Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα Μωρακια του 2011 για παντα!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σας ευχαριστω πολυ κουκλες μου..να ειστε καλα και με εναν πονο τα μωρακια σας

..τι μονο εγω θα κανω Λιονταρακι..αλλα δεν εχουμε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ναι λοιπον...ειναι γεγονος...

ερχονται τα Μωρακια Ιουλιου Αυγουστου του 11...

τα Λιονταρακια μας...

Για να μαζευτουμεεεεεε

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! Σου εύχομαι να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και με το καλό να γεννηθεί το δεύτερο ζουζουνάκι σας [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο να ρθει το λιονταρακι σας κοριτσακι!!!!!

Και μενα πρωτα ο Θεος θα ρθει η θα ρθουν τον Ιουλιο τα δικα μας ζουζουνακια η ζουζουνακι!!!!!!Δεν ξερουμε ακομη ποσα ειναι γιατι ειμαστε απο εξωσωματικη αλλα θα μαθουμε το σαββατο με τον πρωτο υπερηχο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εκανες υπερηχο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα σου ευχομαι ολοψυχα να εχεις ζουζουνακια!!!

Οχι υπερυχο θα κανω μια και εξω στις 7 ευδομαδες οπου θα ακουσουμε και καρδουλα..

εχω ραντευου στις 13/12 οπου θα συζητησω και μερικα πραγματα με τον γιατρο μου, γιατι σε αυτη την εγκυμοσυνη θα εχω αλλον γιατρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia tora eida to post kai anoiksa allo (thaumatakia tou kalokairiou 2011)...den peirazei na sinexisoume edo giati mou aresei o titlos...ego prepei na eimai 4 evdomadon kai kati, tha pao stis 14/12 gia ton proto mou iperixo...kalos sas vrika [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΚ..αερινη με την αδεια σου θα συγχονευσω τα δυο θεματακια..

καλωσηρθες στην παρτεα μας...και εγω στις 13/12 εχω γιατρο να δουμε αν ολα ειναι καλα και να ακουσουμε καρδουλα....

Αντε να γεμμυτζει το θεματακι μας με ομορφες μανουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!!!! εύχομαι να έχουμε όλες ήρεμες και τελειόμηνες εγκυμοσύνες!! Να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας τα αγγελούδια μας...Εμένα που από ότι φαίνεται θα είναι καρκινάκι... θα με κάνετε παρεούλα??? να έχω κάποιες να μιλάω κι εγώ??? ε?ε?

Λοιπόν είμαι η Ευγενία και είμαι στην 8η-9η εβδομάδα στη δευτερη εγκυμοσύνη μου!! Έχω ήδη έναν ταλιμπάν 14 μηνών!!! Ελπίζω να τα λέμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενια τα καρκινακια και τα Παρθενακια ειναι επισης μωρακια Ιουλιου Αυγουστου και φυσικα εινα ολα δεκτα στην παρεασ μας...οχι μονο δεκτα αλλα ακρως επιθυμητα...

Δηλαδη εσυ ηδη ακουσες καρδουλα;;;; πως νιωθεις;; εγω ανυπομονω...να ακουσω ξανα αυτο το ντουπ ντουπ που χτυπαει με ρυθμο 175 χτυπους το λεπτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άκουσα!!!! και δεν το πίστευα ότι θα ένιωθα μαγεμένη όπως την πρώτη φορα... μοναδική εμπειρία όσες φορές και να την εχεις ζήσει... πήγα την προηγούμενη εβδομάδα και το είδαμε και το ακούσαμε... τώρα εχω πάλι ραντεβού 23/12 για την αυχενική!!! Δεν αντέχω να περιμένω μέχρι τότε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα εγκυουλες!!!!Τι κανετε???

Κοριτσακια δεν το πιστευω πως ειμαι εδω..πως ανηκω σε αυτη την κατηγορια...πριμενω με τοση αγωνια τον υπερηχο το σαββατο να ναι ολα καλα και σιγουρα να ανηκω κ γω εδω επιτελους!!!!!!!

Εμενα μεχρι 28/7 με βγαζειΠΗΤ αλλα επειδη μπορει να χω κ 2 ζουζουνιαμαλλον για νωριτερα θα ναι οποτε εν ξερουμε αν θα μαστε καρκινακι η λιονταρακι... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τοτε Κατερινακι σου ευχομαι να ειναι καρκινακι..οχι τοσο στο θεμα πιο νωρις..οσο να ειναι πιο ηρεμα..γιατι τα λιονταρακια ειναι ολιγον τι...τσαουσικα...χαχαχαχα

Με το καλο ο υπερυχος!!

Αχ ναι..πρεπει να κλεισω ραντευουν για την αυχενικη..την ξεχασα...

Ευγενια σοβαρα...δεν ξερω αλαλ εγω σε αυτο το δευτερο ειμαι καπως..πως να το πω..φεεετττααα...

δεν εχω το αγχος και την αγωνια που ειχα στο πρωτο..μονο τις αναγουλες..φανταζομαι ομως πως οταν θα το δω θα αλλαξω συναισθηματα...βλεπετε τον γιο μου τον ειδα πιο νωρις στις 5 ευδομαδε..τι ειδα δηλαδη ειδαμε τον σακο..και τα καναμε πανω μας απο τη χαρα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω εγκυουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τοτε κ σε σενα να ναι καρκινακι αμα ειναι να ναι πιο ησυχο... :) Μωρε οποτε θελει ας ερθει στην σωστη ωρα να ναι κ γερο κ ας ειναι και λιονταρακι!!!!Απο τωρα θα κλεισεις για την αυχενικη??Νωρις δεν ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax koritsia sas diavazo kai xazeuo...akoma den exo katalavei oti eimai eggios kai ola auta pou lete gia auxenikes kai PHT den ta katalavaino...eimai asxeti :o:o:o:o:o ego apla 3ero oti tha pao gia ton proto mou iperixo se 2 evdomades, pou tha paei tha matho kai ego :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!!!! εύχομαι να έχουμε όλες ήρεμες και τελειόμηνες εγκυμοσύνες!! Να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας τα αγγελούδια μας...Εμένα που από ότι φαίνεται θα είναι καρκινάκι... θα με κάνετε παρεούλα??? να έχω κάποιες να μιλάω κι εγώ??? ε?ε?

Λοιπόν είμαι η Ευγενία και είμαι στην 8η-9η εβδομάδα στη δευτερη εγκυμοσύνη μου!! Έχω ήδη έναν ταλιμπάν 14 μηνών!!! Ελπίζω να τα λέμε!!!

Με το καλο κοριτσακι μου να κρατησεις στην αγκαλια σου και το δευτερο μπεμπακι σου!!!!!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό κορίτσια!!! Να έχετε όλες τέλειες - τελειόμηνες εγκυμοσύνες!!! Και να κρατήσετε γερά μωράκια!!!

Σε ευχαριστουμε κοριτσακι!!!Ευχομαι συντομα να χεις κ συ ενα σπορακι στην κοιλιτσα και μετα στην αγκαλια σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...