Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010 Νο4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ωωω με γεια το 4ο ποστ!!!ενταξει- γλωσσα δεν εχουμε βαλει μεσα....

καλεεεεε τι κανει το Γιαπωνέζο στη φωτό?????? πυροτεχνημα το καημενο το ζωακι! :shock::shock:

εγω αυτο που καταλαβα ειναι οτι οπου υπαρχει μετρηση (μιλαω για το θεμα της Βασουλας) απο κεντρο σε κεντρο ο τροπος της μετρησης αλλαζει.οπως και με την χοριακη.

Δεν νομιζω ο γιατρος να βλεπει κατι και να σκοπευει να σε παρει στον λαιμο του καθησυχάζοντας σε Βασουλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω αυτο θελω να πιστευω κουκιδα κ με θετικη ενεργεια ολα καλα θα πανε ;) κοριτσια εχει ανοιξει η ορεξη μου πειναω συνεχεια [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ σημερα βαση ΠΗΤ μπηκα στον 4ο!!!!!!

;;);;);;);;);;);;);;);;)

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

καλοσ την δεχτικεσ...το μινα....ολα να σου πανε πολι πολι καλα...και να ερτι και το 5,και το 6,και το 7,και 8.και το 9....και μετα τα μορακιιιιιιιιιι!!!!!!!!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω ρε ΝΙΝΑ!!!

Ευχομαι γρηγορα και στα δικα σου...ολα τα καλα του κοσμου να πεσουν στο κεφαλακι σας και στο σπιτι σας ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θελω να ρωτησω κατι αλλα μην αρχισετε να με μαλωνετε (στην κατασταση μου) :)

Εψαχνα να δω στο ιντερνετ σε τι τιμες κυμαινονται τα κοροτσια για διδυμα...τα ποσα ηταν αρκετα υψηλα...Την προηγουμενη εβδομαδα βρηκα σε ενα μαγαζι ενα καροτσι (τελευταιο κομματι),γνωστης μαρκας και με ολα τα κομφορ(ειχε ακομα και εξτρα πορτ μπεμπε) και το ειχε προσφορα 300Ε (σχεδον μιση τιμη απο οσα εχω δει)....

Ξερω οτι ειναι νωρις...αλλα η τιμη ειναι σουπερ.Σκεφτηκα να δωσω μια προκαταβολη να το κλεισω...τι λετε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα το συζητας??? κλειστο το καροτσι- αφου συμφερει! οπωσδηποτε Λολλι! καλη τιμη εχει -σκεψου τοσο κανουν τα μονα.

εγω θα επιστρατευσω τα καροτσια - και οχι μονο- της αδερφης μου ή της κουνιαδας μου (εχω κ να διαλεγω!!) μα τι φτηνιάρα θεέ μου ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα το συζητας??? κλειστο το καροτσι- αφου συμφερει! οπωσδηποτε Λολλι! καλη τιμη εχει -σκεψου τοσο κανουν τα μονα.

εγω θα επιστρατευσω τα καροτσια - και οχι μονο- της αδερφης μου ή της κουνιαδας μου (εχω κ να διαλεγω!!) μα τι φτηνιάρα θεέ μου ε??

Αυτο μου λεει και ο αντρας μου!!!!!Η αρχικη τιμη του ειναι 700Ε!!!!!!!!!!

Και το χρωματακι καλο ειναι...καφε με κιτρινο (ουδετερο).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και λιγα ειναι 300e για μονο καροτσι εχω ακουσει κατι τιμες αστροναυτικες 700e κ τρελαθηκα!μια φιλη μου που γεννησε περσυ τις βγηκαν ολα μαζι πανω απο 3000e κ δεν πηρε κ τα πολυ ακριβα κ η αλλη φιλη μου που γενναει με το καλο σε κανα 2 μηνες πηγε στη βουλγαρια κ τα πηρε ολα 900e!εχει διαφορα ;) αφου το καροτσι το πηρε 100e κ ειναι 3 σε 1!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα παω να το κλεισω κοριτσια.

ειχα ενδοιασμους μηπως ειναι νωρις.....αλλα αφου ολες το ιδιο θα κανετε στην θεση μου πηρα θαρρος!

Ευχαριστωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες τι κανετε?Λολλι παρα πολυ καλη τιμη θα συμφωνησω και εγω με τα κοριτσια δωσε μια προκαταβλη και καπαροσε το,μην χανεις την ευκαιρια.ΓΕΜΙΣΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ,τα λατρευω.....Αχ τι μου κανεις τωρα δεν μπορεις να φαντασττεις εγω εχω απο εχθες αρακα με μοσχαρι... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello Hello !!! Τι κανετε κοριτσάκια?? :D:D:D

Λοιπόν έκανα αυχενική το πρωί στο ΙΑΣΟ (150 ευρώ με τις ορμονικές και μου έδωσαν και καρτούλα για έκπτωση στις επόμενες εξετάσεις) όλα καλά όλα τέλεια... 1.5 βγήκε και το ρινικό οστό τέλειο και το κρανίο και τα χεράκια και τα ποδαράκια και 2 εγκεφαλοι (γαμώτο περίμενα 3 :P:P:P )

Μονο που δεν φαινόταν απο μπροστά με τιποτα :(:( όλο στο πλάι και γυρισμένο ήταν και δεν μπόρεσε να μας πει το φυλο :(:(

ΘΑ ΣΚΑΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Τον πίεζα τον πίεζα τον γιατρό να το ψάξει και άλλο και να μου κάνει μια εκτίμηση αλλά δεν μου έκανε το χατίρι ....

Είναι 6.5 εκατοστά και το πρωί μάλλον κοιμόταν γιατί δεν ήταν και πολύ ζωηρούλι :D:D:D

Α και ο υπέρηχος ήταν κοιλιακός και κράτησε μόνο 3-4 λεπτά γιατί ήταν στην σωστή θέση το μωρό.

Αν και εντάξει στατιστικές είναι οι πιθανότητες που μου έδωσε δεν είναι και πολύ να τις εμπιστεύσαι...

Το πιο βασικό που έμαθα είναι ότι ο υπερηχος της αυχενικής είναι το πιο βασικό κρητήριο για το σύνδρομο down και η αιματολογικές είναι συμπληρωματικές..Για αυτό και στα δύδυμα δεν τις κάνουν...ΑΚΟΥΣ ΣΠΙΡΤΟΥΛΙ????

Σε 4 μέρες θα έχω και τις αιματολογικές...Α και ΠΗΤ μου έδωσε από 30 Μαρτίου έως 3 Απριλίου :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...