Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες [& μανουλες] Νοεμβριου-Δεκεμβριο Νο6


Recommended Posts

Meroula ti wraia nea.... Na sas zhsei o mikros na ton xereste, panta geros kai kalotixos na einai..

Mia xara ta piges kai esu mpravo, gennhses kai fisiologika mia xara :-bd:-bd

Den iparxei auto to sinesthima koritsia otan kratas to mwraki sou sthn aggalia sou einai san na exeis ta ploutoi olou tou kozmou se ena toso da plazmataki, einai pragmatika oi thisavroi mas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 256
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Meroula ti wraia nea.... Na sas zhsei o mikros na ton xereste, panta geros kai kalotixos na einai..

Mia xara ta piges kai esu mpravo, gennhses kai fisiologika mia xara :-bd:-bd

Den iparxei auto to sinesthima koritsia otan kratas to mwraki sou sthn aggalia sou einai san na exeis ta ploutoi olou tou kozmou se ena toso da plazmataki, einai pragmatika oi thisavroi mas...

ευχαριστώ Εύη μου :D

και εσενα τα μωρακια σου να ειναι γερα και ευτυχισμενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα εγγυούλες και μανούλες!!

Να σας ζήσουν κορίτσια τα νέα μέλη της παρέας!!

Εμείς είμαστε σε κατάσταση τρέλας - ο μπέμπης ξυπνάει κάθε βράδυ ανα μια ώρα και συνέχεια θέλει να τρώει. Προχθές από το πολύ φαγητό έκανε εμετό και μετά ξεράθηκε στον ύπνο. Εγώ είμαι σε κατάσταση τρέλας κάθε βράδυ και κάνω παρέα στην Αθηνά - πέφτει πολύ κλάμα. Την ημέρα είναι όμως ένας άγγελος και τα ξεχνάω όλα!! Πάω για ύπνο κορίτσια μήπως και αντέξω το σημερινό βράδυ. Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενινακι,Ειρηνακι και Μερουλα να σας ζησουν τα ζουζουνια σας!Μερουλα μια χαρα ο τοκετος σου ε?

Αχ ευη μου ποσο σε καταλαβαινω μ αυτες τις σερβιετες τοσες μερες ...μαρτυριο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιρούλα να σου ζήσει ο μεγάλος μπεμπαρός σου!!!! Να είστε γεροι να τον καμαρώνετε!

Τι καλά που γέννησες φυσιλογικά μπράβο σου!

Ευάκι χαίρομαι που είναι καλά ο μπέμπης σου. Ευτυχώς δεν ταλαιπωρήθηκε πολύ.

Ταλαιπωριέται η μεγάλη σου όμως ρε γαμώτο και την στερείσαι κιολας. Θα περάσει κι αυτό όμως.

Νάταλι όντως! Τι μας τα λες αυτά βρε! Που πολύ καλά έκανες βέβαια και το ευχαρηστήθηκες γιατί μετά με την λοχεία θα έχεις πάλι αποχή... και πάει μακρυά η βαλίτσα.

Εγώ την Δευτέρα σαραντίζω και έχω ''΄καθαρίσει" κιόλας επομένως θα έχουμε πάρτυ!!!...

Ευγενία μου υπομονή. Γιατί όμως δεν σου χορταίνει το βράδυ και ζητάει φαϊ ανα μία ώρα;

Εγώ κορίτσια τα ίδια. Ευτυχώς έχουμε υσηχία τάξη και ασφάλεια.

Με το μπουκωμά μου και τώρα και με τον λαιμό μου πεδεύομαι αλλα που θα πάει θα περάσει κι αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia....!! ti kanete??????? gennisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] gia tin empeiria ths gennas ouden sxolio giati akoma den exete gennisei oles kai den thelw na sas tromaksw allwste oi perissoteres gennisan polu kala kai xwris na talaipwrithoun....alla otan eida ton mikrouli ta ksexasa ola...4130 vgike kai 54 ekatosta to thirio....den xortainei me tipota :lol: alla einai polu hsuxos kai panemorfos....poies alles meinate???????? me to kalo ta mwrakia sas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!!

Τι ωραια νεα!!!!! :):):)

Μαιρουλα,Ελένη, Ειρηνη,Τζαντα,Μελιτινη να σας ζησουν τα κουκλια σας!!!!Να ειναι γερα και καλοτυχα τα μωρακια σας!!!!!! :x:x:x:x:x

Λογικα εχουμε μεινει η Ναταλι,ο Μπεμπακος ,το Ραπανακι και εγω.Ξεχναω καμία;;;;;

Αθηνα πως εισαι κοριτσακι μου;;Η μαμα σου ειναι εκει ή εφυγε;;Πω πω ελπιζω να στρωσει συντομα η μικρουλα.Εχεις τα φιλιά μου.

Κοριτσια καλη δυναμη ευχομαι σε όλες σας.Φιλακια πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AthinaK --> 01/11...κορίτσι....ΙΛΙΑΝΑ Να σας ζήσει!!!!!

mariakrhth-->01/11...αγορι....ΜΑΝΩΛΗΣ Να σας ζήσει!!!!!

kataifaki-->2/11...κοριτσι ???

Anastasiataka --> 03/11..κοριτσι Να σας ζήσει!!!!!

Dimitra83-->3/11..κοριτσι ???

mango-->4/11...κοριτσι ???

ΙΝΑ 2006-->10/11..κοριτσι ???

Evi.D --> 11/11...αγορι....ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Να σας ζήσει!!!!!

bagelitsa-->13/11 ???

MeLiTiNi.X-->23/11...αγορι ??? Να σας ζήσει!!!!!

melisoula-->24/11...κοριτσι..ΕΡΩΦΙΛΗ Να σας ζήσει!!!!!

sienna-->24/11 ???

Εvipapa --> 25/11 Να σας ζήσουν!!!!!!!!!

eugeniafrapa-->25/11...αγορι....ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ Να σας ζήσει!!!!!

Aggeliki_37--> 27/11 ???

crazy-->29/11..αγορι Να σας ζήσει!!!!!

Mariakap75-->29/11...αγορι Να σας ζήσει!!!!!

Εlisa --> 29/11..αγορι....ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Να σας ζήσει!!!!!

katerinatel --> 02/12-->αγορι

marinax --> 06/12...αγορι

μαμα παναη --> 7/12...αγορι.... ΓΡΗΓΟΡΗΣ-ΣΤΕΛΙΟΣ Να σας ζήσει!!!!!

enina-->7/12...κοριτσι Να σας ζήσει!!!!!

asterias --> 09/12...κοριτσι Να σας ζήσει!!!!!

rapanaki-->12/12..αγορι

merula-->12/12...αγορι Να σας ζήσει!!!!!

marinapapa--> 12/12...κοριτσι

αγαπακι83-->15/12

fairytale-->17/12...κοριτσι

maryangel-->17/12...κοριτσι

NIRO-->17/12...κοριτσι

nika --> 18/12

natali.str --> 19/12...κοριτσι

mariareti --> 20/12

kbotzo --> 21/12

Jada --> 21/12-->αγορι...ΙΑΣΟΝΑΣ Να σας ζήσει!!!!!

theano --> 22/12

Demi80 --> 22/12

Katerina_85-->25/12...αγορι

zwoula_ --> 25/12

maraki82 --> 27/12

papa.s --> 27/12

ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ-->29/12...κοριτσι

panayiota --> 29/12...αγορι

irva9 --> 30/12

SWEET MAMMY-->31/12

Η Κατερινα και η Μαρινα(marinax ) γεννησανε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες και μελουσες μανουλες!jada,enina,ειρηνη,melitini kai merula να σας ζησουν τα αγγελουδια σας.ποιες κοπελες ειναι για την επομενη βδομαδα.εγω εχω 2 βδομαδουλες ακομα εκτος απροοπτου(ελπιζω στο να με πιασουν φυσιολογικα οι πονοι)σημερα πρωτη φορα ειχα συσπασουλες ανα πενταλεπτο χαμηλα στη κοιλια σαν τραβηγματακια αλλα μετα απο ενα μισαωρο μου σταματησαν.αυριο εχω ραντεβου και με το γιατρο να δουμε τι θα μας πει.τελιωσαν κι ολας χθες τα μαθηματα στη φαιναρετη..οριακα τα προλαβα!ηταν πολυτιμα για μενα και για τον αντρα μου!!ηταν οτι καλυτερο εκανα στην εγκυμοσυνη τελικα :D

κοριτσια καμια νεα απο τη μαριακαπ εχει?εχω ανησυχησει λιγο!

evi μου παλι καλα που εχετε τη μικρη μακρια και δεν ερχεται σε επαφη με το μωρο και εσενα..σιγουρα θα ειναι δυσκολο και θα σου λειπει αλλα θα περασει.σκεψου το και σαν ευκαιρια να αφιερωθεις λιγο παραπανω στο μπεμπη σου.

ναταλακι καλα περνας βλεπω!!!αλι σε μας......εχουμε πανω απο μηνα σιγουρα αλλα πιστευω τωρα που τελιωνω τη θεραπια κατι θα γινει!γιατι αμα περιμενουμε μετα απο τη γεννα....σωθηκαμε με τα ραμματα και τις αιμοραγιες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia..

Melitini na sou zhsei :!::!::!: Evgales enan mpempi megalo san kai emena alla egw eixa efkolh genna eftixos, h proth einai panta pio diskolh lene, kai h dikh mou h proth htan apokardiotikh kai elega "mia xara eimai me ena paidi more prepei na to ksanakanw" :?::?: Me ton kairo omos ola ta ksexnas kai to ksanakaneis me xara kiolas :lol::lol:....

Ante koritsia ton fagame ton gaidaro h oura emhne..Me to kalo na gennhsoun kai ta teleftea koritsia mas.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jada,enina,ειρηνη,melitini kai merula να σας ζήσουν τα αγγελούδια σας!! Πολλά μωράκια ήρθαν αυτές τις ημέρες!!

Το αποψινό βράδυ ήταν ένα φυσιολογικό βράδυ και κατάφερα να κοιμηθώ λιγάκι παραπάνω - μακάρι να ήταν κάθε βράδυ έτσι. Τώρα ο μπέμπης έχει λιώσει στον ύπνο και προσπαθώ να τον ξυπνήσω για να φάει αλλά τρώει 5 λεπτά και μετά λιώνει - έχει κουραστεί πολύ το αγγελούδι μου...

Σήμερα είχε υπέροχη μέρα και ήθελα να πάω για ένα καφεδάκι...να έπερνα και το Νώντα μαζί μου...που θα πάει, θα πάμε κάποια στιγμή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε; Εγώ καλά είμαι.

Μίλησα με την Ειρηνούλα μας! Είναι καλά και εκείνη και το μωρό. Βγήκε 3.550 ο μπέμπης! Η καισαρική την πέδεψε λιγάκι την Ειρηνούλα και πονάει. Σηκώνεται βέβαια. Έύχομαι να αναρώσει γρήγορα και να γρηρήσει σπιτάκι της για να απολαύσει τις οικογενειακές της στιγμές γεμάτη ζωντάνια και χαρά!

Κατερινάκι την ρωτησα για φαγούρα. Μου είπε να πάρεις μια αλοιφή που λέγεται propiontzenta (κάπως έτσι αν το άκουσα καλά). Θα βάζεις δυο φορές την ημέρα και θα σε ανακουφίσει λέει.

Ευγενία μου εύχομαι να συνεχίσει έτσι το αγγελούδι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια!!!!!!!!!!!

Μου έλειψε η παρεα σας,αλλα εχω τον γιο μου σπιτι και δεν συγκρινεται με τιποτα!!! :P

Γεννησα με καισαρικη την 1η του μηνα,το μωρακι γεννηθηκε 3470γρ και 52 εκ.ειναι κουκλακι,μοιαζει με τον μπαμπα του..τωρα ειμαστε στην φαση του να "μαθαινω" μεσα απο το μωρο μου τα μυστικα του θηλασμου,εχω ενα αγχος για το ποσο γαλα τελικα τραβαει και αν χορταινει....παντως καθε 3,5 ωρες ξυπναει και τον θηλαζω..ειναι καλοβολο μωρακι (μεχρι στιγμης!! ;) )...

Κοριτσια οταν θα εχω καιρο θα γραψω κι εγω την ιστορια μου στο αναλογο post...

Αλλα το μονο που θελω να μοιραστω μαζι σας ειναι οτι η μητροτητα ειναι το πιο πληρες συναισθημα για μια γυναικα...οταν κραταω τον γιο μου αγκαλια και ασυναισθητα σκαει χαμογελακια,νιωθω οτι εχω ολο τον κοσμο στην αγκαλια μου και τιποτα περισσοτερο δεν μπορει να με γεμισει και να με ικανοποιησει...νιωθω τοσο αυταρκης και δεν φοβαμαι να παραδεχτω οτι ο γιος μου ειναι ο δευτερος αντρας που ερωτευτηκα πραγματικα,μετα τον μπαμπα του βεβαιως-βεβαιως!!!

Σας φιλω γλυκα κι ευχομαι με το καλο για τις κοπελες που περιμενουν τα μωρακια τους!!

Αντε οι εγκυουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριου να μετονομαστουν συνολικα σε Μανουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριου!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marina na sou zhsei to aggeloudi sou..Afou einai o defteros antras pou eroteftikes pragmatika meta ton mpampa tou eisai se kalo dromo , giati emena polu fovame pos exei kseperasei kathe sinesthima pou eixa mexri twra...

Koritsia Esthanome san prodotis wres wres giati mesa mou einai diaforetika ta sinesthimata mou apenanti sta paidia mou, oxi ligoterh h agaph alla diaforetikh :oops::oops:

Den kserw pos na to eksigisw gia na mhn pareksigithw apla twra irthe h oloklirosh kai esthanome gemati alla afto einai xari olhs mou ths oikogenias oxi mono tou mwrou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia..

Melitini na sou zhsei :!::!::!: Evgales enan mpempi megalo san kai emena alla egw eixa efkolh genna eftixos, h proth einai panta pio diskolh lene, kai h dikh mou h proth htan apokardiotikh kai elega "mia xara eimai me ena paidi more prepei na to ksanakanw" :?::?: Me ton kairo omos ola ta ksexnas kai to ksanakaneis me xara kiolas :lol::lol:....

Ante koritsia ton fagame ton gaidaro h oura emhne..Me to kalo na gennhsoun kai ta teleftea koritsia mas.

Evi s' eyxaristw....tha eixa polu eukoli genna an h giatros eixe kaluteri sumperifora kai oxi les kai piga na gennisw se efhmereia...kai an eixe sunhditopoihsei oti fusiologika den ginotan na gennisw giati perimene ena 24wro na ourliazw apo ponous kai apo diastoli tipota....mexri kai episkliridio otan zitisa kanane les kai zitisa na mou xarisoun kati.... :shock::shock::shock: telos pantwn....twra eimai toso eutuxismeni me ton mpempi edw pou den me noiazei oti den koimamai oute oi ponoi oute tipota.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μελιτινη να σας ζησει κοπελα μου!Και εμενα η 1η γεννε ηταν δυσκολη η 2η ομως πανευκολη!

Elisa s' eyxaristw....h deyteri sigoura tha einai eukoli giati tha exw parei ta metra mou :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μελιτίνη μου να σου ζήσει!!!!!!!!!!!! Ταλαιπωρήθηκες ε; Ελπίζω τώρα να είσαι καλύτερα βρε κοπέλα μου και να απολαμβάνεις τις μαγικές στιγμές με το παιδάκι σου!!!!

Mαρινάκι να σου ζήσει κι εσένα κοπέλα μου! Να τον χαίρεσαι!!! Είδες τι ωραία συναισθήματα μας ξυπνάνε τα μωράκια μας! Αστα να πάνε! Είναι όλη η ζωή μας και όλα τα άλλα έρχονται σε δεύτερη μοιρα πλέον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia......vlepw apo tote pou gennisan oi perissoteres den uparxei xronos gia kouventoula opws tous prohgoumenous mines....Anastasia nai arketa :( ithela na gennisw fusiologika kati pou den ginotan afou apo diastoli den elega na parw mpros....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου μανολιτσες μου να χαιρεσται τα μωρακια σας δεν σας εχω ξεχασει αλλα με την μετακομοιση δεν μου εχουν βαλει ακομα το ιντερνετ και τα εχω παιξει...υπολογιζω πως οι περισσοτερες εχετε γεννησει εεε???δεν εχω διαβασει τις ιστοριες σας γιατι ειμαι σε ξενο pc ελπιζω να φτασει γρηγορα η τεχνολογια και να ενημερωθω...σας φιλω γλυκα και να ξερετε πως μου λειπετε τρελα.... :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!!!

Που ειστε κοριτσακια?

Μαρακι μου τι κανετε?Ο αντρακλας σου??αντε ελπιζω να εχεις συντομα ιντερνετ να τα πουμε!

Εμεις σπιτακι με τα 2 αντρακια μου...ευτυχως ο μπεμπης ειναι ησυχος! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!Αρα γεννησε και η Μαριναχ.Να σοας ζησει κοριτσαρα μου.

Πω πω θυμαμαι ποσο αγχος ειχες.Ειδες ομως;;;Τελος καλο όλα καλα!!!!!

AthinaK --> 01/11...κορίτσι....ΙΛΙΑΝΑ Να σας ζήσει!!!!!

mariakrhth-->01/11...αγορι....ΜΑΝΩΛΗΣ Να σας ζήσει!!!!!

kataifaki-->2/11...κοριτσι ???

Anastasiataka --> 03/11..κοριτσι Να σας ζήσει!!!!!

Dimitra83-->3/11..κοριτσι ???

mango-->4/11...κοριτσι ???

ΙΝΑ 2006-->10/11..κοριτσι ???

Evi.D --> 11/11...αγορι....ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Να σας ζήσει!!!!!

bagelitsa-->13/11 ???

MeLiTiNi.X-->23/11...αγορι ??? Να σας ζήσει!!!!!

melisoula-->24/11...κοριτσι..ΕΡΩΦΙΛΗ Να σας ζήσει!!!!!

sienna-->24/11 ???

Εvipapa --> 25/11 Να σας ζήσουν!!!!!!!!!

eugeniafrapa-->25/11...αγορι....ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ Να σας ζήσει!!!!!

Aggeliki_37--> 27/11 ???

crazy-->29/11..αγορι Να σας ζήσει!!!!!

Mariakap75-->29/11...αγορι Να σας ζήσει!!!!!

Εlisa --> 29/11..αγορι....ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Να σας ζήσει!!!!!

katerinatel --> 02/12-->αγορι

marinax --> 06/12...αγορι Να σας ζήσει!!!!!

μαμα παναη --> 7/12...αγορι.... ΓΡΗΓΟΡΗΣ-ΣΤΕΛΙΟΣ Να σας ζήσει!!!!!

enina-->7/12...κοριτσι Να σας ζήσει!!!!!

asterias --> 09/12...κοριτσι Να σας ζήσει!!!!!

rapanaki-->12/12..αγορι

merula-->12/12...αγορι Να σας ζήσει!!!!!

marinapapa--> 12/12...κοριτσι

αγαπακι83-->15/12

fairytale-->17/12...κοριτσι

maryangel-->17/12...κοριτσι

NIRO-->17/12...κοριτσι

nika --> 18/12

natali.str --> 19/12...κοριτσι

mariareti --> 20/12

kbotzo --> 21/12

Jada --> 21/12-->αγορι...ΙΑΣΟΝΑΣ

theano --> 22/12

Demi80 --> 22/12

Katerina_85-->25/12...αγορι

zwoula_ --> 25/12

maraki82 --> 27/12

papa.s --> 27/12

ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ-->29/12...κοριτσι

panayiota --> 29/12...αγορι

irva9 --> 30/12

SWEET MAMMY-->31/12

Τι κανετε οσες εχετε απομεινει εγκυες;;;Εγω σήμερα εχω γιατρό!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολες

πω πω λιγες μερουλες ειχα να μπω και τσουπ μωρακια γεννηθηκαν να σας ζησουν και να εχετε μια πολυ καλη λοχια και σε μας πια τις λιγες που μειναμε με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

marina μου θα περιμενουμε να μαθουμε και την δικια σου εμειρια απο την γεννηση του μικρου σου

σε καταλαβαινω απολυτα οταν λες ποσο ερωτευμενη εισαι μαζι του .........................................

evi μου γιατι να αισθανεσαι ενοχες??/?

ειναι πιστευω λογικο το πως αισθανεσαι

meletiny μου τι να πω τουλαχιστον τωρα εχεις το μωρακι σου και αυτο θα σε κανει να ξεχασεις ολα οσα περασες

elisa μου ευχομαι και η δικια μου δευτερη που ερχεται να ειναι πιο ευκολη απο την πρωτη και να ναι και ο δικος μου δευτερος αντρακος τοσο ηρεμος οσο ηταν ο πρωτος

αν και εχω τρελλη αγωνιααααααααααααααααααααααααααααααααααα

εγω κοριτσακια μου μπαινω με το καλο κυριακη πρωι για να γεννησω λλευχομαι να τελειωσει γρηγορα η ολη διαδικασιουλα και να λκρατησω τον μικρουλακο μου αγκαλιτσααααααααααααααααααααααα

και να περασει γρηγορα και αυτη η πρωτη μερα δεν την μπορουσα καθολου την προηγουμενη φορα και δεν την θελω και τωρα αχχχχχχχχ μονο να ακουσω το κλαμα του μωρου μου θελω και μετα να παει δευτερα χα χα χα χα χα χα χα ζηταω πολλα ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ραπανιακι πραγματικα στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να ειναι ολα ευκολα αυτη τη φορα και με εναν ησυχο μπεμπη που μονο να τρωει και να κοιμαται σαν τον δικο μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...