Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 2


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ELENAKOS ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ.ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ Κ ΕΓΩ.ΠΑΝΤΩΣ ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ ΝΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΟΧΗ.ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ?ΕΓΩ ΞΥΠΝΗΣΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΘΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΠΡΩΙΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΞΑΝΑ ΦΤΙΑΞΩ CHEESECAKE ΦΡΑΟΥΛΑ(ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ,ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ).ΕΧΤΕΣ ΣΤΟΛΙΣΑΜΕ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΜΑΣ.ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΕΙΟ!!ΛΟΙΠΟΝ ΑΣ ΑΡΧΙΣΩ ΕΓΩ ΠΡΩΤΗ,ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 963
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημεαρ!! τι κανετε? εχω μερες νμα μπω..ειμαι με αδεια στο σπιτι και επισης ειμαι αρρωστη μπουκωμένη κλπ!!!

κι εμεις στολισαμε τπ σ/κ!!

καλες γιορτες σε ολους και του χρονου με τα μπεμπακια μας γερα :)

μυρισε χριστουγενναααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα!

Χριστουγεννιάτικο κλίμα βλέπω και μ' αρέσει! Εγώ είμαι κλεισμένη μέσα περιμένοντας ένα κούριερ... Κι έχω εκατομμύρια άλλες δουλειές να κάνω, ελπίζω να προλάβω. Στολίσατε ε? Τι ωραία! Εμείς όχι ακόμα, θέλω να πάρω ένα καινούριο δέντρο γιατί το προηγούμενο που είχα ήταν ένα πολύ μικρούλι και θα στολίσω 1η Δεκέμβρη που επισήμως θα μπω στο τέταρτο μήνα!!

Καλές γιορτές να'χουμε λοιπόν και του χρόνου όλα τα μωρούλια μας να μπουσουλάνε κάτω από το δέντρο!

Touristria περαστικάαα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koristakia mou!! K egw metrw tis meres 4 k simera :) gia na figw apo ti douleia k na ka8isw sto spitaki mou!! Dentraki akomi den stolisame emeis :(..Twra na doume pote 8a tou ertei tou sizigou mou na mou to katevasei apo tin sofita..Kata ta alla ola kala ftou ftou..megalwnoume :D..3 tou dekemvri 8a paw sto kratiko nosokomeio na kanw fakelo gia na pigenw na e3etazoume k ap'ekei dwrean alla den nomizw na me e3etasoun tin idia mera, 13 tou dekemvri 8a paw ston ginaikologo mou k 25 tou genari paw sto eidiko kentro gia tin b epipedou..Axx anipomonw na to dw!!!!!!! Auta apo mena :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α να σας πω κάτι και για τα μπανάκια. Έχω αποφασίσει και μετά από συμβουλές άλλων μαμάδων πως το καλύτερο είναι τους πρώτους μήνες να πλένω το μωρούλι μου στο νιπτήρα! Στα jumbo έχει κάτι καταπληκτικά στρωματάκια για να μη γλυστράει και είναι ιδανική λύση. Κάναμε έτσι μπάνιο τα δίδυμα μιας φίλης την περασμένη βδομάδα και ήταν τέλειο! Γλυτώνεις και σκύψιμο και χώρο. Εμένα έχει και μεγάλη επιφάνεια το έπιπλο του νιπτήρα δεξιά κι αριστερά κι έτσι θα μπορώ να ακουμπάω και αλλαξιέρα εκεί, χωράει. Τα έχω όλα σχεδιάσει όπως βλέπετε! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια...εμεις θα μπουμε στο σπιτι την ερχομενη εβδομαδα και θα στολισω δεντρο μετα τις 4 δεκεμβρη που παντρευομαι...αλλα θελω λιγο κρυο βρε κοριτσια. χριστουγεννα και 20 βαθμοι ? τραγικο... πεινατε καθολου περισσοτερο η μονο εγω ειμαι κοιλιοδουλη, σημερα βουτηξα απο το φαρμακειο μας μια πιπιλα για νεογεννητα που μου αρεσε! αλλα αρχισαν να μου λενε οτι ειναι γρουσουζια και τρομαξα... :(:(:(:( ...σε δυο εβδομαδες θα χω παλι γιατρο και μου ειπε οτι τοτε θα δουμε φυλο 100% να φυγουν και οι παραμικρες αμφιβολιες. εχει φουσκωσει η κοιλια μου, αλλα φοραω ριχτα και δεν πολυφαινεται, ξερετε ποτε θα αρχισει να φαινεται πολυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!!πολυ μ'αρεσει που μπαινω και νιωθω τον ενθουσιασμο σας!!!!!εδω που ειμαστε απο περυσι στην αρτα, με τον αντρουλη μου, ειμαστε μονοι μας, και δεν εχουμε φιλους και συγγενεις να μιλαμε ......στα σχολεια δεν το εχω πει ακομη, περιμενω να κανω και την αυχενικη, να ειναι ολα καλα, και μετα σιγα σιγα να το ανακοινωσω!!!!αλλα, πρωτα ο θεος ,λεω να παρω αδεια το γεναρη και να γυρισω σπιτακι μου, να βρω και τις φιλεναδες μου με τα μπεμπε τους!!!!βεβαια, παραμονες χριστουγεννων που θα επιστρεψουμε, ουτε φετος θα στολισουμε το σπιτι...:( κι αν ξερατε, ποσο λατρευω τα χριστουγεννα!!!!αλλες χρονιες, τωρα θα ηταν ηδη στολισμενο, οχι μονο το δεντρο, ολα τα δωματια του σπιτιου!!!!δεν πειραζει, ομως, ειπα οτι του χρονου θα στολισω με το μωρακι μου απο αρχες νοεμβρη, να το φχαριστηθω βρε παιδι μου!!!!!ελπιζω σε ενα μηνα, να εχω κι εγω αρχισει να ψωνιζω για το παιδακι μας, και να κανω τη λιστα του μωρου, τσεκαροντας ηδη πραγματα !!!!αφρο, νομιζω οτι απο τον 5ο μηνα φαινεται η κοιλιτσα, αν θυμαμαι απο φιλες....παντως, το κολπο με το νιπτηρα ειναι πολυ δημοφιλες και πρακτικο, κι εγω ετσι λεω να κανω!!!ανδρια μου, με το καλο να καθισεις σπιτακι σου να ξεκουραστεις!!!κι εγω μερες μετραω, σαν το τζαμπο!!!

φιλια σε ολες!!!!ελπιζω να εχω καλα νεα να σας πω αυριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!Καλές γιορτές μιας κ στολίσατε!!Λατρεμένη εποχή τα Χριστούγεννα αρκεί να έχει κρύο κ χιόνια!Πού τέτοια τύχη στην Αθήνα..Τέσπα!Samarcande μου τα είδα τα στρωματάκια για το νεροχύτη,σίγουρα στην αρχή αρχή εκεί θα τα κάνουμε μπανάκι! Ειρήνη μου περαστικά σου κούκλα μου!άντε για να απολαύσεις την αδειούλα σου! Sweety μου γλυκειά τί κάνεις εσύ κ το μωρούλι σου;;φυσκώνετε;; Ανδριακι θα βαρεθείς να κάθεσαι μετά αλλα σίγουρα το έχεις ανάγκη! Γιουλάκι μου άν έμεινε cheesecake φάε λίγο κ για μένα να χαρείς..το λιγουρεύομαι!Αfro μου μην τ'ακούς αυτά κ εγώ έτσι έλεγα μέχρι πριν λίγες μέρες που μου αλλάξαν μυαλά εδώ τα κοριτσάκια μας!Η Παναγίτσα μας τα φυλάει καλά τα μωράκια μας!Δε θα πάθουν τίποτα άν πάρουμε ένα φορμάκι ή μια πιπίλα! Όσο για τη κοιλιά νομίζω όσες είμαστε αδυνατες-κανονικές κατα τον 5 μιση-6 θα κάνει μπάμ! Σούλα μου που είσαι σήμερα;;Γιώργο κ εσύ δεν φάνηκες;;;

Σήμερα έχω πολλά νέα.Η εταιρία που δούλευα σαν γραμματέας κάνει πτώχευση σε λίγους μήνες..κ έτσι παραιτήθηκα απο μόνη μου αλλα πήρα κανονικά τα χρήματα που έπρεπε σαν να με απέλυαν(ήταν συμφωνία με το αφεντικό μου)!Το σκεφτόμουν καιρό γιατί θέλουμε να ανοίξουμε κάποια επιχείρηση με τον άντρα μου.Έτσι δεν έχασα ευκαιρία κ πήγα εβγαλα κάρτα ανεργείας κ απο αύριο πρωί ξεκινάω μαθήματα στον ΟΑΕΔ για νέους επαγγελματίες που θ'ανοίξουν δικιά τους επιχείρηση κ ο ΟΑΕΔ θα μας δώσει επιδότηση.Η αλήθεια είναι οτι ο άντρας μου θα δουλεύει το μαγαζί μόλις το ανοίξουμε με το καλό αλλα θα έιναι στο όνομα μου για να έχω ένσυμα μπάς κ προλάβω να πάρω ποτέ σύνταξη!Το σκεφτόμασταν καιρό κ ευτυχώς που ήρθαν έτσι τα πράγματα γιατί ήταν η τελευταία μέρα που μπορούσα να μπώ στο πρόγραμμα!Αυτά!Σας ζάλισα αλλα ήθελα να τα πώ! Κατα τ'αλλα καλά,άν κ μ'επιασε μια κράμπα να το πώ,κάτι σαν δυνατό τσίμπημα μέσα στη μήτρα,κάπως έτσι κ φοβήθηκα κ απο εκείνη την ώρα είμαι ξάπλα.. Το έχετε πάθει εσείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai elenaki mou to exw anagki na ka8isw sto spitaki mou na 3ekourastw..K egw meta tin genna 8a parw ta epidomata toketou, loxeias k oti allo dikaioume k meta 8a tou pw na me vgalei pleonazo (itan dki tou idea alla gia na me vgalei apo twra) 8a parw k ap'ekei xrimata k an den vrw douleia sintoma 8a parw k 6 mines anergeiako..Etsi 8a ferw k to mwraki mou sxedon 1 rxronou k 8a eimai kallimeni k me ena mikro xrimatiko poso ka8e mina..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ,ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ??ΕΓΩ ΠΡΩΙΝΗ ΠΡΩΙΝΗ ΣΗΜΕΡΑ.ΒΑΣΙΚΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ...ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑΤΙ???ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΝΙΩΣΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ...ΓΟΥΡΓΟΥΡΗΤΑ,ΦΤΕΡΟΥΓΙΣΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΡΟΜΑΞΑ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΜΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑ Κ ΧΑΙΔΕΥΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΠΟΣΟ ΤΟ ΑΓΑΠΑΩ Ε,ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΤΗΚΕ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ....ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ Η ΘΑ ΜΕ ΒΡΙΣΕΤΕ?ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΣΑΝ ΠΑΛΑΒΗ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΧΟΡΟΠΗΔΑΕΙ ΑΝΥΣΗΧΩ....ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΑΝΥΣΗΧΩ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΑΡΓΕΙ ΚΑΙ Κ Η ΚΑΘΙΕΡΩΜΕΝΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΑΦΗΣΤΕ ΝΑ ΠΑΝΕ... ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Κ ΓΙΑ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΣΤΙΣ 2-12 ΣΤΟ ΙΑΣΩ.....ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ Κ ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΘΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΦΡΙΚΑΡΩ.....ΕΛΕΝΑΚΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΦΤΙΑΧΝΩ ΝΑ ΤΡΩΜΕ....ΧΑ ΧΑ!!ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΧΤΕΣ ΕΙΧΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΟΥΣ ΝΟΝΟΥΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΤΕΛΕΙΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΧΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ CHEESECAKE ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟ ΕΚΑΝΑ...ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΙΛΦΕΙΓ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΖΗΤΗΣΕΙ..ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΩ ΔΙΠΛΕΣ....ΠΟΠΟ!!ΠΕΘΑΙΝΩ!! ΠΗΓΑ ΣΕ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΦΤΙΑΞΕΙ ΑΚΟΜΗ...ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!!!ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΓΛΥΚΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΟΣΟ ΑΥΤΟ!!!

ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΕΣ..ΠΛ ΦΙΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΥΛΟΓΙΑ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΣΕ ΟΛΟΥς.GULE....ΑΓΧΟς ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΘΕΤΙΚΟ.ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΟΥΜΕ....ΑΓΧΟς,ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΡΑΑΚΟΥΜΕ ,ΠΑΛΙ ΓΙΑΤΙ?ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΗΝ ΠΗΓΑ ΣΧΟΛΕΙΟ.ΑΧ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ? Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩς.....ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΑΕΙ....ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙς...Ο ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟς ΡΟΛΟς ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΠΙΟ ΓΛΥΚΟς, ΣΑΝ ΤΟ CHEESECAKE ΣΟΥ,ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια κ χαζοπατερουλη!!!!!!!

γιουλι τι νεα φανταστικα ειναι αυτα???ακουσες επιτελους τον μπεμπηηηη τι ωραια!!!!!!!!!!!!!!!!αχ αντε να ερθει κ η σειρα μου τωρα να αρχισω να επικοινωνω κ εγω με το κοριτσακι μου το γλυκο..τις μιλαω αλλα δεν μου δινει σημασια η κυρια :lol::lol::lol::lol:

ελενακι μου εχθες ολη μερα γυρνουσα 12 το βραδυ γυρισα σπιτι :lol::lol: ο αντρας μου ειχε υπηρεσια κ πηρα σβαρνα γιαγια θειες φιλες παντου πηγα ψοφισα στην κουραση πω πω λες κ εσκαβα ολη μερα!να σου ευχηθω καλη σταδιοδρομια ευχομε να σας πανε ολα δεξια στην καινουργια σου δουλεια,τι επιχειρηση σκεφτεστε να κανετε???

αντρια κουραγιο λιγο ακομη εμεινε κουκλιτσα μου κ μετα τελος!λυτρωθηκες απο τον βλακα ελπιζω ο επομενος εργοδοτης σου να ειναι πολυ καλος!!!!

προς το παρων σας αφηνω φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia kai agori ti kanete?

egw kalutera..kai o xaroulis episis!!xtes eixe kai giortoula sto sxoleio...teleia itane..an kai me ti nautia..imouna kapws...alla entaksei!!ante koritsakia suntoma na tis zisete kai eseis autes tis stigmes...tha trelatheite!!!kales giortes na exoume...kai tou xronou me ta mwrakia mas!!!

elenaki mou megia ta rouxalakia sas..an kai to noumero 0 den kserw an tha to foresete...mallon to 3 giati einai kai antraki..pou einai genika pio megalwswma apo ta koritsakia..~!!!oso gia to niptira voleuei polu...etsi ekana kai me to xari,mou xane dwsei mpaniera kai den me volepse katholou!!!oute metepeita...evaza auto apo to jumbo pou prosarmozetai sti mpaniera mas..

jule polu xarika pou to eniwses...kai pou sai akoma..na deis ti klwtsidia tha fas...!xaxa!ap tin arxi etsi kouniotane apla itane mikro kai den to katalavaines...den einai kati anusixitiko!!!zisto...

afro mou me to kalo kai pla gia to gamo sas!!!na mpeite k sti spitaki sas na stolisete!ki emeis pou eixame pantreutei 1/12 stolisame meta apo meres..alla einai toso wraio eidika otan perimeneis kai to mwraki sou...

andria ante na katseis ki esu na iremiseis me ton karagkiozi pou emplekses!!!

touristria perastika sou!!!

happy pws eisai ???

filia se oles!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geiaaaaaaaaaaaaa se oloussss!!!!!!!!

dustuxws k egw de mpainw polu suxna.

opote ekatsa tora k diabasa o,ti eixa xasei...

katarxin megia mas to No 2!

Jule xronia polla gia tis proalles!!ygeia k eulogia k me to kalo manoula!

Happy eimaste mazi ws pros tis bdomades egkumosunis. egw simera eimai 17w+6 an de kanw la8os :-)

Touristria eixa paei k egw telika sti sunantisi sto "peri..thilasmou" pou ginotan panikos k mallon 8a paw k auti ti deutera.isos bre8oume.to onoma sou?

Touristria k Andria sas katalabainw ws pros t afentika sas!k egw diafora pernaw...apla toulaxiston tora kapos iremisan k elpizw na meinoun etsi.apla mono me agxwnei to poso adeia 8a mou dwsoun peran tou 2mines prin+2mines meta.

Afro24 i ora i kali!!me to kalo nufoula k meta manoula!alla min agxwnesai!o,ti k na ginei ekeini ti mera na mi se xalasei.k na perasete super!

Elenako krampa egw eixa pa8ei sto ena mou podi ena brady k itan polu entonos oso pou me xupnise.oso gia ti koilia rwta to giatro...min afinete erwtimatika..episis me to kalo i nea sas douleia,kali arxi!k an 8es grapse mou k mena PHT 29/04/11.Prot o Theos!

Emeis xtes eixame sunantisi me to ninaki mas sto Dr!Doxa to Theo ola kala pane..megalwnei k kounietai apla akoma de to katalabainw. Fusika itan k ntropalo k den eidame k polla alla einai to ligotero.k kati allo...exw arxeisei na xexnawwwww!!!eidika pin k password! :lol: k na zestainomai pio eukola... :?

ante

k KALES GIORTES!!!!!!!!!!!

polla filiaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsakia mou k George :D ..Dio meres k simera :lol: aaa 8a sas trelanw mexri na figw hehe..Den 3ipnaw to prwi , me to zori sikwnoume apo to krevvati..To prwi einai kriadoula k den to kanei i 4ixoula mou na sikwstw apo to zesto krevvataki mou :? ..Allo? Ti mou kanete eseis? Alla3e ka8olou o kairos stin Ellada? Kriadise? Emas liga pragmata k den mou aresei giati etsi den niw8w ta Xristougenna :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Adnria!

Άλλη μια μάλλον ζεστή και υγρή μέρα στην Αθήνα. Με εκνευρίζει και μένα πολύ ο καιρός, μπαίνει ο Δεκέμβρης και τίποτα δε θυμίζει χειμώνα! Αχ πως σε καταλαβαίνω με το πρωινό ξύπνημα!! Ποτέ δε τα πήγαινα καλά με το ξυπνητήρι και αυτή η αίσθηση να σηκώνεσαι κρυώνοντας και νυστάζοντας ακόμα είναι το χειρότερό μου!! Έτσι με πήγε και μένα σήμερα, έπρεπε να ξυπνήσω για ένα συνέδριο. Από σήμερα μέχρι τη Κυριακή θα με πάει έτσι. Χάλια!!

Άντε υπομονή λίγο σου έμεινε ακόμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια andria?πωπω συντονισμός κ στον πόνο ρε παιδι μου....ειμαι ξαπλα....εσυ?μην κανεις τπτ σημερις,μονο τουαλετα να πηγαινεις(βεβαια παιζει κ το παμπερς) :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...