Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!


Recommended Posts

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩ

αχ. καλη ορεξη και καλή βολτουλα- πανω απόλα!

φαε καμια τηγανητη πατατα να σε πιασει!!χααχα- και γω νιωθω οτι πειναω με το ψαρι.

οπως λεει και ο μπαμπας μου το ψαρι τρωγεται σαν φρουτο... :blink:

ντόινγκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσάκια!! Τι κάνετε?? εγώ εδώ παλεύω με τις αναγούλες και την δυσκοιλιότητα....

Lollipop πολύ σε ζηλεύω που μπορείς και τρως...Εγώ τα λαχταράω πολύ αυτά τα φαγητά αλλά δεν μπορώ να τα πλησιάσω....ουφ πάλι σούπα θα φάω σήμερα....εδω και 20 μέρες τρώω σούπα...

λείπουν πολλά κοριτσάκια ε??? Κάποια έχουν να ακουστούν μέρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια ειπα να μπω και εγω στην παρεα σας με λενε φανη και περιμενω το δευτερο παιδακι μου ,ειμαι13 εβδομαδων και γενναω με καισαρικη στης23/2/2011...με το καλο ευχομαι σε ολες σας α! εγω εκανα την αυχενικη και μου ειπε ο γιατρος οτι το μωρο κοριτσιζει......χωρις να ειναι σιγουρος,οτι και να ναι με το καλο να ρθει....... :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΑΙ ΣΑΣ.ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ???

ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΣΤ ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 9 ΜΕΡΕΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ???

ΣΑΣ ΡΩΤΩ ΓΙΑΤΙ ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΖΕΙΤΕ ΤΩΡΑ!!!!

ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΟΥΛΑ 22 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ 2 ΜΩΡΑΚΙ!!

ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΤΕ ΑΡΧΙΖΟΥΝ???

ΕΧΩ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΠΙΡΕΣΤΕΙ ΚΑΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ!!ΞΕΡΕΤΕ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑ ΦΑΝΤΑΣΙΑΝ ΕΓΚΥΟΣ!!!

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ,Ε??

ΦΙΛΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STAMYMAMY γεια!

αληθεια δε νξερω κάτι τέτοιο- εννοεις να δειχνει αν εισαι εγκυος πριν την καθυστερηση ετσι?

μηπως μωρε αυτα δεν ειναι και πολυ αξιοπιστα? εδω τεστ φαρμακειου και κανουν λάθος.

δεν εχεις υπομονη ε???αχχ σε καταλαβαινω :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες στην παρέα μας mamys love !!!! με το καλό και το 2ο μωράκι σου :):)

STAMYMAMY 9 μέρες νωρίτερα είναι λίγο δύσκολο να δείξει το τεστ καθώς είναι μόλις 5 μέρες μετά από την σύλληψη (συνήθως). Αυτά βεβαια δεν είναι και απόλυτα καθώς μπορεί να έγινε η σύλληψη νωρίτερα και για αυτό να έχεις συμπτώματα. Πότε είχες τελευταία περίοδο και πόσων ημερών κύκλο έχεις??

Στην περίπτωσή μου έδειξε 185 χωριακή 1 ημέρα πριν την καθηστέρηση που σημαίνει ότι και 4 μέρες πριν να το έκανα το τεστ θα έδειχνε θετικό, αν το έκανα ομως 5 μέρες πριν ή και νωρίτερα τότε δεν θα έδειχνε τίποτα...Κάνε υπομονή 4-5 μέρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamys love έγραψε:

καλησπερα κοριτσια ειπα να μπω και εγω στην παρεα σας με λενε φανη και περιμενω το δευτερο παιδακι μου ,ειμαι13 εβδομαδων και γενναω με καισαρικη στης23/2/2011...με το καλο ευχομαι σε ολες σας α! εγω εκανα την αυχενικη και μου ειπε ο γιατρος οτι το μωρο κοριτσιζει......χωρις να ειναι σιγουρος,οτι και να ναι με το καλο να ρθει....... :laugh:

γεια σου Mamy's love!! με τ ο καλό η εγκυμοσύνη σου! και καλως ηρθες-

πωπω τι ωραια γεμισαμε φουσκίτσες!!!! πας για κοριτσακι ? το πρωτο σου παιδακι? αντε με το καλό όλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalησπερα τεστ που να δειχνει πιο νωρις δεν ξερω αλλα μια χοριακη θα δειξει σιγουρα απ οτι εχω διαβασει εδω λιγες μερες πιο μπροστα δειχνει καμια φορα ειναι κ το μυαλο μας που μπαινουν ιδαιες αλλα κ ο οργανισμος προετοιμαζεται δουλευει ασχετο με το αν εισαι η οχι εγκυος αφου προσπαθειτε.καλα αποτελεσματα να εχεις κ αν δεν ειναι αυτη τη φορα θα ειναι την επομενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑMYMOMY ρωτησες και για τα συμπτωματα,

εγω που ηξερα ακριβως ποια μερα εγινε η εμβρυομεταφορα- καταλαβα και την εμφυτευση μετα απο 3/4 μερες- αρχισε το στηθος να πρηζεται και να εχω τραβηγματακια χαμηλα- βεβαια εκανα και πυρετο, γιατι ο οργανισμος μου αμυνοταν σαν τρελος στην εγκυμοσυνη.

ευχομαι να εισαι!!!!ποτε περιμενεις περιοδο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα δεν εχουμε πουθενα κ ποτα υπομονη κ αγχος αυτο καταλαβα γιαυτο κ θα μας φαει τουλαχιστον να πηγαινουν ολα καλα να μην παει κ τζαμπα.

εγω εκανα μπριζολες σουβλακια στο τεν πανγιακι ρυζακι σαλατουλα κ φαγαμε με την κορη μου.ο ανδρας μου δουλευε κ ηρθε πιο μετα κ εφαγε ενα σουβλακι μονο γιατι ηταν κρυα λεει ενω τα ζεστανα οσο μπορεσα κ δεν τον αρεσαν μυριζει χορτασιλας κατι εφαγε εξω σιγουρα.πανω που με πηρε ο υπνος ηρθε ξυπνησα εγω δεν εφαγε κ κοιμαται τωρα αυτος κ η μικρη εγω παλι στην απεξω.το βραδυ νυσταζω νωρις θα μου την κρατησει να κοιμηθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αλλα αλλο αγχος και άλλο αγωνια!!!

Γεωργια please να εισαι πιο θετικη για το μωρακι σου!!! :kiss:

εγω εκανα πατατουλες φουρνου και λωριδες κοτοπουλο στη κατσαρολα με κυμινο, κανέλα, μανιταρια και πορτοκαλι πιπερια- γλασε.

ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟ!!! τωρα βλεπω CSI!!! ωραια Κυριακή!!

ηρθε και ο μουσουδης μου!!ψόφιος απο το παιχνιδι- κοιμάται του καλού καιρου!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου, εδω ειστε? Σας εψαχνα!!! Ανοιξαμε και τριτο τοπικ βλεπω, πετα η ομαδα!!! Παλι για φαγακια μιλαμε? Αχ εγω ημουν καλυτερα σημερα, εκανα μπιφτεκια στο φουρνο και τωρα ξαναπεινασα και εφαγα λιγο γιαουρτι να ξεγελασω την πεινα μου... Τι κανουν τα σπορακια? Εγω θα παω την Πεμπτη στο γιατρο, θα σας πω τα νεα μου!!! Φιλακιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι έγραψε:

ΑΜΑΝ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ , ΤΡΩΩ ΣΑ ΒΟΔΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ,ΑΝΗΣΥΧΩ ( ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ, ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ :P ) ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ , ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ; ΕΙΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΠΑΡΑΛΟΓΗ; :silly:

Αχ συννεφάκι μου πρόσεχε τι εύχεσαι :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ακριβώς τα ίδια έλεγα και ξημέρωσε μια ωραία μέρα και είχα ΤΑ ΠΑΝΤΑ για 2 εβδομαδες η λεκάνη ήταν "η κολλητή μου".

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι τετοιες ευχες! Εγω πανω απο τη λεκανη εκανα και το τεστ και βγηκε θετικο και ουτε τη χαρα μου δε μπορεσα να εκδηλωσω... Μεχρι πριν μια βδομαδα ετσι! Δεν εχει σημασια συννεφακι, μια φιλη μου ειναι στον 7ο τωρα και δεν ενιωσε τιποτα απολυτως, εκτος απο το μωρο που πλεον κλωτσαει, ουτε αναγουλες, ουτε ζαλαδες, ουτε αδυναμια, τιποτα απολυτως και ολα ειναι μια χαρα με το μωρο. Μην ανησυχεις, think positive!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΦΟΥΣΚΟ-ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ

1.mamys love ΠΗΤ 23/02/2011, κοριτσάκι

2.sofouki ΠΗΤ 09/03/2011

3.nena1988 ΠΗΤ 16/03/2011 , αγοράκι

4.Koukida ΠΗΤ 17/03/2011

5.Ηλιαχτίδα28 ΠΗΤ 17/03/2011, κοριτσάκι

6.dolfin ΠΗΤ 17/03/2011, διδυμάκια

7.demie_14 ΠΗΤ 21/03/2011

8.tesh ΠΗΤ 23/03/2011

9.Lollipop ΠΗΤ 24/03/2011, διδυμάκια

10.Gioulaki ΠΗΤ 25/03/2011

11.spirtouli ΠΗΤ 27/03/2011

12.nutella ΠΗΤ 27/03/2011

13.maria+fotis ΠΗΤ 27/03/2011

14.523Georgia ΠΗΤ 29/03/2011

15.vasia78 ΠΗΤ 31/03/2011

16.ΦΡΑΟΥΛΙΝΟ ΠΗΤ 31/03/2011

17.ρανια28 ΠΗΤ 01/04/2011

18.samantha ΠΗΤ 04/04/2011

19.dreamgirl ΠΗΤ 17/04/2011

20.Συνεφάκι ΠΗΤ 16/04/2011

21.Anemos

22.Belle ΠΗΤ 03/05/2011

Αν ξεχασα, ξέρετε ;) συμπληρώστε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είστε βρε κορίτσια?? Που χαθήκατε???

Nutela και Gioulaki μόνο σε εμένα συνεχίζουν ακάθεκτες οι αναγούλες???

Καλά βέβαια σε εμένα άργησαν να ξεκινήσουν...

Για αυχενική πότε πάτε???

Gioulaki έχεις ΠΗΤ στα γεννέθλιά μου :laugh: :laugh:

οσες θα κάνουμε παιδάκια Κριους την ΒΑΨΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ (Κριος είμαι και εγώ)....Πλάκα κάνω εννοείται!!! Το καλύτερο ζώδιο είναι (όχι ότι ξέρω και πολλά από ζώδια...αλλά έτσι για να λέμε...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Samantha μου εγω βρηκα την ησυχια μου με τις σουπιτσες που μου προτεινες, μια βδομαδα ημουν σχεδον αποκλειστικα με σουπες. Τωρα ειμαι καλα, ενταξει εχω λιγες αναγουλες αλλα μπορω και τρωω τουλαχιστο. Θα περασει μην ανησυχεις, ο γιατρος ειπε το πρωτο τριμηνο και οντως τωρα αρχισα να βλεπω διαφορα.

Για αυχενικη παω 15 Σεπτεμβριου.

Κριους θα κανουμεεεεεεεε! Ηγετικοι χαρακτηρες και λιγο πεισματαρηδες απ οσο ξερω, θα μας καψουν! Χεχε ουτε γω ξερω απο ζωδια, ο,τι ακουω απο δω κι απο κει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δικό μου το φασόλι βγαίνει Ιχθυς..ευαίσθητο, ονειροπόλο και καλλιτεχνικό!!χαχα

Γεωργία έχει πλάκα ο τρόπος που τα λες!χαχα :laugh:

εγω αν και δεν τρωω βασικα πραγματα- όπως θαλασσινα ας πουμε- ο πειραματισμος με τα αρωματικα μαρεσει πολυ στο φαγητο. βαριεμαι τα ιδια κ τα ιδια ειναι η αληθεια- άλλα οπως λες και συ ο καθενας οπως του αρεσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κριοι: πολύ πεισματάρηδες και ναι ηγετικοί χαρακτήρες (πάω για περιφεριάρχης αν δεν το ακούσατε στις ειδήσεις χιχι :P:P )

Πάντως εγώ παρότι Κριός είχα πάντα κολητούς και κολητές Κριούς!!!

αλλά λόγω του πείσματος δεν μπορούσα ποτε μα ποτέ να δω 'ερωτικά' έναν Κριο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα ζωδια τα πιστευετε? εχω μια συναδελφο που λεει- μη μου πεις τι ζωδιο εισαι θα το βρω μονη μου- και συνηθως πεφτει μεσα!

μωρε δεν ξερω...τι ζωδιο ειστε κορτσουδια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!! Συζήτηση για ζώδια βλέπω... Εμένα το ζουζούνι παίζεται: μπορεί ιχθύς, ίσως κριός. Εγώ είμαι Καρκινάκι και ο αντρούλης ψαράκι του Φεβρουαρίου! Με Κριαράκια δεν έχω ιδιαίτερες επαφές, ελπίζω να πάνε όλα καλά κ να αποκτήσω μια κ καλή την πιο ωραία σχέση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΑΣΗΜΟΙ ΚΡΙΟΙ:

φυσικα αναφερω μόνο μερικους:

Leonardo DA Vinci (ΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!)

Marlon Brando (ΩΩΩΩΩΩΩ!!!!)

VIncent Van Gogh (ΩΩΩΩΩΩΩ!!!!)

Quentin Tarantino (ΩΩΩΩΩΩ!!!)

Adolf Hitler (AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: )

χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΑΣΗΜΟΙ ΙΧΘΥΣ:

Nat King Cole (ΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!)

Liz Taylor (ΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!)

Chopin (ΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!)

Bruce Willis (ΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!)

Αlbert Einstein (ΩΩΩΩΩΩΑΩΑΩΩΑΩΑΩΑΩΑΑΩ!!!!!) :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκίδα άπαιχτο το μήνυμα κ τα επιφωνήματα, βεβαίως! σας φιλώ κ σας καληνυχτώ! Καλή εβδομάδα να'χουμε, με καλά αποτέλεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...