Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νέα στο παρεάκι σας


Recommended Posts

Γειά σας!Είμαι νέα στην παρέα...το σάββατο μπήκα στην 34η βδομάδα κ τολμώ να πω ότι ναι πλέον έχω άγχος!!θέλω να μοιραστώ σκέψεις με όλες όσες βρίσκοντε στην θέση μου...κουράγιο κ τις ευχές μου για γερά μωράκια σε όλες εκ των προταίρων!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Anzelic! Καλωσήρθες στο παρεάκι μας! Είμαστε πολύ κοντά..εγώ βαδίζω στην 33η εβδομάδα και περιμένω δίδυμα κοριτσάκια...μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε καλά θα το δείς. Εγώ να σου πώ δεν αγχώθηκα ακόμη λες όσο πλησιάζει ο καιρός να αρχίσω να αγχώνομαι; :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Anzelic..

και εγω ειμαι στην 37η εβδομαδα και τωρα εχω αρχισει και αγχωνομαι λιγο..αλλα μαλλον αδικα αγχωνομαστε απ'οτι μου λενε πολλες κοπελες που εχουν γεννησει..να σκεφτομαστε οτι ειναι απο τα πιο φυσιολογικα πραγμα στην ζωη και οτι ολες οι γυναικες μπορουμε να το κανουμε..

εγω ειμαι απο νησι και αγχωνομαι ακομα περισσοτερο γιατι πρεπει να κανω ταξιδι την αλλη βδομαδα για Αθηνα και να ελπιζω οτι δεν θα γινει τιποτα μεχρι τοτε..χεχε :)

ολα καλα θα μας πανε και σε λιγο θα εχουμε τα μωρακια μας αγκαλιτσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...