Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Με 'γεια το θέμα κορίτσια! Σας εύχομαι μια ήρεμη εγκυμοσύνη!!! :D:D

Σίγουρα θα μαζευτείτε και άλλα κοριτσάκια! Στο μεταξύ αν θέλετε να ρωτάτε κάτι μπορείτε και από τα θέματα: γκαστρούλες Μαιου και φουσκοκοιλίτσες Ιουλίου, που είναι και πιο παλιές κοπέλες στο θέμα 'εγκυμοσύνη'

Με το καλό!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!! Εύχομαι να έχετε μια υπέροχη εγκυμοσύνη, να μαζευτείτε πολλές κοπελιές εδώ στην παρεούλα κ, όπως είπε και η Σαμάνθα, ό,τι θέλετε, μπορείτε να το ρωτήσετε ανά πάσα στιγμή!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΙΟΥΛΙΟΥ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 17 ΜΗΝΩΝ...ΕΙΜΑΙ ΗΔΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ ΙΟΥΝΙΟΥ ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 ΓΕΝΝΗΣα τον ιουνιο ΤΟΥ 2009...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Να ' μαι και εγώ ξανά υποψήφια μανούλα για δεύτερη φορά !!!Είμαι η Χρύσα και έχω ήδη μια κορούλα την Βασιλική που είναι έντεκα μηνών!! Στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα τις φιλενάδες μου από τις μανούλες των Χριστουγέννων 2009 και περάσατε τέλεια!! Ελπίζω και εδώ να μοιραστούμε όμορφες στιγμές που θα μας συνοδέψουν μέχρι το τέλος της εγκυμοσύνης μας!!!!!!!!!!

Καλή εγκυμοσύνη να έχουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THALENA καλοριζικο το νεο φορουμ και με το καλο τα μωρακια μας!!!!!ευχομαι να'χουμε μια υπεροχη εγκυμοσυνη και τον ιουνιο να κραταμε τα μωρακια μας αγκαλιτσα!!!!!εεε, και τοτε να ανοιξουμε το : μανουλες ιουνιου 2011!!!!εγω εχω ΠΗΤ 6 ιουνιου, αλλα επειδη υπολογιζω οτι δεν θα εξαντλησω το περιθωριο ( ετσι λενε τουλαχιστον οι παλιοτερες) μπαινω στο φορουμ των κοριτσιων που γεννανε απριλιο-μαιο 2011, και η διαφορα μου με τα υπολοιπα κοριτσια ειναι απο μηνα εως λιγες μερουλες!!αφου ανοιξαμε κι εδω παρεακι ομως, εννοειται οτι θα γνωριστουμε ολες!!!!αυριο παω για την αυχενικη διαφανεια κι εχω λιγο αγχος, αλλα ξερω κατα βαθος οτι ολα θα πανε καλα!!!κι εχω μια διαισθηση οτι θα μαθουμε και το φυλο.....χιχιχι!!!λοιπον, καλοριζικο εγκυουλες ιουνιου το νεο φορουμ κι ευχομαι να ειναι τυχερο και για ολα τα κοριτσια που θελουν να γινουν μανουλες!!!!!φιλια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Γεια σου AFRODITE είμαι σίγουρη οτι τα νέα από την Αυχενική θα είναι τέλεια!!

και εγώ τη Δευτέρα που μας πέρασε πήγα και δε σου κρύβω ότι ένα άγχος το είχα! αλλά όλα τέλεια!!

Και εμάς μας είπε για το φύλο μάλλον κοριτσάκι (αλλά δεν ήταν και σίγουρος) να σου πω την αλήθεια δε με απασχολεί!

Να είναι γερό και δε με νοιάζει!

Περιμένω νέα!!

Φιλιά και υπέροχη συνέχεια να έχουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...