Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο9


Recommended Posts

ΑΥΤΟ ειναι αποφαση δικη σας...τι να πω! Μερικοι μπερδευουν τον κοσμο και μετα νοιωθουμε χαλια και οτι καναμε κατι κακο.Τοσες γυναικες που απεκτησαν παιδακια απο εξωσωματικες πως τα απεκτησαν ΑΝ Ο ΘΕΟΣ δεν ηθελε?? αυτο να μου απαντησουν!!!! λεω εγω τωρα!!!! Τα παιδια ειναι ΔΩΡΟ Θεου...και μονο αυτο...δεν πα να χεις τις φοβερες προυποθεσεις για να πετυχεις τον στοχο σου, ΑΝ δνε θελει ο Θεος δεν γινεται τιποτα. γνωμη μου...μην αρχισουμε τις φαγουρες. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 842
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

eimaste toso apofasismenoi re zaxarenia m!

otan piga me ekane na niwthw oti einai kako!

telospantwn k egw auto eipa:an den ithele O THEOS toses kopeles pws apektisan paidia apo exwswmatiki?

tha kanw oti prepei kai O THEOS as voithisei!

esi pws ta pas zaxa m?

pws pige i xoriaki xtes?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα πηγε δοξα το Θεο. Κοντευω να ξερασω απο το μονιμο αγχος μου.τι πραμα ειναι αυτο.

ΝΙΚΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ ωραιο το χριστουγεννιατικο μωροοοοοοο!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

GIRL84 ποτε συμφωνησε η εκκλησια με την επιστημη για να γινει κ τωρα;;;;;Ποιος ειπε στον συγκεκριμενο ιερεα κ σε μια μεριδα αυτων οτι πετιουνται τα εμβρυα κακης ποιοτητας;;;;;;;; Δηλ αν γινει φυσιολογικη συλληψη με κακης ποιοτητας εμβρυο κ υπαρξει αποβολη,θεωρειτε κ αυτο "πεταμα";;;;;;;;;;;(προφανως ναι,γιατι το εχω ακουσει κ αυτο..οτι η αποβολες ειναι αμαρτια)

Αληθεια,ποιος μπορει να κρινει την προσπαθεια της καθε κοπελας για να αποκτησει ενα απο τα πολυτιμοτερα δωρα της ζωης,την μητροτητα;;;;;Ενα δωρο, που στο μυστηριο του γαμου

δινουν κ ευχη (δωσε αυτης καρπο κοιλιας)............

Μια απορια εχω....σου προτινε να πεις στον γιατρο να σου παρει 3-4 ωαρια σωστα;;;Αν γινουν ετσι τα πραγματα κ τα εμβρυα δεν επιβιωσουν (πραγμα που απευχομαι φυσικα αλλα ειναι κ αυτο μια πιθανοτητα),την "αμαρτια" θα την παρει ο παπας;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Σε παρακαλω πολυ κοριτσακι μου.....ειναι μια περιοδος της ζωης σου που ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ να εισαι ηρεμη κ να εχεις στηριξη κ οχι να σου λενε τετοια κ σε βαζουν σε σκεψεις κ τυψεις!!!!!

Μην σκοτιζεις το μυαλο σου κ χαλας την ψυχη σου! Συγκεντρωσου στην προσπαθεια σου,στον αγωνα σου και ασε ολα τα υπολοιπα! Ο Θεος δεν ειναι "τιμωρος" και οι ιερεις δεν ειναι Αγιοι,ειναι απλα οι "εκπροσωποι" Του που πρεπει να διδασκουν τον λογο Του κ να συμβουλευουν με αγαπη.

Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να σου πανε οοολα καλα (και σε σενα κ σε ολα τα ζευγαρια που προσπαθουν)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ θα τα πάρω κ δεν θέλω.......

Βρε κορίτσια ή είσαστε πολύ ευαίσθητες ή είμαι γαϊδούρα, γιατί σας επηρεάζουν τέτοιες μακακίες?

Βρε κοριτσάκι μου girl84 είναι δυνατόν να επηρεάζεσαι απο αυτά?????? Πάρε την ευλογία του και όλα τα άλλα άστα να τα κρίνει ο Θεός.........παιδάκι θές να φέρεις στο κόσμο όχι να κλέψεις.....Μην ακούς κανένα...κάποιοι έχουν μπερδευτεί κ δεν ξέρουν να κάνουν τη δουλειά τους...αν ήξερε τι είναι σωστό θα ήξερε πάνω απο όλα να το βουλώνει...........Μια χαρά στα είπαν τα κοριτσάκια....δεν ξέρω γιατί ....εγω ποτέ δεν έπεσα σε τέτοια ηθικά διλλήματα...είμαι κάθετη...αυτο που κάνουμε είναι με αγάπη. Μπράβο μας αξίζουν όχι τύψεις... Προχώρα ανεπηρέαστη μην τον αφορίσω....είναι κ ό λόγος που με έχουν απομακρύνει κάποιοι ψευτοπαπάδες απο την εκκλησία, μερικοί είναι αστέρια αλλά οι περισσότεροι μεταφέρουν τα μεσαιωνικά τους πρότυπα στο μεγαλείο της θρησκείας μας..που δεν έχουν καμία σχέση.........

Σας φιλώ όλες κ όλους ....όχι τον παπα [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif]

Ωοληψία την Πέμπτη...τέλος σήμερα οι ενέσεις........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χοχχοοχοοχοχοχοοχ

για πείτε δώρα να φτιάξουμε λίστα, ξέρω ξέρω όλες το ίδιο θέλουμε.......... δεν στόλισα απο τις ανακατοσούρες μωρέ ακόμα κ δεν θα μπορώ την άλλη βδομάδα.....αυτα είναι προβλήματα ..... :lol:

post-876-13873935450153_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw douleuw alla eimai tautoxronws kai edw:)

nai koritsakia m auta m exei pei p distixws me epireasan!

egw tha proxwrisw kai as ginei to thelima TOU THEOU!

lete kai seis den paw na klepsw!

paidaki prospathw na kanw!

ante nikol kali epitixia me tin wolipsia s tin pempti:)

lollipaki m se euxaristw gia tin stirixi!

na ste oles sas kala!

kai gia ton Agio Vasili emena valte m oti thelw ena ugiestato mwraki!ginete?:)kai valte episis kai se oles ma oles tis kopeles p theloun paidakia sintoma na ta exoune stin agkalia tous!

ante Agie Vasili sto zitame nwris gia na to dieuthetiseis:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθεεεεεε η ωρααα Νικολ?????????? αντε με το καλοοοοοοοοοοο να πανε ολα σουπερρρρρ!!!!!

κι εγω απ τη χαρα μου κουναω τα β......t1523.gif μου

χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθεεεεεε η ωρααα Νικολ?????????? αντε με το καλοοοοοοοοοοο να πανε ολα σουπερρρρρ!!!!!

κι εγω απ τη χαρα μου κουναω τα β......t1523.gif μου

χαχαχαχαχα

που τα βρίσκεις..... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα παιδακια τι κανετε?

Ζαχαρενια μου? αλλαξες και τρομαξα να σε γνωρισω...τι κανεις? πως παει η εγκυμοσυνη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζαχααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα θα πηδηχτω απο το παραθυρο....εχω καιρο να μπω.......στα ειπα στα λεω και απο εδω......γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.......................................................................θα τρελαθωωωωωωω.............με το καλοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αυτο περιμεναμε να τρελαθεις???????? :lol::lol::lol: ευχαριστττωωωωωωωω

και απο δωωωωωωωωωω κι εσυ με ενα πονοοοο με το καλοοοοοο!!!!!!! <3 <3

ΓΩΓΑΚΙ καλα ολα.εσυ τι κανεις?τι μαγειρευεις σημερα?δεν μπηκα να δω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αυτο περιμεναμε να τρελαθεις???????? :lol::lol::lol: ευχαριστττωωωωωωωω

και απο δωωωωωωωωωω κι εσυ με ενα πονοοοο με το καλοοοοοο!!!!!!! <3 <3

ΓΩΓΑΚΙ καλα ολα.εσυ τι κανεις?τι μαγειρευεις σημερα?δεν μπηκα να δω.

Ζαχαρενια μου εγω ειμαι αρρωστη με σπαστικη βρογχιτιδα,ο πυρετος επεσε ..εχω δεκατα ομως..τρεξιμο πολυ ειχαμε με την αγορα σπιτιου,αγχος,στεναχωριες,ευτυχως ολα πηγαν καλα τελικα και την παρασκευη υπογραψαμε τα συμβολαια του σπιτιου.Βεβαια εχει πολυ δουλεια για να φτιαχτει το σπιτι,κι ετσι ειπαμε μηπως και μας βοηθησει ο Σπυρος Σουλης ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ ηδη με πηραν τηλ και περιμενουμε το ΝΑΙ η' το ΟΧΙ θα δειξει...οσο για μαγειρεμα δεν εφτιαξα κατι σημερα,εφυγε και ο αντρουλης μου χτες για κυπρο οποτε το μαγειρεμα θα ειναι αραια και που...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στις 3 του μηνα μου αφαιρεσε ο γιατρος το σπιραλ,και την παρασκευη ειχα ραντεβου να μου κανει υστεροσκοπιση να δει πως ειναι η μητρα μου,αλλα τελικα με πηραν τηλ και μου το ακυρωσαν γιατι χαλασε το μηχανημα και θα παω στις 22 του μηνα στις 11 το πρωι να δουμε τι θα δουμε..οσο για προσπαθειες θα φωναξω κανενα γειτονα αφου ο Νικος λειπει ταξιδι.. =))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα αν ειναι καλος ο γειτονας και μοιαζει και του νικου τοτε νταξει σιγα!!!! χαχαχαχα

Αντε περαστικα μωρεεεεε αρρωστουλιιιιιιιιι!!!! ΚΑΛΟ ριζικο το σπιτι παντα χαρες και ευτυχια να εχετε !!!!

Οταν ερθει ο σπυρος να μας το πεις ναι??? Θα μου στειλεις χαιρετισματα??? :lol: στον κοσμο μου εγω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...