Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο9


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσακια μου γλυκα και Γιωργακη!Χρονια πολλα,χρονια γλυκα και ονειρεμενα σε ολους!Πως περασατε?

Λολιποπακι τεεεελεια που ειναι η κοιλιτσα σου....Ευχομαι σε ολα τα κοριτσακια που προσπαθουν συντομα να φουσκωσουν οπως εσυ ;);)

Οι υπολοιπες εγκυουλες και μη πως μου ειστε?Σας φιλω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 842
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημεραααααααααααα

γλειφιτζουράκι μου είσαι τέλεια, δίδυμα , σε προχωρημένο μήνα κ έτσι με 7 κιλα νομίζω θα γεννήσεις κ θα είσαι μανούλα σούπερ.

φιλάκια σε όλα τα μουτράκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααααααα τι κανετε???

Γλυφιτζουρακι τελειαααα η κοιλιτσα!!!!!!!!!!!!!!!!Αχ αντε να γινει κ μενα ετσι!!!!!!!!

Υπολοιπα παιδακια τι νεα??Εμεις ειμαστε καλα κ μεθαυριο θα παμε να δουμε το σπορι μας!!!θα χει μεγαλωσειιιιι!!!Εκανα κ τις εξετασεις προγεννητικου ολα μια χαρα!!!!!!!

Μετα θα περιμενουμε την αυχενικη 12/1!!!!!

Ζαχααααα πως πηγε η αυχενικη?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα MEM :-* !!!

Οτι επιθυμεις!!!!!

Γιωργο καιρο εχω να σε διαβασω! Τι κανεις;

Γεια σου ρε ΖΑΧΑ μωρο ατελειωτο! ;;)

Νικοοοοολλλλλλ :YMHUG

TELEIAAAAA!!!! YPEROXH H KOILLITSA SOU!! SAN THAVMA EINAI POU YPARXOUN DYO MWRAKIA EKEI MESA!!!! XEXEEXEXE BRAVO GLUKEIA MOU!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...... :D:D:D

Ευχαριστω για τα καλα σας λογια σχετικα με την μικρη και διακριτικη κοιλιτσα μου ( =))=))=)) )

Ευχομαι να σας φερει γουρι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιααααααααααααααααααα!τι μου κανετε?πως ειστε?εμεις(και οι 3) προς το παρον καλα.την αλλη βδομαδα θα παμε να ακουσουμε παλμους ...................και εχω μια αγωνια.απο φαι μπολικο.δεν εχω αναγουλες ευτυχως.θα γινουμε 13 οπως με βλεπω.ρε παιδια η παπιτσα που ειναι?που εξαφανιστηκε?παπιτσαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα :o:o:o:o .κοριτσαρες καλα να μας μπει φετος το νεο ετος.φιλια πολλα κ να προσεχετε :-bd:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αγαπημενες μου!!!Πως μου ειστε?Γιωργακη θα φροντισουμε και για καροτακια λοιπον!

Λολιποπακι βλεπω την κοιλιτσα σου και ξετρελαινομαι!!!!!Κι εγω μολις που αρχισα να φουσκωνω λιγουλακι και μου αρεσει!!!

Κατερινακι 12/1 κανεις αυχενικη???Τελεια!!Την ιδια μερα θα κανω μινι β' επιπεδου!!Θα δουμε και τα φυλα απο τα ζουζουνακια μας!Ευχομαι ολα τελεια να συνεχισουν κοριτσακι μου!

Ζαχαααα!Εκανες αυχενικη?Πες μας.....

Αννουλα μου καλημερα και σε σενα!Οταν ακουσετε καρδουλες να μου το θυμηθεις.....θα βαλεις τα κλαματα!!!Ειναι τελεια!!

Νικολ πως εισαι γλυκεια μου??

Καλημερα και σε σενα Μεμ μου!!Κ φιλια πολλα σε οσα(πολλα-συγνωμη)κοριτσακια ξεχναω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΛΟΓΙΜΕΝΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ!!ΒΛΕΠΩ ΟΛΟ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΦΟΥΣΚΟΜΕΝΕΣ !ΑΠΟ ΣΕΛΙΔΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΕΤΣΙ :D:D ?ΓΙΩΡΓΟ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΑΝΝΑ ?ΖΑΧΑ ΜΟΥ ΕΣΥ?ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΑΓΩΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ Ο ΝΕΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥΤΙΜΟ ΔΩΡΟ ......ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα αυχενικη και παπΑ. την δευτερα τα αποτελεσματα μου ειπαν, θα μου τα στειλουν δηλ. Στον υπερηχο κατι βρηκαν αυξημενο στο ενα μωρακι αλλα θα δουμε ειπαν!!!! :(:(

Τι κανετε οι υπολοιπες????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαρτσελονιιιιιτααααααααα χρονια πολλααααααααααα!!!! καλα ειμαστε!!!

Εσυ??????

Βαλια μου χρονια πολλα και μια σουπερ χρονια ευχομαι!!!

Νικολ, κατερινιω? Λολιποπακι ? γιωργη?αννα?σοφιτσα? μαριλου????????δαφνη?ΒΑΑΣΩΩΩΩΩ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!ΕΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ?ΒΛΕΠΩ ΠΡΟΧΩΡΑΣ ΤΕΛΕΙΑ!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ!!ΦΟΥΣΚΩΣΕΣ ΜΑΡΗ ΚΑΘΟΛΟΥ?Η' ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΔΕΣ?ΜΕ ΡΕΓΟΥΛΑ ΑΥΤΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΛΙΓΟ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΤΙ ΛΙΓΟ ΟΙ ΜΠΟΥΚΙΤΣΟΝΟΣΤΙΜΙΕΣ..........ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΖΥΓΑΡΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΡΕ ΑΝΕΜΕ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΧΕΙ ΚΑΛΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ , ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΚΟΜΑΘΑΙΝΕΙΣ , ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ ΜΟΥ ΣΟΥ ΠΗΡΕ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kali sas mera koritsakia m!

ti m kanete?

zaxa m ola kala tha pane!min anisixeis kopela m!O THEOULIS KAI H PANAGITSA einai konta se sena kai sta mwrakia s!tha to deis!

oi alles fouskokoilitses?oles kala?katerinaki?nikol?lollipop?sofitsa?annoula?papitsa p eisai kale?

filakia se oles, kali sinexeia kai mia teleia xronia na einai to 2011 gia oles mas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΠΩ?ΑΡΧΗ ΜΗΝΙΑ ΚΙ ΑΡΧΗ ΧΡΟΝΙΑ....ΨΙΛΗ ΜΟΥ ΔΕΝΤΡΟΛΙΒΑΝΙΑ.......ΚΙ ΑΡΧΗ ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΧΡΟΝΟΣ!!ΑΜΗΝ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΓΕΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ!!!

ΚΑΝΤΕ ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΣΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ,ΣΠΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΡΟΔΙ ΓΙΑ ΤΥΧΗ,,ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΑΜΠΑΝΙΑ ΟΠΑ ΜΑΝΑ ΜΟΥ!!!ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΠΑΛΙ ΣΤΗ ΚΟΥΖΙΝΑ ΘΑΥΜΑΤΑ!!!ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ,ΕΧΩ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΠΙΝΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΔΤΝΑΜΕΙΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΡΙΧΝΩ ΚΑΜΙΑ ΜΑΤΙΑ!!ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα μαναράκια μου κ απο εμένα, εύχομαι ο καινόυριος χρόνος να φέρει κ τα υπόλοιπα μωράκια στις μανούλες που περιμένουν, κ φυσικά να είναι όλα γερά. Ζαχαρωτό μου όλα καλά θα είναι μην αγχώνεσαι καθόλου, σε πολλές έχει συμβεί αυτο κ δεν ήταν τίποτα.

Τα φιλιά μου ........ας είναι αυτη η χρονιά που θα έρθει η τυχερή μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παει ο παλιος ο χρονοςςςςςςςςς ας γελασουμε παιδιααααααα

καλη χρονιαααααααα χαρουμενη χρυση πρωτοχρονιααααααα

ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!!!!

ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!!

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΙΤΑ εχει πεταχτει η κοιλια...ενταξει δεν ημουν και στεκα...ειχα μια κοιλιτσα που τωρα πια δεν μπορω να την ρουφαω!!!! χαχαχαχαχα

Ευχαριστω για τις ευχες σας!!!!

Γιωργακη, Νικολ ευχαριστω πολυ!!! Καλες γιορτες και με το καλο τα μωρααααααααααααακιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα γλυκα μου κοριτσακια και Γιωργακη!!Ευχομαι ολοι να εχετε ενα ομορφο βραδυ αποψε με τους αγαπημενους σας και ο νεος χρονος να φερει σε ολες και ολους τα καλυτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...