Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο6


Recommended Posts

Σε τι φάση είσαι κοπέλα μου περίμενεις να μην έρθει η ακατονόμαστη?

Έχω χάσει επεισόδια γαμώτο?

Κ πέρα απο τη ερωτήση μου προτείνω να μην αναφέρουμε πότε περιμένουμε αλλά να ανακοινώνουμε μόνο ότι είρθε η ακατονόμαστη και φυσικά!!!! να ανακοινώνουμε τις ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΕΣ.

Συμφωνείτε? Αυτό μου είρθε τώρα φλασιά που ρώτησα τo Diosaki, και σκέφτηκα ότι με αυτόν τον τρόπο δεν θα ανχωνόμαστε, αλλά θα λειτουργούμε σαν να μην τρέχει τίποτα και ότι είναι να έρθει θα έρθει απο μόνο του χωρίς να το πιέζουμε να έρθει. Και τα δύο που μας συμβαίνουν είναι υγεία. Και η περίοδος κάθε μήνα και η εγγυμοσύνη που αναμένουμε με αγωνία να συμβεί. Να είμαστε ευγνώμονες και να ευχαριστούμε την Παναγία.

Δεν μιλάω κορίτσια αλλά αμα μιλήσω έ???? Λέω πολλά :-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Morouli εγώ το έχω αφήσει στην τύχη του λίγο, όπως λές και'συ... και ότι γίνει... δεν κάνω κάτι προγραμματισμένα.. χαχαχα φτάνει τόσο πρόγραμμα... ας γίνουμε και λίγο χύμα πιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσανθη μου σταματα παιδι μου θα ξανακανουμε ευχαριστη ανακοινωση , μη βλεπω ηττοπαθειες , δε θα το βαλουμε κατω ε; :):):)

ΣΥΜΦΩΝΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΞΑΝΑΣΥΜΦΩΝΩ!!! :);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω προχωρησει πολυ αλλα καμια φορα γυρναει το μυαλο μονο του...κ εκει πεφτω....ας ελπισουμε οτι θα τα καταφερουμε....

Εντωμεταξυ θελω τοσο πολυ ενα μωρακι ξανα μεσα στην κοιλιτσα μου κ φοβαμαι πολυ κ οχι μονο εγω αλλα ο συζηγος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Γιεληζ μου δεν ξερω τι να κανω....θελω τοσο πολυ αλλα φοβαμαι...δηλαδη δεν νομιζω οτι θα μου φυγει ποτε ο φοβος...οτι κ να κανω θα λεω θα τα καταφερω?Οσο θετικη σκεψη κ να εχω....περισυ ημουν μια χαρα θετικη καθολυ αγχος...χιλιομετρα περπατουσα με ενα τριροδο καροτσι 15 κιλα.....ολα μονη μου τα εκανα...ο αντρας μου ηταν κοσοβο κ ελεγα μολις τελειωσει ο μπαμπακας απο κοσοβο θα γεννηθεις κ εσυ μωρακι μου κ στην β επιπεδου με ισοπεδωσαν ανωμαλα....ναι φετος ειχα αγχος δεν λεω ψεματα αλλα λογικο μου φαινεται....

λεω οταν θα μεινω θα πω οτι μενω για δευτερη φορα να γεννησω...δεν θα πω 4η εγκυμοσυνη....κ θα ξεχασω το παρελθον για τους 9 μηνες.....που μακαρι να ειναι 9 μηνες....θα σκεφτομαι οπως στον ακη μου...κ ας ελπισουμε οτι θα το παρω στα χερια μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ κορίτσια.........

Μια χαρούλα τα λέει το Morouli μας.......

Για να είχαμε άλλα??????

Να μην έρχεται η περίοδος καθόλου??????

Χμμμμμμ????????

Υγεία!!!!!!!!!!!!!!

Υγεία κι όλα θα γίνουνε!!!!!!!!!!!!!!!!

Και θετικές σκέψεις!!!!!!!!!! Πάντοτε!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη μου αν μπορείς κάνε αυτό που λές... πραγματικά πιστεύω ότι η αρνητική σκέψη φέρνει και αρνητικά αποτελέσματα... προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι... και πιστεύω όλα θα πάνε μια χαρά...

Πιπίτσα μου δίκιο έχεις Δόξα το Θεό να λέμε... σήμερα το πρωί έβλεπα μια κοπέλα η οποία είχε 9 μήνες μια τέλεια εγκυμοσύνη και όταν γέννησε (με καισαρική) κόλλησε κάποιο μικρόβιο (αν θυμάμαι καλά σαρκοφάγο) και αναγκάστηκαν να της κόψουν και χέρια και πόδια!! Δεν λέω και εμείς περάσαμε δύσκολα αλλά ρε κορίτσια τούλάχιστον είμαστε καλά...έχουμε την υγεία μας.. και αυτό είναι πάνω απόλα!!! όλα τα υπόλοιπα γίνονται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη μου αν μπορείς κάνε αυτό που λές... πραγματικά πιστεύω ότι η αρνητική σκέψη φέρνει και αρνητικά αποτελέσματα... προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι... και πιστεύω όλα θα πάνε μια χαρά...

Πιπίτσα μου δίκιο έχεις Δόξα το Θεό να λέμε... σήμερα το πρωί έβλεπα μια κοπέλα η οποία είχε 9 μήνες μια τέλεια εγκυμοσύνη και όταν γέννησε (με καισαρική) κόλλησε κάποιο μικρόβιο (αν θυμάμαι καλά σαρκοφάγο) και αναγκάστηκαν να της κόψουν και χέρια και πόδια!! Δεν λέω και εμείς περάσαμε δύσκολα αλλά ρε κορίτσια τούλάχιστον είμαστε καλά...έχουμε την υγεία μας.. και αυτό είναι πάνω απόλα!!! όλα τα υπόλοιπα γίνονται...

Αχ Παναγιά μου!!!!!!!!!!

Τί λες τώρα.......

Ουφ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το λοιπόν κυρίες μου......

:):):)

Καλή η παρεούλα σας..... δε λέω..... αλλά.....

Επειδή το έχ@@@@ λιγάκι.......

:P:P:P

Την κάνω..... για τα ψωνάκια μου......

Έχει και γ... τους καιρούς..... πάω να περπατήσω.....

:lol::lol::lol::lol::lol:

Στην είσοδο του σπιτιού με περιμένει κι η Stirella......

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κλαψ..... κλαψ.... μη ξεχνιόμαστε!!!!!!!!!

:twisted::twisted::twisted:

Τα ξαναλέμε!!!!!!!!!!

Μάκια σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω τελειωσα το σιδερο...μια ντουλαπα....για φαγακι θα κανω μακαρονια :evil: δεν μαρεσουν αλλα κατι γρηγορο σημερα....ειμαι ξεπατωμενη απο εχτες...το πρωι πηγα για διαφορους λογαριασμους μετα εφτιαξα φαγητο, ψωμακι, κουλουρακια μαζι με τον γιο μου κ τρελαθηκε...κ πηγαμε κ το βραδυ σε παιδοτοπο....κ ημουν 3 ωρες μεσα με τον γιο μου κ την κορη της φιλης μου κ παιζαμε...με βγαλανε off :-p:-p κ σημερα το απογευμα θα παμε στο αθλητικο κεντρο να παιξουν με τα ποδηλατα τα μικρα μας....ξερω θα χασω ολα τα κιλα μου :lol:

φιλια πιπιτσα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες!!!!!!!!!!!!!!

Καλή εβδομάδα να έχουμε καλέ!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D

Πώς είσαστε??? Πώς τα περάσατε το ΣΚ???? Όλα καλά????

Εγώ καλά είμαι….. τα νεύρα μου έχω γιατί αδιαθέτησα χθες οπότε η διάθεση στο 0….. :twisted::twisted:

Πάλι έκλαιγα βέβαια….. σιγά μη χάσω….. αλλά τώρα είμαι ΟΚ….. απλώς τσαντίστηκα πολύ…..

Anyway….. θα περάσει κι αυτό….. τι να γίνει….

Ευτυχώς από τις εκλογές ο Δήμος μας ανανεώνεται….. έλα….. “να φεύγει η λέρα” λέμε…… ένας από τους μεγαλύτερους Δήμους της Αττικής έχει καταντήσει ρημαδιό….. :twisted::twisted:

Άσχετο…. με πήρε πρωϊνιάτικα μία….. σόνι και ντε να μου κλείσει ραντεβού για σκεύη φούρνου….. λίγα έχω….. δε χωράνε στα ντουλάπια….. να πάρω κι άλλα…… :x:x:x

Κι επέμενε κιόλας….. :x:x:x

Καλά….. ονοματεπώνυμο της έδωσα ψεύτικο….. 1 ασυνήθιστο μωρέ….. “ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ” :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Το κατάλαβε βέβαια.... αλλά όταν μου ζήτησε διεύθυνση τσαντίστηκα!!!!!!!! Το κατάλαβε και μου την είπε που της έδωσα ψευδή στοιχεία….. βρε ουστ….. που μου τηλεφωνείς πρωϊνιάτικα….. σιγά μη σου δώσω κι ακριβή όροφο!!!!!!!!!! Ουστ….. κι υπάρχει το τηλέφωνο μου λέει στον κατάλογο…. πώς γίνεται…. αφού δεν είμαι στον ΟΤΕ????? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Αργότερα θα πάω τη βολτίτσα μου για ψωνάκια του S/M (για περπατηματάκι κλασσικά…..) και θα ψάξω να βρω και κάτι σακούλες, που μου έδειξε 1 φίλη μου χθες για να μαζέψω επιτέλους τα ρούχα….. δεν έχω διάθεση ούτε αυτό να κάνω….. Θα πάω και μία βόλτα από τους Αγίους Ταξιάρχες…. στον Κορυδαλλό….. γιορτάζουνε σήμερα…. ν΄ανάψω 1 κεράκι….. μπας και με βοηθήσουνε να αποφασίσω την τύχη μου….. ουφ…. :cry::cry::cry:

Άει στο καλό…… πρωϊ-πρωϊ….. με τα νεύρα μου παίζουνε….. ουστ…..

Αυτά….. πάλι 100 ώρες έγραφα…..

Εσείς???? Όλοι κι όλες καλά????

:):):)

Καλημέρα DIOSAKI!!!!!!! Φιλιά πολλά-πολλά!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Πιπίτσα μου!! Μην σε παίρνει απο κάτω βρε που αδιαθέτησες... όταν με το καλό έρθει εκείνη η ώρα θα εξαφανιστεί για αρκετούς μήνες!! ;);)

Άντε καλή εξόρμηση να έχεις για όσα έχεις να κάνεις...

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Καλημέρα και σεσένα morouli!!!! :YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι χαθηκαμε κοριτσουδες μου!!!! τι κανετε? ειστε καλα? ο αγωνας συνεχιζεται δυναμικα ετσι? η εγκυμοσυνη μια χαρουλα αν εξαιρεσεις οτι αυτον τον μηνα γουρουνιασα για τα καλα και παχυνα...νιωθω πολυ βαρια και ειμαι ακομα στην μεση...ουφ

κατα ταλλα ειμαστε καλα και χαρουμενοι και περιμενουμε το κορτσουλι μας!!! ευχομαι σε ολες γρηγορα ενα νινι στην αγκαλια σας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό κοπέλα μου... όλα να πάνε μιά χαρά και να κρατήσεις το κορίτσι σου στην αγκαλιά σου μετά απο 20 εβδομάδες... Όσο για τα κιλά μην σκάς... θα τα χάσεις μετά τη γέννα ;););)

Εμείς εδώ μια χαρά, στον αγώνα δυναμικά όπως λές!

Σε ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές.... μακάρι να έρθουν τα νινάκια πολύ σύντομα για όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σευχαριστώ πολύ και ειμαι σιγουρη οτι γρηγορα θα ακουσουμε και τα δικα σας ευχαριστα...ερχεταιιιιι!!!!!!

οσο για τα κιλα τι να κανω?δεν μπορω να συγκρατηθω :lol::lol::lol: απο την λαιμαργια μου χτες εκανα μονη μου σε χρονο dt ρωξακια και απολαυσα 4 βαρβατα βαρβατα :D:D:D και το πρωι που σηκωθηκα παλι ρωξακια εφαγα :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...