Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο6


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

mpaaaaa...καλοσ στα κοριτσια μου....

πο πο ..τη νιφεσ εχο εγο.. :lol::lol::lol::lol::lol:

δεν μου λεσ βρε Γιοτα...τη λει ο ανδρα σου με τοσι αρομα γινεκασ εκι στο σπιτι??? :lol::lol::lol::lol: ..γινεκοκρατορια εκι μεσα.....μεχρι και η ομορφι σκιλιτσα σου..φιλικια ινε.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κ μενα ο γιος μου ειναι ιδιος εγω...ενα κουκλι....ξανθος με γαλαζια ματια..τιποτα δεν πηραμε απο τον μπαμπα :lol::lol::lol: καλα ενταξει κατι πηρε..αν δεν επερνε θα ηταν κοριτσακι :lol: ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε Χρισανθι..ο Θεοσ ινε μεγαλο..και τα σου δοσι και το κοριτσακι που τοσο πολι αξιζισ....και αφτην τα ινε ολοιδιο ανδρα σου..για να μιν μενι παραπονεμενο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πει κι αυτος ο καημενος;!

Τωρα στο σπιτι 2 απο τα 4 θυληκα (εγω κ η σκυλιτσα) εχουμε περιοδο που σημαινει σερβιετες ενω οι αλλες 2 γυναικες ειναι μικρες για σερβιετες !!!!!! ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ........ΧΟΡΗΓΟΙ ΣΤΗΝ EVERYDAY!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ασε που στην μπουγαδα θα βλεπουμε κοιλωτα...κοιλωτα...κοιλωτα...σωβρακο..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εμ κοριτσια ηθελες μπαμπακα!!!!! :D:D:D

ΣΩΣΤΗ η χρυσανθη!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol:

λολλι ..πρεχεξετε..γιατη απο τοσεσ κιλοτεσ που τα βλεπι ο αντροποσ...να μιν αρχιζι να τα φορεσι και αφτοσ... :lol::lol::lol::lol:

ολοκριρο χαρεμι εκι μεσα :lol::lol::lol::lol: ...εεεε ρε γλενδια..οταν τα αρχιζουν να ερτουν η γαμπρισ στην πορτα σασ... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ νινα μου σε ευχαριστω...αντε με το καλο να παρεις αγκαλια τον γιο σου...ας ειναι καλα κ ας μοιαζει οπου θελει κ ας ειναι οτι θελει....μακαρι να με βοηθησει ο θεος κ ολοι οι αγιοι μαζι :lol:

λολιποπ ειναι πραγματικα ιδιος εγω...οταν γεννηθηκε τον ειχαν δει ολοι εκτος απο εμενα, εκανα ολικη ναρκωση κ δεν τον ειδα(βλακειες του γιατρου) μου λεγαν κ οι δικοι μου κ οι νοσοκομες για την απιστευτη ομοιοτητα...κ εγω νομιζα οτι με δουλευαν για να μην στεναχωριεμαι που δεν τον ειχα δει....οταν μου τον φεραν επαθα σοκ...ηταν ιδιος εγω...εψαχνα τι μπορει να ειχε παρει απο τον μπαμπα του κ ναι βρηκα....το μεγαλο δακτυλο των ποδιων.... :lol::lol::lol::lol: το ζουζουνι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ρε φρεσκοπατερα!!!!!!

Πως ειναι πλεον η καθημερινοτητα σας; Ολα τα λεφτα ε;;; Ειναι ησυχουλης ο μικρος;;; Πες πες πες!!!!!!!!!!

Το γυναικακι σου ειναι καλα;

Κοριτσαρες που ειστε εσεις;;;;; Ανοιξε ο καιρος κ βουρρρρρ για βολτάρεν (οι βολτες στα γερμανικα :lol::lol::lol::lol: );;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Καλή εβδομάδα! Τι κάνετε παρεούλα??

Γιωτα μου κούκλες οι μικρές σου..να τις χαίρεσαι!! Σε τρέχουν ακόμη ε??? :D Χαλάλι τους!!

Γιωργάκη φιλάκια στον μπέμπη σας!

Τι κάνουν οι υπόλοιπες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

μια που μπικα ιπα να πο και μια καλιμερα εδο... :lol::lol::lol::lol:

τη κανου τα κοριτσια μου..ολα καλα?

και εμισ καλα ιμαστε...μεγαλονουμε... :lol::lol::lol::lol: ..σε βαροσ βεβεα.. :lol::lol::lol:

ινε καμια εδο???..μπααα ... :lol::lol::lol:

ξερο ξερο μονι μου μιλαο..χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...