Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011 !!!!!!!!


Recommended Posts

Να 'μαι κι εγώ!

Όλα καλά πήγαν στην αυχενική διαφάνεια και ήταν καταπληκτική εμπειρία. Μια χαρά είναι το μωρούλι μας!! Έχουμε και το dvd τώρα και το χαζεύουμε. Μ' ένα ηλίθιο χαμόγελο και οι δύο! :D:D:D Είναι πολύ γλυκό το μπεμπάκι μας!!! Βέβαια όσες περιμένατε νύφη, θα σας απογοητεύσω, καθώς κατά 90% είναι αγοράκι! Θα το επιβεβαιώσουμε στο επόμενο ραντεβού. Γεμίσαμε άντρες! [smilie=laughing5.gif] [smilie=laughing5.gif] [smilie=laughing5.gif] Ομολογώ πως και για μένα έκπληξη ήταν... Αχ θα γίνω πολύ χαζομαμά!!

Περιμένουμε και τα νέα του Γιώργου τώρα!

Touristria τι έγινε τελικά με το αφεντικό σου? Μη το αφήσεις έτσι, να διεκδικήσεις όλα σου τα δικαιώματα! Και ψυχραιμία ε! Κι εσύ Andria, προσπάθησε να μη δίνεις σημασία, δεν αξίζει το κόπο!

Πολλά πολλά φιλιάαα! Πάω για ξάπλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koritsakia k agori ola kala?

elenaki mou upomoni..ti allo na pw gia tous emetous!emena o dr mou eipe oti stis 18 evdomades tha mou stamatisoune kata pasa pithanotita oi nauties!ax..einai enas minas akoma!!!exw kai to xarouli pou thelei sunexeia paixnidia...kai ouf!!

samarcande ti omorfa neakia!!!sugxaritiria!teleia einai ta agorakia..tha to deis!exw ena kai kserw!!!

giwrgo ti wraia pou tha deite ki eseis to mwraki sas...ante na mas peis k fulo!!egw ti deutera tha paw mipws to doume ki emeis...giati einai ntropalo san to diko sas!!xixi!

touristria ti na pw?ki emena ta idia mou ekane o ergodotis mou alla douleua molis ena mina...kai den eixane kanei akomi ta xartia..opote mou leei den thelw...kai mpouroumpourou..polu ksulo milame theloune kati tetoioi tupoi!!!alla min agxwnesai tha gurisei ki o troxos tha gelasei ki o ftwxos!!!

andria mou an perimeneis na vreis anthrwpia ti simeron imera eidika edw stin athina pou oi ruthmoi einai treloi...tha perimeneis...kai tha perimeneis...ti na pw!!

jule den einai tipota to anusixitiko to oureoplasma...akoma ki ena koritsaki 11 etwn mporei na to exei..oles to exoume ston kolpo kai koimatai apla otan allaksei to perivallon tou kolpou..logw zestis,ugrasias kai diaforwn allwn logwn..ksupnaei to oureoplasma!egw ipia gia 10 meres claricyd.den mou zitise pros to paron na kanw epanalipsi..den kserw giati..

filakia se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελεια τα νεα σου samarcande πολυ χαρηκα να χαιρεσε τον μπεμπαρο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

andria κουραγιο κοπελαρα μου τι αλλο να πω εχω μεινει με την τοση κακη συμπεριφορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο samarcande ! εγω πηγα σημερα εδω κοντα σε ενα ακτινοδιαγνωστικο για ενα υπερηχογραφημα και εχει μεγαλωσει το καλο μου! 8,1 εκατοστα ειναι! αυτος εδω ο γιατρος μου ειπε οτι δε μπορει να δει καλα οτι ειναι ντροπαλο και 50-50 για το φυλο! τι να πω λετε να μας κανει την αλλαγη? ο γυναικολογος μου ελεγε μαλλον αγορι αλλα ο,τι και να ειναι θα σιγουρευτουμε 8 δεκεμβρη... τι να πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aφήστε τα κοριτσαι ο τυπος εχει τρελαθει τελειως.. νομιζει ακομα οτι μπορει να με απολυσει..κριμα δε θα του κανουμε την χάρη...εκτως κι αν αλλαξει ο νομος..πραγμα λιγο χλωμό ε? :lol::lol::lol:

Τέλοσπαντων εγω ειμαι χαραλη δεν του δινω σημασια..και δεν αξίζει να δώσεις αξία σε έναν μ@λ@κα τοση αξια..το μπεμπακι πανω απο ολα..ακους κι εσυ που τα πηρε με το αφεντικό? Δεν αξίζουν πραγματικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου κ αγόρι τι κάνετε?? Απο το πρωί τρέχω κ δεν πρόλαβα να σας διαβάσω ακόμα! Λοιπόν ανοίγω το Νο 2 γιατί δεν θα μας χωράει άλλο εδω!Ελάτε στο Νο 2 με τις κοιλίτσες σας!!Φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JULE ,ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΥΧΝΑ,ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ,ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΞΕΡΟΥΝ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΑΔΕΙΑ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩς ΕΚΑΝΕς?ΠΗΡΕς ΕΠΑΠΕΙΛΟΥΜΕΝΗ?ΑΝ ΘΕς ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΕ.ΕΚΛΕΙΣΕς ΤΟΝ 4 ΚΑΙ ΠΗΡΕς ΚΥΗΣΕΩς?

ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΑΠΕΙΛΟΥΜΕΝΗ....ΑΝ ΘΕΣ ΕΞΗΓΗΣΕ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ!ΒΑΣΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ(ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ)...ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΑΥΤΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΠΟΥ ΑΠΑΙΤΟΥΝΤΑΝ,ΠΕΡΑΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟΝ 4ο,ΞΑΝΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΑ ΚΑΤΕΘΕΣΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΔΕΙΑ ΚΥΗΣΕΩΣ ΓΙΑ 15 ΜΗΝΕΣ....ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΛΙΣ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΤΟΝ 4ο ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΚΥΗΣΕΩΣ....ΑΥΤΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ok....εγω ειμαι εκπαιδευτικος και ειναι διαφορετικα,σορυ αν σε κουρασα....με το καλο ολα.

samarcande συγχαρητηρια...ολα τα αγορακια μαζι....να εισαι καλα ,φιλια σε ολους και ολες τις κοιλιτσες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...