Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο8


Recommended Posts

ευχαριστω ρε Νικολ (ακιιιιιιιιιιιιιιιιιιι) i wish you all the best and merry christmas!!!! xo xo xo

:lol:

Παλι μαζιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ξανα προς την δοξααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

το μακρυ!!!οχι οχι...το βραχυ....οχι οχι το χοντρο....οχι ρε γμτ καπως αλλιως το λενε!!!!

το βραχυ τελικα!!!!! :lol::lol::lol:

βραχο βραχο τον καημο μουυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζαχαρωτό και εμένα μου άλλαξε το πρωτόκολλο, αλλος γιατρός αλλο πρωτόκολλο, το πρωτόκολλο ανταγωνιστών, το βραχύ νομίζω είναι ....ε? 8-}

Λοιπόν θα ξεκίναγα κ εγω την άλλη βδομάδα απο φάρμακα είμαι έτοιμη παίρνω αυριο τα gonal...αλλα θα πάω με τον επόμενο κύκλο....έχουν πέσει όλα τα ανάποδα αυτο το μήνα κ δουλειά φουλ..........

Δεν ξέρω αν είναι το χοντρό, εύχομαι εμάς να μας χοντρύνει.... :@) τοπικά στην κοιλίτσα..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεμερααααα! ΤΙ κανετε?

Ζαχαρενια μου αντε κοπελα μου με το καλο να ξεκινησεις. Και εμεις παλι κοντα θα ειμαστε. Θυμαμαι οτι καμια δεκαρια μερες μετα απο εσενα ήμουν εγω. Και τωρα ετσι προβλεπεται αν αδιαθετησω φυσιολογικα. Κατα τις 15 Οκτωβρη να ξεκινησω. Ευχομαι αυτη τη φορα να μας ανακοινωσεις το Θετικο αποτελεσμα σου πρωτη και μετα να συνεχισουμε με το δικο μου θετικο, της Νικολ και΄όλων των αλλαων ξκοριτσιων που προσπαθουν!!!!!

Nikol δεν επιραζει, καθε εμποδιο για καλό! Καλυτερα να εισαι ήρεμη παρα να ξεκινουσες με αγχος!!! Νομιζω παντως πως το πρωτοκολλο των ανταγωνισων ειναι βραχυ και αυτο αλλα διαφοροποιειται επειδη μπαινει ο ανταγωνιστης!!! Τωρα παραπανω μη με ρωτησεις αλλα πιστευω πως θα πεσει πολυ ανταγωνισμος μιλαμε!!! :D

Gioulaki τι κανεις βρε κοριτσακι? Ειναι δυνατον να σε ξεχασουμε εμεις οι παλιες???? Πως παει το μπεμπε? Εχεις καμια προβλεψη για το φυλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α καλε το ξεχασα! Καλο μηνα!!!

ΚΑι εμεις το ιδιο Ζαχα μου. Ακεφιες πολλες ακεφιες!!!!

Ξερεις τι σκεφτηκα βρε κοριτσι? Θα τα καταφερουμε αυτη τη φορα οχι να παρατησουμε αυτο το θεματακι αλλα να παραμεινουμε για να συμπαραστεκομαστε και να συμβουλευουμε τα υπολοιπα κοριτσια??? Θα μεταφερθουμε στις φουσκοκοιλιτσες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις φουσκωκοιλιτσες θα μεταφερθω ετσι και αλλιως γιατι μου παει σαν τιτλος!!!!

ΕΧΩ κανει μια κοιλια και φαντασου τωρα με τα φαρμακα τι θα γινει!!!!!

χαχαχαχαχα

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ να συμβουλεψω ανθρωπο να μην αγχωνεται ΠΙΑ...γιατι ΔΕΝ το κανω ΕΓΩ πρωτα!!!!

ΑΠΛΑ θα τους αποσπαμε την προσοχη απο το ΘΕΜΑ!!!! ΘΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άσε βρε Ζαχα που έχεις κοιλιά...!!! Αφού είδα την φώτο σου από τα ποτάμια, τα όρη και τα βουνά!!

Σε ποιον τα πουλας αυτα ε?????????????????????? μην την ακούτε είναι μοντελάκι!!! :D:D:D:D:D

καλη επιτυχία!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: και σε περιμένουμε στις φουσκοκοιλίτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα...καλως την πορδούλα....με την καλη εννοια ρε!!! χαχαχαχαχα

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ το ρουφηγμα....αφου σου ειχα πει οτι παριστανα μια χαζογκομενα ξανθια πριν που επαιρνε κατι τετοιες ποζες...ε και αυτη ΔΕΝ ειχε κοιλια...επρεπε λοιπον κι εγω να την ρουφηξω!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω ερώτηση....

μόλις πήρα Gonal 900 kai Gonal 1050, ποιες πάνε ψυγείο?.....στο κέντρο μου είπε κατευθείαν εκτος ψυγείου, ΟΜΩΣ τη ρώτησα κ τα 900 κ τα 1050??? και τότε πήρε μπρός κ μου είπε την πένα (900) ψυγείο τη σκόνη(1050) εξω.... δηλ. αν δεν της διευκρίνιζα ότι εχω κ πένα κ σκόνη? θα τα έιχα όλα εκτος ψυγείου......εσείς που τα βάζετε.......ζαχαρωτό ξέρω τι σκέφτηκες!!!!!!!!!!!! :lol:

και το cetrodite εξω το έχω.........

όχι τίποτα αλλο αλλα θα πάρει κανα 35 μέρες να ξεκινήσω .............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις φουσκωκοιλιτσες θα μεταφερθω ετσι και αλλιως γιατι μου παει σαν τιτλος!!!!

ΕΧΩ κανει μια κοιλια και φαντασου τωρα με τα φαρμακα τι θα γινει!!!!!

χαχαχαχαχα

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ να συμβουλεψω ανθρωπο να μην αγχωνεται ΠΙΑ...γιατι ΔΕΝ το κανω ΕΓΩ πρωτα!!!!

ΑΠΛΑ θα τους αποσπαμε την προσοχη απο το ΘΕΜΑ!!!! ΘΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ?????????

Μη λες για κοιλιά σε παρακαλώ.....στην 1η εξωσω. με είχαν ρωτήσει πότε με το καλό γενναω...... :shock: στεναχωρήθηκα γιατί του έπεσαν τα μούτρα του ανθρώπου...... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω Νικολ επειδη ηταν και καλοκαιρι τα κρατουσα ολα στο ψυγειο. Αν και δεν λεγανε, ολα εκει τα ειχα.

Εμενα απο το πρηξημο η εγκυμοσυνη φαινόταν απο την αρχή! Και βεβαια και τα κιλά ακομα τα κουβαλάω, αλλα χαλάλι!!!

Το πρηξημο στο υπολοιπο σωμα εχει καμια εβδομαδα που αρχισε να υποχωρεί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ζαχαρένια με την καλή έννοια χιχι

πώς ΜΑΡΗ (με την καλή έννοια) την ρουφούσες την κοιλιά?? Με ηλεκτρική σκούπα?? ε??? και που πήγε?? βγήκε από το στόμα ???? :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha χαχαχαχαχα

ΝΙΚΟΛ....ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΣΑ!!!! χαχαχαχα

ρε κι εγω τα μενοπουυυυυυυυυυυυυρρρρ στο ψυγειο τα χω απο το καλοκαιρι...λετε να χουν γινει χαλιααααααα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ να συμβουλεψω ανθρωπο να μην αγχωνεται ΠΙΑ...γιατι ΔΕΝ το κανω ΕΓΩ πρωτα!!!!

ΑΠΛΑ θα τους αποσπαμε την προσοχη απο το ΘΕΜΑ!!!! ΘΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ?????????

κοριτσια καλισπερα!!!..να με σινχοριτε οταν μπενο ετσι..σαν την μιγα!!!...αλα ιτελα να διξο κατι στην ζαχα!!!

ζαχα..καπουσ ετσι ισε οταν ισε ανχομενι???...

post-12392-13873935120086_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν βλεπισ ολι μερα απο αφτα..πιστεπσεμε...σου φεβγι ολο το ανχοσ.......

λιπον και και πεσμου..αν μετα απο αφτην την φοτο..ισε ανχομενι πια!!! :lol::lol:

post-12392-13873935120273_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μπαινεις σαν την μυγα...νινα...σαν την πορδη πεταγεσαι!!!!

χαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΝΤΕΛΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΙΜΩΣΣΣΣΣΣ ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΣ ΧΑΧΑΧΑ :lol::lol::lol:

μα τη ροτο??..αφου φενετε απο το αβαταρ σου!!!χαχα :lol::lol::lol::lol::lol:

εγο απο την αλι ιμε καπουσ ετσι!!! :lol::lol::lol:

post-12392-13873935120378_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΑΒΚΥΡΙΑΚΟ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΣΙΡΙΔΕΣ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΞΩΣΩΜ.ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΤΕ ΤΣΟΥΠΡΕΣ; Ο ΧΑΖΟΜΠΑΜΠΑΣ ΠΟΥ ΠΗΓΕ; ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ; ΛΕΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΤΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΛΑΜΙΑ ΣΤΟ ΚΙΣΜΕΤ; ΕΜ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΚΑΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΕΝΑΝ ( ΚΟΥΚΛΟΣ Ε) ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΓΥΟΣ; ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσουπρες!!!!!!!!!!!!!Τι κανετε????

Εγω μαλλον ξεσυνηθισα τα φαρμακα και τα αντισυλληπτικα με κανουν χαλια!!!!

Εγω υπολογιζω εμβρυομετα φορα 2-5 Νοεμβρη εσεις ???Ζαχα,Νικολ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω λιγο πριν μου φαινεται απο τις αρχες νοεμβρη. ΛΕΩ εγω τωρα...ποιος ξερει!!!!

Καλα θα παω κι εγω τουρκια μηπως και γκαστρωθω με το βιολι του κεναν!!!!! χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσουπρες!!!!!!!!!!!!!Τι κανετε????

Εγω μαλλον ξεσυνηθισα τα φαρμακα και τα αντισυλληπτικα με κανουν χαλια!!!!

Εγω υπολογιζω εμβρυομετα φορα 2-5 Νοεμβρη εσεις ???Ζαχα,Νικολ?

Κοριτσάρα μου λέω να πάω με τον επόμενο κύκλο, κ για ψυχολογικούς αλλα κυρίως δουλειάς...αν αδιαθετήσω άυριο κ μετα απο 30 μέρες.... :roll::roll::roll: εεε αρχές Νοέμβρη θα ξεκινήσω ενέσεις κ μεσα θα μεταφερθούν τα εμβρυάκια....και προς τέλος τα μαντάτα ..........όλα αυτα αν δεν προκύψουν ανωμαλίες που με λατρευουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αντε Κατερινάκη μου να πάνε όλα μπεμπάτα απο το μπομπάτα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εγινε βρε κοριτσια! Ολα τα ξερουμε βλεπω για τα τουρκικα σιριαλ ε? Εγω αυτο το καινουριο δεν εχω προλαβει να το δω καθολου!

Ειναι καλό?

Συννεφακι χαθηκες βρε κοριτσακι και μας έλειψες!!! Ειδες η δουλεια κανει πολυ καλο στην ψυχολογια μας. Για αυτο το λενε και εργασιοθεραπεια.

Τώρα που εισαστε όλες? Βλεπετε τον Ονουρ ή τη ζωή της άλλης???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...