Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!! Νο 6


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα...με γεια λοιπόν το θεμα ,καινουριο θεμα καινουρια διαθεση ελπίζω!!!

σημερα τρεχω απτο πρωι, πήγα γιατρό και ολα ήταν πολύ καλά εκτός του οτι εβαλα 4 κιλά σε εναν μηνα και μου ειπε να προσεχω πολύ απο δω κ μπρος, κομμενα γλυκά και βλακειες, κομμένα τα ρωξακια :P , το φαγητο λεει δεν παχαινει,οι βλακειες παχαινουν...ουφ θα το ριξω στα χορτα,φρουτα λαχανικά κι εγώ και στο τελος θα κάνω μπεεεεε!!! το νινι μας πολύ καλο, φτασαμε το μισο κιλο και ηταν πολύ γλυκουλικο,ειχε ακουμπισμενο το κεφαλακι στα χερακια κ κοιμοταν...δεν κουνιοταν πολύ και σαν να ενοχληθηκε που το σκουντουσαμε με τον υπερηχο. οταν μας το εβαλε τετρασδιαστατο ειδα την φατσουλα και ειχε κατι μαγουλιθρες ωραιες κ μου εμοιαζε,ειδικα η μυτουλα...τι ωραια οταν παμε γιατρό, η πιο ευτυχισμενη μερα :D:D

ηρθε κ ο μαστορης μας εκανε την ντουλαπιτσα στο δωματιο της κ σιγα σιγα ετοιμαζουμε το πριγκηποδωματιο

σε 15 μερες μου πε να κανω καμπυλη ζαχαρου κ διαρκει γυρω στο διωρο :?

τεσπα αυτα απο μενα...αντε καλημερα σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι θα γίνει επιτέλους? Δεν θα σταματήσετε ποτέ να μου στέλνετε μηνύματα??

Κουκίδα επειδή δεν μπορώ να σου απαντήσω στο προσωπικό μήνυμα που μου έστειλες και από ότι φαίνεται νομίζεις ότι μόνο εσύ μπορείς να μου στείλεις μηνύματα...σου απαντάω από εδώ γιατί δεν λες να σταματήσεις...

πραγματικά σταμάτα να μου στέλνεις μηνυματα και εσύ και το Gioulaki...Σταματήστε αυτή την ΚΑΤΙΝΙΑ και ΚΑΚΙΑ πια...ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΟΥΤΕ ΟΣΙΟ ΟΥΤΕ ΙΕΡΟ....ΔΕΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ....ΔΕΝ ΣΕΒΕΣΤΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΚΟΨΤΕ ΤΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ....Εγώ είχα φύγει και δεν ασχολούμουν και εσείς αρχίσατε πάλι να ασχολείστε...

Δεν βάζετε μυαλό με τίποτα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αφήστε με ήσυχη πόσες φορές θα σας το πω ?? (όχι ότι δίνω σημασία στα λόγια σας αλλά δεν θέλω να σας αφήνω να μονολογείτε νομίζοντας ότι έχετε και δίκιο...)

δεν ξέρω ποιοι θαυμάζουν την ψυχραιμία σου αλλά άλλες εδώ μέσα ρωτάνε ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΨΥΧΙΑΤΡΕΙΟ ΒΓΗΚΕΣ... και μου λένε να μην ξανα ασχοληθώ μαζί σου...η οποία είναι και λογική συμβουλή...

αλλά τι τα λέω....ΣΤΟΥ ΚΟΥΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ....ΟΣΟ ΘΕΛΕΙΣ ΒΡΟΝΤΑ....

συνεχίστε εσείς και θα συνεχίσω και εγώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσακια μου γλυκα μην μαλωνετε αλλο σταματηστε,δεν εχει νοημα ολο αυτο τζαμπα χαλιεστε,σιγουρα δεν ταιριαζουμε ολοι με ολους εχει τραβηχτει πολυ το ολο θεμα κανετε κακο στην ψυχολογια σας,αλλα κ για εμας τις υπολοιπες ειναι αβολη η κατασταση που εχει δημιουργηθει...περιμενουμε ολες μωρακια εχουμε για πιο ομορφα πραγματα να μιλησουμε...για αυτο αφηστε πισω σας τους καβγαδες κ τις βαριες κουβεντες αφου κατα βαθος δεν τα εννοειτε κ ειμαι σιγουρη στεναχωριεστε κ εσεις μεσα σας για οτι εγινε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι βρε happy αυτό ήθελα και εγώ αλλά τι να κάνω που μου στέλνουν μηνύματα και δεν με αφήνουν σε ησυχία???

Ελπίζω να μην χρειαστεί να απαντήσω ξανά...δεν έχω καμία όρεξη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο απανταει η μια στην αλλη τοσο θα προχωρα το θεμα μια απο τις δυο πρεπει να κανει πισω,κανε την αρχη βρε σαμανθακι μου αντε ερχοντε τα μωρουλια μας στον κοσμο πρεπει να τους δωσουμε το καλο παραδειγμα!!!

μου θυμησε την σχεση μου με τον αντρα μου εν το μεταξυ το ολο θεμα αρχιζουμε κ μαλωνουμε λεμε βαριες κουβεντες ο ενας στον αλλον προσπαθουμε να πληγωσουμε τον αλλον οσο περισσοτερο μπορουμε....μεσα μας ομως πληγωνωμαστε περισσοτερο γιατι αγαπαμε ο ενας τον αλλον κ στο τελος τα βρισκουμε γιατι ειμαστε οικογενεια...ετσι κ εδω ειμαστε οικογενεια κ θα μαλωσουμε κ θα γελασουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΚ εγώ σταματάω εδώ για ακόμη μια φορά κάνω πίσω...αλλά σας παρακαλώ μην ξανα ασχοληθείτε μαζί μου και να μην μου ξαναστείλετε μηνύματα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα Τεση, αργουτσικα σημερα!!!!!!!! Εμενα μου ειπε τη καμπυλη γυρω στην 27η εβδομάδα!

Αργα δεν ειναι? :roll:

Μαρακι τα τικερακια μας ειναι ιδια, μεσα στις φουσκες τους!!!!

Happy καλως μας ηρθες απο εδω!!! Οπως βλεπεις οι 19 στις 20 δεν ασχολουμαστε.

Ανοιξαμε και καινουριο μηπως μας μπει καλυτερα ο μηνας, αλλα τα ιδια.

Δεν πειραζει καλη καρδια! Παντως αυτο το εκανα καλοκαιριου για ερχεστε και σεις καμια βολτουλα ;)

εριξα κατι υπνους!!!!!!ου τελειοι ηταν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω μεσασατ Χριστουγεννα θα ειμαι, κομμενα ολα τα γλυκα!!!!!!

Ευτυχως δεν τρωω μελομακαρονα κ κουραμπιεδες ,αλλα ολο κ κατι θα με κερασουνε!!

Να τους προσβάλλω? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθες παλι ο μπαμπάς μου εφερε γαλακτομπούρεκο!!!

Θα σκασω απο τα αυτια θα το βγαζω. Τι το ηθελα η γκαστρουλα κ το λαχταρισα πριν κανα μηνα.

Τωρα συνεχεια φερνει....φτανει!!!

:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα και με γεςςςς το νεο ποστ!!! χαθηκα εε? απολυθηκα απο την δουλεια τη περασμενη βδομαδα και εχω μερικες δουλιτσες και δεν προλαβαινω να μπω...

πηγαμε σημερα για β επιπεδου καλα!!! το μπουμπουκακι μου ειναι μια χαρα και 494 gr

τρελαθηκαμε με την φατσουλα του!!! μας εδωσε και 2 φωτο σε μεγενθηση με την μουριτσα!!!

φιλακια και ελπιζω να τα ξαναπουμε συντομα γιατι στις 8 εχω γιατρουλη και οπως φαινεται θα τα ακουσω για τα καλα με τα 4 κιλα που πηρα..... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας everybody !!! γιουλάκι γιούχουυυυυ... :D

που 'σαι βρε σπιρτούλιιιιιιιιιιιιιιιι ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!

γειά σου happy! :D

teshaki εφερε και μενα η μανα μου ροξακια σημερα το πρωί και τα εχω τσακίσει... αστα να πάνε...

αχ αχ αααααχχχχ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σπιρτουλι τι εννοεις απολυθηκες? Εληξε καποια συμβαση ή σε εδιωξαν εγκυο γυναίκα?

Δεν εχεις παρει πολλα κιλάκια γιατι να σε κραξει ο ντοκτορ?Και ο μπέμπης μια χαρα απο βαρος!

Πες μας οταν γυρισεις ;)

Μαρακι με μετρο τα ροξακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h

Kαλησπερα!!!!!!

Θα σας πω τα νεα μου και [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif]

για τα γραμμενα του Νο 5!!!!!!!!!!!!!

Καναμε το πρωι την εξεταση επιπεδου (γιατι εχουμε και ενα επιπεδο =))=)) ),ολα ηταν τελεια!!!! Για αλλη μια φορα επιβεβαιωθηκε οτι ειναι κορτσουλια κ οτι ολα πανε καλα μεχρι στιγμης!!!!

Λυσσαξαν τα χορευταραδικα μας!!!!! Παθαμε την πλακα μας!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σπιρτουλι γτ απολυθηκες?εχουν το δικαιωμα?για τα κιλα κι εγω τα ιδια...4 σενα μηνα κ μου ειπε επρεπε να παρεις μονο 1 :shock::shock: μα εγω εχω τον ασταματητο,τεσπα τοριξα στο χορταρικο,αντε να δω ποσο θαντεξω :P:P

γιουλακι σε προσεχει ο μπαμπακας,εγω κ να του πω για γλυκο το πολυ πολυ να μου φερει κανα λαχανο απτον κηπο :lol::lol:

μαρακι καλα τα εφαγα αλλα με εφαγαν κιολας,δεν μπορουσα με τπτ να χωνεψω,σαν καουρες καιγομουν,κατεβασα μια σουρωτη κ ψιλοηρεμησα

μπραβο λολι συγχαρητηρια....ευτυχισμενη μερα η μερα του γιατρου ε?βλεπουμε τις φατσουλες τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλακα κανεις τωρα...θελω κι εγω μακαροναδα με μπολικη παρμεζανα απο πανω...αααχχχ σαν να την μυριζω κιολας...αυριο μακαροναδα,παει τελειωσε,τωρα παω να φαω αντιδια για βραδυνο,με 11 βιταμινες κ σιδηρο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαλτες ειστε βραδυατικά κ ειμαι πολυ του βρωμικου? :-w:-w:-w:-w

αρ γιου τοκινγκ του μι;;;;;;

Το μεσημερι τα εφαγα μετα την Β-επιπεδου!

Ενταξει...υποφερω λιγο τωρα αλλα πολυ τα φχαριστηθηκα!!!! Αντε κ απο αυριο παλι τα αναλατα :?:?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γες μανταμ αι αμ τοκινγκ του γιου - αλλά ξεχασα οτι ετρωγες αναλατα τοσο καιρό :?:? οπότε καλα εκανες κ λιγα εφαγες μπορω να πω...εγω βοσκησα τα αντιδακια μου κ βλεπω σακη - ετοιμοιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...