥ... :D  (ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ)

ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΤΩΝ ΩΟΛΗΨΙΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΝ ΠΩΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ 10 ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΑ 10 ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΘΗΚΑΝ , ΑΠΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΡΥΟΣΥΝΤΗΡΗΣΗ.

ΑΠΛΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ , ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΨΙΛΟ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΠΟΥ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΑΡΑΙΩΝΟΥΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΙΣΤΕΙ, ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙ, ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ? ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ?

ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΩΣ ΕΧΩ ΜΙΑ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ.... (ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ)

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ Η ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΘΟΥΜΕ!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νινα καλως ορισες στην ομορφη παρεα του mammy.Δυστυχως & Ευτυχως στο post εχει καποια χρονια να γραψει μελος.εχω περασει και γω απο δω πριν καποια χρονια οπως ακριβως εσυ τωρα.με τις ιδιες αγωνιες και τις ιδιες σκεψεις.πετυχα με τη πρωτη προσπαθεια και τωρα εχω 2 πενταχρονες διδυμουλες.ευχομαι το ιδιο καλα να πανε τα πραγματα και για σενα.απο συμπτωματα μια βδομαδα πριν τη χοριακη ειχα κραμπες χαμηλα οπως οταν περιμενουμε περιοδο τιποτα παραπανω.

Απολαυσε τις γιορτινες μερες και ολα θα ρθουν δεξια!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARDIO Σε ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα και για την απάντηση σου, να χαίρεσαι τις κορούλες σου και ο Θεός να σας δίνει υγεία  και όπως επιθυμείς να τις δείς!!

Προσπαθώ να είμαι ήρεμη,,, και να μην το σκέφτομαι αλλά.... με πιανει ενας σαν ενθουσιασμός...δεν ξέρω... χαχαχα....

 

Καλές γιορτές να έχουμε όλοι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Πω,πω,,φοβερο αυτο που συνεβη και στη φιλη σου και σε σενα .Λυπαμαι παρα πολυ.Εγω θα κανω τη χοριακη τη Δευτερα το απογευμα .Προσπαθω να μη στεκομαι στα συμπτωματα αλλα το μυαλο ολο εκει παει.!,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...