Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο5


Recommended Posts

Καλημερα σε ολους και καλοριζικο το Νο5 για ολες!!!

Να ευχηθω και επισημα στην Δημητρα μας...Συγχαρητηρια να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και με ενα γερο γερο μωρακι!!! φιλια σε ολες!!! :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κ.τ.κ να εισαι καλα και οτι επιθυμεις!!!

Καλημερα γιωτουλα... :-*:-*:-*:-*

Καλημερα Γιεληζ,καλημερα νινα...δεν σου φανηκε νινα εμεινε πολυ λογω αναβαθμισης του μαμμυ,και φυσικα επειδη δεν ειχες ιντερνετ..με το που ηρθες οριστε γεμισε.. :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιπονννννν...Υελιζ...επιδι το προι δεν σου εκανα καλο καφε...και εχο τιπψισ...λεο να σε αφινο να διαλεγισ εσι...και νομιζο ποσ ινα στα γουστα σου αφτα!!!!!!!!!!!

post-12392-13873935005452_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ.τ.κ να εισαι καλα και οτι επιθυμεις!!!

Καλημερα γιωτουλα... :-*:-*:-*:-*

Καλημερα Γιεληζ,καλημερα νινα...δεν σου φανηκε νινα εμεινε πολυ λογω αναβαθμισης του μαμμυ,και φυσικα επειδη δεν ειχες ιντερνετ..με το που ηρθες οριστε γεμισε.. :D:D

εεεε ..με περιμενε εμενα να ερθο!!!!!!!!χαχαχαχαχα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιπονννννν...Υελιζ...επιδι το προι δεν σου εκανα καλο καφε...και εχο τιπψισ...λεο να σε αφινο να διαλεγισ εσι...και νομιζο ποσ ινα στα γουστα σου αφτα!!!!!!!!!!!

ΑΑΑ ευχαριστώ πολύ Νίνα μου!!! Με τόσο καφέ που με πότισες σήμερα θα πάθουν τα νεύρα μου χαχαχαχα και θα αρχίσω να βαράω κόσμο!!!! χαχαχαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια είδα ζαχαρενια και μπήκα,

κοριτσάκι όλα καλά? Μπήκες εδώ με τις λυσασμένες? σοκολολατρεία τις έπιασε πρωί πρωι...

και εγω όμως θα τσίμπαγα λίγο δεν μπορώ να πω, μην σου πω και πολύ :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά καλέ λίγο έλειψα και άνοιξε το Νο.5??

Καλορίζικο και καλοφούσκωτο όπως λέει και η Lollipop ;)

Καλημέρα Γωγάκι ευχαριστούμε...

Νίνα μόλις γύρισες ανοίξαμε το Νο.5...Πήραμε φόρα πάλι!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑ ευχαριστώ πολύ Νίνα μου!!! Με τόσο καφέ που με πότισες σήμερα θα πάθουν τα νεύρα μου χαχαχαχα και θα αρχίσω να βαράω κόσμο!!!! χαχαχαχαα

=))=))=))=))=))=))=))=))

εεε και...????...εμενα τα βαρασ?????....εγο ιμε λιγο μακρια!!!....

επιτα τα σε περασουνε...αχ ιταν αφτο....???...ατομο με αγριεσ διαθεσισ....σαν ετσι μου ιπε εμενα μια κοπελα καποθε!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ...τα σου δοσουν και καμια αναροτικι!!!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια είδα ζαχαρενια και μπήκα,

κοριτσάκι όλα καλά? Μπήκες εδώ με τις λυσασμένες? σοκολολατρεία τις έπιασε πρωί πρωι...

και εγω όμως θα τσίμπαγα λίγο δεν μπορώ να πω, μην σου πω και πολύ :twisted::twisted:

λυσασμένες?????????.....εμισ??????????????....εεεε οχι....η ζαχα ...ιρτε επισκεψι....και εμισ την δοσαμε οτι καλοτερο ιχαμε....επιτα το μπλακ κιοκαλετε!!!!...μασ το εφερε αφτην.....τορα δεν ινε προσβολι να μιν δεχτουμε το δωρο?????.....το δεχτικαμε και το απολαψαμε και ολασ...να μιν σου λεο ποσ το αλιψεμε και ολα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Γωγάκι καλημέρα morouli πάνω στο φαγοπότι ήρθατε!!! χαχαχαχα πάρτε θέση έρχεται και άλλη λιχουδιά!!! Να μάθετε και πώς τρώγεται η σοκολάτα!!!! χαχαχα ENJOY!!!!

00077.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερεεεεεες!!!τι βλεπω πρωι πρωι κεφακια?μπραβο κοριτσια μου!

καλοριζικο το Νο5 με πολλες πολλες φουσκωμενες κοιλιτσες :)

ομως το πιο ωραιο που εχετε στο μενου ειναι οι σοκαλετενιοι πειρασμοι :D:D:y32b4: μμμμ να ακουμπησω η δεν κανει? :shh::D:D κολασηηηηη :blink:

τι ωραια που ειναι η αδεια βρε κοριτσια απο Δευτερα για δουλεια παλι :( ανυπομονω να τελειωσει η εβδομαδα σαν την helena μαζι δεν περιμενουμε.για να δουμε εχουμε πιασει κανα σπορο? :P:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Γωγάκι καλημέρα morouli πάνω στο φαγοπότι ήρθατε!!! χαχαχαχα πάρτε θέση έρχεται και άλλη λιχουδιά!!! Να μάθετε και πώς τρώγεται η σοκολάτα!!!! χαχαχα ENJOY!!!!

00077.jpg

Uploaded with ImageShack.us

οχχχχχ...οχχχχχχχ..οχχχχχχ...

λιπαμε τησ γαστρομενεσ!!!!!...που δεν μπορουν να φανε!!!!!!!!!!!!χαχαχαχα....

λολλι...αφτο το περνο εγο....αλα εγο τα μπο σε σοκολατα..και να με "τροι αφτοσ"..... :lol::lol::lol: λιγο προστιχο..ακουστικε αφτο...ετσι δεν ινε??? :?:?:? ..αλα δεν βαριεσε....ασ με φαι αφτοσ και ασ ινε και προστιχο!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερεεεεεες!!!τι βλεπω πρωι πρωι κεφακια?μπραβο κοριτσια μου!

καλοριζικο το Νο5 με πολλες πολλες φουσκωμενες κοιλιτσες :)

ομως το πιο ωραιο που εχετε στο μενου ειναι οι σοκαλετενιοι πειρασμοι :D:D:y32b4: μμμμ να ακουμπησω η δεν κανει? :shh::D:D κολασηηηηη :blink:

τι ωραια που ειναι η αδεια βρε κοριτσια απο Δευτερα για δουλεια παλι :( ανυπομονω να τελειωσει η εβδομαδα σαν την helena μαζι δεν περιμενουμε.για να δουμε εχουμε πιασει κανα σπορο? :P:kiss::kiss:

Καλώς την rose !!!! Ωραίες οι λιχουδιές μας πρωί πρωί ε? Δεν μπορείς να πείς...τα καλύτερα σερβίρει το μαγαζί!!! χαχαχα Με το καλό να ξεκινήσεις δουλειά... μη μασάς και εγώ έτσι έλεγα αλλά μόλις ξεκίνησα ήταν σαν να μην σταμάτησα ποτέ... άσε που περνάει και πιο γρήγορα ο καιρός!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχχχχχ...οχχχχχχχ..οχχχχχχ...

λιπαμε τησ γαστρομενεσ!!!!!...που δεν μπορουν να φανε!!!!!!!!!!!!χαχαχαχα....

λολλι...αφτο το περνο εγο....αλα εγο τα μπο σε σοκολατα..και να με "τροι αφτοσ"..... :lol::lol::lol: λιγο προστιχο..ακουστικε αφτο...ετσι δεν ινε??? :?:?:? ..αλα δεν βαριεσε....ασ με φαι αφτοσ και ασ ινε και προστιχο!!! :lol::lol::lol:

Εσύ αμέσως μη χάσεις "αυτόν τον παίρνω εγώ" χαχα με ρώτησες αν στον δίνω??? χαχαχα

Και για πές πώς σκέφτεσαι να "μπείς" σε σοκολάτα????? Μήπως κάπως έτσι?????

chocolatebodyart3.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεε ναι καπουσ ετσι.....απλοσ εγο τα κρατισο κερασακια στο χερι....

βεβεα ...εγο ιμε λιγο μεγαλιτερι απο αφτην...σε ονγο....!!!..διπλασια ...να μιν πω..τροπλασια!!!!..αλα δεν νομιζο να εχι το παιδι προβλιμα!!!! εεεεε???? λεσ???..ισε ισε...τα εχι να φαι κανενα μινα....απο εμενα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ολο τα με αλιψι και τα με φαι...και παλι τα με αλιψι..και παλι τα με φαι...και παι λεγουντασ!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ ΝΙΝΑ στο χαριζω το σοκολατομενο μωρο....Αχου μωρε...εχει πασαλειψει τα δαχτυλακια του το μικρο μου!!!!!

Αχ πώς φαίνονται οι μανούλες to be....χαχα με πόση στρογή αναφέρεται στον ΠΑΙΔΑΡΟ!!! όχι σαν εμάς που είμαστε έτοιμες να το φάμε!!! χαχαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ πώς φαίνονται οι μανούλες to be....χαχα με πόση στρογή αναφέρεται στον ΠΑΙΔΑΡΟ!!! όχι σαν εμάς που είμαστε έτοιμες να το φάμε!!! χαχαχαα

καλεεεε....αφτοσ να με φαι..ιπαμεεεεεεε...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...καλε τι ειναι αυτες οι σοκολάτες?εγω παντως ανετα τρωω σοκολατες...ειμαι φαν

στον γιο μου ετρωγα 2 λακτα μεγάλες την ημερα...δεν μπορυσα εκανα σαν στερημένη...αφου οσοι ερχοταν στο σπιτι να με δουν (αφου δεν περπατουσα καθολου απο τους πονους) μου φερναν δωρο λάκτα....ο γιος μου ηταν γκυκατζης....αφηστε οταν το ειπα στον γιατρο φωναζε οτι θα εχω ζαχαρο...αλλα εγω τιποτε...εκανα σαν στερημενη.....

αχ λακτίτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικα DIOSA ειναι υπεροχες οι λιχουδιες σας γι αυτο αλλωστε σας προτιμω και εγω :D:y32b4:

να σαι καλα ευχαριστω.οντως ετσι ειναι με το που φευγω λεω τι καλαα και μετα ξερω οτι δεν θα θελω να γυρισω αλλα οταν γυριζω οπως λες και εσυ ειναι σαν να μην ειχα φυγει.θα συνηθισω παλι να περασουν και οι μερες να ερθει το σ/κ μπας και δω καμια καθυστερηση και εχω κανα σπορι :P ονειρα ονειραααα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...