Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο9


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 842
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλως το συννεφακι που μοιαζει με στρουμφακι!!!!

ευχαριστω πολυ συννεφακι...ευχομαι παντα φεταααααααα με ενα μικρο φετακι απο διπλαααα!!!!<3

Ο Ανεμος θα πεταειιιιιιιιιιιιι τωρα!!! εμαθαν φυλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχως αρνητικη για αλλη μια φορα

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Ευχομαι να ειμαι το πρωτο και το τελευταιο αρνητικο του Νο9 και απο εδω και περα να ακολουθουν μονο θετικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα μου, λυπάμαι ματάκια μου............................δεν έχω λόγια ξέρω ακριβώς πως αισθάνεσαι ..... :|:|:| ήλπιζα να πάνε όλα καλά ρε γαμώτο..........θυμώνω κ λίγο για αυτο που περνάμε.............Τι να σου γράψω...τα έχουμε ξαναπει όλα.............Μια αγκαλίτσα απο εμένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ γμτ λυπαμαι παρα πολυ βασουλι μου!!!! συμφωνω με την νικολ τι να λεμε παλι...εχουμε πει τοσα σε καθε αρνητικο μας!!! τωρα θες ησυχια...και ηρεμια !!!

λυπαμαι μωρε. :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχως αρνητικη για αλλη μια φορα

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Ευχομαι να ειμαι το πρωτο και το τελευταιο αρνητικο του Νο9 και απο εδω και περα να ακολουθουν μονο θετικα!

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasso κουραγιο κοριτσακι ,δεν πρεπει να μας παρει απο κατω για πολυ , παρε το χρονο σου και ξανασηκω.Δε μπορει ρε γαμωτο θα ασπρισει και η δικια μας τυχη καποια στιγμη .Συνεχιζουμε τον αγωνα μας ετσι;Μονο να μαστε γερες.Εγω μετα απο καθε αποτυχια ηθελα να πεθανω αλλα αμεσως σκεφτομουν πως αν πεθανω δε θα γινω ποτε μανα , αρα πρεπει να μαι γερη ειτε για να κανω ειτε για να υιοθετησω ενα παιδακι και οταν τα καταφερουμε θα τα ξεχασουμε ολα αυτα ε;Θα μας γελανε και θα τα ξεχασουμε ολα. :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασουλα λυπαμαι παρα πολυ κοριτσακι μου.. Ο,τι κ να πουμε τωρα ειναι λιγο.Κουραγιο και ψηλα το κεφαλι.Σου στελνω την αγαπη μου κ μια μεγαλη αγκαλια :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasoula m stenaxwrethika para poli eilikrina:(

ax re koritsi m!

xerw ti asximo aisthima einai kai euxomai na nai i teleutaia fora gia sena koritsi m!

pare to xrono sou, osos k an einai autos kai xanasikw!

se perimenei i xara koritsaki m tha to deis!

min ta valeis katw,palepse to kai na deis oti tha vgeis nikitria!

xerw pws nomizeis oti leme oles ta idia alla na xereis pws eimaste oles edw dipla s gia na s simparastathoume!

mia megali agkalia vasoula m apo mena!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασουλα

λυπαμαι πολυ

τα περασα πριν 3 μηνες και τα περναμε ολες μας

και το νιωθω

μην το βαζεις κατω ολες ειμαστε εδω

ξανα μπροστα για την νικη

μια αγκαλια και απο μενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα σε ολες και ολους!!Χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν(Φιλιπου σημερα)και απο αυριοα αρχιζει η νηστεια των Χριστουγεννων!!Αντε με το καλο να νηστεψουμε και να γιορτασουμε χαρουμενα!!Ας ερθουν πολλα πολλα μωρακια αυτα τα Χριστουγεννα και ας εχουν αλλο νοημα στις καρδιες μας οι αγιες αυτες ημερες!!

Βασω,το κεφαλι ψηλα!!Ο πνευματικος μου μου λεει το εξης:επιτρεπεται να λυγισουμε απο το βαρος του σταυρου που κουβαλαμε ο καθενας,να γονατισουμε ναι.......αλλε δεν επιτρεπεται να πεσουμε!!Αυτο μου δινει δυναμη ελπιζω και σε εσενα καλη μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasso mou lypamai poly, ti na pw oti kai na pw einai ligo, se katalavainw to exw perasei kai egw 4 fores ayto kai kserw pws einai alla apon thn stigmh pou den mporoume na kanoume alliws prepei na vroume thn dynamh na ksanaprspathisoume, kai egw meta apo kathe xlapatsa ihtela na anoiksei h gh na me katapiei, na mhn vlepw kai na mhn akouw kanenan alla ela pou zw gia thn stigmh pou tha kratisw sthn agkalia mou to diko mou mwraki opote to afinw na perasei ligo kai ksana pros ton agwna, ti na kanoume alles ta kanoun kai ta petane kai alles trwne thn swh tous gia na apoktisoun ena paidaki, dynamh twra kai atoimasou gia thn epomenh

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γλυκιες μου...

δεν μπηκα καθολου γιατι ημουν κ ειμαι παρα μα παρα πολυ νταουν...

πως με μυριστηκες καλε ζαχα...

δεν φτανουν οσα προβληματα εχω βγηκα κ θετικη στην θρομβοφιλια...ειμαι πολυ στενοχωρημενη..

σημερα θα κλεισουμε ραντεβου με την αιματολο..κανω καθε μερα κλεξαν...

ας μην σας μαυρισω...εσεις τι κανετε??

ζαχα πως εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως τεςςςςς!!!! Νικολακι πως εισαι???ποτε παμε??????

ΜΑριλου μου αντιμετωπιζεται αυτο μη μου αγχωνεσαι!!! απλα θα κανεις ενεσεις μεχρι τελους??? καλα δεν τα λεω ρε κοριτσια? Κι εγω κανω κατι αντιπηκτικες και αργοτερα θα κανω εξεταση μου ειπαν.Οτι μου λενε κανω η κοτουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marilou85 moy καλα λέει το ζαχαρωτούλι, το πρόβλημα θα ήταν να μην το έβρισκα....όλα καλά θα πανε ματάκια θα δεις.

ζαχαρωτό πως πάει? τώρα νοιώθεις βρε τίποτα...καμια ανακατοσούρα? εγω είμαι απο χθές χάλια έτοιμη έχω τη ρουκέτα....φαντασου κ να τα καταφέρω τι θα γίνει....ή κάτι θα έφαγα, ή οι ενέσεις ή στρες.....κ τώρα αστα μανιάνα.............χάλια είμαι ......μες τη βδομάδα θα κάνω κ την ωολληψία.... [smilie=sign19.gif] [smilie=bootyshake.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε νικολ μου καταλαβαινω ποσο σημαντικο ειναι να το μαθεις νωρις αυτο το πραγμα κ ξερω πως ειναι αντιμετωπισημο...

αλλα εχω περασει πολλα κ αισθανομαι σαν η γκαντεμια να μην εχει ενα τελος...δεν με λυπαται ο θεος??

καλη επιτυχια με την ωοληψια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια κωλαρακι..εεεε νικολακιιιιιιιιιιιιιι!!! μπερδευτηκα με το εικονιδο μαρη!!!!

εγω Μαριλου κανω τις ιβορ ετσι ειπε ο γιατρος ετσι κανω.δεν φερνω αντιρρησεις εγω.ειμαι καλο παιδι!!!! χαχα Μετα λεει θα κανω εξεταση για θρομβοφιλια.τι να πω!!!!!

ΜΗΝ λες οτι δεν σε λυπαται ο Θεοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς.....και μη χειροτερα ρε!!!!!

Σου στειλε αυτο το Δωρο στην κοιλια σου (οχι το γλυκο που τσακισες χθες ρε) αυτο τα λεει ολα!!! σμουτςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαρκα γυαλο πας βρε ΝΙκολακι???γμτ...σε προηγουμενη εξωσωμα κι εγω ετσι ημουν για καμμια ωρα το πρωι. ΡΕ μηπω πινεις???? χαχαχαχα

ελα τελειωσαν τα ψεμματα.....ηρθε και η ΩΡΑ ΣΟΥΥΥΥΥ!!!!!!! <3 <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...