Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο5


Recommended Posts

γινετε το παρατηρησα κ εγω.κ εμενα με βαζει κ με τονο κ χωρις τονο...απλα προσεχω κ δεν βαζω τονο μην τρελαθει το σύστημα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα στην όμορφη παρέα και καλορίζικο το νο 5. Εύχομαι να είναι τυχερό για όλες μας....

Διάβαζα τα νέα σας και κολάστηκα μεσημεριάτικα.....Σοκολάτες, ωραίοι άντρες....όλο πειρασμούς είστε.....Ξελιγώθηκα....

Μου ανοίξατε και την όρεξη (είναι η ώρα τέτοια, βλέπετε) και πείνασα....Αν και έχω κολοκυθάκια γεμιστά από χθες, σήμερα λέω να φτιάξω πίτσα και τα κολοκύθια να τα φάμε αύριο...που έχουμε και υποχρεώσεις.....

Προς το παρόν...πίνω ελληνικό καφέ, μερακλίδικο, με καϊμάκι ....και σας απολαμβάνω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έκανα διαδικασία εγγραφής..Απλά έβαζα το όνομα και τον κωδικό...

Ναί αλλά αν θυμάμαι καλά είχες πρόβλημα στην αρχή και δεν μπορούσες να μπείς... και είχε μεσολαβήσει η Λένα και άρχισες να μπαίνεις πάλι... ε εκεί μπορεί να πέρασαν τα δικά σου δεδομένα στο Χρυσα82.... αντί για το Χρύσα82

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοσ την τανια!!!!!..ποσ ισε σιμερα???..ολα καλα???δεν νομιζο ποσ με αφτα που διαβασεσ σιμερα ..επεσεσ ψιχολογικα...η ανχοτικεσ????...για πεσ μασ... :D:D:D

χρισανθι...μια κρεπα και για μενα παρακαλο!!!...δεν με μπιραζι την γεμισι....τησ τρωο και αλμιρεσ ..αλα και γλικιεσ!!! :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=uZ53MAEaoyQ?fs=1&hl=el_GR"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=uZ53MAEaoyQ?fs=1&hl=el_GR" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλώς σας βρήκα.....Με όλα αυτά που είδα σήμερα.....θα ανεβάσω πυρετό και δε θα είναι επειδή είμαι κρυωμένη...

Πάλι κάτι έκανα λάθος.....και δεν έστειλα ένα βιντεάκι με το τραγούδι που μόλις άκουσα....και μου αρέσει πολύ!!!!!!!!

Δώστε μου τα φώτα σας για το πώς θα το κατεβάσω εδώ....

Φιλάκια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=uZ53MAEaoyQ?fs=1&hl=el_GR"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=uZ53MAEaoyQ?fs=1&hl=el_GR" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

βρε τανια...σιμφονο και εγο σε αφτο!!!!

εχισ απολιτο δικιο!!!!

την τουτο καλε??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλώς σας βρήκα.....Με όλα αυτά που είδα σήμερα.....θα ανεβάσω πυρετό και δε θα είναι επειδή είμαι κρυωμένη...

φουνδοσεεεεεεσσσσσσ??????????????...γιατη κοπελα μου???? γιατη???

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τάνια μου όταν ανοίγεις μια σελίδα στο youtube απλώς κάνε αντιγραφή την διέυθυνση http://.............

μετά εκεί που γράφεις το μήνυμα πάτα URL και κάντο επικόλληση ανάμεσα στα δύο .

http://www.youtube.com/watch?v=uZ53MAEaoyQ?fs=1&hl=el_GR

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φούντωσα Νίνα μου γιατί εδώ και 2 μέρες είμαι κρυωμένη....και όσο πάει χειροτερεύει το πράγμα....Έρχεται Σ/Κ που δε θα δουλεύει ο σύζυγος....και δε θα μπορώ να κάνω κάτι....και μετά ποιος ξέρει....πότε θα μας κάτσει....

Προς το παρόν, δώσε μου τα φώτα σου για το πώς θα κατεβάζω φωτογραφίες και βιντεάκια.....και άσε τα γέλια.....

Α....έλα να με βοηθήσεις να φτιάξουμε την πίτσα....μιας και σου αρέσει το μαγείρεμα....γιατί ψιλοπείνασα....και θέλω να φάω :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιπον..το καλιτερο για κριομα ινε...το σεξ...το καλο σεξ...να σου βγι ιδροτα!!!! :lol::lol::lol::lol:

επιτα....αν βλεπισ που ο ανδρα σου δεν πολι θελι....παρτον δωρο ..ενα dvd....απο εκινα...τα ορεεα..που τουσ αρεσι!!!! :roll::roll::roll: και τα δισ μετα ποσ ξεχναι και την δουλε και ολα τα αλα!!!....ααααα αλα μιν παρισ μονο την τζουλια...τα ξενεροτι!! :lol::lol::lol::lol::lol:

οσο για την πιτζα..ερχουμε...να σε βοιτισο...

και ναι ονδοσ μου αρεσι να μαγιρεψο....αλα απο ποτε βρικα το φορουμμμμμ....δεν προλαβενο να κανο πολα!!!!...ιμε πολι πολι απασκολιμενι!!!χαχαχαχα

για φοτο...ροτα την γιελιζ...τα σου εξιγισι καλιτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυχαριστώ DIOSA μου... Η συμβουλή σου ήταν ανεκτίμητη......Να είσαι καλά....

Νίνα .....το ξέρω ότι με το σεξ θα μου περάσει....αλλά σήμερα δεν μπορώ να κουνηθώ....πονάει φοβερά η πλάτη μου και δεν μπορώ να αναπνεύσω....οπότε δεν είμαι για πολλά πολλά....

Όσο για τις ταινίες......Ο άντρας μου είναι πολύ σεμνότυφος και δεν του αρέσει να βλέπει μαζί μου τέτοιες ταινίες....(για το τι κάνει μόνος του, παιδιά, δεν παίρνω και όρκο)....δεν έχω παράπονο βέβαια....με περιποιείται καλά.... όταν δεν είναι κουρασμένος....Τον τελευταίο καιρό έχουν δυσκολέψει λίγο τα πράγματα....αλλά θα περάσει και αυτό...που θα πάει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάλι κάτι λάθος έκανα.......... Δεν ξέρω....http://www.youtube.com/watch?v=uZ53MAEaoyQ?

Τάνια μου σωστά το έκανες... τώρα μετά την αναβάθμιση τα εμφανίζει έτσι.... όποιος θέλει πατάει πάνω και το βλέπει....

όσο για φωτό εγώ τα ανεβάω μέσω Imageshack.... βρίσκω μια φωτό που μαρέσει την αποθηκεύω στον υπολογιστή μου...μετά πάω στην σελίδα imageshack πατάω upload photo -browse βρίσκω τη photo εκεί που την έχω αποθηκεύσει πατάω upload now και κατευθείαν μου δίνει τον κωδικό (forum code) για να κάνω αντιγραφή και επικόλληση στην απάντηση μου στο φορουμ.... και έτοιμο...

haveanicedayj.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό Σ/Κ και σε σένα DIOSA μου και σε ευχαριστώ πολύ για τα ....φώτα σου!!!!!!!!!!!

Φιλάκια και τα λέμε....

Νίνα.....ωραία πράγματα και τα δύο....αν και το πρώτο το ευχαριστιέμαι περισσότερο....

Άργησες όμως....και εγώ θέλω να φάω!!!!!!!!

Πού είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε;;; Εγώ δε βγάζω άκρη αυτό το μήνα με τα τεστ… Όλα αρνητικά με χαμηλή την ορμόνη. 16η μέρα του κύκλου σήμερα με πονάκια ωορρηξίας στη δεξιά πλευρά… Τι γίνεται;;; Έχει τύχει σε καμμία;;
    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...