Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο9


Recommended Posts

Καλοριζικο το Νο9 κοριτσακια μου!!!

ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ μου???? μπραβο κοπελαρα μου,1000 μπραβοοοοοοοοοοοοοο....με το καλο,να σου πανε ολα τελεια μεχρι τελους ..φιλακια παρα πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 842
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

girl ton arxaggelon stis 8 ekana se 15 tha pao stis 22 se 2 defteres to xero gia ta simptomata oti miazun to kalokeri imun frixta poli xirotera oxi den anxonome gi afto to roz sinefaki mu den xero an tha vgi kai nai ime kolimenni ke thelo ke dimima tridima tetradima ke koritsia :D axxx evlepa extes mia kyria ekane ena pedi me exosomatiki ke meta apo poles prospathies kai xrono ta katafeni kai kani 3 dima so cool telio

zax stin degtei ke go se trikimia imoun ke go to kalokeri ekana eklega kimomun ke zalizomun aaa ke ixa nevra katastasi apiru kalus.peste ke mena stin asxeti telios omos leme giati klidose to 8 ke pos pame sto 9 ke giati?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ναι...κορίτσια είναι η 9η προσπαθεια συνολικά, θα είναι για μένα η 9η χοριακή,

τυχαίο ? δεν νομίζω

καλορίζικό το εννιά κ αν όλα πάνε καλά

θα το αλλάξω το επτά.

8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχα (συνεχίζω το 8) εγω γεννηθείς 7-3-1976 :lol:

7+3+1+9+7+6 = 33

3*3=9

τυχαίο δεν νομίζω =))=))=))=))=))

πωπω λάλησα κ απο την άλλη γράφω εργασία για τις τέχνες, τα 3 μου θα πάρω!!!!!!!!!!!! επ σόρυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και για να σοβαρευτούμε λίγο ένα τεράστιο ευχαριστώ στο Γιώργο μας, έκανε κίνηση που δεν την έχει κάνει ούτε φίλος, Γιώργο μου είσαι πάρα πολυ καλο παιδί, σου αξίζουν τα καλύτερα και θα τα έχεις...

Φιλάκια πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε κανεμε 9????

Γωγακι που εχεις χαθει εσυ????

Κοριτσια μου και Γιωργο σας ευχαριστω και παλι πολυ πολυ για τις ευχες σας!!! Μακαρι αυριο να σας ανακοινωσω ευχαριστα νεα!!!

Νικολακι το 9 θα ειναι σιγουρα γουρλιδικο για σενα!!! Και για ολα τα κοριτσια φυσικα που ειναι στην προσπαθεια. Τη Fenia, τη Girl th CandyBaby και ολες!!!!

Φιλακια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια καλορίζικο το 9.Την έκανα την υστεροσκόπηση και δεν βρήκαν τίποτα για προοληπτικόυς λόγους έστειλαν δείγμα για ιστολογική και θα μου πούν τη δευτέρα, ποιό είναι το επόμενο βήμα, ήταν η πρώτη ολοκληρωμένη μου προσπάθεια αυτή που απέτυχε γιατί η δύο προηγούμενες όπως ξέρετε δεν έφτασαν ποτέ στο να ολοκληρωθούν, όμως έχω ήδη απελπιστεί.Ποιός ξέρει τι θα μου πει τώρα. Ειλικρινά με έχω πουσάρει πολύ. Έκανα ένα τρελό πρωτόκολλο 38 ημερών τον Μάιο έφτασε μέχρι Ιούνιο και ο καραγκιόζης δεν μου πήρε τα δύο ωάρια έκανε σπερματέγχυση,(θα το θυμάστε) Σεπτέμβρη έφαγα 450 μονάδες ορμόνης, 2 ωάρια δεν γονιμοποιήθηκαν, μετά φυσικός κύκλος πήρα μια μηδενική χοριακή, τώρα πάλι νάρκωση. Δεν ξέρω τι να κάνω, να κάνω ένα time out να πλακωθώ πάλι σε φάρμακα τι;;;;;

Μου αρέσει που έχω να παραδώσω εργασία για το μεταπτυχιακό μου 15 Δεκεμβρη, θα πάρω τα @@@@@δ..@@@@@ μου, που δεν έχω. Το μυαλό μου είναι εντελώς κλούβιο.

Βασούλα μου περιμένω νέα σου; Ποιά προσπάθεια είναι αυτή;

Νικόλ μου σίγουρα θα είναι το τύχερο σου....

Μαριλού πόσο χαίρομαι που είσαι καλύτερα.

Λολιπάκι μου....

Γιώργοοοοοοοοο, δεν μου μιλάς;

Φένια , girl84 , Candy Baby και Barcelonita καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευάκι μου όλα καλά λοιπόν με την υστεροσκόπηση, ξέρω μπορεί να σκέφτεσαι ότι αν είχες κάτι θα έβρισκαν το πρόβλημα κ θα το αφαιρούσαν ..... αλλα κ εμένα που μου βρήκαν 2 φορές πολύποδα κ τον αφαίρεσαν, δεν άλλαξε κάτι...Οπότε χίλιες φορές να είσαι καθαρή, για να μη σου πειράζουν κ το εσωτερικό της μήτρας. Είδες? αλήθεια σου λέγαμε ...δεν είναι τιποτα.

Λοιπόν μπορείς να προχωρήσεις με περισσότερη αισιοδοξία αυτη τη φορά, το πότε θα το κρίνεις φυσικά εσύ κ μόνο, αλλα είμαι σίγουρη οτι είναι θέμα χρόνου να γίνει το μπεμπε.

φιλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσο για το μεταπτυχιακό, να σου πω ότι το Μάρτιο που πήρα την 1η αρνητική χοριακή έγραφα εργασία με λυγμούς....δεν θα τη ξεχάσω ποτέ στη ζωή μου......ούτε μυαλο....μόνο κατάθλιψη...και βαθμός εργασίας 9.5...............Μερικές φορές αποδίδουμε απίστευτα στο στρες....απο την άλλη θα προτιμουσα τη κουλούρα στην εργασία και στη χοριακή 95.......................

Και τώρα εργασία γραφω κ ξενυχτάω για να τη παραδώσω πριν την εμβρυομεταφορά γιατι μετα δεν κουνιέμαι ρούπι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικόλ μου σε ευχαρίστω είσαι πολύ γλυκό παιδάκι, να είσαι καλά και όλα καλά να σου πάνε. Και εγώ μαζί σου ξενυχτάω, 15 μέρες τις αναμονής ήμουν σε άδεια και δεν κατάφερα να ανοίξω βιβλίο και τώρα της νύχτας τα καμώματα γιατί τη μέρα δεν προλαβαίνω να ανασάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera se ola ta koritsia:)

loipon vasoula m kali s epitixia gia simera!perimenoume nea s koritsi m kai malista thetika, m akous?:)i xoriakoula s na einai terastia!ante na auxanontai oi egkies koritsia!

nikol m pws ta pame?:)

eyeore m egine k i usteroskopisi e?ola pigan kala, to eides?pame gia nea arxi koritsaki m!

candy baby liges meroules meinane gia tin xoriaki!tha perasoun kale!tha eimaste oles edw na se stirizoume!

kali sinexeia se oles koritsia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα!!!! μπραβο Γκαρι ολα καλα πηγαν ευχομαι και σουπερ συνεχεια!!!

ΚΑΛΗΗΗΗΗΗΗΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ στη ΒΑΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

βασω βασω εισαι εδω????????

Νικολ ρε θηριο τι υπολογισμοι ηταν αυτοι με μπερδεψες??? Ειχα παρει 3 δεσμη!!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααααα!!

Σημερα η μερα ανηκει στη Βασουλα!Καλη επιτυχια κουκλιτσα μου!!!!!!!!!Να μας ανακοινωσεις συντομα τα ευχαριστα!!!

Φιλια σε ολες!!Κ στον Γιωργο μας φυσικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια και αγορακι!!!!

Σας ευχαριστω πολυ πολυ πολυ!!! Δεν αντεχωωωω αλλο!!!! Η καρδια μου θα σπασειειειε!!! Και πρεπει να κανω υπομονη μεχρι το μεσημερι!!! Αχ Παναγια μου και Αγ. Ειρηνη Χρυσοβαλαντου ας κανετε το Θαυμα σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Βασούλα μου πόσο σε νοιώθω...το ξέρω αυτη είναι μακράν η χειρότερη μέρα.....αλλα προς το μεσημέρι θα αλλάξει και θα γίνει η καλύτερη της ζωής σου. Υπομονή κοριτσάρα μου θα έρθουν τα καλύτερα σε λίγο. Φιλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΠΕΡΔΙΚΑ που να μην περπατει γιατι μπορει να ΜΗΝ κανειιιιιιι στην καταστασηηηηη τηςςςςςςς!!!!

:D:D:D Ελα θα λεμε χαζομαριτσες εδω και θα περασει η ωρα....ποτε σου ειπαν να τηλ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΖΑΧΑ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ, ΣΤΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ , ΤΩΡΑ ΨΑΞΕ ΜΙΑ ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΓΕΛΑΣΤΗ ΚΑΙ ΒΓΑΛΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΡΑΒΟΜΟΥΤΣΟΥΝΗ.ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ , ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΤΟ ΕΜΒΡΥΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΝΑΙ ΓΕΡΟ ΤΟ ΨΥΧΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ.Ο ΑΝΕΜΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ; ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΘΑ ΤΟΝ ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ , ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ.ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΤΑ ΛΟΛΙΠΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΥΠΤΙΟ Ε; ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ; ΕΓΩ ΗΡΕΜΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΦΕΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...