Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο5


Recommended Posts

Εγω εδω ειμαι Λολλάκι...........

τι κανουν οι "τσούπρες" σου!!!εδω Θεσσαλονικη βρεχει και εχει πολυ μουχλα!

η Σπιρτουλι που πηγε?

Κουκιδίτσα μου, βρες το επεισοδιαο να γελασουμε λιγο.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σαμανθα αν ειναι αγορι το μωρο ας μπαρκαρει δεμν πειραζει, χαλαλι..

αν ειναι κορίτσι τι θα κάνω??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

"Την Αλίκη στο Ναυτικό" =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 847
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα σε όλες τις τσουπριτσες !!! Καλημέρα ζουζούνα !!!

σοφούκι καλή επιτυχία ! ωραίο αντικείμενο σπουδάζεις!

σπιρτουλιιιιιι καλημερούδια !

μετράω αντίστροφα μεχρι το Σάββατο ...!!!!

μαλλον ενιωσα το "ψαράκι" μου χθες το βράδυ ! οχι κλωτσιά... αλλα σα να κολυμπάει !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ρε ΠΙΠΙΤΣΑΚΙ !!!!!

Οτι εχει κανεις καλο ειναι!!!! Κιλα...κοιλια...οτι εχουμε ειναι οκ... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μια χαρα ειμαι εγω....εσυ μικρο κορτσουλι πως εισαι;

ΓΙΟΥΛΑΚΙ κι εδω βρεχει....Δηλ εσυ θα κανεις ή την Αλικη στο ναυτικο ή τον παππου με το τσιμπουκι;;;; =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Για κατι αλλο δεν σκεφτεσαι;;; :-p:-p:-p:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Σήμερα πάμε στον γιατρούλη μας κι ελπίζω το ζουζούνι μας να είναι μια χαρούλα! Κλασικά έχω αγωνιούλα, αλλά ελπίζω να μου φύγει... Άρχισαν να μπαίνουν κιλάκια, σας το'πα? Μάνι-μάνι πήρα 3 :shock:

Πρέπει να μαζευτώ μου φαίνεται... Σας φιλώ, το βραδάκι που θα επιστρέψω θα μπω να σας πω τα νέα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω απο κιλακια 2 εχω βαλει και τρωω και καθε μερα γκυκο γιατι δεν την παλευω..... :oops::oops::oops: ελπιζω να μην αρχισουν να μπαινουν τωρα πιο ευκολα... αν με παει ετσι δεν θα παρω πανω απο 10 ελπιζω....... μακαρι!!!!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντεμη περιμενουμε τα καλα τα νεα!!!!!

Για κιλα μη μιλάτε, πικρη ιστορία...εχω βάλει 7 ολοκληρα κιλα συν τα 3 της εξωσωματικής ισον 10!!!!!

Αχ δεν πειράζει όμως, τρωω οταν δεν εχω καουρες κ τρωω γιατι εχω καουρες :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πιπιτσα μου....ουουουουου..τι κάνεις?Να μας ερχεσαι να σε βλέπουμε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια τι κανετε?? μαλλον το εχετε ριξει ολες στη μασα και εχει μοναξιες εδω μεσα!! :-p:-p εγω κατεβηκα στο κεντρο, εκανα τη βολτα μου, εγραψα τις εξετασεις μου, εφαγα τη σαντουιτσαρα μου, ηπια κι ενα γαλλικο κ επεστρεψα! εχω ψιλοδουλιτσες σπιτι να κανω και βαριεμαιιιιι!! :?:?:?

μακαροναδα σημερα το μενου αλλα μετα απο τετοιο πρωινο.... θα ξαναπεινασω μετα απο κανα 2ωρο σιγουρα...!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας -Σοφουκι δλδ γιατι αποτι καταλαβα εμεινες μοναχουλικο!!!

και γω θα σε αφησω γιατι απο το πρωι ειμαι στο ποδι κ κουραστηκα.

τελικα θα βαζω κολπικα Daktarin για μια βδομαδα- και μου ειπε οτι ειναι πιθανο να το ξαναπάθω!

εντωμεταξυ πήγε να γραψει και για τον αντρα μου θεραπεια αλλα αφου δεν εχουμε επαφες απο τον Μάιο δεν υπάρχει λόγος να τον χαπακώσουμε κ αυτον τον έρμο!χαχα

πάω για τρελές ξάπλες!!!

Demie θα πάς να δεις το αγοράκι σου??? :D good luck!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μενα ειδα ενα ονειρο σημερα κατι κοπελες ολες μαζι παρεα βγηκαμε εξω κ καποια στιγμη πηγα στην τουαλετα κ ακουσα κατι κακα σχολια κ αφου ξυπνησα το πρωι το ονειρο μου βγηκε.τι κακος κοσμος υπαρχει πιο κακες κ πονηρες υπουλες απο τις γυναικες δεν υπαρχουν καθονται κουτσομπολευουν λενε κακιες κ βγαζουν πικρα για ατομα που δεν γνωριζουν ουτε καν στην φατσα αν εχουν τα κοτσια ας το κανουν η να τα πουν σαυτες κ οχι δεξια κ αριστερα οι σκροφες.θυμηθηκα που μια κοπελα κ εδω ειχε θυμωσει γιατι εκει που μιλουσαν με τις αλλες κοπελες πεταχτηκε η μια να δωσει συμβουλη κ το επαιξε εξυπνη.εχω ακουσει κ διαβασει οτι κ δω σε αλλα ποστ υπαρχουν καποιες που το παιζουν αρχηγοι κ εχουν μαλωσει με κοπελες χωρις να εχουν κανει κατι αυτες απλα γιατι οι αλλες θεωρουνται κ ειναι κ κομπλεξικες.ας γυρισουμε ομως στο ζητουμενο εγω ξερω ποιες ειναι δεν χρειαστηκε πολυ για να το καταλαβω κ θα τους τα πω κατοιδιαν κ οχι πισωπλατα γιατι ειμαι ντομπρος τυπος κ μενδιαφερει η οικογενεια μου κ μονο.συγνωμη αν σας κουρασα κ μπερδεψα τα πραγματα λιγακι :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι!! να τα γιαπωνέζικα που έμαθα!!! =))=))

Γιαπωνέζικα

Metrameto Harakaki -------------- μέτρα με το χαρακάκι

Solinaki yaura --------------------- σωληνάκι για ούρα

Kafasaki yamura ------------------ καφασάκι για μούρα

Takata kasoni e nakasaki -------- τάκα-τάκα σώνει ένα κασάκι

Nashushiro tokasoni -------------- να σου σύρω το κασόνι

Yatohoma ------------------------- για το χώμα

Ostayasupa ----------------------- οστά για σούπα

Yakitamutaura -------------------- για κοίτα μου τα ούρα (ή ο ουρολόγοςστα

γιαπωνέζικα)

Yakaura --------------------------- για καούρα (ή ο στομαχολόγος)

τωρα μένει να βρώ και το 'Πουσι έπεσε απο βραδύς' για το Γιουλάκι!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα... εγω εχω συμβιβαστεί με την ιδέα οτι ειτε καλή εισαι είτε κακιά εισαι ...ο κόσμος θα μιλήσει πισω απο την πλάτη σου...

δεν βαριέσαι... εμένα δεν με νοιάζει... ΑΝ ακούσω κατι κακό για μένα, εντάξει θα στεναχωρηθώ αλλα η ζωή συνεχίζεται...

για μένα ειναι σημαντικό να μην κανω κατι που θα βλάψει τους αλλους απο κει και πέρα οτι θελουν ας πουν... τουλάχιστον εγώ θα ξέρω οτι δεν εχω πειράξει κανέναν...

**σε βρίσκω πολύ επιμελή μαθήτρια κουκιδίτσα !!!! ευγε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργία- στην πραγματικη ζωή -και οχι εδω μεσα- ειναι λυπηρο να υπάρχουν ανθρωποι που ανακατωνουν και ανακατωνονται-και για μενα εκει μετραει το τι σχεση εχεις με τους ανθρωπους και πως τους αντιμετωπιζεις.

οσον αφορα ομως το εδω- και εννοω το φορουμ- εχω μια αποψη- το επιπεδο και ο χαρακτηρας φαινονται - και ειδικα σε εκεινους που κάνουν προσπάθεια για να δειξουν πως ειναι κάτι που πολυ πιθανο να μην ειναι στην πραγματικη τους ζωη....εξυπνοι-ομορφοι-ετοιμολογοι-λεφταδες-μορφωμένοι-με άποψη..με χιουμορ...μπλα..μπλα..

ξερεις τι σύγχυση εχω τραβηξει εγω εδω μεσα με μερικες? αναφερομαι σε όλο το μαμυ και γενικοτερα στα φορουμ.

παντως, οταν θα με 'πρήξεις' ή θα με 'προσβάλλεις' δεν θα ειμαι καθολου διπλωματης και ιδιαιτερα ευγενης- απλα θα προσπαθησω να σε αποφυγω- αφου πρωτα σε βάλω στη θεση σου με τον τροπο μου.

Παντως, στην πραγματικη ζωη- ειναι πιο ευκολο να λυσεις παρεξηγησεις κ προβληματα- εδω ειναι...αστα να πανε.....δεν ξερεις απο που θα σουρθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα δεν με αφορα η αποψη και τα σχολια ανθρωπων που δεν εκτιμω.....χεστηκα!Ο κοσμος ειναι για να λεει κ αν ασχοληθεις τους δινεις τροφη...Συνηθως αυτοι που ασχολουνται χωρις λογο ειναι δυστυχισμενοι-αργοσχολοι και μονοι!!!

Δε με αφορα αυτη η κατηγορια ανθρωπων,γιατι η κριτικη και τα σχολια τους δε με κανουν καλυτερο ανθρωπο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως ελεγα μια φορά για πλάκα στη εφηβη αδελφή μου :

"ετσι ειναι ... αμα εχεις αστρο οπως πχ η Μεναγάκη, η Τζολί... δεν γίνεται να μην σε σχολιάζουν...!!!"

ετσι για να χρυσώνουμε το χάπι χιχιχιχιχιχιχι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως ελεγα μια φορά για πλάκα στη εφηβη αδελφή μου :

"ετσι ειναι ... αμα εχεις αστρο οπως πχ η Μεναγάκη, η Τζολί... δεν γίνεται να μην σε σχολιάζουν...!!!"

ετσι για να χρυσώνουμε το χάπι χιχιχιχιχιχιχι !!!

αν ειμασταν στο Facebook Μαρια θα έκανα Like! [smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε λολλι τι να τους εκτιμησω κ τι να μεκτιμησουν ουτε με ξερουν ουτε τους ξερω δεν ασχολουμαι σε τι κοσμο θα φερουμε τα παιδια μας σκεφτομαι που δεν ξερουμε κ τι ρολο βαραει ο καθενας δεν γουσταρω κ ειδικα ανθρωποι που δεν με γνωριζουν να με σχολιαζουν πισωπλατα κ εδω ειναι αρκετες αας μην ασχολουνται αλλο γιατι θα τις βαλω κ γω στην θεση τους δεν με ξερουν καλα ειναι να μην με επειδη με εχουν πρηξει κ προσβαλλει τελος ας μην το συνεχισουν ας κοιταξουν τις δικες τους ανησυχιες κ να μην τους βρωμαει το ενα κ το αλλο ο καθενας ξερει τι εχει κ τι τραβαει.τελος το θεμα.

Εριξε μια βροχη το πρωι αλλο πραγμα τι ωραια που ηταν τα παιδακια με τα ποιηματα συγκινηθηκα κ η μικρη μου το ειπε πολυ ωραια αλλα αποτι βλεπω κρυωσε κ εχει μυξουλες καλη υπομονη λοιπον σε μενα μες στην γκρινια θα ναι.πως καμαρωνει ο γονιος για το παιδι του κ γω ειμαιο πολυ περηφανη για μενα κ για την οικογενεια μου οι υπολοιποι που σχολιαζουν να παν να...πιπ. :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν ξερω απο κουλτούρα... ξερω ομως αυτό :

"οποιος πει κακό για μας να του βγεί το ματι σαν λουκουμάς" ΖΗΚΟΣ

και κοίτα τι σου εχω για να μην το σκέφτεσαι αλλο :

post-12238-13873935361672_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειδα τη φωτογραφια και θυμηθηκα οτι προχθες εβαλα τα κλαμματα με τη διαφημιση του Τζαμπο.....

Κοριτσακια χ#$τε του ολους, εμεις τα Χριστουγεννα θα χαιδευουμε τη κοιλιτσα μας (Σαν Αι Βασιλιδες θα είμαστε)) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...