Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες [& μανουλες] Νοεμβριου-Δεκεμβριο Νο6


Recommended Posts

κοριτσακια μου καλησπερα σας!

να της ζησει το αγορακι της της Κατερινας μας! με το καλο να γυρισουνε σπιτακι τους!

http://www.mammyland.com/forum/17/16892

να και το νεο θεματακι μας! ^^

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 256
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μανουλιτσες μου τι κανετε????κατερινιω να σου ζησει ο παιδαρος λιγο ακομα και θα μας ξεπερνουσες..νομιζα πως μονο εγω θα εβγαζα τετοιο θρεφταρι αλλα ενταξει εμενα ηταν 3950...εχθες πηγαμε για τα πρωτα μας εμβολια...σπαραξε το μαναρι μου πιο πολυ εκλαψα εγω απο εκεινων...μετρηθηκαμε κι ολας φτασαμε αισιως τα 6 κιλα και τους 64 ποντους...το παιδακι μου μεγαλωνει...να τα χαιρομαστε ολα τα παιδακια μας και να τα αγαπαμε εστω και το μισο που μας αγαπανε αυτα και θα ειναι τα πιο χαρουμενα παιδια του κοσμου...

ευακι περαστικα σας κοπελα μου...ταλαιπωρια που θα την τραβατε ολοι σας....παναγια μου ποσο τρεμω οταν θα ερθει εκεινη η ωρα που θα παλευουμε με τον πυρετο την μυξα και τον βηχα.... :?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακικρητικο τί όμορφος κούκλος με το σκουφί είναι αυτός???

δηλώνω παρόν κι εγώ εδώ ,διοτι με τα ξενυχτια και την κουραση δεν μπαινω συχνά

τα ραματα έπεσαν τελικα,αν και απαντώ καθυστερημενα,για οσες ρωτουσαν πως ηξερα οτι δεν επεσαν ,τα εβλεπα με ενα καθρεφτακι βρε σεις ;)

Νομιζω απο μια συντομη ματια που εριξα έχουμε ολες γεννησει πια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!!στη γεννα ταλαιπορηθηκα πολυ αλλα περασμενα ξεχασμενα,τα ξεχασα ολα μολις πηρα αγκαλια τον μπεμπη μου!!!!ακομα δεν εχουμε προσαρμοστει....και τρεχουμε και δεν φτανουμε εδω.με το θηλασμο δεν τα εχουμε βρει καθολου..ο μπεμπης ειναι πολυ λαιμαργος..δεν εχει υπομονη να ρουφιξει απο το στηθος και σπαραζει στο κλαμα μεχρι να του δωσω το μπιμπερο...οποτε ειμαι καθε τρεις ωρες να βγαζω με το θηλαστρο και να του το δινω...ταλαιπορια!τρωει και συμπληρωμα γιατι αν δε φαει θα φαει εμας στο τελος!!!με τα ραμματα πως τα πατε??εγω πραγματικα υποφερω να φανταστητε οτι εφαγα μεσημεριανο ορθια γιατι δεν μπορω να κατσω...ο μπεμπης βγηκε τεραστιος εγω μικροκαμομενη και με ξεσκισε για να βγει χαλαλι του ομως το μαναρι μου ηρθε και μου αλλαξε τι ζωη!ζω ενα παραμυθι κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μου να σας ζησει να ειναι παντα γερος και τυχερος!¨Ταλαιπωρηθηκες ε?Δεν πειραζει ομως ολα καλα τωρα.

Εχουμε ανοιξει καινουργιο θεματακι ¨φαγανουλικα μωρακια νοεμβριου-δεκεμβριου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα σε ολες πια τις μανουλιτσες

να χαιρομαστε τα μωρακια μας

καλλη χρονια και να μας πανε ολα καλα και πως να μην γινει αυτο αφου ολες εχουμε παρει τα δωρακια μας τα μωρακια μας ................................

εχω πολυ καιρο να μπω γιατι με τα 2 αστερακια μου τρεχω και δεν φτανω

γεννησα τελικα 12/12 9και 10 το πρωι ολα εγιναν πολυ γρηγορα αλλα πιστευω πως αυτη την φορα πονεσα πιο πολυ απο την πρωτη

αλλα το αποτελεσμα ηταν εναν πανεμορφο αγορακι 3050 κιλακια-φανταστειτε αν το αφηνα να βγει μονο του γιατι πηγα με ραντεβου στην 38 βδομαδα

ποναω ακομα αρκεταααααααααα αλλα ευτυχως εχω μεγαλη βοηθεια και απο την μαμα μου και απο τον αντρα μου και ο μεγαλος μου πια γιος ειναι καλος με τον μικρο

με τον θηλασμο δεν τα παμε και μεις πολυ καλα γιατι δεν εχω πολυ γαλα πηρα κατι φαρμακα μετα την καισαρικη γιατι εβγαλα και ενα οινομοιωμα και απο την αλλη βγαζω το γαλα με θηλαστρο για να μην με βλεπει και ο μεγαλος

του δινω και συμπληρωμαααααααααα

αρα κατερινακι μου σε καταλαβαινω απολυτα να σου ζησει και ο γιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος

jada natali και παναγιωτα να σας ζησουν τα μωρακια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα σε ολες πια τις μανουλιτσες

να χαιρομαστε τα μωρακια μας

καλλη χρονια και να μας πανε ολα καλα και πως να μην γινει αυτο αφου ολες εχουμε παρει τα δωρακια μας τα μωρακια μας ................................

εχω πολυ καιρο να μπω γιατι με τα 2 αστερακια μου τρεχω και δεν φτανω

γεννησα τελικα 12/12 9και 10 το πρωι ολα εγιναν πολυ γρηγορα αλλα πιστευω πως αυτη την φορα πονεσα πιο πολυ απο την πρωτη

αλλα το αποτελεσμα ηταν εναν πανεμορφο αγορακι 3050 κιλακια-φανταστειτε αν το αφηνα να βγει μονο του γιατι πηγα με ραντεβου στην 38 βδομαδα

ποναω ακομα αρκεταααααααααα αλλα ευτυχως εχω μεγαλη βοηθεια και απο την μαμα μου και απο τον αντρα μου και ο μεγαλος μου πια γιος ειναι καλος με τον μικρο

με τον θηλασμο δεν τα παμε και μεις πολυ καλα γιατι δεν εχω πολυ γαλα πηρα κατι φαρμακα μετα την καισαρικη γιατι εβγαλα και ενα οινομοιωμα και απο την αλλη βγαζω το γαλα με θηλαστρο για να μην με βλεπει και ο μεγαλος

του δινω και συμπληρωμαααααααααα

αρα κατερινακι μου σε καταλαβαινω απολυτα να σου ζησει και ο γιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος

jada natali και παναγιωτα να σας ζησουν τα μωρακια σας

Nα σου ζήσει το αγοράκι σου!!!!!!!!! Έχουμε μετακομίσει πλέον σε άλλο θεματάκι όλες οι μανούλες. Λέγεται "φαγανούλικα μωράκια Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2010" και βρίσκεται στην ενότητα "παιδια ιδια στην ηλικία με τα δικά μας"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...