Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο5


Recommended Posts

Γιουλάκι μια απο τα ίδια... και γω συγκινουμαι ακομα και με καρτουν... δεν σας ειπα που εκλαιγα με την Μουλάν ;;;; αστα να πανε... τρελοορμόνες...

εχω μια αποριούλα, θα μου τη λύσετε μαλλον οσες εχετε ήδη παιδάκι : τα επόμενα Χριστούγεννα που θα εχουμε τα μωρά μας, θα μπουσουλάνε τοτε ; δηλαδή απο νινι 7 - 8 μηνών τι να περιμένουμε απο ανάπτυξη - εξέλιξη ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 847
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλεεεεε!!! τι παθατε???? μην αφηνετε κανεναν να σας χαλαει!!!

ποιο κοιλιδακι ειναι για γιατρο σημερα??? εγω μολις χτυπησα ενα πακετακι μπισκοτακια κ παλι κατι λιγουρευομαιιιι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμένα αυτά που με ενοχλούν πάρα πολύ στους ανθρώπους και τα έχω συναντήσει και εδώ στο φόρουμ (προφανώς αφού το φόρουμ είναι μικρογραφία της κοινωνίας μας...και μάλιστα μιας κοινωνίας χωρίς άντρες....αλλά μόνο με γυναίκες...απαπααααα :D:D:D ) ειναι τα εξής: το ΚΟΜΠΛΕΞ, η ΚΑΚΙΑ και η ΖΗΛΕΙΑ!!!! αντε και η ΒΛΑΚΕΙΑ αλλά πες αυτή δικαιολογείται καθώς ε... η βλακεία είναι κάτι έμφυτο :lol::lol::lol: ενώ τα άλλα 3 είναι απο επιλογή...πραγματικά αυτά τα 3 κάνουν μπαμ εάν τα έχει κάποιος...είτε είναι στην δουλειά, στο 'φιλικό' περιβάλλον ή σε ένα φόρουμ...και είναι ελαττώματα που ....δεν τα δικαιολογώ με τίποτα!

εγώ μπαίνω αυτή την εβδομάδα στον 5ο μήνα (σύμφωνα με κάποια μετρητήρια έχω ήδη μπει) και είμαι πολύ χαρούμενη! Α και ΚΑΝΕΙΣ μέχρι στιγμής δεν έχει καταλάβει ότι είμαι έγκυος :lol::lol::lol: και σε κάποιους που το έχω πει δεν το πιστεύουν χιχιχιχι

μακάρι να μας πάνε όλα καλα....μακάρι πραγματικά!!! Άντε και καλά Χριστούγεννα! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα και όσο για τις συγκινήσεις ...ε έχω και εγώ πρόβλημα :?:?

κλαίω με το παραμικρό...σήμερα παρουσίασε μια 'φοιτήτριά μου' το μεταπτυχιακό της και μου ήρθε να βάλω τα κλάματα...δεν πάω καλά .... :shock::shock::shock:

προχθές που μου πήραν αίμα για την κυστική ίνωση, έβαλα τα κλάματα την ώρα της αιμοληψίας (ότι να ναι!!!!!!!!) και με παρηγορούσε η νοσοκόμα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα αυτο στον Αλφα ΤΙ ΕΙΝΑΙ???? δεν εχω καταλαβει ως τι μας το παρουσιαζουν - Η παρακμή αυτοπροσωπως!

Δεν ξερω τι ειναι εγω παντως πολυ γελαω!!!!!

Ειναι και του επιπεδου μου αυτα! :-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p

b-(b-(b-(b-(b-(b-(b-(b-(b-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ μην το βλέπετε ! εγώ μόλις τελειώσει ο αγαπημένος Μουτσινάς το βάζω στο σταρ... στους συνονόματούς μας (maria + fotis) !!!!

εχουμε και master chef σημερις εε!!

*βρε γιουλάκι να ξερουμε περιιιιιιπου τι θα περιμένουμε του χρόνου τα Χριστούγεννα...

θα εχουμε Χριστουγεννιάτικο δώρο οπως πχ "μα-μα, μπα-μπα" ; ή του τύπου "καλέ στάθηκε όρθιο μοναχούλι του!;"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωστε εισαι μια 'φτηνη' κατα βαθος Λόλλι...

ντρέπομαι για σενα....

χαχαχα- καλα δεν υπάρχει αυτο το θέαμα απογευματιατικα!!! :geek::geek::geek::geek:

Ε οχι και φτηνη.......

Τσαμπα ειμαι!!!!!!!!!!!!!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια τι μου κανετε?εγω ολα καλα σημερα απο το πρωι ειμαι στις βολτες μιας και ο αντρουλης εχει αδεια..Πηγαμ εκαι στα μαγαζια ψωνισα κανα δυο ρουχαλακια και βρηκα επιτελους τζιν σωληνα με λαστιχο επανω γιατην φουσκοκοιλιτσα μονο 20 ευρω...Ωραια ειναι να ψωνιζεις,σε λιγο θα παμε παλι βολτουλα επισκεψη σε ενα ζευγαρι,ολα καλα κανενα νεο,φιλια σε ολες!!!Α!Κ οσο για το θεμα που ανεφερε η γεωργια εχω να πω οτι ειναι κριμα να γινονται πραγματα και ποσο μαλλον μεταξυ μας που ολεςεχουμε τον ιδιο στοχο_μια ηρεμη κα τελειομηνη εγκυμοσυνη_και την ιδια λαχταρα για τα μωρακια μας,τι να πω!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νενα με γεια τα ρουχαλακια σου!!!

Μαρακι, θελεις και δωρακι μαρή????Αχαχαχχαχα κατι θα κανει τοπαιδι, στη τελικη θα του πουμε να κανει μια κωλοτουμπα για τη μαμυ του :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ημουν στο ζουπερ μαρκετ και δεν το προλαβα αυτο που λετε!

Ειχα δει να το διαφημίζουν και δεν το πίστευα!

Στημενα ειναι ολα αυτα ...αποκλεεεται να ειναι αληθεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια τι κάνετε?

Καλά τι πάθατε σήμερα, βρε μην στεναχωριέστε με βλακείες, ο κόσμος είναι κακός γι'αυτό και έχουμε λίγους φίλους και καλόυς. Εμείς μια χαρά παρεούλα είμαστε οι φουσκοκοιλίτσες και μέχρι στιγμής σε μένα τουλάχιστον έχει φανεί απίστευτα χρήσιμη η παρέα σας.

Εγώ σήμερα μια χαρά, δουλίτσα αρκετή στο γραφείο. Περιμένω να περάσουν οι μέρες να πάω στο γιατρό τη Δευτέρα να δω το ζουζούνι μου.

Το μενού για σήμερα είχα φακές-φέτα-ελιές και ψωμάκι.

Φιλιά σε όλες και στα ζουζουνάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νενα ψωνιστηκες? τελεια!!

φετος γινεται χαμος απο παντελονια με λαστιχο!! ευτυχως- μας βολευει αυτο ετσι???χαχα

Βασια ετσι ειναι - εδω είμαστε για να μοιραζομαστε αυτο που μας ενωνει- την χαρα μας και τις αγωνιες για τηνεγκυμοσυνη μας- και να κανουμε ωραια παρεουλα- χαλαρα...δεν χρειαζεται να επιβαρυνουμε τον εαυτο μας με αλλα θεματα.

γι'αυτο βρε Γεωργία μην σκας για τους εδω του μαμυ- ασε να κουρευονται....

περιμενουμε νεοτερα απο την demie! θα μας πει και φυλο??μακαρι!

εγω μετα απο μάζεμα λογω μετακομισης ειπα να αραξω! αυτη τη στιγμη που μιλαμε στην κουζινα μου εχω απο ενα /2 πραγματα απο το καθενα

2 ποτηρια

2 πιατα απ'το καθενα

2 κουπες και πάει λεγοντας!!

αφησα και μια κατσαρόλα- 1 τηγανι- και το μπρικι! ειμαστε κομπλέ! δεν βρισκετε??? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκίδα αυτό μετα πιάτα και τα ποτήρια είναι κλασσικό φαινόμενο κάθε βράδυ στο σπίτι μου. το πρωί όταν ξυπνάω συμμαζεύω ότι μπορώ. Πρίν ήμουν τρελή με το συμμάζεμα και τη καθαριότητα, τώρα πλεον έχω γίναι πιο ελαστική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Βασια εμεις αλλαζουμε σπιτι τωρα και πακεταρουμε - οποτε ειμαστε βομβαρδισμενο τοπίο!!

πωπω...γιατι να μην παταμε ενα κουμπί κ να διακτινίζονται όλα εκει που τα θελουμε.... :idea:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σου πω το καλύτερο. Εμεις νοικιάζουμε και λήγει το συμβόλαιο το Φλεβάρη και ψάχνουμε να βρούμε μεγαλύτερο σπίτι για να μετακομίσουμε τότε. Με φαντάζεσαι με τη κοιλιά στο σόμα να μετακομίζω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν, επέστρεψα! Θα γελάσετε :D

Το μωράκι μας μια χαρά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Στην αρχή μου είπε κοριτσάκι, αλλά στο τέλος μου είπε ότι μάλλον είναι αγοράκι. Τελικά ο γιατρούλης θεωρεί ότι για σίγουρα θα το δούμε στο β' επιπέδου, δλδ στις 23 Νοέμβρη. Αν δεν είναι ο ομφάλιος λώρος αυτό που προεξέχει, τότε σ'ιγουρα έχουμε αγοράκι :)

Σας φιλώ, τα λέμε αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα Demie!! χαχα παλι θα κανεις υπομονη- αλλα εσυ τι νιώθεις? αγορι ή κορίτσι??

μωρε ας ειναι οτι θελει (που θα ειναι τσουτσούνακι λέω εγω!!) !!

μπραβο καλα να ειναι το κολυμπριθρίνι σας!

Βασια εσυ δεν θα κανεις και πολλα- τα βαρυα δλδ θα τα αφησεις στους άλλους- βοηθεια θα εχεις στο πακεταρισμα? αμαν αυτες οι μετακομισεις.... :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki θελω

μωρο-δωράκι απο το νινι μας (του χρόνου τα Χριστούγεννα) χιχιχιχι !!! [smilie=icon_santa.gif] [smilie=toothy9.gif] [smilie=occasion1.gif]

και γω demie ... νομίζω οτι ειναι τσουτσουνάκι και οχι λωρος...

[smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

σας καληνυχτώ, εχει master chef !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσόπουλα τι κάνετε? εχω χαθεί τελευταία και ο λόγος η παλιο-ιωση που με ταλαιπωρεί... βήχω σαν την τρελή ολη μερα κ τραντάζω κ το νινι μου, εχει μια βδομάδα και δεν λεει να καλυτερεψει η κατασταση. εχω δοκιμασει τα παντα αλλά τζιφος,τσαι με μελι,τσαι με λεμονι,τσαι με μελι κ λεμονι, εντριβες,ζεστες κομπρεσες,λαδακια αλλά τιποταααααα. τεσπά εχω και ενα αγχος με την β' επιπέδου που πλησιάζει στις 4 νοεμβρίου κ θελω να βγω για ψωνια για το νινι αλλά δεν ξερω τι να παρω :roll:

τι ωραία που ερχονται χριστούγεννα...τα περιμενω πως κ πως...η πιο τελεια γιορτη του κοσμου :lol: μολις μπει ο Δεκεμβρης θα στολισω δεντρο...να το χαρω λιγο βρε αδερφε...πηρα κ κατι τελεια στολιδακια σε σχημα παιδικου καροτσιου :P ετσι για να μην ξεχνιομαστε :D

αντε σας επρηξα...καλημερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!

ολες εχετε παει στην παρελαση ή κοιμαστε ακομα????

εγω ειμαι στη δουλεια αλλα δεν ειναι κανενας αλλος και οταν λειπει η γατα...... :lol::lol::lol::lol::lol:

tesh τι επαθες και συ κοπελα μου υπομονη θα περασει αλλα προσθεσε και αρκετη βιταμινη c στη διατροφη σου μηπως και καταφερεις κατι πιο γρηγορα!!!! αλλα κατα τα αλλα εισαι τυχερη που εχεις β επιπεδου 4/11 εγω που ειμαι στην ιδια βδομαδα εχω 19/11 :(:(:(:( 3 ολοκληρες βδομαδες ακομα...... ολα καλα θα ειναι μην ανησυχεις.

ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ ΤΣΟΥΠΡΕΣ!!!!! [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια! τι κανετε? ντεμουλα κι εγω τσουτσουναρο νομιζω οτι εχεις! ;);) ο αντρας μου εχει φαει ενα κολλημα τωρα τελευταια με το γιο... καθε φορα που κατι θα νιωσω μου λεει "δεν ειναι τιποτα, μαλλον του σηκωθηκε :ymblushing::ymblushing::ymblushing: " και το χαμογελο φτανει μεχρι τα αυτια!! κοριτσακια φευγουμε αυριο!!! δε θα τα πουμε για μια ολοκληρη βδομαδα!! ελπιζω τουλαχιστον να εχω ευχαριστα νεα απο την β επιπεδου για να ξεχυθω με την ησυχια μου στα μαγαζια και να παρω οτι μου ερθει για το μπεμπουλινακι μου!!! τελικα απο τα jumbo να προτιμησουμε το 0-3 η να παρουμε αμεσως το 3-6?? τι λενε οι εμπειρες? επισης μου ελεγε μια φιλη μου οτι θα χρειαστουμε απειρα σελτεδακια και ειδικα εμεις που εχουμε τους γιους, θελουμε και πολλα περισσοτερα μπιτζαμακια-φορμακια γιατι τα αγορακια λεει με το που πας να τα αλλαξεις και μεινουν γυμνα, ξανακανουν πιπι τους!! :D:D:D για επιπλα δε νομιζω να κοιταξω ακομα... θα παρω μαλλον μονο ρουχαλακια και εσωρουχακια... ειπαμε ειμαστε κ λιγο προοληπτικες... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...