Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο8


Recommended Posts

Ευχομαι το Νο8 να φερει γουρι σε ολες μας!!!

Καλοριζικο!!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ειθε το νο8 να ειναι και το τελευταιο ....να κλεισει και να ανοιξει ΝΕΟ

που να λεει ΓΚΑΣΤΡΩΘΗΚΑΝ ΟΛΛΛΛΛΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ...ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩΩΩΩΩΩ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΝΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΛΟΛΙ ΚΑΝΕ ΜΟΥ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΗ!!!! :lol:

ΛΟΛΙ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ ΜΗ ΜΑΣ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΕΙΣ!!!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και εγωωωωω.... Αντε καλοριζικο και γουρλιδικο!

Τι κανετε καλε? Ζαχαρενια γιατι παιδι μου λες ανακριβειες για μενα? Και αμεσως η Nikol μη χασει!!! Να με ¨καταραστει" :D Ε λοιπον εγω ευχομαι αυτο που ειπε η Nikol να παθω εγώ να το παθετε και εσεις τωρα!!!!! Ακους εκει!

Nikulina σε ευχαριστουμε για τις ευχες σου και για τα αστεια σου!!! Αχ ετσι βρε κοριτσακι να μας σπας τη μαυριλα! Σου ευχομαι και σε εσενα και σε ολες τις κοπελες να παθουν αυτο που μου ειπε η Νικόλ σύντομα!

Γωγακι μη στεναχωριεσαι και εγω μια απο τα ιδια. Ετσι αισθανομαι. Αλλα προσπαθω να το ριξω στην τρελη γιατι αλλιως δεν βγαινει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειθε το νο8 να ειναι και το τελευταιο ....να κλεισει και να ανοιξει ΝΕΟ

που να λεει ΓΚΑΣΤΡΩΘΗΚΑΝ ΟΛΛΛΛΛΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ...ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩΩΩΩΩΩ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΝΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΛΟΛΙ ΚΑΝΕ ΜΟΥ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΗ!!!! :lol:

ΛΟΛΙ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ ΜΗ ΜΑΣ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΕΙΣ!!!!! :(

ακομα...τιποτα... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το 8 κοριτσάρες μου, Βασούλα μου μακάρι να τα καταφέρουμε όλες μας....περνάει ο καιρός ο άτιμος κ δεν μας αφήνει σε ησυχία.....................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι το 8 να ναι το τυχερο μας κοριτσια και ολες επιτελους να γκαστρωθουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ante vre koritsia kaloriziko to 8 kai pistevw oles na fouskwsoume mexri na kleisei, exw kairo na mpw kai na diavasw ta nea sas alla den eimoun kai sta kalytera mou, epestrepsa stis kathimerines mou sinitheies kai kata ta alla skata, exw ena varos kai mia stenoxwria, oti kai na kanw to myalo mou ekei trigyrnaei,oloi mou lene na mh to skeftomai kai na mhn exw agxos alla pws ginete ayto giati egw den mporw na to kanw pernaei o kairos kai akomh tipota ti na pw, pistevw olles na ta kataferoume sthn epomenh prospatheia mas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειθε το νο8 να ειναι και το τελευταιο ....να κλεισει και να ανοιξει ΝΕΟ

που να λεει ΓΚΑΣΤΡΩΘΗΚΑΝ ΟΛΛΛΛΛΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ...ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩΩΩΩΩΩ!!!!

(

Αφού είναι τόσοοοο τυχερό το Νο 8 κοριτσάρες μου, λέω να γραφτώ και εγω σ' αυτό το τμήμα και να παρακολουθήσω εντατικά μαθήματα....

Ξεκινάω σε 24 μέρες απο σήμερα την 1η προσπάθεια ICSI.

Πολλά πολλά φιλάκια

Μου λέιψατε

Υ.Γ Βλέπω αλλαγές τεράστιεσ στο μαμμυ ... όχου σαν νεοσύλλεκτος αισθάνομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Χριστινακι με το καλο να ξεκινησεις και φυσικα να εχεις το καλυτερο αποτελεσμα!!!

Zaxarenia θα πας στο γιατρο σημερα?

Εγω σημερα πηγα και τελικα δε θα κανω κατι αυτο το μηνα γιατι το αυγουλακι δεν μεγαλωσε ικανοποιητικα. Θα ξεκινησω τον επομενο μηνα κατι μεταξυ φυσικου και κανονικης εξωσωματικης. Θα παρω φαρμακα για ηπια διεγερση (χαπακια και 4 ενεσεις) ωστε να κανω περιπου 3-4 ωαρια και ετσι να προχωρησει η εξωσωματικη. Δε θελει να με παει με κανονικα φαρμακα γιατι πρεπει να λαβει υποψη του το οτι στο προηγουμενο κεντρο ριξανε την αποτυχια στην ανεξηγητα κακη ποιοτητα των ωαριων μου. Οποτε θεωρητικα με ηπια φαρμακα η ποιοτητα δε θα χαλασει. Αχ για να δουμε τι θα γινει. Ελπιζω στα τα 3-4 ωαρια τουλαχιστον να βγει ενα καλό εμβρυακι!!!!

Κατα τα άλλα τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξανα καλημερα γκερλς!!! Βασω ευχομαι ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ στην προσπαθεια αυτη!!!

Θα τον παρω τηλ τον ντοκτορ να μου τα πει τηλεφωνικα...πως να ξεκινησω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή επιτυχία σε όλες!! Εύχομαι μέχρι τα Χριστούγεννα το πολύ να είστε ΟΛΕΣ με μωράκι(α) στην κοιλίτσα :D:D:D

Ζαχαρένιαααααααααααααααααααααα άλλαξες γιατρό??? :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ζαχαρενια μου ξεκινας κ εσυ....Μπραβο κοπελα μου αντε να ναι η τελευταια προσπαθεια ολων μας!!!!!!!!!!!!!!

Βασω μου και εσυ ξεκινας κοριτσακι??Ωραια θα μαστε ολες μαζι!!!!!!

Υπολοιπα κοριτσακια ολες καλα?????

Φιλακιαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάρες, και εγω μέσα ...παίρνω ενέσεις τώρα......αλλα αφήνω αυτο το μήνα να κάνω καμια δουλειά κ να ηρεμήσω και σε κανα 40 μέρες μπαίνω στο παιχνίδι ...αλλα πάω με πρωτόκολλο ανταγωνιστών που κρατάει μόνο 12 μέρες...οπότε θα τελειώσει τσακ μπαμ.....

πολύ ένεση βρε κορίτσια....

Κατερινάκι , Ζαχαρωτούλη , Βασούλα , Σκορπινάκη, Χριστινάκη ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα κοριτσια καλυτερα που θα ξεκινησω και εγω τον Οκτωβριο οπως όλες. Δεν ξερω αλλα ο Σεπτεμβρης δεν ηταν πολυ γουρικος μου φαινεται!!!!

Αχ Νικολ και εγω τωρα πρεπει να τρεξω για να γραψω τα φαρμακα. Ευτυχως ομως επειδη ειναι λιγα δεν θα γραψουμε οτι ειναι για εξωσωματικη αλλα για προκληση ωορηξιας οποτε ελπιζω να μην χαραμισω την τελευτεα μου συνταγη για φαρμακα εξωσωματικης αν τελικα δεν πετυχει αυτη η φορα και χρειαστω να παω με πολλα φαρμακα.

Το πρωτοκολλο των ανταγωνιστων εγω το εκανα στη 2η προσπαθεια και να σου πω την αληθεια μου αρεσε περισσοτερο επειδη ειναι ταχυτερο. Σαν αποδοση ειχα ακριβως την ιδια και καλυτερη απο οτι στο μακρυ! Εκανα 1 ωαριο παραπανω!!! :) Μονο αν θυμαμαι καλα οταν αρχισα τον ανταγωνιστη (orgalutran) ειχα λιγο πονοκεφαλο αλλα μονο για 1-2 μερες. Μπορει να ηταν και τυχαιο.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!! ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΡΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΗΓΥΡΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ 8.

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΞΑΠΛΑ. ΕΧΩ ΠΙΑΣΤΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΤΑ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΤΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΔΕΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΜΑΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ 8.

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΞΑΠΛΑ. ΕΧΩ ΠΙΑΣΤΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΤΑ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΤΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΔΕΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΜΑΙ...

Καη επιτυχια Φωτεινη μου!!!!!Να ναι η τελευταια σου προσπαθεια κοριτσακι!!!!!!!!!!

Φιλακιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοπείες τι καντε???

Καλοριζικο το 8 και καλη επιτυχια σε ΟΟΟΟΛΕΣ μας!!!

Παιδια εγω σημερα ειμαι χαλια. Πυρετο, εμετους (sry) και κατι σαν φτερουτα χαμηλα στη κοιλια *δεν μπορω να το περιγραψω αλλιως :( )

Σημερα 29 μερες και ουτε φωνη ουτε ακροαση απ'τη ακανομαστη...ξερω ξερω...νωρις ειναι ακομα αλλα...οπως λεει και ο καλος μου: "Οταν ο θεουλης μοιραζε την υπομονη, εσυ σοκολατες ετρωγες!!" :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...