Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο6


Recommended Posts

ναι καλε!!!!!!!αυτα με το πολυυυυυυυ βουτυρακι!!!!!!!!light βουτυρο παντα ομως!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ σ'αφηνω προς το παρων για να βαλω σκουπα!!!!!

]καλε το βραδυ γιατι δεν μπαινει κανεις ακαρδος και με αφηνετε μονη παντα????????????εεεεε????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι καλε!!!!!!!αυτα με το πολυυυυυυυ βουτυρακι!!!!!!!!light βουτυρο παντα ομως!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ σ'αφηνω προς το παρων για να βαλω σκουπα!!!!!

]καλε το βραδυ γιατι δεν μπαινει κανεις ακαρδος και με αφηνετε μονη παντα????????????εεεεε????????????????

Εγώ κουκλίτσα μου το βράδυ παίζω με τον αντρούλη μου στο Facebook τον ελεύθερο χρόνο που έχω.....

Οπότε..... δεν έχει Mammy τότε.....

Καλή σκουπίτσα.....

Φιλάκια!!!!!!!!

Καλώς το Γιωτάκι μας!!!!!!!!!!!!

Τί κάνεις κοιλουμπίτσα μου??????????

:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ λολιποπακι!!!!!!!!τι κανεις?η κοιλιτσα μεγαλωνει?????ενα μεγαλο φιλακι να της δωσεις!κι αν δεν φτανεις πες τον αντρα σου βρε παιδι!!!!!!!!!!!οκ??????????

φιλακια και καλη ευκολια πιπιτσα μου και σε οποια αλλη κανει δουλειες σαν κι εμας τις προκομενες κοπελιτσες!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουθκωνει-φουθκωνει το μικρο μου το κοιλονι :lol::lol::lol::lol::lol:

Καλά..................

Το είδα χ8ες στη φώτο σου.............

Πολύ-πολύ ωραία η κοιλίτσα σου Γιώτα μου...... αλλά......

Ρε συ..............

Τέτοια κοιλιά έχω κι εγώ................ χωρίς να είμαι γκαστρούλα...............

ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά..................

Το είδα χ8ες στη φώτο σου.............

Πολύ-πολύ ωραία η κοιλίτσα σου Γιώτα μου...... αλλά......

Ρε συ..............

Τέτοια κοιλιά έχω κι εγώ................ χωρίς να είμαι γκαστρούλα...............

ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

=))=))=))=))=))=))

ελα ρε Πιπιτσακο...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: αστα αυτα.....αφου ειμαστε κορμια θανατηφορα !!!! ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=))=))=))=))=))=))

ελα ρε Πιπιτσακο...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: αστα αυτα.....αφου ειμαστε κορμια θανατηφορα !!!! ;);););)

Ναι αμέ......

Άμα χρειαστείς κάποια στιγμή μηχάνημα για γεώτρηση......

Σφύρα!!!!!!!!!!!!

:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...εγω στον γιο μου απο 2 μηνων ειχα κοιλια εκανε μπαμ.....βεβαια τοτε ημουν κορμι θανατηφορο...αφου φορουσα σμολ...σττις επομενες 2 μεχρι κ τις 22 φουσκωσε αλλα αν δεν ελεγα οτι ημουν εγκυος δεν καταλαβαινε κανεις τιποτε...2,5 κιλα ειχα παρει...τωρα θα κανω κοιλιακους να πεσει η κοιλια μου γιατι τρωω...αφου αμα δει την κοιλια μου ο γιος μου φωναζει να φιλησει την μπεμπα..... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό το θέμα με την κοιλιά......

Ουφ......

Εγώ να δεις......

Τί φρούτα..... τί λαχανικά..... τί αποφεύγω τα ψωμιά.....

Τί ποδηλατάκι................. τί περπατηματάκι...........

Η κοιλιά εκεί!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γκρ................

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μία καλημερίτσα στα γρήγορα......

Στα φιλαράκια μου......

Εάν προλάβω.... θα μπω κι αργότερα....

Φιλιά σε όλες κι όλους!!!!!!!!!!!!!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το Νο6... Χωρίς δυσάρεστα νέα, μόνο με χαρές κ εγκυμοσύνες!

Δεν σας ξέχασα, το ξέρετε... Δεν ήμουν καλά όμως κ δεν ήθελα να σας ψυχοπλακώσω...

Να είστε όλες (κ ο χαζομπαμπάς μας, βεβαίως!) καλά, να προσέχετε τους εαυτούς σας κ να έχετε πίστη κ κουράγιο...

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια ομορφιές μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημητρούλα μου......

Εδώ είμαστε κορίτσι μου......

Όποτε αισθανθείς εσύ καλά με τον ευατό σου.......

Σε φιλώ......

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα παιδάκια... τι κάνετε? Εγώ είμαι στη δουλειά, λόγω εκλογών!!!! X(X(X(X(X(X(X(X(X(

Δημητρούλα μου εμείς θα είμαστε εδώ όποτε θελήσεις να μιλήσεις...

Σας φιλώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera Kalli moy!!!!!!!!!!!!!!

Kala moy eisai??????

To paidaki soy einai sto abatar soy???????????

GLYKA moy!!!!!!!!!!!!!!!

Kala eimai mikrh moy.........

Den to pairnw apofash na diabasw..... kati liga exw.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λεμε πως ειμαστε καλα!βασικα ειχα την μικρη με πυρετο απο την παρασκευη!σημερα την εστειλα σχολειο αλλα με μιση καρδια!επεμενε ομως και την λυπηθηκα μετα απο τοσες μερες μεσα!τωρα μαλλον με κολλησε εμενα και το παλευω να μην χειροτερεψω!!!!!περιμενω και την ακατανομαστη και .... γκρρρρρ!!!!!!!!!!!δεν θα το αντεξω αν αργησει παλι και να ειμαι με την τρελη αγωνια!!!!!γενικα δεν αντεχω με αυτο το θεμα!!!!!!!τα νευρα μου!!!!!!!!!!!!!!

εσυ κυρια μου γιατι δεν διαβαζεις??ε???????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιλαμε οτι απο την τεταρτη εχω πεσει απιστευτα!!!η μικρη μου εκανε μια κουτσουκελα στο σχολειο και με φωναξε η δασκαλα να μου το πει,λεγοντας μου επισης οτι η μονη λυση ειναι να κανω δευτερο παιδακι για να ηρεμησει λιγο ο ταλιμπαν μας!!!παμε στην παιδιατρο και μου λεει οτι επιτελους πρεπει να βαλω μπρος για δευτερο!!!μιλαω με τον γυναικολογο μου και μου λεει - ακομα καλε το δευτερο?-!!!!!παω στη θεια μου και μου λεει οτι η μικρη εχει μεγαλωσει και πρεπει να το παρω αποφαση για δευτερο!η μικρη μου εχει σκυλιασει και συμπερεφερεται σαν να ειμαι κιολας εγκυος,λεγοντας μου συνεχεια οτι τωρα που θα κανουμε μωρακι θα κανουμε ...αυτο...αυτο...!!!!!!!!για την γιαγια μου και τον παππου μου δεν συζηταμε!!!!!!!!!!

ελεος!!!!!!!!!!δεν αντεχω πια!!!!!!!!!!που να ηξεραν ολοι αυτοι οτι εμεις προσπαθουμε εδω και 2 χρονια,και φως απο πουθενα!!!!!!!!γιατι πρεπει να τα ακουω συνεχεια??????ολο αυτο με αγχωνει ακομα περισσοτερο!!!!!!!!!!!!!

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...