Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!! Νο 6


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια τι κανετε?εγω τρεξιμο απτο πρωι....πηγα να δω για κατι κουρτινες που τις ειχα φανταστει καπως αλλα αυτο το καπως δεν το ειδα πουθενα. Και χαλιέμαι παρα πολύ οταν δεν βρισκω αυτο που εχω φανταστει. :|:| τωρα δουλεια μεχρι τις 5....ουφ δεν εχω καμμια ορεξη :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πολύ ωραίο το φωτιστικό Tesh και πολύ πρωτότυπο. Τι κάνετε όλες καλά σήμερα?

Εγώ βαριέμαι πάρα πολύ και δεν πολύ έχω όρεξη για τίποτα.

Το μενού για σήμερα έχει μπιφτέκια με πατάτες μιαμ μιαμ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι θα ζητησω απο εναν γυψοσανιδα να μου τα κοψει κ θα τα βαψω μονο εγω...ο ηλεκτρολογος νομιζω μπορει να κανει απλα την συνδεση αν εχω ετοιμες τις τρυπες για σποτακια....δεν μαρεσουν οι λαμπες που κρεμονται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι ακριβες οι γυψοσανίδες?

Θελω να σηκωσω εν α τοιχο? ξερεις καθόλου?

Αααα ειχες δει εκεινο για τα καδρονια ζωγραφικης που σου ειχα γραψει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι γιουλακι τι μου ειχες γραψει για τα καδρονια?δεν πιστευω να στοιχισει μωρε πολυ θα ρωτησω παλι κ αν δω οτι ξεφευγει θα παω σε αλλη λυση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ειχα πει να παρεις καδρα ζωγραφου λευκα και να τα φτιαξεις μονη σου σε οτι μεγεθος θελεις.

Η με κλωστες ή με αυτοκολλητα ή μ εζωγραφικη ακομα.

Ειναι πολυ ευκολο κ οικονομικο. Με κλωστες χιαστι θα γινει πολυ ομορφο. τυλιγμενες φυρω γυρω σαν καλαθακι(οριζοντια και καθετα).

καπως ετσι τα φαντστκα οταν ειπες οτι εψαχνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α και μπορεις να αγορασεις ενα τραπεζομαντιλο ή πετσετουλες μικρες (φτηνα καρω, ριγε) και να τα κολλησεις στα καδρόνια επάνω με κολλα ή με ιδιο χρωμα πινεζούλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα εννοεις για τους τοιχους....ναι βρηκα λυση....θα με βοηθησει κ ενας φιλος που κατεχει...θα αποθηκευσω τις φωτο που μαρεσουν κ θα τις δωσουμε να μας τις εκτυπωσουν σε μουσαμα τον οποιο μετα θα τεντωσουμε σε αναλογου μεγεθους καδρονια.δεν παω στην ζωγραφικη γτ φοβαμαι μηπως δεν βγουν ωραια κ παει χαραμι ολη η δουλεια. παντως για οποια ενδιαφερεται για ζωγραφικη βγαζει την δευτερα το lidl kαμβαδες σε μεγεθη κ ολα τα υλικα οπως πινελα,κ μπογιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αληθεια? Μ'αρεσουν αυτα και δεν πηρα το καινουριο φυλλαδιο ;)

θα παω να δω γιατι βρηκα ενα σαιτ με αυτοκολλητα του Γουνι κ μπορντουρες. Δεν ειχα βρει τοση ποικιλια στον Γουνι, μονο κουκλακια εβρισκα. Μπορει ν ακανω καδρακια με αυτοκολλητα τοιχου Γουινι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γλυκομανουλες απο οτι βλεπω εχουν ξεκηνησει για της περισσοτερες απο εμας η πυρετωδης προετοιμασιες για τα δωματιακια των μωρων αχ!!!!πολλη την βρησκω με ολα αυτα...στησ 8 του μηνα εχω γιατρουλη και ανυπομονω να δω το κοριτσακι μου......απο κιλα πως πατε? εγω εφτασα αισιως τα6 .... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι σχετικα καλα ειμαι ,αλλα στο τελος θα δειξει...η αληθεια ειναι οτι και εγω εχω αρχισει να πειναω τρελλα αλλα ειδικα το βραδυ το παλευω λιγο γιατι μετα ερχεται ο υπνος και μενουν ολα για τα καλα πανω μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν ο πλακουντας ειναι προσθιος ακους πιο δυσκολα το μωρο γιατι ο πλακουντας απορροφα ηχους και χτυπηματα.

εμενα ο ενας μπεμπης εχει οπισθιο και τον ακουω συνεχεια ενω ο αλλος με τον προσθιο δεν ακουγεται συχνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...