Μετάβαση σε περιεχόμενο

Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΙΚΑ!!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!

Την Τρίτη που μας πέρασε (23/11) έκανα την εξέταση β'επιπέδου στο Ιασώ. Όπως έχω διαβάσει ότι γίνεται, έκλεισα κατόπιν ραντεβού με γυναικολόγο του ΙΚΑ ώστε να μου γράψει την εξέταση, να περάσω από ένσταση κ να πάρω πίσω το ποσό που κατέβαλα (κάποια στιγμή).

ΟΜΩΣ ο γυναικολόγος του ΙΚΑ μου είπε ότι έπρεπε ΠΡΙΝ απο την εξέταση να κάνω αυτή τη διαδικασία και όχι μετά. Γνωρίζω σαφέστατα ότι το δικαίωμα υπάρχει μέχρι και 2 ΜΗΝΕΣ μετά την εξέταση β' επιπέδου.

Σας παρακαλώ, τα φώτα σας, γιατί θα μας τρελάνουν οι άνθρωποι!!!! Ευχαριστώ! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera demie!den kserw gia ti b-epipedou giati ton ianouario tha tin kanw.alla gia tn pap-a pou ekana,prin paw eixa paei sto ika kai mou grapsane to parapemptiko.kai den dimoiourgithika thema..twra ti na sou pw..

mia erwtisi:epeidi tin ekanes sto iasw tha stin anagnwrisei to ika?giati apo oso rwtisa mou eipane oti apo to iasw den to anagnwrizoun kai sto mitera pou mallon ekei tha tin kanw mou eipane oti afou parw parapemptiko apo ika kai mou dwsoune ki autoi tin apodeiksi (ef oson prwta valoune mia eidiki sfragida) tote tha mou to angnwrisoun apo to ika xwris vevaia na gnwrizon to poso pou tha parw pisw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ' ευχαριστώ κοριτσάκι μου! Μάλλον άλλαξαν τα πράγματα... Δεν νομίζω να υπάρχει διαφορά αφού και τα 2 είναι ιδιωτικά (Μητέρα και Ιασώ). Προφανώς έπρεπε να πάω πριν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...