Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Den eimai kala exw polla nevra :ymdevil::ymdevil: ..8elw na xtipisw opoion vriskw mprosta mou k eidika to afentiko mou!! Ton vare8ika einai enoxlitikos..Den me afinei isixi..Ponaw tin koilia mou, exw kaoures, exw ponokefalo..AAAAAAAAA DEN PAW KALA!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουράγιο...ειναι και οι ορμονες στην μέση...σε καταλαβαινω...να ερθω να τον δειρουμε παρέα που θελω και γω να μπουφλισω κανα 2 ετσι να βγαλω κ γω το αχτι μου :-w:-? \M/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera andria kai kalh evdomada...

Apo oti vlepw eisai sthn arxh ths egkumosunhs sou kai sigoura oi ormones sou exoun xtipisei kokkino...

Distixos einai polu sinithizmenw sthn egkumosunh na xanoume ton eauto mas kapos kai egw sthn arxh eimoun mes sthn tsatila sinexia kai twra eimai mesa sthn melanxolia sinexia, asta na pane.... Prospathise na eisai psixremh oso mporeis kai ligaki na ta pernas sto ntoukou giati alios olh mera tha eisai mes sta nevra kai to pithanotero na se pareksigisoun kiolas...

Egw sinexia elega gia na dixnoun kapia katanohsh " den ftaiw egw oi ormones mou milane"

Kalh sinexia sthn egkumosunh sou euxome kai me ena gero mwraki sthn aggalia sou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε φιλεναδα !!! :P:P

δεν μπορεις να παρεις καμια βδομαδουλα αδεια να χαλαρωσεις ;;

σιγουροτατα ειναι οι ορμονες αλλα μηπως αν καθοσουν λιγο σπιτι, μετα να εβλεπες διαφορετικα τον εργασιακο χωρο ;;

@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andria μου σε καταλαβαίνω απόλυτα!Έτσι είμαι κ εγώ,αρπάζομαι με το παραμικρό μέχρι κ η οικογένεια μου μου σπάει τα νεύρα ώρες ώρες..κ όταν δεν είμαι τσαντισμένη κάποιες φορές στεναχωριέμαι χωρίς λόγο!Οι ορμόνες μας παίζουν!Πάντως στη δουλειά κ εγώ αν δεν έπαιρνα άδεια απο την αρχή αρχή σίγουρα θα μαύριζα στο ξύλο το αφεντικό μου κ δεν συμφέρει! Σου προτείνω καμιά "αναρωτική" λίγες μέρες κ λίγο θα ηρεμήσεις!Όταν δε βλέπεις πολύ κόσμο είσαι πιό χαλαρά! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Den 3erw agapoula eipa na afisw tin adeia mipws k xreiastei gia kati pio simantiko..Pira k mia evdomada meta tin topo8etisi/spermategxisi gia na min kourazoume k na piasei to emvriaki kala panw mou :)... Den 8elw na to paraxesw :) giati einai k ligo idiotropos to afentiko mou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Re elenakos mou o kosmos einai ILI8IOS,XAZOS,ENOXLITIKOS,ANEGKEFALOS...opas pira fora hehe :).. Den 3erw eipa na kanw allo ligi ipomoni na vgei ton to 1o trimino...6 evdomades mou eminan..les meta na iremisoume? axx makari...eipa k tou andra mou pws an eixa oplo mazi mou 8a eimouna idi filaki isovia me olous autous pou vlepw ka8imerina :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: αχ βρε κούκλα μου! άντε όπως λές να περάσει το πρώτο τρίμηνο κ να είναι καλά τα μωρούλια μας! Εγώ πάντως την άδεια που πήρα τη πληρώνομαι κανονικά κ δέν αφαιρείται απο τη κανονική μου!Έτσι μου είπαν τουλάχιστον!Άν δείς οτι σε παίρνει κ εσένα έτσι κάντο,εξάλλου να σε απολύσει δέ μπορεί!! :D Μη λογαριάζεις τίποτα κ κανένα,ο Μπαινάκης κ ο Βγαινάκης εσύ!! :lol:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την ανανεώνω συνέχεια!20 μέρες αρχικά κ τώρα 'εχω πάρει το δεύτερο 20ήμερο!Φυσικά έτσι θα το συνεχίσω..έχω βρεί ένα καλό γιατρό και μου τις γράφει αβέρτα!! Στο προτείνω φιλενάδα..Δεν έχεις να χάσεις τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria να μαζευτουμε ολες μαζι να τον μπουκεταρουμε να μας φυγει κ το αχτι χα χα!!!κουραγιο!!!εμενα τα νευρα μου βγαινουν οταν οδηγω εγω το τερας υπομονης βριζω οποιον μου την σπαει μεχρι κ κ......δαχτυλο εκανα σε εναν βλακα που μεεκλεινε τον δρομο χα χα τρελα μιλαμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...