Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο5


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 847
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΩΡΓΙΑ απανταω απο εδω!!!

Δυστυχως το σπιτι δεν ειναι δικο μας...νοικιαζουμε.Αχ ο εφιαλτης μου θα ειναι να μου πει ο γιατρος την Παρασκευη οτι θα συνεχιστει η ξαπλα-καθισμα!!!! Πως θα ψωνισω;;; :((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με γεια το ποστ!!!

Γεωργία αχ- κοριτσαρος!!!!μπράβο!!!! το μικρακι σου θα εχει αδερφουλα- τι καλά! θα κάνουν και παρέα! μπράβο πολυ χαρηκα!!

Νένα καλυτερα μη βάλεις ronal...ειναι πολυ δυνατό. μονο φυσιολογικό ορό που σου πρότεινε και η Λόλλι ξερω οτι κάνει!

Λόλλι και γω οταν σκεφτομαι τα απαραιτητα πελαγωνω!χαχα

Κοριτσια εγω πηγα σημερα στον γυναικολογο για να μου παρει δειγμα- θυμστε για εκεινη την ενοχληση που σας ελεγα?

περιμενω τα αποτελ αυριο μεθαυριο- αν κ μου ειπε οτι το ειδε μια χαρα-

το καλυτερο της υπόθεσης ειναι που ειδα και την στρουμφίτα μας- ακουσαμε καρδουλα και καταχαρηκα!!ε- μιας και ανοιξα τα πόδια μου μου μετρησε και τον τράχηλο! ολα καλα.

εκανα και κατι ψωνια-

μπαινουμε σε διαδικασια μετακομισης αυτην κ την επόμενη βδομαδα οποτε μπορει να σας χασω -θα μαζεβω τα τζίτζιλα τα μίτζιλα!!

εκλεισα κ για βεπιπεδου---> 16 Νοεμβρη!

φιλιά σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε!!! με γειά μας !!! καλά ΠΟΤΕ πέρασε ο καιρός και το φουλάραμε το προηγούμενο ;;;

αντε με το καλό η β επιπέδου κουκιδίτσα !!!

νενάκι ... δυστυχώς μόνο φυσιολογικό ορό ...

τι αλλα ;;; τελικά ξέρουμε τι ωρα θα τελειώσει η διακαναλική σήμερα ;;

μας χαλάει ολα τα προγράμματα! [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο το 5 κοριτσια,πηρα τελικα φυσιολογικο ορο βεβαια δεν κανει και πολυ δουλεια αλλα τουλαχιστον ηρεμω λιγο απο το μπουκωμα,με βαρια καρδια πηρα και depon γιατι δεν παλευοταν ο πονοκεφαλος...Αυριο ηθελα να παω για τις αιματολογικες του μηνα αλλα λεω να γινω καλυτερα και μετα.. :oops: Βαρεθηκα απιστευτα σημερα... :( :(MARIA η διακαναλικη θα τελειωσει κατα της 10.30

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nena περαστικά!!! ξερω και μενα ο φυσιολογικος ορος δεν με βοηθουσε- και εβαζα Vicks στα δυσκολα..

πως πηγε το κουνελι???

αυτος ο Γιωργακης θα τελειωσει κατα εις 10.30?? μακαρι!!!

εγω μπορει να μην αγορασα τπτ για το μικρο μου- αλλα σιγουρα βρηκα αυτοκολλητα για το δωματιο!!!!

τα βρηκα στο ιντερνετ και τα λατρεψα γιατι ειναι πολυ ιδιαιτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

10.30 ε;; καπου εκεί το υποψιαζόμουν και γω...

ετσι που τον βλεπω με την καράφλα μου ρχεται να παω να του δωσω καρπαζούλες...με τον μπαρδον κιόλας...χιχιχιχι !

εεεελα φανταστική κουκιδίτσα... μοιράσου το site μαζί μας...!!!!!!

εγώ σκέφτομαι να βαλω μικυ μαους...κλασικά και χαρούμενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα Μαρακι ντροπή...τον κ.Πρωθυπουργούλη μας???τον εθνικό μας Γιωργάκη???

απ αυτο το site παρηγγελνα t shirtακια και διαπιστωσα οτι εχει κα ιwallpapers κ stickers για τοιχους!!

ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΛΩΩΩΩ!!Το δωματιο μαλλον κατι σε πρασινακι παστελ θα το βαψουμε..

http://www.supernice.co.uk/section.php/120/Kids

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααααααααααααααα

Καταρηχην τωρα προσεξα οτι αντι για ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕς ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010 εγραψα ΙΟΥΛΙΟΥ

#-o#-o#-o#-o

Sorry :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Απο βιασυνη το εγραψα :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Μη μου θυμωσετε....καλα;;;;;;;;; :D

Τι κανετε εσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ΛΟΛΛΙΙΙ

που ειναι ολα τα κοριτσια σημερα? ποση ερημια στο καινουριο ποστ!!

δεν πειραζει βρε που εβαλες τις φουσκολοιλιτσες Ιουλιου - !!!!

σε λιγο θα το κανεις Φουσκοκωλίτσες ετσι πως πάμε!!χαχαχα (για σας δεν ξερω αλλα εγω εχω φορτωθει 8.5 κιλάκια)!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOYKI 8,5 κιλα!!!!;;; Καλα,ξεκινησες και αδυνατουλα ομως....! ;)

Εγω απο την αρχη εως τωρα πηρα 3 κιλα.....και ετρωγα σαν το γουρουνι...τωρα με τα αναλατα δεν τρωω γιατι δεν τρωγονται :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ειμαι περιεργη να ζυγιστω την παρασκευη που θα παω στον ντοκτορ (σπιτι μου δεν εχω ζυγαριες και τετοια μηχανηματα του διαβολου :lol::lol::lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια. τι κανετε? εγω ειπα επιτελους σημερα να κατσω να ασχοληθω με την εργασια μου αλλα και παλι δε με βλεπω να τα καταφερνω... το μεσημερι θα φυγουμε εκδρομη σε ενα θειο που γιορταζει κ θα γυρισουμε βραδακι για να μην πω ξημερωματα... (θελουμε 2 ωρες δρομο μπρος πισω).. οποτε παει και η σημερινη μερα... :?:?:? κουκι εγω ειμαι +6 κιλακια αλλα ξεκινησα ηδη με αρκετα παραπανω... ;) εσυ απο οσο θυμαμαι την κοιλιτσα που ειχες βαλει... εισαι μια σταλια! :D:D οποτε τρωγε αφοβα!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εχω μηκυτες- αι σιχτιρ!

και ειπα θα ειναι περαστικο- δεν την γλιτωσαμε! καταλαβα- αυτη η δουλεια θα γινεται τωρα συνεχεια! αμα το παθεις μια...παλιομηκυτάκια δεν σας αγαπω καθολου!!! :-B

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφούκι καλή επιτυχία με την εργασία!

Λόλλη είσαι ΜΟΝΤΕΛΟ :lol::lol::lol: Εγώ έχω πάρει 2 κιλά όλα και όλα αλλά και τα 2 στον 4ο μήνα οπότε τώρα το ...έραψα λίγο :D:D:D

Μαρία καλό υπέρχηχο!!!

Γιούλη αλλαξέ με στην φουσκολίστα, έχω ΠΗΤ 30 Μαρτίου!!!! Μακάρι να πάει 5 μέρες νωρίτερα και να πέσει με τα γενέθλιά μου (25η Μαρτίου :lol::lol::lol: ) Και δεν με λένε και Ευαγγελία (ούτε Σαμάνθα χιχι)! Σιγά μην άφηνε η γιαγιά μου να μην δώσει το όνομά της (από τον πατέρα μου εννοείται :lol::lol::lol: ) Καλύτερα βέβαια για εμένα γιατί μου αρέσει πολύ περισσότερο το ονομά που έχω τώρα!!

Μακάρι να γεννηθεί στα γενέθλιά μου η ΜΠΟΥΜΠΟΥ μου!

Ο πατέρας της τώρα έχει αρχίσει να συνειδητοποιεί ότι θα κάνουμε κόρη!! Μόνο αγόρια στο σόι βλέπεις του έκασε κάπως :lol::lol::lol: Πάει την πάτησε σας λέω!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εχω μηκυτες- αι σιχτιρ!

και ειπα θα ειναι περαστικο- δεν την γλιτωσαμε! καταλαβα- αυτη η δουλεια θα γινεται τωρα συνεχεια! αμα το παθεις μια...παλιομηκυτάκια δεν σας αγαπω καθολου!!! :-B

μηκυτες τελικα;

[smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif]

λογικα θα σου δωσει αγωγη ε;;;

Περαστικα Κουκι μου! Και μην τους αγριευεις τους μηκυτες γιατι θα μουλαρωσουν! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello samantha !

κουκιδίτσα dont worry !!! και εγώ ειχα στην 6η εβδομαδα μυκητίαση (candita albicans) που μπορεί να μην το κολλάς απο κάπου, αναπτύσσεται απο την υπερβολική υγρασία του κόλπου (αυτα εχει η εγκυμοσύνη...) και εμένα μου εφυγε μόνο του χωρίς αγωγή ! στην 12η - 13η εβδομάδα εκανα παλι εξετάσεις και ειχε φύγει... και να φανταστεις οτι εγώ δεν ειχα ούτε συμπτώματα ! ουτε φαγούρα, ούτε τσούξιμο ουτε τιποτα...

σοφούκι σε ποιό τμήμα είσαι ;; ήθελα και γω να μπω καποτε στην Ισπανική Φιλολογία αλλα δεν με ήθελε η κλήρωση ... :( :(

**τσουπρίτσες, στην κατηγορία Εγκυμοσύνη> Διατροφή, ανέβασα το διαιτολόγιο που μου ειχε δώσει η γιατρός μου, αν ψάχνει καμία για κατι βοηθητικό για τα κιλά! εγώ παρ ολο που παραπονιόμουν ΠΟΛΥ στην αρχή (θυμάστε γκρίνια...) τελικά με εχει βοηθήσει!! και εχω κανει και αρκετες μικροαλλαγές πανω σε αυτό, στο δικό μου καθημερινό προγραμμα φαγητού. Απλά με βοήθησε σαν "οδηγός" να μην ξεφεύγω και τρώω ακατάστατα! kiss kiss !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι αλήθεια φυγαν μονοι τους οι παλιομηκυτες?? αϊ στο καλο τους! μωρε λενε οτι ειναι συχνο φαινομενο στην εγκυμοσυνη- μάλλον για τον λογο που ανεφερες- υπερβολικη υγρασια!

παντως θα σου πηγαινε η ισπανικη φιλολογια γιατι ειναι προφανες οτι εχεις κλιση στις ξενες γλώσσες!!!και ειδικοτερα στα ισπανικα! ΟΛΕ! @};-:ymapplause:

εχω ξεπατωθει -μεχρι εκει που με παιρνει- μαζευω ενα σωρο πραγματακια. τωρα θα φαω λιγακι και θα ξαπλώσω να ξεκουρασω τη μεση μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aahhh claro que si querida Koukida !!!

μεγάλο κόλλημα τα ισπανικούλια !! η μεγαλύτερη πρόκληση για μενα θα ειναι να κανω τον πιτσιρίκο να καταλαβαίνει απο μικρό ισπανικά... χιχιχιχι !!! όλε όλε !!!! μια φίλη μου, δασκάλα ισπανικών και εκείνη, το κατάφερε !! το μικρό της απο 2,5 ετών μίλαγε και ελληνικά και ισπανικά ! απλά δεν θέλει πίεση...χαλαρααααα... και οτι πιάνει το αυτάκι του...

ναι βρε μην ανησυχείς !!! το μόνο σπαστικό ειναι οτι εχεις ενοχλήσεις... ισως χρειαστεί να κανεις ακόμα πιο συχνά πλύσεις εκει κάτω, ακόμα πιο συχνά να αλλάζεις εσώρουχα και τέτοια... θα φύγει βρε, σίγουρα... πλάκωσε και τα γιαουρτάκια και ολα καλά θα πάνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΕΣ ΚΙΛΟΤΕΣ!!!χαχαχαααα

φοραω σερβιετακια βαμβακερα- και το αλλαζω καθε φορα που παω για πιπι μου- δηλαδη καθε 3 και λιγο!! :lol:

τον ρωτησα τον γιατρο για τα σερβιετακια- γιατι ειχα διαβασει οτι δεν κανει να φορας συνεχεια :roll:

αλλα μου ειπε -καμια σχεση!

Μαρια να του μιλας κ στα ισπανικα- ισα που θα εξοικειωθεί το αυτακι του θα του κανει καλο- και ας μην μαθει και πολλα- θα αγαπησει τις ξενες γλωσσες κ αυτο εχει σημασια!

και τα ισπανικα εχουν λατινικη βαση- που σημαινει οτι μετα θα αντιλαμβανεται χωρις ιδιαιτερη δυσκολια στοιχεια απο άλλες γλωσσες!

η κυρα-δασκαλα πάει για ξαπλες! σας φιλω :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεγάλο κόλλημα τα ισπανικούλια !! η μεγαλύτερη πρόκληση για μενα θα ειναι να κανω τον πιτσιρίκο να καταλαβαίνει απο μικρό ισπανικά... χιχιχιχι !!! όλε όλε !!!! μια φίλη μου, δασκάλα ισπανικών και εκείνη, το κατάφερε !! το μικρό της απο 2,5 ετών μίλαγε και ελληνικά και ισπανικά ! απλά δεν θέλει πίεση...χαλαρααααα... και οτι πιάνει το αυτάκι του...

Λοιπόν Μαράκι και εγώ το έχω αποφασίσει αυτό πριν ακόμα μείνω έγκυος αλλά δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω!

Έχω αποφασίσει να της μάθω γερμανικά που μιλάω (γιατί αγγλικά θα μάθει έτσι και αλλιώς!). Μια φίλη μου έχει μάθει ισπανικά στο παιδί της και μάλιστα μιλάει μόνο ισπανικά με αυτό ακόμα και όταν ο πατέρας του είναι μπροστά! Και του λέει και ότι θέλει χωρίς να καταλαβαίνει ο πατέρας! (Αυτή το κάνει και για πονηρούς σκοπούς για να περνάει το δικό της :lol::lol::lol: ) Το παιδάκι της στα 6 του μιλούσε 4 γλώσσες!!! Και χωρίς πίεση, έτσι σαν παιχνίδι... (υπερβολικό μου φαίνεται βέβαια αυτό εμένα!)

Επίσης έχω αποφασίσει απο πολύ μικρή να την βάζω πάνω στο πιάνο να πατάει απλώς τις νότες για να αποκτήσει σιγά σιγά εμπειρία!

Και τέλος, έχουμε κάνει συμφωνία με τον πατέρα της, εκτος από τα παραμύθια, να της διαβάζουμε και κλασική λογοτεχνία και ποίηση (από μωράκι ακόμα!) όπως για παράδειγμα την Ιλιάδα κ την Οδύσσεια και άλλα πολλά πολλά!

να δούμε βέβαια τι από όλα αυτά θα καταφέρουμε :lol::lol::lol: αχ έχω αρχίσει να κάνω όνειρα με την μπέμπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραία ειναι να εχουμε σχέδια και ας πραγματοποιήσουμε και τα μισά απ οσα ονειρευόμαστε, καλό ειναι!

και γω πιστεύω οτι το παν ειναι να μαθουν τα παιδιά να διασκεδάζουν μεσα απο τη μάθηση... οχι να τη βλέπουν σαν αγγαρεία...! χωρίς πιεση ομως! αν ενα παιδάκι ειναι πιο υπερκινητικό, οκ! γι αυτό υπάρχουν τα σπορ! OTI θέλει η ψυχούλα τους !!!

**koukiditsa μπράβο που ρώτησες για τα σερβιετάκια γιατί αυτό που λες το ειχα διαβασει και γω!!!!

αρα εισαι οκ ! χαλαρααααα εε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια τι εγινε?μεσημεριανο υπνο μυριζομαι καλα κανετε εμεις τρωμε νωρις ξαπλωνουμε νωρις κ σηκωνομαστε νωρις κ πειναμε ξανα νωρις τι να πεις ετσι ειναι το προγραμμα μας.ΚΟΥΚΙ περαστικα.ΜΑΡΑΚΙ να ξερες ποσο ηθελα να μαθω ισπανικα τρελλαινομουν αλλα η μαμα μου ελεγε πανε μια γλωσσα που την μιλαν πιο πολυ γερμανικα π.χ εγω δεν ηθελα ηθελα κατι που να ταγαπαω κ στο τελος δεν το εκανα. :oops::oops: βρε κοριτσια γιατι δεν μας λετε τα ονοματα ας να τα ξερουμε/ειναι καμια που γιορταζει σημερα?θελω να μαθω τα ονοματακια σας τι πια τοσο ασχημα ειναι η το κανετε για λογους αλλους?θα γιορταζει καμια κ δεν θα ξερουμε ;);) Σημερα εδω στη θεσ/κη ειναι αργια κ νομιζω πως ειναι σαββατο αυριο εχουμε γιορτη στο σχολειο σημερα εκανα μιλφειγ αν καποια ειναι λατρης αυτου του γλυκου δεν εχετε παρα να μου πειτε να σας το γραψω.να σας ρωτησω κατι αν πατε πιο νωρις στο γιατρο απο το ραντεβου που εχετε καθορισμενο κ θελετε να εξεταστειτε ειτε γιατι ανησυχειτε η κατι προκυπτει πληρωνετε την επισκεψη παλι η σας λεει αστο την επομενη π.χ?απο την αρχη πηγαινα καθε εβδομαδα κ πληρωνα 50 ευρω τωρα το αποφευγω γιατι δεν γινεται οποτε αισθανομαι ανασφαλεια κ θελω να παω να ακουσω το μωρο μονο την καρδουλα να πληρωνω 50.στις 5 βλεπω κισμετ νευριαζω που βλεπω τουρκικα αλλα αυτο εχει μονο εκεινη την ωρα τιποτα ελληνικο της προκοπης δεν εχει.δεν σας ειπα τι επαθα προχθες εκει που καθομουν στον καναπε με ποναει το ματι το δεξι δεν μπορουσα να το πιασω ηρθε κοκκινησε κ αυριο παω στον γιατρο φουσκωσε πανω απο τα ματωκλαδα κριθαρακι ετσι το λενε απο την μια ακρη στην αλλη κ ποναει πως αντεχω τι αλλο θα βγαλουμε η μαμα μου λεει απο την εγκυμοσυμη ειναι δεν το πιστευω θα μου πει αυριο ο ντοκτορ :x:x:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΩΡΓΙΑ εγω με την "περιπετειουλα" που ειχα,ετυχε να παω για υπερηχο εκτακτος ενδοιαμεσα απο τα προκαθορισμενα ραντεβου.Ρωτησα τι σας χρωσταω κ μου ειπε τιποτα.Ουτε κ μου χρεωσε κατι παραπανω στο επομενο ραντεβου.

ΚΟΥΚΙ κοιτα να μην ξεπετωθεις με το πακεταρισμα και το μαζεμα!Μην κανεις ηρωισμους οκ καλο μου;Και για τα σερβιετακια που λες,εχουν γινει ενα με το δερμα μου!!!Τρελλη χρηση..μαλλον καταχρηση!!!! :lol::lol::lol:

ΜΑΡΙΑ+ΦΩΤΗΣ μου αρεσει η ιδεα για τα ισπανικα και γενικα για τις δραστηριοτητες.Αρκει να μπορουμε να ξεχωρισουμε που εχει κλιση το καθε παιδακι,να μην το ζοριζουμε και να μην κατακρινουμε τις επιλογες του ;)

Εχουμε τζερτζελε στην οικοδομη....απο τις 3 τσακωνονται κατι γιαγιαδες κ φωναζουν!!!! Τρελλο γελιο λεμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργίτσα μου εγώ οταν εφαγα κόλλημα με τα ισπανικά ολοι ετρεχαν να μάθουν ιταλικά και τα τελευταία χρόνια τα ισπανικά ειχα μεγάλη ζήτηση ! ωσπου ολοι κόλλησαν με τα τούρκικα και τα κινέζικα...χιχιχι !!! να σου πω την αλήθεια, η επόμενη γλώσσα που θέλω να μάθω ειναι ιαπωνικά !

το ξεκίνησα την ανοιξη, γιατι μου αρέσουν ΠΟΛΥ τα ιδεογράμματα τους, εμαθα να τα γράφω (να τα ζωγραφίζω δηλαδή χιχι!) αλλα να πω την αλήθεια δεν ημουν σε φαση, ψιλοβαριόμουν και τα σταμάτησα! αλλα ήδη με ενα μήνα μαθήματα εφτιαχνα προτάσεις !!! δεν ειναι τοσο δύσκολα!

Θέληση να εχει κανείς και όρεξη! αυτο ειναι το παν! και φυσικά ΠΟΤΕ δεν είναι αργά!

αλήθεια εχουμε καμια Δημητρούλα ;; Να την χαιρόμαστε αν εχουμε και κυκλοφορεί ινκόγνιτο !! χιχιχι!

οσο για τις επισκέψεις στο γιατρό... τα 50αρικα φεύγουν σα μαρουλόφυλλα... δεν εχει οικτο η γιατρός μου χιχιχι! αλλα δεν πήγα ποτέ πριν το προκαθορισμένο ραντεβού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...