Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 2


Recommended Posts

Αντρια σε ευχαριστω πολυ πολυ! Υπεροχη ευχη! Κι εσυ καλη μου να χαιρεσαι την μπεμπουλα σου και με το καλο να ζησεις ομοιες ομορφες στιγμες! :-*:-* Αφροδιτη μου σε ευχαριστω και σενα πολυ! Θα δεις θα περασουν γρηγορα οι μερες και θα χαρεις κι εσυ το αστερακι σου και ολα θα ειναι μια χαρα! Θα ειναι αξεχαστη εμπειρια. Φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 963
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπράβοοοοοο joanaki και ηλιοδώρα! Πάντα τέτοιες χαρές και με το καλό τα μωρούλια σας!!! Κι άλλος άντρας στην παρέα λοιπόν... Ωραία!!

Καληνύχτες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ομορφη κοιλιτσα βρε ειρηνη φτου φτου!!!!!μονο η δικια μου ειναι αναποδη :cry::cry::cry:

γιουλι το on track της peg perego ειδα κ ειναι τρεια σε ενα πορτ μπεμπε καθησματακι αυτοκινητου κ καροτσακι μπες κ δες το στην σελιδα που λεει συστηματα μεταφορας ειναι!!!απλα ειναι διαφορετικο μοντελο...

georgi 1-5-2011 εχω πητ,ο γιατρος που εκανα αυχενικη κ β επιπεδου μου ειπε απλα να μετραω ετσι τον μηνα

agaph mou egw den phra to track omws....egw phra to pliko p3 swithch modular ths peg perego.....exei thn monadikh diafora me auto pou les esu oti to kathisma allazei fora...mporei na koitaei thn mama to mwro kai molis megalwsei na koitazei mprosta...h leksh switch kanei thn diafora....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: ναι γιουλακι μου το ξερω το καροτσι σου ξερω ολα τα μοντελα peg perego ειναι πολυ ομορφο!!!απλα ηθελα να σου πω πως υπαρχει κ πιο οικονομικο στην ιδια κατηγορια!!!

ελενακι μου μου φαινετε πρεπει να ανοιξεις επειγοντως το 3!!!καταπιαμε γλυστριδα!!!!

οσο για το καθησματακι αυτοκινητου που ρωτησες πρεπει να το εχουμε πριν την γεννα για να παμε το μωρακι μας απο το μαιευτηριο σπιτι μας!!!οι γιατροι συμβουλευουν ομως οταν ειναι πολυ μωρα να μην τα μετακινουμαι πολυ κ να μην χρησημοποιουμε τα καρεκλακια αυτα ως ριλαξ η πανω στο καροτσι δεν ειναι καλο για τα νεογεννητα.

ηλιοδωρα μου μεγαλωσε κ η δικια σου μπουμπου χαιρομε πολυ πολυ που ειναι τα μωρακια μας υγειεστατα!!!

αντε αφροδιτακι τωρα κ το δικο σου νινι 20 μερουλες κ θα το καμαρωσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! Αχ με κανετε και κοκκινιζω με αυτα που λετε για την κοιλιτσα μου :oops::oops::oops:

Αλα μη σας ξεγελαει το μεγεθος..εχια κ απο πριν λιγη δικη μου...αλλα ξκεπεταχτηκε το μπεμπακι μου!!

Καλα τα δικα σς τοσο δραστηρια ειναι? Απο εχθες δε σταματησε να κλωτσαει και να κουνιεται!! Τοσο που σκεφτομαι μηπως εχει καποιο πρόβλημα? :roll:

Ηλιοδωρα και Joanaki συθγχαρητηρια για τα αποτελέσματα!! Αντε και στις κοιλιτσες μας !!! Πρέπει να ειναι μοναδικές στιγμές!!

Αντε βρε γιωργο βαλε μας να δουμε τον αντρακλα!! Εμεις ακομα δε διαλεξαμε αντρα!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενταξει λοιπον!! Αν μας αρεσει θα τον πάρουμε! :lol::lol::lol:

Ειμαστε και δυσκολες βλέπεις!! Ελπιζω η μαριαννα να μηνε ιναι κακια πεθερά! :lol::lol::lol::lol::lol: Εγω παντως θα στον προσέχω τον γιοκα σου!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!![smilie=sunny.gif] Άχ!Είμαι τόσο χαρούμενη που είναι όλα καλά σε όλες μας!!Εύχομαι κ στα υπόλοιπα κοιλάκια μας να πάρουν κ αυτές τα καλύτερα αποτελέματα!!

Joanaki μου κ Ηλιοδώραμου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! [smilie=wav.gif] Ένα κ ένα τα μωρά μας!Γιώργο μου σ'ευχαριστώ πολύ! Συμπεθερούλα μου είδες;Φρόντισα ο γαμπρός σου να έχει χειλάρες για να τη ρουφάει τη νυφούλα μου στα φιλιά!! :lol: Όσο για το κάθισμα αυτοκινήτου αφού είναι έτσι θα το τσιμπήσω κ αυτό. julaki μου μεγιά τα πραγματάκια σας!!Είναι όλα υπέροχα!!Συμφωνώ κ εγώ για τη προίκα,πολύ ωραία αλλα λίγο τσιμπάει η τιμούλα(ανάλογα με τη τσέπη του καθενός φυσικά). georgi μου ούτε έγω έχω ιδέα για μικρή κ μεγάλη καμπύλη..μάλλον τη διαφορά τη κάνει η ποσότητα γλυκόζης.Αλήθεια,θα μας τρυπήσουν τόσες φορές ή θα μας βάλουν πεταλούδα,μήπως ξέρεις;; Ειρηνάκι η κοιλίτσα σου τα σπάει!!Φτού σκόρδα!Το τζινάκι τέλειο!Πόσο πήγε το μαλλί;;Έχω δεί στα PRENATAL κάτι 80€ κ έχω μείνει με το στόμα ανοιχτο. Ανδριάκι μου περαστικά σου κουκλίτσα μου.Ελπίζω να ηρεμήσες σήμερα. GeoV πώς είσαι σήμερα; samarcande μου ο Αρούλης σου τί κάνει;; Samos πώς πήγε η Β-επιπέδου;;Περιμένουμε νέα σου!

ΧΟΑΝΙΤΑΚΙ με το καλό κ εσύ να ξεμπερδεύεις με β-επιπέδου κ όλα να είναι καταπληκτικά! afroditaki μέρες έχω να διαβάσω νέα σου κ ανησύχησα! Ελπίζω να μη ξέχασα καμία..έχω αρχίσει να ξεχνάω έντονα τελευταία,μη με παρεξηγήσετε..

Λοιπόν,να πώ κ τα δικά μου!Χθές το βράδυ πήγα στο γιατρούλη μου να δεί τις όλες τις εξετάσεις,ευτυχώς κ αυτός τα βρήκε όλα άψογα κ με το παραπάνω!Επίσης ο μικρούλης μου ήταν πάλι με ο κεφάλι προς τα κάτω κ μου είπε οτι είναι πολύ καλό αυό γιατί τα μωρά που είναι σε αυτή τη θέση απο την αρχή γεννιούνται εύκολα κ πολύ σπάνια γυρνάνε ανάποδα! Μακάρι να συνεχίσουμε έτσι Παναγίτσα μου.Συζητήσαμε για τη τιμή..1.500€ χωρίς επισκληρίδιο όπου μου είπε οτι έτσι όπως κυλάνε τα πράγματα μάλλον δε πρόκειται να κάνω κ οτι είναι κατά της κ με επισκληρίδιο 1.750€. Επίσης κανονίσαμε να κρατήσουμε τα βλαστοκύτταρα κ τα μεσεγχυματικά κύτταρα(τμήματα ομφάλιου λώρου) για 20 χρόνια(αχρείαστα να ναι) στην ΙΝΤΕRBIOBANK εδώ στην Ελλάδα. Αυτά απο εμάς!

Κοιλουμπίτσες μου πάω να ανοίξω το Νο 3 γιατί το "φουσκώσαμε" κ αυτό!! :lol: Ελάτε εκεί!ΜΕΤΑΚΟΜΙΖΟΥΜΕ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera koritsia k Daddy....ola kala pane vlepo e??Mpravo!!! Sxetika me agores pistevo eidika tora stis ekptoseis einai kalh eykairia na psoniseis proika morou ktl...Tora apo kounies ego eida sto Pali pou phga Rosiniol peristeri mia kalh prosfora me 450 eyro.kounia k sifiniera me allakseria 3 syrtaria...an mpeite sto site 8a to deite...genikos den mporo na gyrnao allo sta magazia kourazomai me thn mesh mu poly... :roll:

Shmera ekana xeirotexnia sto spiti,agorasa kamva apo Jampo k eftiaxa 4 kadrakia apisteyta gia to domatio ths mikrhs....pragmatika einai oneiro....koyrasthka vevaia alla etsi einai....

Kata t'alla exo rantevou thn Trith me ton giatro epitelous exo 1,5 mhna na do to moroulini mu....

Eimai periergh tora 8a exei megalosei!!!ti exetaseis 8a mou pei na kano,ante na doume k aythn thn kampylh zaxarou,elpizo na mhn einai talaiporia opos ta lene...

Ayta pros to paron...eides Elenako apanthsa pos eimai xixi....Filakia pollaaaaaaa!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σε ολους,καλη χρονια ,εμεις σημερα επιστρεψαμε στο νησι μας καλοκατσαμε στη αθηνα,καναμε και τη β επιπεδου ολα καλα....ειμαστε 378γρ ,αντρακια....πηγαμε σε ενα κεντρο στον Πειραια.μια φοβερη γιατρος και μου εκανε και ενδοκολπικο υπερηχο,στην κορη μου στο Ιασω δεν μου ειχαν κανει,εσεις κανατε στο β επιπεδου?αν και εχω καιρο να διαβασω νεα σας ευχομαι να ειστε ολες οι μανουλες καλα.....θα τα διαβασω αυριο με ηρεμια...καληνυχτα και κουραγιο .....

υπνος για μενα τουλαχιστον εινα μια οδυνηρη εμπειρια λογω μεσης και στομαχου,διαφραγματοκοιλης.......καληνυχτα ομως και τα λεμε αυριο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...