Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριου Νο4


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσουδια μου..

μαλλον πολυλογουδες μου..

μεσα σε 3 βδομαδες γραψαμε 100 σελιδες :woohoo:

Μπραβοο μας! :laugh:

Λοιπον να το το 4ο θεματακι μας..

Σιγα μην ειναι και το τελευταιο :silly:

Με το καλο να ερθουν τα μωρακια μας ευχαομαι σε ολες μας ενα υπεροχο υπολοιπο στην εγκυμοσυνη μας..

Υ.Γ: ευχαριστω για τις ευχες σας :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

OOOOOOO Na kai to 4 :) Ante na ta ekatostisoume :) gera mwrakia euxome se oles sas....Re koritsia tha trelathw, molis vgika apo to ntouz kai eimai mouskema ston idrota ti tha ginei to xali mou den prolavenw na plenw esorouxa kai nuxtika etsi pou ta alazw... :(:( Melisoula sthn mpanta sthn mpanta pernane ta komanta :woohoo: :woohoo: Mravw vre thirio egw oute me krevati pigena twra gia camping......Katerinaki mou pos thn patises etsi kopela mou, kala den rotises ton giatro sou gia to kentro pou dialekses?? Eutixos prolaveneis akomi giati meta thn 24 evdomada den mporei na sou kanei B-epipedou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό να γεμίσουμε και το Νο 4!!!

Ένας μήνας πιο κοντά στα μπεμπάκια μας!!! :) :) :)

Ευάκι κι εγώ έχω το ίδιο θέμα! Ιδρώνω συνέχεια, ακόμα και με το aircondition!!! :S :S :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω συμφωνωω πολυ ζεστη.. και ουτε σημερα πηγαμε για μπανιοοο.. αλλα θα παμε αυριο..

τα νεακια σας εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα καταφεραμε κατινιτσες εεε???ετοιμο και το 4 εε???μπραβο κουκλες καλα να ειμαστε να ανοιξουμε αλλα 4...

μελισουλα τελεια κοιλια...υπεροχη φτου φτου!!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P χαρας στο κουραγιο σου παντως εγω δεν εχω διαθεση ουτε απο το σπιτι να βγω...οχι να παω για καμπινγκ...ασε που εγω δεν ειμαι της εξοχης ξενοδοχειο και παλι ξενοδοχειο..δεν μπορω την ζεστη μου χει σπασει τα νευρα ποτε θα δω τα πρωτα συννεφακια???ποτε επιτελους θα πεσουν οι πρωτες ψιχαλες να μυρισει ετσι λιγο και το χωματακι????

μαρακι μην ανυσηχεις μια χαρα θα τα καταφερει ο κανακαρης σου...το εχει αποδειξει αλλωστε τοσο καιρο εεε????η ουσια ειναι να τα καταφερεις να μην αγχωθεις και να μην στεναχωριεσαι εσυ και του μεταδωσεις το αγχοσ σου και στρεσαρεις την καρδουλα του αρα λοιπον δειξε εμπιστοσυνη στο παλικαρι σου και ολα καλα θα πανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το Νο 4!!

Με πολύ πολύ ευχάριστα νέα για όλες μας!!

Εγώ δεν ίδρωνα ποτέ, μα πότέ..οπότε ούτε και τώρα γίνεται τίποτα τρελό.

Με είχε βάλει πριν πολύ καιρό ο άντρας μου να κάνω σάουνα και έπαθε πλάκα - δεν ίδρωνα ούτε μεσα στην σάουνα!! Τις κρατάω τις τοξίνες μου με νύχια και με δόντια!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, δε σας είπα!!

Χτες η αιματολόγος μου έλεγε πως άκουσε σε δελτίο καιρού της ΕΤ3 πως από βδομάδα θα πέσει πολύ η θερμοκρασία!! Και πιο χαμηλά για την εποχή δηλαδή!! Και κοιτάω τώρα στο www.meteo.gr και μάλλον δίκιο είχε!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Επιτέλους θα δροσιστούμε λίγο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλεια!!!!Μακάρι κορίτσια γιατί το μισώ το A/C!! Όλη μέρα με αυτή την βλακεία είμαστε και δεν είναι ότι καλύτερο!! Ναταλάκι εσύ συνήλθες καθόλου με το κρύωμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελειψα λιγο γιατι επρεπε να βαλω τα μικρα για υπνο.. δεν πολυ φαγανε σημερα.. θα δουμε το απογευμα τωρα τι θα φανε.. τελως παντων..

Ευη μου ο λαιμος μου ειναι ενταξει η μυτη μου ειναι λιγο μπουκωμενη!

αχ κατι μικροενοχλησεις εχω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια!

καλορίζικο το νο 4!

Εύχομαι να έχουμε καλά νέα και σ'αυτό!

Κατερινάκι πότε θα την κάνεις την β' επιπέδου και πάλι δηλαδή; Μην ανχώνεσαι σκέψου ότι σου δίνεται η δυνατότητα για άλλη μια φορά να χαζέψεις το μπεμπάκι σου.

Από βδομάδα μπορεί να έχει δροσια (επιτέλους!) αλλά το Σ/Κ θα έχει καύσωνα απ' ότι άκουσα. Θα λιώσουμε πάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο............

αλλο ενα βηματακι πιο κοντα στο πολυποθητο γεγονος!!!!!!

ολες καλα βλεπω ειμαστε(δοξα το θεο)

σημερα ειναι του Αγ Φανουριου,πηγα εχθες στο Ιλιον οπου εχει εκκλησια του!!

σημερα εκανα τις μηνιαιες μου εξετασεις....3 εγκυμοσυνες ,καθε μηνα εξετασεις και εγω καθε φορα αγχωνομαι!!!(σαλτο η γυναικα)

Κατερινακι μου μην αγχωνεσαι ,μια χαρα ειναι το νινακι σου,ευκαιρια να το ξαναδεις!!!

Ναταλακι μου καλη ξεκουραση,τι ξεκουραση δηλ με 3 μωρα και εσυ εγκυουλα....μην ανησυχεις λογω ζεστης ισως δεν τρωνε...οταν πεινασουν θα φανε σιγουρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ Ν 4 ΜΟΝΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΧΟΜΑΙ--ΕΓΩ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΦΕΥΓΩ ΜΕ ΑΝΑΡΡΩΤΙΚΗ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ---ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΛΙΓΑΚΙ---ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΟΚΤΩΒΡΗ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ ΙΚΑ---ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΑ ΨΙΛΟΠΟΝΑΚΙΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ---ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ---ΑΥΤΑ!!!!!!! ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gia sas kai apo mena anipomono na tin paro agkalitsa h mikri moy eine trion xronon kai moy lei sinexia ante bgaltin?na pexoyme xixixi tis leo eine noris akoma alloys teseris mines ipomoni filia se oles tis manoyles :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ρενακι..καλως ηρθες στην παρεα μας..να χαιρεσαι το κοριτσακι σου και με το καλο και η μπεμπουλα σας!

ειμαι η Ναταλι περιμενω και εγω μπεμπουλαα.. χαρηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natali.str έγραψε:

Γεια σου ρενακι..καλως ηρθες στην παρεα μας..να χαιρεσαι το κοριτσακι σου και με το καλο και η μπεμπουλα σας!

ειμαι η Ναταλι περιμενω και εγω μπεμπουλαα.. χαρηκα!

emena den moy apantas e???????

mono to Reneki eides??????

reneki kalos irthes!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

renaki kriti έγραψε:

gia soy kai sena xarika poli ante me to kaloo mpempis

ευχαριστω κοριτσακι μου,

εχω αλλον ενα γιο 2,5 ετων

μαλλον πρεπει να μου πεις το μυστικο για κορη και εγω να σου πω για γιο!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ήρθες Ρένα!! Με το καλό να έρθει η μπεμπούλα σου και να χαίρεσαι και το κοριτσάκι σου.

Εγώ περιμένω πως και πως να φύγω απο την δουλειά, να πάω να φτιάξω φανουρόπιτα.. σε 5 λεπτάκια έφύγααααααααααα..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

renaki kriti έγραψε:

siga siga tha tin kaneis kai tin kori ego apo tin arxi ithela kori kai hrthe :cheer:

ναι ναι σιγα σιγα μεχρι τα 50 μου θα την πετυχω ...που θα παει!!!!

κοιτα φιλεναδα,θελω και κοριτσακι ,αλλα οι γιοι ειναι απολαυση με την μανουλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΡΕΝΑΚΙ--ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ---ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΚΡΗΤΗ ΑΠΟ ΠΟΥ?? ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσιααα..σημερα γυρισα κ εγω μετα απο σχεδον 2 μηνες διακοπες....ααχ ωραια ηταν...ουτε καταλαβα πως περασε ο καιρος...βλεπω εχουμε μαζευτει πολλες κ εχω χασει την μπαλα..ευχομαι για ολες τα καλυτερα...για οσες δεν με θυμαστε ειμαι η λαμπρινη κ περιμενω κοριτσακι...την τριτη εχω παλι ραντεβου με τον γιατρο μου κ λογικα τοτε θα μου πει κ εμενα να κανω καμπυλη ζαχαρου κ εξετασεις...ρουλαααααααααα.....ειρηνηηηηηηηηηηηη :P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...