Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!! Νο 6


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα φουσκωμενα κοκονακια!!!!

Κοιμαστε ε;;; Λογικο!

20 εχει ο μηνας σημερις και περιμενω πως και πως αλλες 4 μερουλες για να μπω στον 6ο!!!

Αχ να αρχισουμε κι εμεις να ετοιμαζουμε το μπεμποδωματιο!!!!!!!!!!!!!

ΕΡΩΤΗΣΗ: Μετα την Β-επιπεδου κλεισατε ραντεβου για να δειξετε τα αποτελεσματα στον γιατρο σας;

Το ειχα στο μυαλο μου χτες αλλα γυρισαμε αργα κ μετα ξεμυαλιστηκαμε με το dvd των μωρων κ περασε η ωρα!!!!!

Λεω να παρω τηλ την Δευτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Σημερα εχει τελεια μερα εδω στη θεσσαλονικη!! Θελω βολτες!

Εμεις Λολλακι μετα την β-επιπεδου, την ιδια μερα πηγαμε μια βολτα απο το γιατρο κ του τα δειξαμε1

Αυτος μας ειχε πει, μολις τελειωσετε ελατε να τα δω!

Πηγαμε , πηρα κ τις εξετασεις αιματος που ειχα κανει.Εκλεισα κ το επομενο ραντεβου για το Δεκεμβρη!

Πηγαινε μια βολτα να τα δειξεις. Δενμε εξετασε απλα ειδε τα αποτελεσματα1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Σημερα εχει τελεια μερα εδω στη θεσσαλονικη!! Θελω βολτες!

Εμεις Λολλακι μετα την β-επιπεδου, την ιδια μερα πηγαμε μια βολτα απο το γιατρο κ του τα δειξαμε1

Αυτος μας ειχε πει, μολις τελειωσετε ελατε να τα δω!

Πηγαμε , πηρα κ τις εξετασεις αιματος που ειχα κανει.Εκλεισα κ το επομενο ραντεβου για το Δεκεμβρη!

Πηγαινε μια βολτα να τα δειξεις. Δενμε εξετασε απλα ειδε τα αποτελεσματα1

Kαι χτες ειχε ωραια μερα στην Θεσ/κη!!!!! Αλλα και σκ@τοκαιρο να ειχε παλι ωραια θα που φαινοταν με την κλεισουρα που τρωω =))=)) .

Εγω στον τελευταιο υπερηχο που εκανα στον γιατρο μου πριν την Β-επιπεδου δεν κανονισα ραντεβου...ουτε καν την Β-επιπεδου δεν κανονισα...μου εκλεισαν το ραντεβου στην Θεσ/κη απο το ιατρειο του...

Θα παρω την Δευτερα να κλεισω να του δειξω τα αποτελεσματα κ να τσεκαρει λιγο κ τον τραχηλο γιατι πολυ με αγχωνει...

Μωρε αν υπηρχε προβλημα με τον τραχηλο (παλι) δεν θα το εβλεπαν χτες στην επιπεδου;;;Δεν θα μου ελεγαν κατι; Εφιαλτης μου εχει γινει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια !

εγώ τα εστειλα τα αποτελέσματα με φαξ στο γραφείο της γιατρού μου, γιατί και εμείς αρχές Δεκέμβρη θα παμε!

και γω πιστεύω οτι αν ηταν κατι θα σου το ειχαν πει στη β επιπέδου !

teshaki...μιλάμε για τρελές καούρες απο τα ροξάκια... πωπωπωωω με χαλασαν πολύ...

αλήθεια, εχετε και σεις καούρες με το παραμικρό ; τις τελευταίες 2 -3 μερες το πρόσεξα... με πιανουν με διαφορα φαγητά... χχχμμμμ...

post-12238-1387393548051_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι, για καουρες οτι θες εμενα ρωτα τη Μις Καουρα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κοψτε τα γλυκα κ τα λιπαρα για αρχη. Επισης κοψε τα φροτα τα πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!!!

βρε ολα καλα με την δουλεια απλα ελειξε η συμβαση μου γιατι δουλευα σε εποχιακη δουλεια ;););) εκανα πως και πως να σταματησω γιατι δεν την παλευα αλλο με τον πονο που εχω στο πλευρο... χθες που πηγα στο γιατρο να δει την β' επιπεδου πρωτον μου εβαλε χερι :shock::shock::shock: γιατι πηρα 3 κιλα σε 3 βδομαδες και μετα απο ενα προχειρο υπολογισμο που εκανε με το κομπιουτερ μου ειπε πως οταν γενναω θα ειμαι................... ουτε να το γραψω δεν θελω...81,5 :o:o:o:o:o μου σηκωθηκε η τριχα..!! και δευτερον για τον πονο ειπε οτι η ειναι τα ποδια του μωρου που πιεζουν το συκωτι η εχω καμμια πετρα στη χολη.... αλλα για να μην μου ξανακανει 2 υπερυχο σε μια μερα μου ειπε αν συνεχιστει ο πονος να παω σε μια βδομαδα να δει τη θεση του μωρου και να κανω και καποιοες εξετασεις για χολη αν δεν ειναι το μπεμπε....

ααααα και νενακι μην ανησυχεις και το δικο μου που ειναι 494 gr μπυ ειπε ο γιατρος οτι ειναι κανονικο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααα καμπηλη ζαχαρου θα κανω σε δυο βδομαδες και το τικερακι το αλλαξα ξανα γιατι λεει πως δεν τον ενδιαφερει που φαινετε πιο μεγαλο το μωρο στην αυχενικη και β επιπεδου αρα παραμενω στο 27/3... και ειχα μια ελπιδα οτι θα βγει ψαρακι το καλο μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ συμφωνω με την Μις Καουρα και προσθετω :

οχι σφολιατες

οχι τηγανιτα

οχι οξινα

και 2 ακομα συμβουλες απο τον γαστρεντερολογο μου :

πριν φας οτιδηποτε πιες νερακι (κανει <στρωμα> στο στομαχι κ κατα την πεψη τα γαστρικα υγρα γινονται πιο ηπια)

Οταν εχεις καουρα ΙΣΩΣ ενα ποτηρι γαλα βοηθησει..δεν πιανει σε ολους τους οργανισμους αλλα ανακουφιζει

ΣΠΙΡΤΟΥΛΙ αφου εληξε η συμβαση κ δεν την παλευες κιολας,μια χαρα σου ηρθε ;);););)

Κι εγω εχω πονο στο πλευρο αλλα ειναι απο την θεση της μικρης....εχει τα χερακια εκει κ τις τρωω τις μπουνιες μου :lol::lol::lol: Χτες ακουμπουσα το χερι μου πανω στο δεξι πλευρο κ τα ενιωθα τα χτυπηματα!!!Δεν νομιζω να ειναι κατι ανησυχητικο αφου ειναι ενημερως κ ο ντοκτορας κ το παρακολουθειτε ;)

Το δικο μας βαρος ειναι 487 gr η μια και 407 η αλλη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lollaki οι μπομπουκες το τρωνε μισο μισο το φαι τους απο οτι βλεπω.... :lol::lol::lol: ναι μια χαρα μου ηρθε με την δουλεια!!!! και γω απο την δεξια πλευρα ποναω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lollaki οι μπομπουκες το τρωνε μισο μισο το φαι τους απο οτι βλεπω.... :lol::lol::lol: ναι μια χαρα μου ηρθε με την δουλεια!!!! και γω απο την δεξια πλευρα ποναω.

Και το δικο τους το τρωνε κ το δικο μου το τρωνε!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Στην αρχη ανησυχησα συγκρινοτας τα γραμμαρια απο τα δικα σας ζουζουνια με τα δικα μου...νομιζα οτι τα δικα μου ειχαν χαμηλο βαρος...αλλα η γιατρος ειπε οτι για διδυμα ειναι πολυ καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια,

Τώρα ετοιμάζομαι να πάω στο μάθημα yogas, άντε να κουνηθώ λιγάκι. Χτές έκανα πολύ γουρουνιά έφαγα για βραδυνό cheeseburger με πατάτες και μετά είχα τρομερές καούρες.

Λόλλι τέλειες οι μπεμπέκες σου άντε μπράβο και έχουν και καλό βάρος.

Φιλάκια σε όλες και στα ζουζουνάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello AGAIN :D

γειά σου vasia ! σπιρτούλι ! :D

ευχαριστώ για τις συμβουλές ! θα το παρακολουθήσω :shock: ομως γιατί εχω την εντύπωση οτι με πιανουν σχεδόν με ολα τα φαγητά... για να δούμε... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω ρε εγραφα εγραφα κ κατα λαθος σβηστηκε :twisted::twisted:

το λοιπον ξαναλεωωω λολι πολυ καλο το βαρος απο τις μικρες σου για διδυμα κ το πολυ πολυ καλο ειναι οτι δεν εχουν μεγαλη αποκλιση....μια χαρα τα πανε κ με τα αναλατα :):)

σημερα ξεσκιστηκα στις δουλειες απτο πρωι ... αδειασαμε το παιδικο απτα τσιμπραγκαλα κ ειναι ετοιμο για τρελες δημιουργιες...το ζορι ηταν να τακτοποιησω τον χαμο απο πραγματα,,,αλλο τοσο σπιτι να ειχα δεν θα μεφτανε τελικα

οσο για καουρες οντως αν κοψουμε λιπαρα κ βλακειες στρωνει η κατασταση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερημιές σημερα!!!!

Εγω ξεπατωθηκα στις δουλειες! Το παραεκανα ειναι η αληθεια, επειδη ενιωθα πολυ καλα!

Τωρα ξεκουραζομαι κ το νινι κλωτσαει συνεχεια!!

Βασια καθε ποτε κανεις γιογκα?

Αντε καλε ειναι καμια εδω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!

Γιουλάκι κάνω 2 φορές την εβδομάδα γιόγκα και είναι τμήμα μόνο για εγκύους. Είναι τέλεια γιατί οι ασκήσεις που κάνουμε θα μας βοηθήσουν στη γέννα. Επίσης μαζευόμαστε φουσκοκοιλιτσες και συζητάμε για τα μωράκια μας.

Σήμερα πήγα εκκλησία και βολτούλα μετά.

Φιλάκια Πολλά σε σας και τα ζουζουνάκια σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεριζω κι εγω....τι καλημεριζω δηλ τετοια ωρα που μπηκα;;;

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

DADDY COOL στα ειπα και στο Νο5 αλλα οι ευχες ειναι για να επαναλαμβανονται!

Συγχαρητηρια για το τσουτσουνακι σας κ με το καλο!!!!!!!!

VASIA γιογκα για εγκυους ε;;; Τι ωραια!!!! Μωρε ας ειχα κ εγω το ελευθερο απο τον γιατρο για δραστηριοτητες κ θα πηγαινα και body building για εγκυους! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΓΙΟΥΛΑΚΙ χαλαρωσε με τις δουλειες....την παροιμια που λεει <Ειπαμε της γριας να [smilie=pottytrain4.gif] [smilie=pottytrain4.gif] [smilie=pottytrain4.gif] κ αυτη ξε [smilie=pottytrain2.gif] θηκε το ξερεις;;;;;> =))=))=))=))=))

Ξαπλαρεν ξαπλαρεν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλημερα!!!

χαιρομαι που εγκαταλειψατε τα μιση και συμπεριφερεστε πια κοσμια!!!

Θα παρακαλουσα εφεξης να σεβαστειτε τον δημοσιο χαρακτηρα ενος τετοιου φορουμ και να μην αλληλοχαρακτηριζεστε και συχγηζεστε στην κατασταστη σας.

Ως moderator προτιμω να κλεινω θεματα..να διοχνω fake users και οχι να κανω συστασεις σε συμπαθεστατες μανουλες.

Τα φιλια μου σε ολες με καλη συνεχεις της εγκυμοσυνης σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...