Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 963
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΑ ΝΥΣΤΑΖΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ...ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ ΣΗΚΩΘΗΚΑ Κ ΕΦΑΓΑ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ CHEESECAKΕ.....Ε ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΞΥΠΝΗΣΑ...ΧΑΧΑ!!ΕΦΥΓΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΛΥ!!ΘΑ ΒΓΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ.....ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟ ΜΠΕΜΠΙΝΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΠΟΤΕ ΜΟΝΗ ΜΟΥ...ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ Κ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΚΛΩΤΣΙΤΣΕΣ!!!ΕΝΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΡΟΜΑΖΩ!!!ΘΕΛΩ ΔΙΠΛΕΣ-ΘΕΛΩ ΔΙΠΛΕΣ!!ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΗΜΕΡΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φατσες!!!!!

αχ γιουλι μου θα στο ξανα πω ζηλευωωωωωωωωωωωωωωω θελω κ εγω να επικοινονω με το μπεμπινι μου :((:((:((:(( πες μου πως το ενοιωσες τι πρωτη φορα πως σιγουρευτηκες οτι στανταρ ηταν το μωρο?????

εχω κ εγω κατα διαστηματα πονο στην κοιλια η μαλλον οχι πονο πιο πολυ ενοχληση θα το ελεγα φανταζομε ειναι επειδη μεγαλωνει η μητρα κ ανεβαινει πανω σε μια βδομαδουλα περιπου θα παμε στον γιατρο,αληθεια απο υγρα πως πατε????

οσο για τον καιρο κ εμας εδω για φθινωπορω μοιαζει δεν καταλαβαμε χειμωνα ακομη θυμαμαι περισυ τα χριστουγεννα ηταν καλοκαιρι κ μετα τις γιορτες μας πατησε ενα χιονι αλλο πραγμα....κλιματικες αλλαγες...το εχουμε καταστρεψει το περιβαλλον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φατσες!!!!!

αχ γιουλι μου θα στο ξανα πω ζηλευωωωωωωωωωωωωωωω θελω κ εγω να επικοινονω με το μπεμπινι μου :((:((:((:(( πες μου πως το ενοιωσες τι πρωτη φορα πως σιγουρευτηκες οτι στανταρ ηταν το μωρο?????

εχω κ εγω κατα διαστηματα πονο στην κοιλια η μαλλον οχι πονο πιο πολυ ενοχληση θα το ελεγα φανταζομε ειναι επειδη μεγαλωνει η μητρα κ ανεβαινει πανω σε μια βδομαδουλα περιπου θα παμε στον γιατρο,αληθεια απο υγρα πως πατε????

οσο για τον καιρο κ εμας εδω για φθινωπορω μοιαζει δεν καταλαβαμε χειμωνα ακομη θυμαμαι περισυ τα χριστουγεννα ηταν καλοκαιρι κ μετα τις γιορτες μας πατησε ενα χιονι αλλο πραγμα....κλιματικες αλλαγες...το εχουμε καταστρεψει το περιβαλλον

ΕΛΑ ΒΡΕ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ..ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ ΣΕ ΗΣΥΧΙΑ.ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ...ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ!!!ΣΤΟΛΙΣΕ ΒΡΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΕΝΤΡΑΚΙ,ΦΤΙΑΞΕ ΚΑΜΙΑ ΔΙΠΛΑ Κ ΣΤΕΙΛΕ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ ΕΔΩ ΣΤΗ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ.....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φατσες!!!!!

αχ γιουλι μου θα στο ξανα πω ζηλευωωωωωωωωωωωωωωω θελω κ εγω να επικοινονω με το μπεμπινι μου :((:((:((:(( πες μου πως το ενοιωσες τι πρωτη φορα πως σιγουρευτηκες οτι στανταρ ηταν το μωρο?????

εχω κ εγω κατα διαστηματα πονο στην κοιλια η μαλλον οχι πονο πιο πολυ ενοχληση θα το ελεγα φανταζομε ειναι επειδη μεγαλωνει η μητρα κ ανεβαινει πανω σε μια βδομαδουλα περιπου θα παμε στον γιατρο,αληθεια απο υγρα πως πατε????

οσο για τον καιρο κ εμας εδω για φθινωπορω μοιαζει δεν καταλαβαμε χειμωνα ακομη θυμαμαι περισυ τα χριστουγεννα ηταν καλοκαιρι κ μετα τις γιορτες μας πατησε ενα χιονι αλλο πραγμα....κλιματικες αλλαγες...το εχουμε καταστρεψει το περιβαλλον

ΕΛΑ ΒΡΕ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ..ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ ΣΕ ΗΣΥΧΙΑ.ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ...ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ!!!ΣΤΟΛΙΣΕ ΒΡΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΕΝΤΡΑΚΙ,ΦΤΙΑΞΕ ΚΑΜΙΑ ΔΙΠΛΑ Κ ΣΤΕΙΛΕ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ ΕΔΩ ΣΤΗ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ.....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα στα " φουσκωμένα" πλήθη!! Τί κάνετε;;Δε προλαβα να διαβάσω εκτός απο τις 2 τελευταίες σελίδες γιατί είμαι πτώμα.Έχω 2 μέρες να μπώ γιατί πάω στα σεμινάρια που σας έλεγα απο τις 9 μέχρι τις 3 κ μετά λιώνω στον ύπνο..φρίκη!Συνήθισα να κάθομαι κ μου κακοφαίνεται.Τεσπα! Αndria μου θα το καταλάβεις κ εσύ τώρα που θα κάθεσαι..απόλαυσε το καθισιό! Σούλα μου απο υγρά που λές,νομίζω οτι είμαι στα ίδια..αρκετούτσικα..θα κάνω μια καλλιέργεια κολπικού υγρού να βεβαιωθώ οτι είναι κ όλα καλά γιατί με το χρώμα των υγρών προβληματίζομαι. Γιουλάκι μου ένιωσες τον γιόκα σου;;;Μπράβο!!!Πολύ χάρηκα που ηρέμησες!Τον νιώθεις συχνα;; Αφροδιτάκι συγχαρητήρια!!!Όλα καλά να συνεχίσουν!!Μήπως είδατε το φύλλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ναι!!!καναμε την αρχη!!!!πηγαμε διαλεξαμε ταπετσαρια για το παιδικο!!!!τελικα αλλαξα γνωμη...δεν θα το κανω ετσι οπως ελεγα...διαλεξα μια ταπετσαρια με καρδουλες σε εντονα χρωματα μοβ τιρκουαζ κ κατι αλλο που δεν θυμαμε,αυτοκολλητα baby looney πολυ γλυκουλικαααα κ απο εβδομαδα που εχει ο αντρουλης μου αδεια θα βαψουμε τους τοιχους,ανυπομωνω!!!πηρα κ μια κουβερτουλα φλις nef nef για την μπουρμπουληθρα μου ειναι τοσο απαλα τα μωρουδιακα τρελενομαι περιμενω τις εκπτωσεις πως κ πως τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tέλεια Σούλα μου!!Το μώβ με το τιρκουάζ της ταπετσαρίας είναι σούπερ συνδυασμός!! :-bd Θα τη βάλετε μόνοι σας ή θα έρθει "ταπετσέρης" :?: (άν το λέω καλά) Να μας βγάλεις φωτό το δωμάτιο όταν τελειώσει να το δούμε άν θές!! Τί ωραία που προχωράτε!Υπέροχο θα γίνει σίγουρα!!Μεγιά το κουβερτάκι της γοργόνας σου!!Με το καλό να τη τυλίξεις με αυτό!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia kai agori ti kanete?emena den mou ftanane oi nauties arxise kai o vixas..ouf!!

happy polu wraia xrwmatakia dialekses!!!me to kalo na to ftiaksete kai na mas valeis kai photo pou leei ki eleni!!

elenaki upomoni me ta seminaria..ti na kaneis anapofeugkto..!ti egine me to xrwma?vlepeis diafora?koita to pantws gia na sai sigouri!kai mia erwtisi...ti b-epipedou pou tha tin kaneis?tha paw mesa dekemvri na parw parapemptiko apo to ika kai kata ianouario meria..mallon sto mitera!giati ekei mou eipan oti vazoune mia sfragida kai mou to anagnwrizei to ika...

jule etsi koimisou twra pou mporeis...akou pou sou lew...

oi upoloipes???

filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

joannaki μου περαστικά σου!Μόνο βήχα έχεις ή έκανες κ πυρετό;;Είναι ύπουλος ο καιρός κ όλοι τη πατάμε!Όσο για τις ναυτίες..πόσο σε καταλαβαίνω! Για το "απο κάτω" θέμα μου..περίεργα τα πράγματα..τις τελευταίες μέρες στο σκούπισμα βλέπω μια μικρή ποσότητα βλέννας χρώματος πρασινοπό!(sorry για την περιγραφή!) Σύν οτι σήμερα πάλι ένιωσα αυτή τη "μαχαιριά" μέσα στον κόλπο που με ακινητοποιεί εντελώς για λίγα δευτερόλεπτα.Τί να πώ!Μάλλον όλα τα περίεργα σε μένα συμβαίνουν. Λοιπόν το Β-Επιπέδου θα το κάνω στο Αττικό στις 11 Ιανουαρίου.Κ εκεί δίνουν απόδειξη σφραγισμένη για να πάρεις κάποια χρήματα πίσω απο το ΙΚΑ,όπως με την αυχενική.Αλλο που απο τα 120 πήρα μόνο 22€ απο το ΙΚΑ! :shock: Πόσα θα δώσεις σου είπαν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!!κοιμηθηκα ενα τριωρο το μεσημερι, γι'αυτο ειμαι ακομα εκτος κρεβατιου!!!!εχω πολυ καλα νεα για το μωρακι μου!!!!!χθες πηγαμε στο πανεπιστημιακο , στα Γιαννενα, για να δουμε ειδικα αυτον το γιατρο που θα μας εκανε την αυχενικη, και πρεπει να πω , οτι ποοοοοολυς κοσμος ηταν εκει για τον ιδιο λογο!!!!δεν μου πολυ αρεσε η γραφειοκρατια και το οτι δεν ειχαν τσιροτο να μου βαλουν οταν μου πηραν αιμα, αλλα ηταν πολυ καλες εγκαταστασεις καθαρες και περιποιημενες.....στο δια ταυτα : ο γιατρος ηταν συντομος αλλα περιεκτικος :η αυχενικη διαφανεια καθαρη, το ρινικο οστο στη θεση του, αρα μας δινει 1 στις 5 με 6.000 πιθανοτητες να πασχει το μωρο απο συνδρομο νταουν!!!πολυ πολυ καλα νεα, αυτο περιμεναμε!!!!ειδαμε και χερακια και ποδαρακια, ηταν και ζωηρο το καημενο, και φυγαμε με ενα μεγαλο χαμογελο!!!!ουτε κουβεντα για φυλο, μαλλον δεν θα ειδε τιποτα.....δεν πειραζει, ας εχουμε και λιγο σασπενς!!!!πληρωσα 55 Ε τις εξετασεις αιματος, γιατι η ασφαλεια δημοσιου που εχω δεν συμμετεχει ( απορω τι πληρωνει αυτη η ασφαλεια, και το ταμειο ειναι αδειο ) και την αμοιβη του γιατρου 50 Ε.εννοειται, οποιοδηποτε ποσο ειναι αμελητεο οταν παιρνεις καλα νεα και χαιρεσαι, αλλα ετσι ειπα να μοιραστω ολη την εμπειρια μαζι σας.....τωρα, υπομονη 23 /12 για το ραντεβου με το γιατρο....

ελενα, ελπιζω οι ενοχλησεις σου να ειναι περαστικες και να μην ειναι τιποτα!!!ξεκουρασου οσο μπορεις, σε καταλαβαινω,κι εγω πλεον, δεν νιωθω κουρασμενη μονο μετα το σχολειο, αλλα και πριν!!!!!!!!!!τζοανακι,περαστικα σου!!!!να προσεχεις με το παραμικρο και με καθε ευκαιρια να χωνεσαι στα παπλωματα!!!!κι εγω, ψιλοφοβαμαι μη κολλησω τιποτα απο τα παιδια, αλλα τι να κανω....χαπι, πολυ χαιρομαι που ξεκινησατε το δωματιο!!!με το καλο να το τελειωσετε και να ερθει η κορουλα σας!!!πολυ μου αρεσαν τα χρωματα.....κι εγω , τωρα που ξεθαρρεψα ψαχνω στο ιντερνετ για ταπετσαριες!!!αληθεια, μηπως ξερει καμια αν ειναι καλα τα μωρουδιακα του ΙΚΕΑ ( κουνιες, αλλαξιερες);;;; γιατι και μας αρεσουν και μας βολευουν οικονομικα..

πω πω!!!το παρακανα, αποψε!!!!ηταν που δε νυσταξα ακομα, χιχιχιχιχχι!!!!

αυτα, καληνυχτα σας κι ονειρα γλυκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Αφροδιτάκι μου!!Ξεμπέρδεψες κ εσύ με την αυχενική κ το σημαντικότερο με πολύ ευχάριστα νέα!! :D Τα επιπλάκια του ΙΚΕΑ κούνιες,αλλαξιέρες κτλ. έχω ακούσει οτι είναι μια χαρά!Μάλιστα έχει κ ποικιλία για να διαλέξεις!Πάντως η κουνιάδα μου που τα πήρε απο εκεί σε τιμές σχεδόν τζάμπα τα έχει 3 χρόνια που τα χρησιμοποιεί κ δεν έχουν πάθει τπτ. Joanaki μου τόσα πλήρωσα για την αυχενική κ πήρα 22€ πίσω.. Γιώργο μου άντε με το καλό να πάτε εσείς τη Παρασκευή κ εγώ τη Πέμπτη!Μου έχει λείψει πολύ το αντράκι μου κ θέλω απεγνωσμένα να το δώ! Για τη Β-Επιπέδου βρε Γιωργάκη 250€ μου φαίνονται πολλά! :shock: Εμένα δεν μου έχουν πεί ακόμα τιμή αλλα απ'οτι θυμάμαι απο τη κολλητή μου όταν ήταν έγκυος είχε δώσει κάτω απο 150€ σίγουρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα!!!!!

σημερα πηραμε κ την ντουλαπα μας απο αλεξ πακ 80 ευρω διφυλλη..

αφροδιτη μου μια χαρα η αυχενικη μπραβοοοοο [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif] εχω ακουσει πολυ καλα λογια για το ικεα κ εγω απο εκει ηθελα να τα παρω αλλα ειναι μακρυα για μενα αλλιως δεν το συζητω ολα απο κει!!!!!την ταπετσαρια θα ερθει να μας την περασει αυτος απο το καταστημα 45 ευρω εχει το ρολο κ τα περαστηκα ειναι 15 ευρω το ρολο,αν δεν ξερετε να την περνατε καλυτερα μην κανετε πειραματα

θα σας βαλω φωτογραφιες μολις τελειωσουμε να μου πειτε κ εσεις την γνωμη σας θελω να ειναι τελειο το δωματιο της μικρης μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τρελομανούλα happy!!!! :)):)) Tί οργάνωση είναι αυτή!!Σε χαίρομαι που τα βάζεις όλα σε μια σειρά τσακ μπάμ κ δεν θα τρέχεις όπως εγώ τελευταία στιγμη! 8-| Έλα κ απο εδώ μια βόλτα να μου τα φτιάξεις κ μένα....pleaseeeeee!! Πάντως μην έχεις καμία αμφιβολία για το αποτέλεσμα Σούλα μου!Θα είναι στάνταρ σούπερ ντούπερ!! :D:D Να μας βάλεις για να πάρουμε καμια ιδέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Αφροδιτάκι μου!!Ξεμπέρδεψες κ εσύ με την αυχενική κ το σημαντικότερο με πολύ ευχάριστα νέα!! :D Τα επιπλάκια του ΙΚΕΑ κούνιες,αλλαξιέρες κτλ. έχω ακούσει οτι είναι μια χαρά!Μάλιστα έχει κ ποικιλία για να διαλέξεις!Πάντως η κουνιάδα μου που τα πήρε απο εκεί σε τιμές σχεδόν τζάμπα τα έχει 3 χρόνια που τα χρησιμοποιεί κ δεν έχουν πάθει τπτ. Joanaki μου τόσα πλήρωσα για την αυχενική κ πήρα 22€ πίσω.. Γιώργο μου άντε με το καλό να πάτε εσείς τη Παρασκευή κ εγώ τη Πέμπτη!Μου έχει λείψει πολύ το αντράκι μου κ θέλω απεγνωσμένα να το δώ! Για τη Β-Επιπέδου βρε Γιωργάκη 250€ μου φαίνονται πολλά! :shock: Εμένα δεν μου έχουν πεί ακόμα τιμή αλλα απ'οτι θυμάμαι απο τη κολλητή μου όταν ήταν έγκυος είχε δώσει κάτω απο 150€ σίγουρα!

ΕΓΩ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΗΛ Κ ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ 130 ΕΥΡΩ....ΠΟΥ ΤΟ ΙΑΣΩ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ...ΨΑΧΤΕΙΤΕ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλάκι μου τί κάνεις;; Για πότε την έκλεισες εσύ; 130€ όντως για το ΙΑΣΩ είναι μια χαρά.Τώρα μιλούσα με τη φίλη μου που την είχε κάνει στο Αττικό κ μου είπε γύρω στα 60 στο Αττικό είχε δώσει!Τζάμπα αμα είναι μόνο τόσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο γρηγορα περναει τελικα ο καιρος ε?σαν χθες μου φαινεται που μιλουσαμε για τις αυχενικες μας περιμεναμε πως κ πως κ τωρα φτανει ο καιρος κ για την β επιπεδου!!!επιτελους θα δουμε τις φατσουλες μας!!!!!!!!!εγω εχω κλεισει για 20 δεκεμβριου κοντευουμε!!!!

ελενη μου φοβαμε πως θα βαρυνω πολυ ηδη καταλαβαινουν ολοι την εγκυμοσυνη κ ας ειμαι γεματουλα φαινεται η κοιλιτσα!!!για αυτο θελω να το τελειωσω γρηγορα το δωματιο να μπορεσω να ασχοληθω να το χαρω την τριτη περνουμε κ το κρεββατακι μας!!!θα περιμενω τις εκπτωσεις ομως για να παρω προικα κ παντα φαρμακειο ειναι!!!αν ημουν εκει σιγουρα θα ερχομουν με μεγαλη μου χαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsakia mou..Nai elenaki mou stin Kipro einai toso akrives oi auxenikes..Stin prwti edwsa 200 euro k stin b epipedou 8a einai 250 euro..Twra milame gia eidika kentra k oxi se kratiko nosokomeio.. 3 tou dekemvri 8a paw sto krtaiko nosokomeio na kanw fakelo k ftanw aneta na kanw ekeini tin b epipedou alla distixws den tous exw empistosini :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...