Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο5


Recommended Posts

Καλό απόγευμα Γιελήζ μου και καλό Σαββατοκύριακο!!

Μπαινοβγαίνω κ εγω συνέχεια..Εγώ έφαγα δεν άντεξα..Καλά που πήρα μαζί μου φαγητό σήμερα..δεν ξέρω τί θα έκανα έτσι όπως μου ανοίξατε την όρεξη :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάρες μου τι κάνετε??? Εγώ τα ιδια, κούραση και πάλι κουραση.Εκνευρίστηκα και στο σχολείο σήμερα και είναι η πρώτη φορά που μίλησα κάπως απότομα σε ανώτερο μου αλλά δεν πάει άλλο. Δεν βρήκα χρόνο ούτε για να πιω νερό σήμερα και νομίζουν πως είμαι υπεράνθρωπος..και επειση΄είμαι πολύ τυπική στη δουλειά μου κάποια πράγματα δεν τα ανέχομαι..ουφ τα είπα και ξέσπασα..

Είναι πολύ δύσκολες αυτές οι μερες...πρέπει να πάρω επειγόντως βιταμινούλα αν θέλω να επιβιώσω..

Το ευχαριστο νέο Νίνα, Γιελιζ, Χρύσα, Δημητρούλα κλπ σας έρχομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σήμερα με πήρε και λόγο απο κάτω γιατί τέτοια μέρα πέρσι είχα κάνει ένα θετικότατο τεστ...αλλά τέλειωσε νωρίς το όνειρο..

Τεσπα..φιλάκια σε όλες..σας έχω στη σκέψη μου...Α και καλορίζικο το 5!!!!!!!Άντε να αυξάνονται οι φουσκωμένες κοιλίτσες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου τι κάνετε??? Το ευχαριστο νέο Νίνα, Γιελιζ, Χρύσα, Δημητρούλα κλπ σας έρχομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

..

Τέλεια Μαράκι μου!!!!

Άντε επιτέλους θα συναντηθούμε όλες...!!!!

Υπομονή με το σχολείο θα φτιάξουν τα πράγματα!! .....Και όσο για σήμερα..μην το σκέφτεσαι .. Θα έρθουν καλύτερες μέρες!!

:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωω, καλορίζικο το Νο 5!!! Μόνο με ευχάριστα νέα να γεμίσει!!!

Γωγάκι ευχαριστώ για τις ευχές καλή μου, να είσαι πάντα καλά! :x

Αχ βρε κορίτσια μου ανοίξατε την όρεξη (όχι ότι είχε κλείσει δηλαδή...). Τα είδα κ όλα μαζεμένα, χάζεψα τελείως!!! [smilie=icescream.gif]

Γιελήζ μου καλό Σ/Κ! [smilie=laughing9.gif]

Μαράκι καλά κάνεις κ ξεσπάς, δεν είναι καλό να τα κρατάμε όλα μέσα μας, γι΄αυτό είμαστε εμείς εδώ! Έτσι πάντως την "πατούν" όσοι κάνουν καλά τη δουλειά τους... Πότε έρχεσαι με το καλό? :x

Νίνα ρώτησες για φαγάκι? Εγώ έχω γεμιστά (της μαμάς μου που τα κάνει υπέροχα!). Πριν λίγο τα έφερα, κοπιάστε να φάμε! :D

Χρύσα καλή χώνεψη! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό Σ/Κ να έχετε όλες σας!!!!!!!!!

Πάρτε και 2 τραγουδάκια ακόμα από μένα για να με σκέφτεστε:"http://www.youtube.com/watch?v=OUiOEHKeD_c?

Να περνάτε καλά κοριτσάρες μου.....

Φιλάκια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Δήμητρα!!!

Καλή σας όρεξη κ εσάς..Πολλά γεμιστά σήμερα βλέπω..συννενοημένοι ήμασταν??? :lol::lol:

Τί κάνεις κοριτσάκι εσύ πως πας?? Τί ώρα θα πάς στον γιατρό σήμερα?? Θα περιμένω νέα σου !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τανια....καλα να περαισ..και περαστικα κοκλα μου!!!..φιλακια!!!

καλοσ την διμιτρουλα....κιτα μιν αρχιζισ να φασ πολι....απαγορεβι να βαλισ περισοτερο απο 10 κλ....προσοχι!!!!.... :lol::lol::lol::lol: τη ορα εχισ ρανδεβου σιμερα???

μαρακι καλα λει χρισα ..κανι λιγι ιπομονι...ινε δισκολο οταν πασ καπου και ισε κενουρια!!!...αλα ινε μεχρι βαλισ μια ταξι,,και να σε γνοριζουνε και λιγο...ξερισ ολι τοτα το πεζουν ανοτερι!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό Σ/Κ να έχετε όλες σας!!!!!!!!!

Πάρτε και 2 τραγουδάκια ακόμα από μένα για να με σκέφτεστε:"http://www.youtube.com/watch?v=OUiOEHKeD_c?

Να περνάτε καλά κοριτσάρες μου.....

Φιλάκια.....

Καλό Σαββατοκύριακο Τάνια!!!

Καλά να περάσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό Σ/Κ Τάνια! Ευχαριστούμε για τα τραγούδια!

Χρύσα στις 7 είναι το ραντεβού... Άντε να δούμε... Έχω αγωνία κάθε φορά σαν να δίνω εξετάσεις! Όσο για τα γεμιστά... ήταν παραγγελία!!!

Νίνα μου 10 κιλά μου είπε στην προηγούμενη... Τώρα μου είπε να μην πάρω ΚΑΘΟΛΟΥ κιλά :cry::cry::cry:#-o#-o κ να πάω σε διατροφολόγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsares me ta orea sas!!!!!!!!!!!

de me evaze prin k mpika ligo twra.

efxaristw tin KTK k Niculina gia to kafedaki k mpiskotakia itan mmmmmmmmmmmmmmmmm

meta mpenw edw k m anigete tin oreksi me diafora fagita k trella8ika.

pira tel ti mitera m na kanei mpiftekakia k patatules k salatitsa mmm afu afta 8elw

episis efxome se oles kaloriziko to No 5 k me polles fouskokilitses p efxome se aftes na eime k gw

ROSE mou MAZI PERIMENUME K ELPIZW MAZI NA ANAKOINWSUME TA EFXARISTA

AX MAKARIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

anamoni mexri telos tu mina loipon..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ helena δεν κανω και τιποτα αλλο υπομονη και παλι υπομονη!μαζι να περιμενουμε τα μωρακια μας καλυτερα να λες :) καθυστερηση εχεις η ερχεται ακριβως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ helena δεν κανω και τιποτα αλλο υπομονη και παλι υπομονη!μαζι να περιμενουμε τα μωρακια μας καλυτερα να λες :) καθυστερηση εχεις η ερχεται ακριβως?

kalimeraaaaaaa

parolo p exw polikistikes se poly ypio va8mo, o kiklos m eine sta8eros k erxete stis 27-29 meres peripou k sini8os stis 28

distixws ipoferw k apo entonus ponus p me rixnun sto krevati ti 1 mera

ase p tora pernw k xapakia gia na pesei ligo i prolaktini m...de kserw

esy??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Μοναχουλια ειμαστε;;;;

Βαρεθηκα....απο το πρωι δεν εχω πει κουβεντα με ανθρωπο.....ξυπνησα παρωι πρωι και δεν ξερω τι να κανω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγο εδο ιμε......

τη κανισ ολα καλα???

καλε η ζαχα ακομα δεν ξιπνισε???....παρτην τηλεφονο....ποσ ακομα ακομα κιματε???..σαν δεν δρεπετε :lol::lol::lol:

εδο σε μασ ινε μονο για υπνο....εχι σινεφια..και δεν εχο ορεξι να κανο τηποθα!!! :lol::lol::lol: βαριεμε πολιιιιιιιι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιν πασ εσι στο φουρνοοοο!!!!!!!!

τα ζιλεψισ τα τιροποτακια και τησ βουγατσεσ..... :lol::lol::lol: ποσα κλ..εβαλεσ? :roll::roll:

αχ και να ειχα μια ζαμπονοτυροπιτα!!!μιαμ μιαμ μιαμ

Κοιτα στο 1ο τριμηνο εβαλα περιπου 2 κιλα...για την ακριβια εβαλα 1,700.

Χτες μπηκα στον 4ο μηνα (βαση ΠΗΤ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα πασ....δεν εβαλεσ πολα...αλεσ στισ προτεσ μινεσ βαζουν 5-6 κλ...

ααααα ζαμπονοτυροπιτα....μαρεσιιιιι καιιι εμενα!!!!..εγο μπουγατσεσ ζιλεβα τοτε.... :lol::lol::lol: μαλον επιδι μου τα ιχε απαγορεψι ... :lol::lol::lol:

αχ εβλεπα τορα το swou me ton enrikque iglesias{ :x:x:x:x:x }pου εγινε εχτεσ στιν αθινα....που φιλισε μια κοπελα...στο στομα!!!..και αναρατιομουν ...ζιιιι ακομα???..εκο τα ιχα πεθανι!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...