Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο5


Recommended Posts

Αχχαχαχα

Αντε το γαλαζιο καπως το σωζεις μετα, το ροζ πως το σωζεις???

Ασε καλυτερα να μη μαθουμε, πορτοκαλι και Γουνι δε Που, καλος ειναι κ του λογου του!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αστα αν μας τυχει κανα τετοιο το μωρο δεν θαχει ουτε φανελακι να φορεσει...ολα εχουν ροζ πανω

ψηφος στον γουινι τον που λοιπόν :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 847
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ζητώ συγνώμη απο τα κορίτσια για την αναστάτωση-

οσον αφορα τα σβησμενα μου μηνυματα- δεν έπεσε λογοκρισία- εγω τα έσβησα γιατι μετάνιωσα που απάντησα.

δεν μου αρεσει να επιτιθεμαι- το κανω αυθορμητα μονο οταν αισθάνομαι την ανάγκη να αμυνθώ.

πραγματικα θελω να ασχοληθω μονο με το μωρό μου.

και παλι με συγχωρείτε κορίτσια που συνέβαλα αποφασιστικά στο μπαχαλο ..

.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για προσωπικουε λογους δεν θα ξαναγραψω ουτε εδω ουτε στα μωρακια μαρτιο!Να ειστε ολες καλα και με το καλο τα μωρακια σας αγκαλιτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά ρε Σαμι... εγώ δεν ειχα σκοπό να ανακατευτώ σε ολο αυτό...

αλλα το μονο που δείχνεις ειναι οτι κανεις δεν μπορεί να σου εχει εμπιστοσύνη ΟΥΤΕ εσένα... γιατί τα προσωπικά μνμ ειναι προσωπικά...

και φυσικά το οτι κρατάς διπλωματική στάση σε διαφορα θέματα δεν σε κανει αθώα...

συγνώμη αλλα απο πότε η γνώμη του καθενός ειναι κατακριτέα ;;

εγώ παντως με αυτήν την δημοσιοποίηση δεν θα σου ειχα εμπιστοσύνη...

τελως παντων... καλά να εισαι, αλλα το παρατραβήξατε νομίζω...

t2022.gif

και t2022.gif στην ΧΡΙΣΤΙΝΟΥΛΑ μου για οσα ειπε αλλα ηταν μεγαλο το μηνυμα!!!χαχα

τι κανετεεεεεεεεεεεεε καλημεραααααααααααα!!!! Στις εξωσωματικουλες ειναι νωρις ακομα για κουβεντα οποτε εσεις λεω θα ειστε ξυπνιες κατσε να μπω μηπως εχετε και κανα κεικ να φαμε??? για τον καφε βρε οχι για μενα!!!!! :lol:

ΓΙΟΥΛΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ στο ειχαμε ΠΕΙΙΙΙΙΙΙ καποιες για τσουτσουνι αλλα εκανες την Αλεκα!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες!!! γιουλακιιιιιιιι!!!! κι εγω στο ελεγα οτι εχεις παιδαροοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και θα τον κανεις και μεγαλο αλητακο!!! ;););) για το κουβερτακι δε μπορω να υπολογισω ποσα κουβαρακια θα χρειαστεις ρε αγαπη, φανταζομαι μπολικα. :? . εμενα σε μηκος ειναι περιπου 15 ποντους τωρα και ειμαι στο 3ο κουβαρακι! ;) υπολογισε οτι σε μηκος για να φτασεις της κουνιας και να του ειναι και μπολικο, θελεις σιγουρα 1,5, μετρο! :shock: αντε καλε ξυπνηστε να πουμε τιποτις!! ζαχα εχω εγω κεικ και μαλιστα φρεσκοτατο!! χτες βραδυ το εκανα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

t2022.gif

και t2022.gif στην ΧΡΙΣΤΙΝΟΥΛΑ μου για οσα ειπε αλλα ηταν μεγαλο το μηνυμα!!!χαχα

Δεν έχω καταλάβει πώς είναι δυνατόν να διεστραυλώνεται τόσο πολύ αλήθεια...Πραγματικά καταλαβαίνω ότι έχετε αναπτύξει κάποιες προσωπικές φιλίες αλλά δεν γίνεται να τυφλωνόμαστε τόσο πολύ από αυτές πια...

Δεν κράτησα καθόλου διπλωματική στάση...Η στάση μου ήταν καθαρά υπερασπιστική στα άσχημα λόγια για την γεωργία τα οποία και δεν ενέκρινα...Απλώς δεν ηθελα τότε να πω με αγένεια την γνώμη μου...Τα λόγια μου ήταν τα παρακάτω...Τι διπλωματικό βλέπετε σε αυτό? Το μονο διπλωματικό είναι οτι είπα με ευγένεια την γνώμη μου...Αλλά όπως είπαμε σε αυτό το φόρουμ η ευγένεια βλάπτει καμιά φορά...

"βρε κορίτσια ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός και εκτός του ότι έχει άλλα βιώματα, εκλαμβάνει και τα πράγματα διαφορετικά...

και πραγματικα αν ειναι 1 φορά άσχημο κατι τέτοιο σκεφτείτε να το περάσει κάποις 3 φορές!!! Τι κουράγιο να βρει!! Δεν λέω, άλλη ίσως να το αντιμετώπιζε αλλιώς...

εγώ παντώς θα σερνόμουν στα πατώματα...ή θα είχα πάθει ανοσία δεν ξέρα...και αν είχα ήδη ένα παιδάκι δεν θα προσπαθούσα για 2ο για να μην στενοχωριέμαι...

Ειλικρινά δεν ξέρω τι θα έκανα στην θέση της. Ναι έχει μια απαισιοδοξία αλλά όλες δεν μας πιάνει ώρες ώρες φοβος και ανασφάλεια??

Έτσι και αλλιώς σε αυτό το site μπαίνουμε για να μοιραστούμε τις ανησυχίες και τις αδυναμίες που όλοι αναμφισβήτητα έχουμε...και να στηρίξουμε η μία την άλλη....ε και να περνάμε και καλά!!! "

Μόνο διπλωματική δεν είναι η στάση μου όπως βλέπετε αλλά λέω με ευγένεια την γνώμη μου...Και πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί βλέπετε κατακριτέα την δημοσιοποίηση προσωπικών μηνυμάτων για τα οποία εξυβρίσθηκα ασταμάτητα και δεν βλέπετε κατακριτέα την εξύβρισή μου. Εγώ δηλαδή τι πρέπει να κάνω? Να έχω εμπιστοσύνη? Μόνο εγώ πρέπει να έχω ηθική εδώ μέσα?? Όλοι οι άλλοι απαλάσσονται? Η δική μου ηρεμία και εμπιστοσύνη πρέπει να πάει περίπατο?Τι να πω, τέτοια κατάλυση της λογικής και του ορθολογισμου δεν πρέπει να έχει ξαναγίνει...

το ξανα λέω: ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ 2 ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ 2 ΣΤΑΘΜΑ...ΟΠΟΤΕ ΜΑΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ...

Αλλά τελικά μάλλον αυτό συμβαίνει...Κρίνουμε τα πράγματα όπως μας συμφέρει...

Πραγματικά καταλαβαίνω ότι έχετε αναπτύξει προσωπικές φιλίες αλλά αυτό δεν είναι δικαιολογία για να στοχοποιείται έναν άνθρωπο χωρίς καν να τον γνωρίζετε, έτσι γιατί κάποια στην παρέα σας δεν τον γουστάρει...Και ενώ σας έχει παρουσιάσει πολλέ φορές πως έχουν τα πράγματα και τα γνωρίζετε καλά...

α και κάτι ακόμα, ελπίζω να σταμάτησαν να στέλνονται υβριστικά και προσβλητικά προσωπικά μηνύματα από το Gioulaki για το πρόσωπό μου...λόγω της προσωπικής φιλίας της με την Κουκίδα...σαν αυτά που εστάλησαν σε εμένα χθες....και αν στέλνονται δεν γνωρίζω τι ακριβώς λένε αλλά επιβεβαιώνεται η τακτική που σας λέω από την αρχή ότι υπάρχει: ΤΑ ΠΙΣΩΠΛΑΤΑ λόγια...ΑΙΣΧΟΣ για ακόμη μια φορά

Και να ξέρετε ότι δεν το κάνω επίτηδες όλο αυτό και με στενοχωρεί αλλά δεν μπορώ να βλέπω αυτή την κατάφρορη αδικία στο πρόσωπό μου και να κάθομαι με σταυρωμένα χέρια...ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΥΟ ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΣΤΑΘΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες!!! γιουλακιιιιιιιι!!!! κι εγω στο ελεγα οτι εχεις παιδαροοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και θα τον κανεις και μεγαλο αλητακο!!! ;););) για το κουβερτακι δε μπορω να υπολογισω ποσα κουβαρακια θα χρειαστεις ρε αγαπη, φανταζομαι μπολικα. :? . εμενα σε μηκος ειναι περιπου 15 ποντους τωρα και ειμαι στο 3ο κουβαρακι! ;) υπολογισε οτι σε μηκος για να φτασεις της κουνιας και να του ειναι και μπολικο, θελεις σιγουρα 1,5, μετρο! :shock: αντε καλε ξυπνηστε να πουμε τιποτις!! ζαχα εχω εγω κεικ και μαλιστα φρεσκοτατο!! χτες βραδυ το εκανα!!!

πες μου οτι ειναι και πορτοκαλιουυυυ να ζουρλαθω τελειως!!!!! :lol::lol:

ΦΟΞ ξερεις οτι βαριεμαι να διαβασω τα μηνυματα σου γιατι ειναι μεγαλα στο χω ξανα πει !!!!

Πρεπει ομως να χεις φρικαρει τελειως για να φτασεις σε αυτο το σημειο που στο χωριο μου

το λεμε κατινια ή αμορφωσιά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πες μου οτι ειναι και πορτοκαλιουυυυ να ζουρλαθω τελειως!!!!! :lol::lol:

ΦΟΞ ξερεις οτι βαριεμαι να διαβασω τα μηνυματα σου γιατι ειναι μεγαλα στο χω ξανα πει !!!!

Πρεπει ομως να χεις φρικαρει τελειως για να φτασεις σε αυτο το σημειο που στο χωριο μου

το λεμε κατινια ή αμορφωσιά!!!!!

ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΣΕ ΤΙ ΣΗΜΕΙΟ ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ? ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΦΥΓΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΒΛΕΠΩ Ε?? ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ...ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ, ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΦΕΡΩ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΒΡΙΖΟΥΝ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ...

ΡΕ ΚΟΨΤΕ ΤΟ ΒΡΙΣΙΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ.....ΜΑ ΚΑΛΑ ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΜΑΘΕ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΙΖΩ ΟΠΟΥ ΣΤΑΘΩ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΒΡΕΘΩ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα!!! χαζα το ξερω δε θα με πιστεψεις αλλα τον τελευταιο καιρο οταν κανω κεικ το κανω ως εξης. Οταν το βγαλω απο τη φορμα του, ψημενο πια, το κοβω στη μεση αλλα οριζοντια. βαζω μια γενναια δοση μαρμελαδας πορτοκαλι, το καπακωνω με το αλλο μισο κεικ και απο πανω λιωνω κουβερτουρα! :D:D πραγματικα γινεται πολυυυυ καλο! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεεεεεερα!!!!!!!!!

Ε μη το δενεται και κόμπο για το τσουτσουνακι, πρεπει πρωτα να δω το dvd της κονιάδας μου, να μου δείξει πως μοιαζει και μετα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σοφουκι , για αρχη εγω ελεγα ενα κουβερτακι για το καροτσι :oops: , οχι ακριβως για το κρεβατάκι ολο!

Να κανω μεγαλο λές? Ελεγα ν αξεκινησω με ενα μικρο κ χαριτωμένο :lol::lol:

Ωχ στειλε λιγο κεικ τωρα που μας ειπες πως γίνεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λες ρε σουφουκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι?????????πω πωωωωωωω ζημια αυτο το κεικ!!!!! :lol::lol::lol:

γιουλακιιιιιιιιι να δεσουμε ''κομπο το τσουτσουνιιιιιιι''?? τοοοοοοοοοσοοοοοοοο μεγαλο το χει ο παιδαροςςςς ο μπεμπης ο ταμ ταμ ταμ???? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Ζαχα μη με κοροιδευεις!

Μπορει να ηταν σκια μου ειπε η Τεση χθες πως κ αυτη νομιζε πως κατι ειδε, αλλα της ειπε ο γιατρος πως ειναι κοριτσι!!!

Ασε μη τη πατησουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΣΕ ΤΙ ΣΗΜΕΙΟ ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ? ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΦΥΓΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΒΛΕΠΩ Ε?? ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ...ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ, ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΦΕΡΩ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΒΡΙΖΟΥΝ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ...

ΡΕ ΚΟΨΤΕ ΤΟ ΒΡΙΣΙΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ.....ΜΑ ΚΑΛΑ ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΜΑΘΕ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΙΖΩ ΟΠΟΥ ΣΤΑΘΩ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΒΡΕΘΩ???

ΣΑΜΑΝΘΑ φοξ...συγκεντρωσου, μαθε ελληνικα και κοιτα καλυτερα τι εγραψα και ασε

τα ΕΛΕΟΣ...και το ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΦΥΓΕΙ!!! Απλα κατι ηθελες να πει για να χεις την τελευταια κουβεντα?

Πες μας τον καιρο!!!!! :lol::lol::lol::lol:

ΕΓΩ εμαθα οτι βριζεις μια χαρα και στα πριβε μηνυματα!!!! Στα πριβε δεν πιανεται αυτο που σου ειχε πει η μαμα σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΜΑΝΘΑ φοξ...συγκεντρωσου, μαθε ελληνικα και κοιτα καλυτερα τι εγραψα και ασε

τα ΕΛΕΟΣ...και το ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΦΥΓΕΙ!!! Απλα κατι ηθελες να πει για να χεις την τελευταια κουβεντα?

Πες μας τον καιρο!!!!! :lol::lol::lol::lol:

ΕΓΩ εμαθα οτι βριζεις μια χαρα και στα πριβε μηνυματα!!!! Στα πριβε δεν πιανεται αυτο που σου ειχε πει η μαμα σου???

Εγώ θέλω να πω την τελευταία κουβέντα αλλά και όλοι οι άλλοι το ίδιο θέλουν να κάνουν από ότι φαίνεται...ΠΑΛΙ ΕΧΟΥΜΕ ΔΥΟ ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΣΤΑΘΜΑ....Εγώ δεν πρέπει να θέλω να έχω την τελευταία κουβέντα αλλά όλοι οι άλλοι δικαιούνται να την έχουν...

Τι δεν κατάλαβα καλά? Πράγματι μπορεί να μην κατάλαβα κάτι καλά, εξήγησέ μου σε παρακαλώ...ή μαλλον άστο..σταμάτα απλώς να μου απαντάς...

Α και ποτέ δεν είμαι περήφανη για το όταν μιλάω άσχημα για κάποιον...δεν λέω μέσα μου: "αχ καλά να πάθεις, καλά σου είπα...." Το αντίθετο, νοιώθω άσχημα που δεν κατάφερα να το αποφύγω αυτό...Δεν φοβάμαι ποτέ να παραδεχτώ τα λάθη μου και ούτε θεωρώ ότι είμαι τέλεια...

Όταν όμως γενικά βλέπω κακία στην ζωή μου οφείλω να αντιδράσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικά μην μου απαντάτε...σας το είπα από την αρχή...όσο μου απαντάτε τόσο θα απαντάω και εγώ....

η τακτική της πραότητας και της διακριτικότητας που ακολούθησα στην αρχή δεν με ωφέλησε...

για αυτό τον λόγο απαντάω...

μόλις σταματήσετε να μου απαντάτε θα σταματήσω και εγώ...και στα προσωπικά προσβλητικά μηνύματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια φουσκοκοιλιτσες τι κανετε?παλι επεισοδια εχασα ,αλλα δεν προλαβαινω ρε κοριτσια αυτον τον καιρο ειμαι στο τρεξιμο.κατι διαβασα για καμπυλη ζαχαρου ,εμενα δεν μου εδωσε γιατι το ζαχαρο μου ειναι πολλη χαμηλο παντα σε ολες της εξετασεις αφηστε που το μετραω μια φορα την εβδομαδα γιατι ο παππους μου αχει αυτο το μηχανηματακι και ετσι το παρακολουθω τακτικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ DADDY COOL ΚΑΙ ΜΑΜΜΥS LOVE....

ΚΑΤΑΡΧΗΝ DADDY ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΓΧΑΡΩ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ Κ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ!!!

MAMMYS LONE ΣΙΓΑ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΑΣΕΣ!!!!! :lol::lol::lol::lol: ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ Κ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΣΥΓΧΥΣΗ ΘΑ ΤΗΝ ΕΠΑΙΡΝΕΣ!! :roll::roll::roll::roll:

ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ (ΜΙΑΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ) ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΧΤΕΙ ΤΟ Νο 6 ΚΑΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΜΕ ΗΡΕΜΙΑ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...