Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα Μωρακια του 2011 για παντα!!!!


Recommended Posts

anastasia μου κι εγώ είχα αίμα και μάλιστα αρκετό μια μέρα πριν την αναμενόμενη περιοδο... αφού νόμιζα ότι αδιαθέτησα!!! τελικά την επόμενη μέρα δεν είχα τίποτα.. έκανα ένα τεστ φαρμακείου που βγήκε αχνό θετικό και πήρα το γιατρό τηλέφωνο και μου είπε ότι το αίμα ήταν από την εμφύτευση και να μην αγχώνομαι!!!! Όπως βλέπεις.. ήταν από την εμφύτευση!!! Μην ανησυχείς όλα θα πάνε καλά και θα έχεις μια πολύ πολύ καλή εγκυμοσύνη!!ξεκουράσου λίγο, ξάπλωσε και μην κάνεις αρνητικές σκέψεις!!!!!

Μαμα Νικόλα σε ευχαριστω πολυ για τη στηριξη σου.Να χαιρεσαι το μωρακι σου!Ακομα και σημερα εχω λιγα ροζ και αν δεν σταματησουν δεν θα ησυχασω!!!Ελπιζω να πανε ολα καλα κι ας παιδευομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρααααα anastasia!!!!!!!Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!! Είναι λογικό να μην μπορείς να ηρεμήσεις μέχρι να σταματήσει αυτή η κατάσταση... αλλά προσπάθησε να είσαι όσο πιο ήρεμη μπορείς! Απ'ότι καταλαβαίνω δεν έχεις πολύ... πονάς? εάν δεν πονάς να ξέρεις ότι είναι πολύ καλό σημάδι!!! Μείνε ξαπλωμένη από κρεβάτι σε καναπέ και από καναπέ σε κρεβάτι να είσαι... Σίγουρα αξίζει τον κόπο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα anastasia!!!!!!!Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!! Είναι λογικό να μην μπορείς να ηρεμήσεις μέχρι να σταματήσει αυτή η κατάσταση... αλλά προσπάθησε να είσαι όσο πιο ήρεμη μπορείς! Απ'ότι καταλαβαίνω δεν έχεις πολύ... πονάς? εάν δεν πονάς να ξέρεις ότι είναι πολύ καλό σημάδι!!! Μείνε ξαπλωμένη από κρεβάτι σε καναπέ και από καναπέ σε κρεβάτι να είσαι... Σίγουρα αξίζει τον κόπο!!!!!

Απο πονο οχι δεν θα ελεγα πως εχω, απλα το πρωι ειπα επιτελους σταματησαν και μετα παλι ξανα ροζ....το στηθος πλεον δεν ποναει....νομιζω οτι ειναι θεμα χρονου να αδιαθετησω ετσι νιωθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα εγκυουλες!!!!!!!Τι κανετε???

Μολις ξυπνησα..αχ πολυ υπνος απο χτες κοριτσια μα πολυ!!!!!!Χτες ειχα κ ανακατωσουρες απο το μεσημερι εως το απογευμα..τωρα τιποτα..

Και τα ξημερωματα με ποναγε αρκετα η κοιλια μου και η μεση μου και πηρα ενα μποσκοπαν κ ηρεμησα....κατα τ αλλα μια χαρα!!!

Σας ειπα δεν σας ειπα 2 ακομη μερες μεινανε κ θα δω τι σπορια πιασαμε!!!!!!!!!!!!!!!

Να καλωσορισω κ γω τις νεες μας εγκυουλες Χαρα,αφροδιτη και Αναστασια!!!!!Με το καλο να χουμε ολες μια πολυ καλη εγκυμοσυνη!!!!!!

Ξεχασα καμια??

Αναστασια μου οντως ειναι πολυ νωρις ακομη..ποια μερα του κυκλου εκανες εμβρυομεταφορα??Και πως ειναι ο κυκλος σου??Ολα θα πανε καλα ..μην αγχωνεσαι και Ξαπλαααααααααααα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα εγκυουλες!!!!!!!Τι κανετε???

Μολις ξυπνησα..αχ πολυ υπνος απο χτες κοριτσια μα πολυ!!!!!!Χτες ειχα κ ανακατωσουρες απο το μεσημερι εως το απογευμα..τωρα τιποτα..

Και τα ξημερωματα με ποναγε αρκετα η κοιλια μου και η μεση μου και πηρα ενα μποσκοπαν κ ηρεμησα....κατα τ αλλα μια χαρα!!!

Σας ειπα δεν σας ειπα 2 ακομη μερες μεινανε κ θα δω τι σπορια πιασαμε!!!!!!!!!!!!!!!

Να καλωσορισω κ γω τις νεες μας εγκυουλες Χαρα,αφροδιτη και Αναστασια!!!!!Με το καλο να χουμε ολες μια πολυ καλη εγκυμοσυνη!!!!!!

Ξεχασα καμια??

Αναστασια μου οντως ειναι πολυ νωρις ακομη..ποια μερα του κυκλου εκανες εμβρυομεταφορα??Και πως ειναι ο κυκλος σου??Ολα θα πανε καλα ..μην αγχωνεσαι και Ξαπλαααααααααααα!!!!!!

Σπερματεγχυση εκανα κατερινα και ειμαι σημερα στην 11η ημερα.Συνηθως εχω κυκλο 26 με 28!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα χιαρομαι που μαζευονται και αλλες εγκυουλες με το καλο...στη πρωτη εγκυμοσυνη δεν ειχα κανενα συμπτωμα μονο πονους περιουδου πρηξιμο στο στηθοσ και οτι αλλο υπαρχει που σου λεει ερχεται περιοδος και τελικα δενηρθε..τωρα ηταν τελειως διαφορετικα τα παραγματα στα μισα του κυκλου και λιγο αργοτερα δενθυμαμαι ακριβη μερα ειχα δει λιγο αιμα κοκκινο σκουπιστηκα κανα 3 φορες και ειχα λιγο...και μετα τιποτα ειπα λες?αλλα μετα ειπα μπα....

μετα ηρθανοι πονοι στη κοιλια για 15 μερες περιπου πονοι περιοδου και ναρωτιουμουν μα γιατι?ειναι πολυ νωρις για περιοδο(βεβαια ημουνα στο πιο χαλαρο γαιτι δεν εχω κλεισει χρονο περιοδο οποτε καποια ειναι φυσιολογικα)εκανα τεστ γυρω στις 10 μερς και ισως πιο νωρις αρνητικο εκανα μετα παο 3 μερες αχνα...ειπα ωπ τι γινεται μιλαμε γυρω στις 6-7 μερς πριν τη περιοδο εκανα κανα 3 μερες πριν καρμπαμ....τελικα καταλαβα μετα απο ολα αυτα το αιμα ηταν η εμφυτευση...ακουγα απο αλλες κοπελες και να που εγινε και σε εμενα ξαπλωσε χλαρωσε μην κουραζεσαι καινα δεις που ολα θα πανε καλα η χωρικαη ειναι χαμηλη γιατι ειναι παρα πολυ νωρις δεν ξερεις ποτε εγινε η συλληψη ναι μεν εκανες σπεραμτεγχυση αλλα μπορει να εμεινες εγκυος μετα απο 3 μερες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες μελλουσες Μανουλες!!!!

Πως πανε τα κεφια σημερα;;;

Ιφηγενενια πως εισαι;;; απο ψυχολογικης..και σωματικης πλευρας!!

Αναγουλες κουραση νευρα που ειχες ολα καλα;;;

εγω ειμαι χμμμμ....

αναγουλες στο φουλ...μια περιεργη αισθηση...

χτες στεναχωρηθηκα λιγο με κατι και αμεσως με επιασε ταχυπαλμια..σημερα απο την λαιμαργια μου πηρα ενα καφε απο τα σταρμπακσ..ντεκαφεινε βεβαιως βεβειαως..αλλα φουλ στις σαντιγες και τις καραμελες!!!

Και τωρα με θερισε..το στομαχι μου ειναι χαλια...

και δε λεει να ξερασω στο γραφειο..θα με παρουν χαμπαρη!!

Τι κανουν ολες οι υπολοιπες κουκλιτσες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!!! Εγώ δεν έχω καθόλου αναγούλες,ζαλάδες κτλ. όυτε στην προηγούμενη είχα... Τώρα είμαι στη δουλειά αλλά νυστάζω τρομερά!!! Ξύπνησε το καμάρι μου κατά τις δύο και μισή τη νύχτα και ξανακοιμήθηκε στις 4 στο κρεβάτι μου πάνω στο μαξιλάρι μου... η μανούλα στον αέρα βεβαια... και στις 7 σηκώθηκα για τη δουλειά!!! Πολύ ωραία νύχτα είχαμε!! αλλά δεν πειράζει να μην παραπονιέμαι...

aerini κι εγώ κλαίω με το παραμικρό... επίσης έχω όσφρηση σκύλου!!και μια τρελή συχνοουρία!!!!!!!!!!!!!! :roll::crazy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia32 συνχαρητηρια κουκλιτσα μου!!!σου ευχομαι μια πολυ καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη [smilie=angel13.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=wav.gif]

οσο για τα υγρα πρωτα απο ολα θετικη σκεψη κ πιστη!!κ ξεκουραση οσο περισσοτερο μπορεις!!!

τα υγρα αυτα ειναι συνηθες φαινομενο μην σε στεναχωρουν,οσο για το στηθος ουτε το δικο μου πονουσε στην αρχη μετα εγινε τουμπανο ουτε να το αγγιξω τωρα χαλαρα τιποτα οποτε ουτε με αυτα μην ασχολησε απλα χαλαρωσε κ απολαυσετο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχαριστω για τη φιλοξενία σας αυτες τις λιγες ημερες, αλλα επιστρεφω στη βαση μου, δεν.....μαλλον στα φθινοπωρινα μωρα θα ειμαι....φιλια σε ολες να εχετε μια τελεια εγκυμοσυνη και γερα μωρακια.Θα περναω να σας βλεπω!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια κριμα...δεν πειραζει ομως...και τα φθηνοπωρινα μωρακια ειναι σουπερ!!!

Διοσα χαρηκαμε πολυ....χασαμε μια..βρηκαμε μια.... τι καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ Cesilia....

Όσο για την Αναστασία εγώ θα έλεγα να περιμένουμε λίγο ακόμα γιατί (αν δεν έχουν αλλάξει τα δεδομένα βέβαια) πρίν διάβαζα στο άλλο ποστάκι που γράφει και έχω την εντύπωση ότι μάλλον βιάστηκε να κάνει τεστάκι... Αναστασία μου μην απογοητεύεσαι κοπέλα μου περίμενε μερικές μερούλες ακόμα... (αν έχω χάσει κάτι και άλλαξαν τα δεδομένα συγχώρα με απλά με πετάει συνέχεια απόψε και δεν μπορώ να ανοίξω να διαβάσω όσες σελίδες θέλω)

Σας φιλώ όλες και σας εύχομαι καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.... χωράει το ποστ σας ακόμα μία εγκυμονούσα? :):):)

Κοριτσακι??Εννοειτε πως χωρανε πολλε πολλες εγκυουλεςστην παρεα μας!!!

Συγχαρητηριαααα γλυκεια μου να χεις μια ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!Με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλια γερο κ δυνατο!!!!!!!!

Μαζευομαστε σιγα σιγα ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουάου!!!! αρχίζει και μεγαλώνει η παρέα και πολύ μου αρέσει!!!DIOSA καλώς μας ήρθες και με το καλό το μωράκι σου!!!!

Anastasia μου μην στεναχωριέσαι... είναι σίγουρο ή απελπίστηκες με την κατάσταση και λες ότι δεν..? Πάντως και τα φθινοπωρινά μωράκια είναι υπέροχα... Ο Νικόλας μου είναί ένα από αυτά οπότε στο λέω με σιγουριά!!!!!!!! Υπομονή και θετική σκέψη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...